vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2021 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nam usporiadanym otcom rodin aj malo staci...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2021 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9. listopadu 2021, úterý

MAN IN BLACK - sólo polední trénink, SK Maximus Žižkov

CG Bench-press: (cca 40 cm)
8x osa
8x 40 kg
8x 50 kg
8x 60 kg
8x 70 kg
8x 80 kg
8x 90 kg, RPE 9
3x 100 kg, out of stamina
4x 90 kg, 1.
4x 90 kg
4x 90 kg
4x 90 kg, 4. RPE 9
až do 90 šel úzký líp než široký v pondělí... ale na 100 se to úplně zlomilo a už nebylo čím zvedat :/ před tréninkem jsem si zapomněl vzít prášky, tak možná tím. ale spíš musím ještě počkat, než tam nějaká výkonnost bude.

Spodní záda kladka (veslo):
8x 60 kg
8x 80 kg, 1. RPE 8, striktně
8x 80 kg
8x 80 kg
8x 80 kg
8x 80 kg
8x 80 kg
8x 80 kg
8x 80 kg, 8. RPE 8, těžší, pomaleji
nechtěl jsem to přepálit a vyšlo to tak akorát. jestli to k něčemu je... suď bůh.

Břicho přednožky:
10x
10x
10x

Biceps jednoručky:
6x 17 kg
6x 17 kg
6x 17 kg
natažené pravé předloktí ze včerjších low-bar dřepů, klasika, ale rozhýbal jsem to.

čas 55 minut, akorát

dostal jsem "trenérskou" skříňku, full size, jako dvě nad sebou :D nevýhoda, že k ní patřila skříňka na boty, která bylo skoro u stropu, takže jsem stál na špičkách, abych ji odemknul. ale co mi vrtá hlavou, že nad ní je ještě jedna řada skříněk a to už je asi tak pro borce Olejňas+ :D

cohen999 napsal:
Nam usporiadanym otcom rodin aj malo staci...

řekl bych, že je to přesně to, co potřebujeme
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2021 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

10. listopadu 2021, středa

MAN IN BLACK - sólo polední trénink, SK Maximus Žižkov

Čelní dřepy: (SBD)
6x osa
6x 40 kg
6x 60 kg, 1.
6x 60 kg
6x 60 kg
6x 60 kg, 4. easy, ale přihození jsem si rozmyslel, všeho dočasu
6x 60 kg
6x 60 kg, 6., RPE 7
už úterní lehké dřepy v SBD mi udělaly dobře a dnes se mi šlo ze schodů výrazně lépe než obvykle a po dnešních čelňácích jsem odcházel z fitka jako Jura! tedy do chvíle, než jsem si zkusil nástup na mrtvolu a zjistil, že zde problém přetrvává. no ale step-by-step, vylepšení schodů je dobrý progres.

Leg-press vleže:
8x 100 kg, jako s vlastní váhou
8x 120 kg, jako s osou
8x 140 kg, optimální zátěž na koleno, tak jsem to prociťoval
8x 140 kg

Hamstring, zákopky:
8x 42 kg, 1.
8x 42 kg
8x 42 kg
8x 42 kg, 4. asi lepší než minule

Triceps, stahování kladky:
8x 84 kg, 1.
8x 84 kg
8x 84 kg
8x 84 kg, 4.

Břicho, přednožky:
10x
10x
10x

čas 50 minut

váhovka: 95.8 kg, ještě jsem to po podzimních prázdninách nedal dokupy

dnes jsem vyzkoušel, že tím covid-sprejem, který tam všude mají, se dají výborně vyčistit mé kožené vzpěračky :) už si to ta pětiletá špína, co je mám, zasloužila ;) ale asi je zase budu muset rychle ušmudlat, ať tam s nima nehážu prasátka... pánko má nové boty a ještě pořádně nic nedřepnul :D

a když jsem odcházel, tak se na recepci objevila Hermiona... budu muset vymyslet přiléhavější jméno... podíval jsem se lépe, úsměv opět perfektní, ale ty oči... kam se na ni Hermiona hrabe :D pak mi výhled zaclonila příchozivší cvičenkyně, která se snažila vysvětlit, že žádné z těch potvrzení, které se vyžadují, ze zdravotních a jiných důvodů mít nemůže. jak to dopadlo nevím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2021 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
jak to dopadlo nevím.
Zapasom v bahne, alebo klasickym cat fightom. 🙃
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2021 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11. listopadu 2021, čtvrtek

MAN IN BLACK - sólo ranní trénink, SK Maximus Žižkov

Bench-press: (širší, za prstýnky)
8x osa
8x 40 kg, takhle po ránu... mobilita před tím by se hodila
8x 50 kg
8x 60 kg
8x 70 kg
8x 80 kg
8x 90 kg, 8RM
6x 100 kg, 6RM
4x 105 kg, 4RM
2x 110 kg, 2RM, no progress, nevadí
4x 100 kg, 1.
4x 100 kg, 2.
4x 100 kg, 3. RPE 10, tenhle systém nepůjde, hlasitě se připomenul levý bok
4x 100 kg, 4. RPE 9, lepší setup, lepší dráha, asi i delší pauza :)
jakmile začne selhávat technika, jdu do různých zkrutů a pomáhám vším možným, což v minulosti vedlo k nejednomu zranění. takže tudy ne, pojedu RPE 8-9 a uvidím, jaký bude progres.

Šikmý bench-press: (incline)
8x osa
8x 40 kg
8x 50 kg
6x 60 kg, 1. RPE 8
6x 60 kg
6x 60 kg
6x 60 kg
6x 60 kg, 5. RPE 8
6x 60 kg, 6. RPE 9.5
ouuu... to bylo tak luxusně trefené, váha, setup i dráha, tak skvěle už se mi dlouho nebenčovalo... to ženská nepochopí :D až jsem si říkal, že je škoda nejet deset sérií... a pak najednou klapka, zhasínáme a byl jsem rád, že jsem tam to šesté v šesté sérii dostal :D

Záda, stahování kladky na hruď:
8x 60 kg, 1.
8x 60 kg
8x 60 kg
8x 60 kg, 4.
šede zatím stačí, ta závěrečná opakování už je problém dostat na dotek.

Břicho, přednožky:
10x
10x
10x

čas 1:10

ráno jsem vedl do školy, takže pak rovnou do fitka, procházka podzimně zbarveným parkem, nefoukalo, asi tři stupínky, příjemně jsem se naladil... do průchodu domu, za kterým je fitko, jsem otevíral dveře Hermioně, šla tak akorát, aby pustila mě a další nedočkavce dovnitř, takhle z ulice vypadala jako obyčejná holka, že by si člověk ani nevšiml, možná kdyby mi bylo zase něco přes dvacet a bydlel bych na koleji, tak by se mi plašily hormony, ale to ještě nebyla na světě :D no a když jsem pak odcházel a vracel klíče, tak se sebou musela něco udělat, nějak se přišmrncnout, ženský fígle. a od teď je to Simona :) ostatně mám takové deja vù... ale paměť už neslouží.

taky jsem se na dnešek vyspal jako mimino... takové hodnoty mívám vyjímečně :) ale kdo jsou ty 3 % uživatelů
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2021 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
1kdyby mi bylo zase něco přes dvacet a bydlel bych na koleji, tak by se mi plašily hormony, ale to ještě nebyla na světě


Jooo, pomaly pomaly sa všetci dostávame do takého toho štádia, ktoré som vždy obdivoval u Hrušínského v neskorších filmoch Také to obdivné hodnotenie pôvabov mladých žien bez zbytočného slizkého slintania poloplešatých seladónov, ktorí zabudli, že už nemajú 25:

"Přírodo, přírodo... Kam chodíš na ty nápady?"
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2021 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

12. listopadu 2021, pátek

MAN IN BLACK - sólo ranní trénink, SK Maximus Žižkov

Dřepy: (high-bar, SBD)
4x osa
4x 40 kg
4x 60 kg
6x 80 kg, 1., OT2M
6x 80 kg
6x 80 kg
6x 80 kg
6x 80 kg
6x 80 kg, 6., RPE 7
křupalo to, ale nebolelo, sláva návlekům, od low-baru jsem upustil, při těchto váhách nemá smysl, příjemné.

Hacken-dřepy:
6x konstrukce
6x 40 kg
6x 60 kg, 1.
6x 60 kg
6x 60 kg
6x 60 kg
6x 60 kg
6x 60 kg, 6.
do té spodní polohy jsem chodil opatrně, kolena vypadala dost v ohybu, ale šloto.

Hamstring, zákopky:
8x 48 kg
8x 48 kg
8x 48 kg
8x 48 kg
tak s touhle váhou si chvíli vystačím.

Záda, spodní kladka (veslo):
8x 90 kg
8x 90 kg
8x 90 kg
8x 90 kg
akorát, taky chvíli vydržím než přihodím.

Záda, horní, Hammer:
8x 60 kg
8x 80 kg
8x 80 kg
8x 80 kg
taky bude na čas stačit tahle váha.

Rozpažky:
8x 7 kg
8x 7 kg
8x 7 kg
8x 7 kg
v první sérii jsem se smál, pak jsem využil maximální rozsah díky lehké váze a smích začal přecházet.

Břicho, přednožky:
10x
10x
10x
už jsem nechtěl, břicho je bolavé, chtěl jsem jí očumovat holky do lifterny, když už se tam vyskytly... ale pak přenožky uvolnily, tak jsem na ně šel.

čas 1:10

jedna trenérka s sebou měla i roční holčičku, už chodila a vydatně žvatlala, sice ji "hlídala", ale to je hned, tak jsem si řekl, třeba bude jednou zvedat a bude to už mít v krvi. nebo v hlavě. nakonec se jí zalíbilo za barem. tam pouze hrozilo, že z té vysoké barové židle slítne. objevila černé pastilky. "To je bonbón." maminka: "To není bonbón." "To je bonbón!"... a tak to řekla asi pětkrát než ho rozbalila, strčila do pusy, "bonbón" letěl ven a holčička začala dělat "au au au" a ukazovala si na pusu :D

decarabas napsal:
vlk# napsal:
kdyby mi bylo zase něco přes dvacet a bydlel bych na koleji, tak by se mi plašily hormony, ale to ještě nebyla na světě
Jooo, pomaly pomaly sa všetci dostávame do takého toho štádia, ktoré som vždy obdivoval u Hrušínského v neskorších filmoch Také to obdivné hodnotenie pôvabov mladých žien bez zbytočného slizkého slintania poloplešatých seladónov, ktorí zabudli, že už nemajú 25:

"Přírodo, přírodo... Kam chodíš na ty nápady?"

doktor Skružný: Mařenko, vy jste v obličeji krásná, ale ze všeho nejradši mám tu vaši pánev, ta je nádherná.
Mařenka: Vy jste ale sprosťák, pane doktore.
doktor Skružný: Pánev je nádoba na smažení, děvenko. To byste měla vědět. A tu druhou máte taky pěknou.

doktor Skružný: A všim sis, Karle, kolik těch mladejch holek nenosí podprsenku?
Karel Pávek: (zasněně) Všim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2021 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

další plánovaná návštěva ortopeda aneb řezat nebo neřezat? to je oč tu běží. snažil jsem se z paní doktorky vymámit, co se s tím kolenem stalo a co očekávat... ale jako bych se pokoušel vymámit z jalové krávy tele :) tedy ne že bych teď snad, že paní doktorka... to by mě ani nenapadlo! je to holka šikovná, dokonce operatérka, něco po čtyřicítce, zkušeností dost... ale klidně by mohla dělat špiónku. nebo i dvojitou :) držela se pouze známých faktů. vnější meniskus natržený mírně a při vyšetření zjevně nebolí, vnitřní chrupavka poškozená, chybí asi 8 mm v "zátěžové" zóně nebo jak to nazvala, což taky nemusí být problém, ale bolest kolene indikuje, že tam problém je, až bolest přestane, můžu ho plně využívat. injekce kys. hyaluronové může pomoci tak, že bolest kolene ustane. při operaci uvidí, jak to tam skutečně vypadá, rezonance nemusí být přesná, vyčistí, opraví, poškozená chrupavka se "poškodí" ještě více, aby se zahájila regenerace. a teď babo raď! tak jsem se paní doktorky zeptal... :D a prý by si tu injekci do kolene sama dala. tak jsem zaplatil tři tisíce a nechal si do kolene aplikovat takovou pidi injekci, ani to nebolelo. za necelé dva týdny kontrola a pokud to nezabere, tak asi zkusím štěstí na stole. cvičení mi teď sice pomáhá, ale abych nemohl ze schodů, zvednout činku, o běhu nemluvě... tak starý zase nejsem ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2021 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

13. listopadu 2021, sobota

MAN IN BLACK - sólo polední trénink, SK Maximus Žižkov

CG bench-press: (40 cm)
6x osa
6x 40 kg
6x 60 kg
6x 80 kg
6x 90 kg, 1., OT2M, RPE 9, tak to nebude easy
6x 90 kg
6x 90 kg
6x 90 kg, 4., OT2.5M, nedá se svítit
6x 90 kg, 5., RPE 10
6x 90 kg, 6., čtyři a další dvě jsem vymodlil
měl to být takový 6x6 základ, ale... ještě to zkusím příště.

Ramena, multi-press: (za hlavu)
6x konstr. (asi 30 kg)
6x 20 kg, 1.
6x 20 kg
6x 20 kg
6x 20 kg
6x 20 kg
6x 20 kg, 6., RPE 7-8, příjemné protažení

Záda, horní kladka: (na hruď)
8x 60 kg, 1.
8x 60 kg
8x 60 kg
8x 60 kg, 4.
první dvě easy, ale druhé dvě mě ještě potrápily.

Spodní záda, Hammer: (podhmat)
8x 60 kg, 1.
8x 60 kg
8x 60 kg
8x 60 kg, 4., zapotil jsem se

Triceps, stahování kladky:
10x 84 kg, 1.
10x 84 kg
10x 84 kg
6x 84 kg, 4., řek jsem 10!
osmičky mi posledně přišly málo vzhledem k tomu, že více cihliček tam není, ale desítky se ukázaly zase moc :D navíc jsem si zjistil, že břicho už má takovou svalovku, že už ho neodjedu.

váhovka: 96.0 kg

na dnešek málo spánku, málo energie, ale chtěl jsem si zacvičit a nakonec to vyšlo. koleno raději netestuju, ale mám takový pocit, že "injekce asi nezabírá hned a pár dní to bude trvat." doufám. na dalších tréninku by měly být čelňáky, tak na to jsem hodně zvědavý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2021 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Niekto vidí poničené koleno. Ja vidím benchový progres
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2021 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

14. listopadu 2021, neděle

MAN IN BLACK - sólo polední trénink, Form Factory Harfa, wellness

Čelní dřepy: (SBD)
6x osa
6x 40 kg
6x 60 kg, 1.
6x 60 kg
6x 60 kg
6x 60 kg
6x 60 kg
6x 60 kg, 6. RPE 7-8
vůbec se mi nechtělo přihazovat, potřeboval jsem otestovat koleno, že funguje, a tedy... funguje, mám pocit, že hybnost určitých pohybů se zlepšila, ale pořád je tam místečko na vnitřní straně, které léčbě odolává a určité pohyby sabotuje. jsem zvědavý na zítřek a další dny.

Military press:
6x osa
6x 40 kg
6x 50 kg, 1., RPE 9
6x 50 kg
6x 50 kg, 3., RPE 9, překvapivě, už jsem to chtěl ukončit, ale po tomle jsem si řekl, že to zkusím dorazit
6x 50 kg
6x 50 kg
6x 50 kg, 6., RPE 9, asi 9, protože kdybych si nahoře orazil, tak to jedno ještě nějak vypučím
hned u čtyřicítky mi došlo, že po tom včerejším úzkém benči, to nebyl dobrý nápad, jenže to bylo první, co mě v plném fitku napadlo - nemusel jsem opouštět stojan, a taky v tomhle komerčním fitku se dost špatně hledá, co bych jiného cvičil. nakonec jsem to odjel.

4x 10 minut sauna, pára, sauna, pára... žůůůžo

původně jsem místo cvičení plánoval bazén, jenže a) zapomněl jsem plavky, b) bazén je vypuštěný a zřejmě ještě chvíli zůstane. škoda. velký bonus tohoto fitka. naštěstí sauna a pára jsou prostorné a obě dobře fungují. a chodí tam i baby.

váhovka: 96.6 kg, včera jsem se nacpal kuřátkem... občas mám takové žravé dny :)

decarabas napsal:
Niekto vidí poničené koleno. Ja vidím benchový progres

jj, a já když teď vidím, že Magumi je kvůli zádům úplně out, tak cvičit na půl těla je pořád lepší než vůbec.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2021 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

15. listopadu 2021, pondělí

MAN IN BLACK - sólo ranní trénink, SK Maximus Žižkov, A1 nohy

Dřepy: (high-bar, SBD)
4x osa
4x 40 kg
4x 60 kg
4x 80 kg
6x 100 kg, 1., RPE 7-8
6x 100 kg
6x 100 kg, 3., dostal jsem se na úzký úchop a činka se odebrala sama, tak to má být :)
6x 100 kg
6x 100 kg
6x 100 kg, 6., RPE 8
dobrý, koleno drželo, zrcadlo +10 na techniku, snažil jsem se, aby pravá noha zabírala stejně, ale v závěru už se unavila, takže akorát.

Hacken-dřep: (SBD)
8x konstrukce
8x 40 kg, 1.
8x 40 kg
8x 40 kg
8x 40 kg, 4.
nepřidával jsem, protože kolenu to stačilo, taky jak je to tlusté sbd nakrčené pod kolenem, tak mám pocit, že mi to nedělá dobře na šlachy.

Hamstring, zákopky:
8x 48 kg, 1.
8x 48 kg
8x 48 kg
8x 48 kg, 4.
v závěru už nedotažené, buď vytrvám nebo bude lepší shodit na 42 a přidávat opáčka.

Biceps, jednoručky:
6x 17 kg, 1., po jedný ruce, na střídání to ještě není
6x 17 kg
6x 17 kg
6x 17 kg, 4.
prý nemám bicepsy, tak to zkusím napravit :)

Břicho, přednožky:
10x
10x
10x
dva dny pauzy pomohly, ale pořád to břicho cítím.

váhovka: 96.0 kg

dnes na recepci opět nová, resp. já ji potkal poprvé, mulatka, jestli se to slovo ještě používá, příjemná, takže opět identifikace + očkování, ale když jsem odcházel, tak už na pultu ležela kartička dříve, než jsem vrátil klíček... a to se cení, do takových podníků já chodím rád :)

koleno opět o trochu lepší než včera, tři dny po injekci a mám nutkání napsat, že přece jenom něco pomohla, i když tam byla naivní představa, že zabere během jednoho, dvou dnů a pokaždé to bude výrazný skok a koleno bude fungovat bezbolestně, tak teď nevím, jak dlouho se to ještě může zlepšovat a jestli se toho stavu doberu, každopádně déle než týden to být nemělo.

taky už tomu tréninku chci dát nějaký systém a ne čekat, co bude, takže:
A1 nohy - dřep + hacken + zákopky + biceps + břicho
B1 prsa/ramena - benč + šikmý + mutlipress + triceps + břicho
C1 záda - přítahy + horní kladka + stroj + shyby

A2 nohy - čelni dřep + leg press + zákopky + biceps + břicho
B2 prsa/ramena - CG benč + military press + rozpažky + triceps + břicho
C2 záda - rumuny + good mornings + spodní kladka + stroj + shyby

podle chuti a obsazenosti zaměním volnou váhu a stroj. tahy tam nejsou, protože při nich mi odešlo koleno a dokud nezískám jistotu, tak nebudu riskovat.

hlavní cviky chci střídat: 6x6, 6x4, 6x2 (série x opakování), RPE 8-9
vedlejší cviky: 4x6-8
příhozy: 2.5 kg (prsa) - 5 kg (nohy) a až to nepůjde, tak o dva příhozy zpět (nedřepnu 110, vracím se na 100)

chci obnovit sílu, jestli tam ještě nějaká je, takže od sérií 8-10-12 op. si dám chvíli pauzu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2021 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

16. listopadu 2021, úterý

MAN IN BLACK - sólo polední trénink... ale jak (!) jsem se krásně dospal :) B1 prsa

Šikmý bench-press: (incline)
6x osa
6x 40 kg
6x 60 kg, 1., RPE 7-8
6x 60 kg
6x 60 kg
6x 60 kg, 4., RPE 8
samozřejmě, že měl být nejdříve normální benč... jenže černoušek si tam obsadil dva stojany, zásadně po sobě nesundával kotouče ani neuklízel (co kdyby někdo přišel a zrovna se mu to hodilo, že), a když si začal obsazoval třetí, tak už jsem se ho zeptal, jestli teda ten naložený první je volný.

Bench-press:
6x osa
6x 40 kg
6x 60 kg
6x 80 kg
6x 90 kg, 1., RPE 8, OT2M
6x 90 kg
6x 90 kg, 3., stopky, RPE 9, jsem si vlastně vzpomněl, že Carabas dělá stopky...
6x 90 kg, 4., stopky, RPE 10, OT2.5M, a to jsem asi neměl dělat...
5x 90 kg, 5., stopky, RPE 9.5 a fail, protože už nebylo čím tlačit...
4x 90 kg, 6., stopky, RPE 9.5 a ještě větší fail, protože už nebylo čím tlačit ještě dříve.
no tak skvělé, úvodní trénink nového programu a hned fail :D původně byla v hlavně možná i stovka, na lavici jsem zjistil, že ego musí pryč a devadesát bude stačit, no a když jsem začal se stopkama, tak šla síla úplně do haj..áje a až pojedu příště šestky se stopkama, tak po velké redukci od 80 kg. není kam spěchat. to se musí vytrénovat. a čtyřky asi začnu na 90 a dvojky na 100.

Multi-press: (ramena, za hlavu)
6x konstrukce (asi 30 kg)
6x 20 kg, 1.
6x 20 kg
6x 20 kg
6x 20 kg, 4., RPE 8

Triceps, stahování kladky:
8x 84 kg, 1.
8x 84 kg
8x 84 kg
8x 84 kg, 4., a pak exploze... tricáčky jsem spálil na prach.

Břicho, přednožky:
10x
10x
10x

čas: 50 minut

nevyšlo to podle plánu, ale nejsme stroje, třeba mě to zase příště překvapí nějakým boostem :) ve fitku žádné objekty, které by rozptylovaly... jeden měl potenciál, ale byla to takový introvertní beginner, že jsem se radši zaměřil na železo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2021 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak prepáč, no
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2021 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
16. listopadu 2021, úterý

Triceps, stahování kladky:
8x 84 kg, 1.
8x 84 kg
8x 84 kg
8x 84 kg, 4., a pak exploze... tricáčky jsem spálil na prach.


84kg na stahování tricepsové kladky, jak to vypadá? Já jsem na konci tréninku rád za svých 13kg Ale je to zas trochu jiná konstrukce, jak bývá ve fitkách, tak nevím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: