vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dave1913


PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2017 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkný ty dřepy. Po skoro půl roce jsem odjel high-bary, sice bez opasku, ale mám co dělat. Pětky s 155 jsou krásný!
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2017 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

8. listopadu 2017, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, W5D2

MOBILITA 15 minut

Čelní dřepy:
4x 65 kg
4x 85 kg
4x 105 kg
5x 125 kg, 1. pracovní, opasek
5x 125 kg
5x 125 kg
5x 125 kg, 4. pracovní, páté dlouhá stopka
dobře si uložit osu a šloto, RPE max 8, Magumi stál za mnou, zapotil jsem se, ale síla tam byla.

Bench-press:
4x 65 kg
4x 85 kg
5x 105 kg, 1. pracovní
5x 105 kg
5x 105 kg
5x 105 kg
5x 105 kg
5x 105 kg
5x 105 kg, 7. pracovní
trefoval jsem dobrou dráhu, lítalo to samo, RPE warm-up, přidal jsem si pátou stopku, ale ta už teda těžkla, to byl velký rozdíl.

Shyby: (nadhmat, naširoko)
5x BW
5x BW
4x BW
4x BW
4x BW
jsem na sebe moc slabý :/

Váhovka: 95.5 kg, opasek 4. dírka, pátá by dnes nešla

suplementace funguje, dřepy i benče byly příjemně jisté, opáčka neunavovala, v jedné sérii bych jich snad dal i deset. jsem zvědavý, jestli to vydrží nebo jenom dočasné euforie :) Magumi trhal a pak ještě na hackenech rozmačkal stehna na kaši.

Dave1913: díky, ale to musí jít mnohem výš ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2017 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

10. listopadu 2017, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, W5D3

MOBILITA 10 minut

Mrtvý tah:
4x 60 kg
4x 100 kg
4x 140 kg, speedlift,
2x 160 kg, nadhmat, easy
5x 185 kg, 1. pracovní, opasek + trhačky
5x 185 kg
5x 185 kg
5x 185 kg
5x 185 kg, 5. pracovní
tohle mě zničí... jedině první série bývá s malou, ale rezervou, druhá už atakuje RPE 9.5 a pak už je to boj, přinutit se zvednout to páté opáčko, když už záda nedrží, nohy nezabírají, ale musím, tak se opřu do opasku a styl-nestyl to vytáhnu. Magumi říká, že zvenku to vypadá dobře, ale já teda vím, že to tahám už i tkaničkama od bot... naštěstí mě Magumi hecoval a rovnou se přidal - sumo a bezpáskově si odtahal totéž.

CG bench-press: (cca 40 cm)
4x 60 kg
4x 80 kg
5x 95 kg, 1. pracovní, všechno stopky
5x 95 kg
5x 95 kg
5x 95 kg
5x 95 kg, 5. pracovní, furt stopky
úleva, dát si po tazích něco lehkého... ale aby to zase nebylo tak lehké, tak jsem i tentokrát přidal stopky a v páté sérii už to bylo znát.

Váhovka: 94.5 kg, voda přitekla a zase odtekla...

máme tu občas takové gymnastky, které v sedě na zemi udělají rozštěp a ještě se různě předklánějí, ve stoje zamostujou až na paty, úplné hadí ženy... a na takovou mobilitu se dobře kouká :D já teda koukám spíše na volejbalistky - ta jedna už tam chodí dlouho, slovenka - když se nám protnou tréninky... posledně dělala výrazy a to jsou fakt pouze vybraná místa ve fitku, kde to může dělat, aby nezrušila vzduchotechniku a jiné rozvody :D řekl bych, že ke dvou metrům jí moc nechybí... takový už je osud nás prcků :D :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2017 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já osobně tahy už řídím hodně pocitově, pokud jeden nebo 2 tréninky odjedu mrtvolu na krev s pocity, co popisuješ výše), tak me to odpálí na další 2 týdny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2017 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

13. listopadu 2017, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, W6D1

MOBILITA 10 minut

Dřepy: (high bar)
4x 65 kg
4x 85 kg
4x 105 kg
4x 125 kg
4x 145 kg
6x 155 kg, 1. pracovní, opasek
6x 155 kg
6x 155 kg
6x 155 kg
6x 155 kg
6x 155 kg, 6. pracovní
zahřátí šlo dobře, první tři pracovní série s drobnou rezervou, pak došla šťáva, po čtvrté začla mírně bolet hlava, po páté už to bylo nepříjemné a zvažoval jsem, že to odpískám, nechat si rozjet takový bolehlav už jsem zažil a nestojí to za to, ale štvalo by mě to, tak jsem doplnil vodu, dal širší postoj a šel do toho. tlak v hlavě se nezhoršil, tak klep klep. Magumi po svém ranním vzpírání ždímal nohy na hackenech až do mrtva.

Military press:
4x 27.5 kg
4x 47.5 kg
4x 57.5 kg
6x 67.5. kg, 1. pracovní
6x 67.5. kg
6x 67.5. kg
6x 67.5. kg, 4. pracovní
chtěl jsem dát aspoň první pracovní a pak se vymluvit na hlavu nebo na únavu, ale šla i druhá, u třetí už jsem si při pátém opáčku nahoře musel trochu orazit a čtvrtou jsem dal stejným stylem s tím, že to šesté opáčko musím. povedlo se, dnes splněno, levé rameno je pořád trochu načnuté, ale ozývá se akorát když držím činku naširoko, tak to zatím jde.

Váhovka: 95.6 kg, opasek 4. dírka, na 5. by to dnes asi nešlo

tento týden těžké šestky, začalo to dobře, ve středu bude leháro na lavici, ale pátek bude boj. no ale napsal jsem si to, tak budu bojovat. pak si dám týden deload, resp. dvojky up-to-max, a uvidím, jestli dám ještě jeden mesocyklus nebo si to předepíšu nějak zábavněji :)

spekounP napsal:
já osobně tahy už řídím hodně pocitově, pokud jeden nebo 2 tréninky odjedu mrtvolu na krev s pocity, co popisuješ výše), tak me to odpálí na další 2 týdny.


jj, je to těžký bojovat proti pocitům, ale fyzicky mě to devastuje jenom asi na další tři dny - dnes jsem ještě při dřepech cítil spodní záda, takže se nutím ty pocity překonávat, teď ještě pátek a další týden je zase oraz, tak snad to půjde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2017 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

15. listopadu 2017, středa

MAN IN BLACK - sólo polední trénink, World Class Václavák, W6D2

ráno jsem byl u zubáčka... říkám, stolička pětka vlevo dole se mi zdá citlivější... a zubařka na to, pětka dobrá, ale ty plomby v šestce a sedmičce už se mi nelíbí, tak je vyměníme... tak jsem po servisu :D

MOBILITA 10 minut

Čelní dřepy:
4x 65 kg
4x 85 kg
4x 105 kg
6x 125 kg, 1. pracovní, opasek
6x 125 kg
6x 125 kg
6x 125 kg, 4. pracovní
první pracovní pohoda, na druhou jsem si utáhl opasek na 5. dírku a na těch šest opáček už to bylo tak nekomfortní, že mi to úplně zkazilo chuť, třetí a čtvrtá už bez rezervy a šesté opáčko ve čtvrté sérii už jsem myslel, že mi vypadne z ruky, jak jsem byl rozklepaný. aneb nesuď závěrečnou pracovní sérii podle první! :D

Shyby: (nadhmat, naširoko)
6x BW
překvapivě striktně... chtěl jsem benčovat, ale obě lavice zabrané nějakýma super-series borcema, na benči měli oba 50+ kg, nevím, že se nemohli střídat na jedné, a jeden ještě běhal na dřepy, 40 kg činka, kotouče pod nohama a stejně se mu zvedaly paty...

pak se jeden benč uvolnil, ale než jsem ze shybů došel, tak byl zase plný... tak jsem šel na šikmý.

INCLINE bench-press:
4x 60 kg
6x 90 kg, 1. pracovní
6x 90 kg
5x 90 kg
3x 90 kg ouč...
4x 90 kg
4x 90 kg
4x 90 kg, 7. pracovní
zase ta první pracovní.... těžká, ale šlo to. po čtvrté jsem myslel, že to zabalím, normálně jsem věděl, že bez parťáka by mě to zavalilo, tak jsem to odložil. ale pokračoval jsem, pátá, šestá, sedmá... dnes mělo být jenom šest, ale zase to měly být šestky. tak nevím, jak byl šel klasický benč, ale šikmý moc nešel, resp. příliš rychle došla šťáva.

a teď jsem měl ještě jít na ty shyby... ale zase tam visel nějaký cirkusák, nohy před sebou jakoby seděl... a na jinou hrazdu se mi nechtělo, tak jsem šel raději do sauny. a tam zase bylo strašné vedro, dlažba pálila, holky žádné... asi že to byla pánská sauna. tak jsem se trochu prohřál a šel do práce.

Váhovka: cca 95 kg, neváženo

a to jsem se před tréninkem cítil tak dobře... přes poledne už je člověk rozhýbaný a probraný... rozbitost z předchozích tréninků se nepočítá, drobné bolístky, které nemají vliv na výkon taky ne, prostě chuť byla, ale vždycky po první pracovní přešla :D


Naposledy upravil vlk# dne pá listopad 17, 2017 3:01 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá listopad 17, 2017 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

17. listopadu 2017, pátek , Den boje za...

MAN IN BLACK - sólo trénink, World Class Václavák, W6D3

MOBILITA 20 minut

Mrtvý tah: (klasika, jako vždy, když nepíšu)
4x 60 kg
4x 100 kg
4x 140 kg
2x 160 kg, nadhmat
6x 185 kg, 1. pracovní, opasek + trhačky
4x 185 kg, hotovo, jak psal Pajas... :/
4x 185 kg
4x 185 kg, 4. pracovní
už první pracovní naznačila s RPE 9.5, že to nebude easy... ve druhé jsem dal tři opáčka a konečná, prázdná baterie, pak jsem ještě vytrápil čtvrté, ale nebyla to závěrečná série, ani mě nečekalo závěrečné opáčko, tak jsem to zavěsil. na další dvě už jsem využil "výhody", že stačí čtyřky, ale stejně tam více nebylo. doufám, že jsem jenom přetaženej, příští týden deload a pak to zkusím ještě jeden mesocyklus potáhnout se 190.

Bench-press:
4x 65 kg
4x 85 kg
6x 105 kg, 1. pracovní
6x 105 kg
6x 105 kg
6x 105 kg
6x 105 kg
6x 105 kg, 6. pracovní
na to, jak je to lehká váha, jsem si netroufl zařadit ani stopku na šesté opáčko. uvidíme, jestli po deloadu padne i těch 110. ale aspoň splněno za středu, kdy nebyl benč volný.

Váhovka: 95.2 kg

druhý mesocyklus za mnou a ještě bude potřeba zřejmě třetí, aby to mělo nějaký smysl a pak... už budou vánoce a svátky a od nového roku něco s Magumim vymyslíme ;) příští týden deload, což plánuji otestovat technické 2RM, bez toho dalšího objemu to bude dostatečný odpočinek, který ale udrží svaly při životě. bylo by fajn si na high-bar dřepnout 170-175, na military 80, víc tam asi nebude, na čelňáky snad půjde 140, i když už bych radši vyšší výkonnost, na benči to bude bída, tak aspoň 120-125, no a zatáhnout po tom dnešku by bylo fajn 200-210. po třetím cyklu už snad budu ve formě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

20. listopadu 2017, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, DELOAD

MOBILITA 20 minut

Dřepy: (high bar)
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg
4x 120 kg
2x 140 kg
2x 150 kg
2x 160 kg
2x 170 kg, opasek
2x 180 kg PR 2RM high-bar
2x 185 kg PR 2RM high-bar
1x 190 kg, PR high-bar , 2. opáčko fail - Magumi mě musel dostat přes mrtvý bod
šlo to dobře, dobře jsem odebíral, opasek jsem dal raději včas, protože cílem bylo dřepnout si nějakou pěknou dvojku, škoda těch 190, to druhé jsem zkusil vyškrábnout jenom, že za mnou stál Magumi, ale nožičky už neměly dynamiku a uprostřed zdvihu jsem se zašprcnul.

Military press:
4x 40 kg
4x 50 kg
2x 60 kg
2x 70 kg
2x 80 kg
2x 85 kg PR 2RM
1x 90 kg
12x 60 kg, PR max reps (asi)
taky to šlo, na 85 jsem měl tuším zatím jenom jedničku, tak by to měl být osobáček, ale ještě dohledám, 90 jsem zvedl zatím jenom jednou, takže dorovnání potěšilo a ta pumpička na 60 je snad taky osobák, po desátém už pěkně vytuhly svaly a byl to boj.

Váhovka: 97.5 kg

tento týden žádný objem, orazím si, vyzkouším 2RM, dnes to dopadlo líp, než jsem čekal, zásluhu na tom má zřejmě i váhovka, ale opasek bez problémů na 4. dírku. středa bude krušná, čelňáky a pak benč, který mám slabý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale ale ale, čo to? Silné raňajky?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

paradny high bar, som velmi velmi zvedavy ako bude korelacia s low barom. A military dobry maraton..ze 12? To co sme v kozme?! :D
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Ale ale ale, čo to? Silné raňajky?


raňajky jako obvykle... opasek přes ty špeky zapnu jako obvykle... tak váhu neřeším i když teda plán byl směrovat to do vánoc někam k 90

seeya napsal:
paradny high bar, som velmi velmi zvedavy ako bude korelacia s low barom. A military dobry maraton..ze 12? To co sme v kozme?! :D


korelace jako asi obvykle... žádná ale musím zaklepat, že při high-baru nedostávají lokty takové kapky a to teď jedu bezpalcově. až budu zakládat objem pro low-bar, tak si zřejmě odpálím lokty dříve, než to vypeakuju. jenže jinak, než odspoda, mi to zatím nefunguje :/

a military? vždyť tam bylo jenom 60... to se ani nepočítá :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:
Ale ale ale, čo to? Silné raňajky?


raňajky jako obvykle... opasek přes ty špeky zapnu jako obvykle... tak váhu neřeším i když teda plán byl směrovat to do vánoc někam k 90


Narážam na silu, nie na váhu Že si sa dobre najedol.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem uz mam len 2kg naskok na highbare :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Gratulujem uz mam len 2kg naskok na highbare :)


jenže ty děláš zadní dřepy jenom kondičně, co ti kolena dovolí

každopádně přihodit za měsíc 2.5 kg, to je výzva!

a na čelňácích máš taky nedávno zapsáno 165 PR... taky 2.5 kg náskok, ale tam teď nejsem, ve středu budu rád, když se s dvojkama dostanu přes 140.

seš můj motivátor! ;) na dřepy. zbytek máš úplně jinde :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Supervlku!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: