vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maciak


PříspěvekZaslal: po leden 20, 2020 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nechapem tvojej vytrvalosti, mam vacsie maxka ale ani jeden trening by som nedal a uz urcite nie tie drepy za 75 minut ci kolko to bolo.
Rozmyslam ze jediny sposob ako ja mozem ist takyto objem je ce 3ky lebo inac je zranenie iste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po únor 03, 2020 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3. února 2020, pondělí

Arena PK Centrum, já a Magumi , po nemoci

Dřepy: 5x5x60 kg
Bench-press: 5x10x60 kg
Mrtvý tah: 5x5x100 kg

Váhovka: 100.5 kg, co jsem první týden nemoci shodil, to jsem druhý zase dohnal

dva týdny off, viróza, pár dní jsem odležel, pak se z toho dostával, ale trápil mě kašel, dnes už ready na zátěž... no, zátěž, u dřepů jsem se to snažil nějak rozhýbat bez zátěže, benče jenom lehká pumpa a tahy jenom mírná námaha, dám tomu dva týdny a uvidím, jestli to bude stačit na nový začátek programu, hlavně už žádné nemoci, od půlky října se v tom plácám a dopředu už nic neplánuji, včetně jarňáků... vše ad hoc, podle zdraví rodiny.

Magumiho jsem neviděl od Mikuláše a bylo to moc fajn, že zase zvedá (vzpírá), sice říká, že na váhy kvůli zádům rezignoval, ale zvedá pořád pěkně, akorát tahy musel úplně vypustit, budeme se vídat v pondělí a ve středu ráno v Areně.

maciak napsal:
nechapem tvojej vytrvalosti, mam vacsie maxka ale ani jeden trening by som nedal a uz urcite nie tie drepy za 75 minut ci kolko to bolo.
Rozmyslam ze jediny sposob ako ja mozem ist takyto objem je ce 3ky lebo inac je zranenie iste

máš maxka, hromadu svalů a jiný styl... já je nemám, tak se snažím to vybudovat zespodu ;) po cyklu to zhodnotím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po únor 03, 2020 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra, ty si uz chory ako Riso Keby si mal stalych sparingov, uz ta vymenia za Adazonku.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po únor 03, 2020 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Sakra, ty si uz chory ako Riso Keby si mal stalych sparingov, uz ta vymenia za Adazonku.

je to tak... slabé kusy je potřeba odstřelit a nahradit čerstvou krví
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po únor 03, 2020 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukal jsem do historie
20 serii po 5
Tomu rikam pracovni objem
😁
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st únor 05, 2020 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

5. února 2020, středa

Arena PK Centrum, já a Magumi, zotavuji se

Dřepy: 5x5x100 kg, technika
Bench-press: 5x8x80 kg, speed reps
Mrtvý tah: 5x5x120 kg, a tady se vždycky zadýchám jak prase

pomalu pocitově přidávám, tahy budou asi nejhorší někam se vrátit.

Magumi dnes dělal dřepy, stál na bednách, aby mohl mít kolem pasu měl zavěšený KB, prý to nenamáhá záda - a to on pozná. to byl snad největší KB, který jsem viděl... 64 kg :D a protože mu to bylo málo, tak si k tomu přidal ještě jeden menší, největší logistika vždycky byla navázat to na řetěz a zaujmout postoj. dřepoval desítky a stejné pauzy jako já jsem dřepoval pětky. pěkná práce! pak si se mnou dal benče... vypadá teď, že neváží ani 80 kg... ale to je právě jak jsou svaly těžké a zdání klame ;)

další trénink v pátek ráno ve Form Factory, třeba už Marťas po dovolené obživne ;) ale chodím teď později, tak se možná jenom mineme.

Peter Ustinov napsal:
Koukal jsem do historie
20 serii po 5
Tomu rikam pracovni objem

zkusil jsem to... a těch sérií bylo 21... což není takový rozdíl až do chvíle, kdy jich máš 20 a víš, že musíš ještě jednu přidat :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007


PříspěvekZaslal: st únor 05, 2020 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
5. února 2020, středa


další trénink v pátek ráno ve Form Factory, třeba už Marťas po dovolené obživne ;) ale chodím teď později, tak se možná jenom mineme.[/i]



Ahoj z Dominikany;-), jeste ne v patek se vracime ale ve fitku budu nejdrive v utery, takze s vama asi az ve stredu, jen pisnete kde budete..

Btw razim tu cistou objemovku a bez cviceni:-D takze bude desny navrat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st únor 05, 2020 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Artush007 napsal:
Ahoj z Dominikany;-), jeste ne v patek se vracime ale ve fitku budu nejdrive v utery, takze s vama asi az ve stredu, jen pisnete kde budete..

Btw razim tu cistou objemovku a bez cviceni:-D takze bude desny navrat

tak to užívej a nespěchej! ;) pondělí/středa ráno teď chodím za Magumim do Areny, v pátek ráno FF. to budeš děsně silnej :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2020 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

7. února 2020, pátek

Arena PK Centrum, sólo ranní trénink, týden po nemoci

Dřepy (low-bar, no belt, no shoes): 5x5x120 kg, zadýchal jsem se, aktuální limit
Bench-press: 5x5x100 kg, dynamika pryč, nakonci i síla

krátký trénink, více času nebylo, po týdnu jsem to trochu rozhýbal, příští bude potřeba přidat objem a dostat se na základní váhy a pak asi ještě jeden přípravný, zázraky se nekonají.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st únor 12, 2020 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

12. února 2020, středa

Arena PK Centrum, já a Magumi, s Marťasem jsme se prý minuli, ale zvedal krásně :) po nemoci, opět...

Mrtvý tah (klasika, no belt, hook grip): 11x5x140 kg

už jsem k datumu psal pondělí... jakože první trénink tento týden... jenže je středa a pondělí (taky) jsem si odležel s nějakým nachlazením, tentokrát kratší než minule, každopádně na plánované navýšení objemu můžu zapomenout, tento týden se chci ještě doléčit a příští týden bude opět přípravný, dotřetice...

tahy šly dobře, jenom jsem to nemohl udýchat, taky jsem nečekal, že půjde 140, spíš těch 120... ale asi jak jsem dlouho odpočíval a zítra to poznám ;)

Magumiho jsem zastihl na OHS s 80 kg a pak šel trhat z beden, tak jsem ho hecnul, že Julča už dává 4x70 kg :D jinak má všechny prsty ovázané, ruce polepené... možná se dočkáme i nějakých rukaviček ;)

@Marťas v pátek ráno Form Factory, ale chodím teď později, tak se možná mineme. v pondělí opět Arena.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po únor 17, 2020 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

17. února 2020, pondělí

Arena PK Centrum, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas, zotavovací týden

Dřepy (low-bar, no belt, no shoes): 5x5x120 kg, akorát, na 140 to ještě nebylo
Military press: 5x5x60 kg, aktuální limit, na páté opáčko už jsem se musel snažit
Mrtvý tah (klasika, no belt, hook grip): 5x5x160 kg, šloto, ale hook-grip byl krušný

Váhovka: 100 kg

přišel jsem dříve, tak jsme si s Marťasem dobře zacvičili :) tento týden zotavovací, zvyknout si na tréninky, na váhy, nabrat trochu kondičku a s přípravou začnu až od příštího. Marťas si stále drží pěknou sílu, tak mu to tam lítá :) Magumi se prakticky celý trénink rozhýbává a až nakonec něco s velkou činkou. a na závěr příjemná společnost, dorazil se podívat Kulich, v růžovém outfitu :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: po únor 17, 2020 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

po tych 55 opakovaniach s 140kg mas prosimta kolko dni svalovku, sak to musi byt mega na regeneraciu, ja som skusla len raz vzivote takyto masaker a mesiac som nemrtvoloval :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st únor 19, 2020 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

19. února 2020, středa

Arena PK Centrum, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas, v plné sestavě, jako za starých časů :D

Čelní dřepy (no belt): 5x5x100 kg, Marťas mě přemluvil, aktuálně stovka stačila, dnes jsem si vzal boty! :)
Bench-press: 5x5x100 kg, nic lehkého, na větší počet sérií to ještě není
Mrtvý tah (no belt, hook grip): up to 1x160 sumo, dále klasika 3x180 kg a 1x200 kg

další dobrý trénink, když to vydrží, tak se síla pomalu vrátí, zatím všechno těžší než má být. Marťas je silný jako bejk a pořád těch 220 na tahu má. kolega vzpěrač tam dnes tahal pětky se 185 a měl dost, což se nedivím. a Magumi začínal cvičit, když jsme odcházeli... a možná ještě cvičí doteď ;)

fitko plné, borec nakonec pro mě byla slečna v bílém triku, která byla dvakrát větší než ostatní, ale stejně se pod dohledem trenérky snažila, i když má před sebou pořádný kus práce. mám pro tyhle odhodlance slabost... a jsem zvědavý, jak dlouho to vydrží ;)

maciak napsal:
po tych 55 opakovaniach s 140kg mas prosimta kolko dni svalovku, sak to musi byt mega na regeneraciu, ja som skusla len raz vzivote takyto masaker a mesiac som nemrtvoloval :)

když si dáš váhu na hraně... což pro mě bylo začátkem roku 160 (ty musíš tahat opakované pětky 200+), tak jsem měl pak pět dní problém se vstáváním (zvedáním se), to je fakt... ale to jsem nebyl zvyklý :) věřím, že další týdny se to zlepší. až se trochu po nemocech zotavím, tak to zkusím znovu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2020 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

21. února 2020, pátek

Form Factory Václavák, s Marťasem jsme se akorát míjeli, první zotavovací týden

MOBILITA 15 minut, všechno tuhé, nic se nechce ohýbat... ale vedle se protahovala pěkná legína, tak jsem to vydržel :D když nedělám mobilitu, tak nic nebolí ;)

Dřepy (low-bar, no belt, no shoes): 5x5x140 kg, poprvé 140 po nemoci, výživné
Incline jednoručky: 5x8x20,25,25,30,30 kg, budu muset zařazovat, dobré na stabilitu
Pendlay rows: 5x8x60 kg

rozhýbat se na dřepy bylo krušné, ale pak šlo ještě 120 dobře a pak se z reproduktorů ozvalo Thunder! tak jsem naložil 140 a šel s tím válčit. delší pauzy zachránily pět sérií, ale nejméně ještě týden, než se budu moci pustit do nějakých větších akcí :D jednoručky byly příjemná změna a došlo mi, že bych měl zařazovat i cviky, které běžně nedělám... doplňky se tomu tuším říká :D přítahy už byly jenom třešnička, abych ten trénink neodfláknul, když ho nemám napsaný.

Marťase jsem zastihl na brzkém odchodu... včera si dal body-pump s Kačenkou (ráno, ve fitku) a ta ho tak vyřídila, že to dnes na dřepech nerozhýbal a raději si rozumně naordinoval klid a odpočinek :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po únor 24, 2020 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

24. února 2020, pondělí

Arena PK Centrum, MEN IN BLACK - já a Magumi, protažení

Dřep (low-bar, no belt, no shoes): 5x5x140 kg
CG bench-press: 4x8x80 kg, pumpička

Váhovka: 100 kg

kratší trénink, jsem rád, že jsem zopakoval těch pátečních 140, ale musel jsem si vzít Magumiho jako spottera, protože na druhou sérii jsem dal kratší pauzu a málem to nezved :) pak už delší pauzy a šloto. Magumi zase dřepoval s KB mezi bednama, 64+12 si na sebe navěsil, a pak jsme si spolu dali benč. *** začátek cyklu se odkládá na neurčito, zatím se nedokážu plně uzdravit, pod činkou je to znát a úplné vyčerpávání organismu tomu asi nepřidá. *** a abych to zakončil pozitivně... naše princezna dnes slaví šest let :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: