Gainer a cukry.

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Gainer a cukry.  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Gainer a cukry.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michalos199

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2023 6:47 pm    Předmět: Gainer a cukry. Odpovědět s citátem

Dobrý den, chtěl by jsem se zeptat na otázku ohledně gaineru, každy má vetšinou na gainer nazor takový že je to jen předraženy cukr, a to co človek potřebuje mu nedá (co se týká Ektomorfa..

Jelikož vím že potřebuji komplexní sacharidy + bílkoviny a nějaky ten tuk a nikoliv rychlé cukry na přibrání tak mám dotaz, našel jsem jeden gainer kde je psáné " Sacharidy 80g, z toho cukry 5g na dávku, což tedy znamená že se nejedná o rychlé cukry nebo alespon je jich tam jen minimum a zbytek jsou sacharidy normalní.. a mohu z toho nabrat? Samozřějmě + cvičení a jídelníček..

Díky za vysvetlění.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2023 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mas v tom velky zmatek, studuj:

https://forum.ronnie.cz/sacharidy-gainery-t13646.html
Olafovnik

PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2023 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemá smysl se tady pouštět do rozboru rychlých a pomalých cukrů a složení gaineru, ale co ti dá gainer jiného než rozemleté vločky? Vůbec nic, je jenom několikrát dražší a mnohem méně kvalitní.

Ale jsou i vyjímky a dají se najít i gainery z komplexních sacharidů (rozemleté vločky), kde kromě pár emulgátorů a barviv jsou skutečně použity kvalitní sacharidy (vločky) a ty za ten gainer (vločky) zaplatíš asi tak dvacetkrát tolik co bys zaplatil za......vločky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Rychle na stránku:

Přejdi na: