vlkův log - lepší už to nebude

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 209, 210, 211 ... 223, 224, 225  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#

PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2023 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2. října 2023, pondělí
silovka, dřepy, trojky, polední trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, sbd, OT2M)
10x 3x 150 kg, RPE 8, čas 18:30, nechtělo se mi vymýšlet doplněk, tak jsem přidal série, udržené 2 min. nástupy potěšily, plíce šlapou

Lýtka: (výpony na stroji, OT2M)
3x 12x 100 kg

Biceps: (jednoručky ve stoje, střídavě, OT2M)
3x 10x 16 kg

váhovka: 104.3 kg

na snížení cholesterolu a hmotnosti jsem si pořídil Psyllium a zatím jsem velmi spokojený, jenom prodejce opomněl uvést, že se to nesmí brát po lécích, resp. obecně doplňcích, které se mají vstřebat, což je pro mě dost aktuální informace a už si to pohlídám.

EDIT
můj Wilks (starý) 89.85 což dává v přepočtu BW/SQ:
79.5/130, 83.5/135, 89/140, 95.5/145, *104/150, 116/155

Naposledy upravil vlk# dne út říjen 24, 2023 4:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov

PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2023 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

10*3*150 HB o2m je solidni vykon
(Chtel bych to dat aspon se 140 😁)
Na snížení hmotnosti je super behani, kdyz das aspin 20km tydne, pujde to dolu samo!
Magumi

PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2023 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super dřepy, klobouk dolů. Je vidět, že jsi zpátky, mám radost.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
decarabas

PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2023 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takéto nástupy dvojminútové by som neudržal ani náhodou.
A 10 sérií drepov, ah, robil som, je to kruté na psychiku. Klobúk dole.

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
Peter Ustinov

PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2023 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
A 10 sérií drepov, ah, robil som, je to kruté na psychiku. Klobúk dole.

A co na to pan Milan?
Zvedne hozenou rukavici?
MilanT

PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2023 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já dneska teda dřepy mám a rád bych se spotil, ale zas jen do pohody, a 10x3x150 do 18 minut už je hodně mimo pohodu Pěkný výkon!
vlk#

PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2023 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

3. října 2023, úterý
silovka, benč, trojky, ranní trénink, Form Factory Václavák

Bench-press: (stopky, OT2M)
10x 3x 110 kg, RPE 9, slabé to bylo, ale co už... klasicky se mi nechtěl doplněk, tak jsem přidal série

Shyby: (nadhmat, naširoko, OT2M)
5x 3x BW, tak nějak třetí aspoň na dotek brady, tuším, že až shodím, tak to půjde líp

Břicho: (přednožky)
5x 10x BW, závěrečná opakování spíše aktivace břišních svalů

sauna: 10 min.

váhovka: 104.3 kg

na benčích jsem doufal, že by mohly jít trojky se 115, s tím, že radši dám 112.5, abych byl nakonec rád, že jsem zůstal na 110, což nevypadá na rychlý návrat ke 130+ a jsem zvědavý, jestli budu přihazovat na pětky, spíš ne, ale to půjde, až zlepším konzistenci tréninků a nebudu si dávat 1-3 dny pauzy.

taky byly benče zdánlivě lehčí než včerejší dřepy, tepovka se držela do 105, ale 2 min. nástupy ubíraly síly a v závěru bych si troufl tak na +1 opáčko, zatímco dřepy vyžadovaly více práce, mezi sériema jsem více prodýchával, ale pracovní kapacita klesala pomaleji a i v závěru bych si pořád na ta +2 opáčka, byť vydřená troufnul.

dneska mi ten graf s tepovkou vyšel hezky, přidal jsem čísla sérií, v podstatě jsem se zapotil až v sauně.

cohen999 napsal:
A mozno zacnes aj behat.

Peter Ustinov napsal:
Na snížení hmotnosti je super behani, kdyz das aspin 20km tydne, pujde to dolu samo!

nevím, jestli by to při mé váze bylo pro ta kolena nejzdravější, taky to pravé je po operaci chrupavky 12/2021 a je to teprve pár měsíců, co zvládám i schody (dolů to bylo horší) a popoběhnout na tramvaj, ale možná bych to mohl zkusit rozhýbat. kolo je každopádně mnohem šetrnější.

Magumi napsal:
Super dřepy, klobouk dolů. Je vidět, že jsi zpátky, mám radost.

díky kamaráde, ale pořád ještě nejsem tam, kde jsem končil o prázdninách a to byly pouze dva týdny dovolené :)
vlk#

PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2023 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

MilanT napsal:
Já dneska teda dřepy mám a rád bych se spotil, ale zas jen do pohody, a 10x3x150 do 18 minut už je hodně mimo pohodu

díky, ale samozřejmě byste to zvládli v pohodě, jsou to jenom trojky, já byl hlavně rád, že to zvládají i plíce a neženou tepovku do výšin, ze kterých není návratu :D
vlk#

PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2023 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

4. října 2023, středa
silovka, tahy, trojky, polední trénink, Form Factory Václavák

Mrtvý tah: (hook grip, OT2M)
10x 3x 170 kg, RPE 8, čas 18:20, tepovka rostla 130 -> 152, rezerva se snižovala, ale i v závěru bych asi 2 op. vymáčk

Spodní záda: (Hammer, přítahy podhmatem, OT2M)
5x 10x 60 kg, takový strečink, striktně v plném rozsahu

Snožky: (OT2M)
3x 12x 50 kg, a ještě jsem přidal nějakou číčovinu, abych vyplnil čas

váhovka: 103.8 kg, tuk 29.0 % (limit 20.0 %), svaly 34.4 kg (bez limitu), visc. 15 (limit 11), pas cca 107 cm (limit 94 cm)

spánek: 9:18 h, hluboký 1:54 h, REM 1:54, klidový tep 49

ráno sice zazvonil budík, ale nevodím do školy, protože dcerka je doma s atb a cítil jsem, že delší spánek by mi prospěl a taky že jo, spousta ranního REM tam naskočila a vstával jsem jako rybička a možná i proto šly tahy dobře.

a tahy šly lépe, než jsem čekal, osa s dobrým vroubkováním, no, dobrým... palce se z toho budou chvíli vzpamatovávat, ještě trochu zapatlaná od magnézka, asi tekutého, tak jsem zkusil hook grip a držel na pohodu, trhačky nebyly potřeba. z 2 min. nástupů jsem měl trochu obavu, ale nezkusíš, nevíš, pět sérií zvládnu a pak se uvidí. graf tepovky po tréninku potvrdil, že to vyšlo tak akorát. možná další dvě série a začal bych bojovat s kyslíkem. jenom jsem si nedal pozor a v jedné sérii cestou dolů ohobloval pravé stehno a koleno, což cévy v současném stavu nedobře snáší, tak budu sledovat průběh.

údaje k váhovce jsem si dopsal z chytré váhy, nejde tak ani o absolutní hodnoty nebo správnost, ale trend, kdy procento tuku, zvláště visc. musím dostat dolů na normál a společně s tím půjde i pas. ty jarní tři měsíce bez zátěže jsem neuhlídal a dost výrazně překlopil kompozici těla. ps: že jsou to hodnoty mizerné vím i sám, píšu pro záznam, abych mohl sledovat progres.
vlk#

PříspěvekZaslal: čt říjen 05, 2023 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

5. října 2023, čtvrtek
silovka, tlaky, trojky, večerní trénink, Form Factory Harfa

Military press: (stopky, OT2M)
9x 3x 65 kg, RPE 8, slabé, nebyl morál naložit si 70
1x 8x 65 kg, amrap, ale na jednu sérii síla byla

Shyby: (nadhmat, naširoko, OT2M)
3x 4x BW, čtyřky, tak pro začátek tři série

sauna: 10 min., pára: 5 min.

váhovka: 103.2 kg

ráno jsem byl s dcerou na ušním, přes poledne s Magumim na obědě, večer jsem z práce nesl věci, které jsem nemohl nechat ve skříňce ve fitku, tak říkám doma, že dnes to nevyšlo, že bych musel leda zajet autem na Harfu a samotnému, že se mi nechce... načež se žena s dcerou začaly oblékat, že to nevadí, že si něco na sebe nakoupí. tak to se mi teda vyplatilo :)

v tlacích se teď necítím komfortně, tak s těma váhama šetřím, ale třeba se to rozběhne.
Peter Ustinov

PříspěvekZaslal: pá říjen 06, 2023 4:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajimavy koncept 9*3 OT2M + 10. AMRAP
To si nekam ulozim

BTW: na kolik te teda prisel ten večerní trening?😁
vlk#

PříspěvekZaslal: pá říjen 06, 2023 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

6. října 2023, pátek

Leg press: (horizontální)
10x 120 kg, to už mi vůbec nic neříká, nezajímavé, nepřirozený pohyb

Ramena: (jednoručky vsedě)
3x 8x 27 kg, vsedě nemám správný setup, opírám se a prohýbám v zádech, špatná dráha

Horní kladka: (naširoko, na hruď, na dotek, OT2M)
3x 5x 84 kg, těžké, ale spoko, tohle cvičím

Dřepy: (high-bar, sbd)
5x 70 kg, není to dobrý, něco mám natažené v levém lýtku
1x 110 kg, nebudu to pokoušet, potřebuji se na tu nohu spolehnout

váhovka: 103.2 kg

někdy je lepší se hecnout a na ten trénink jít... a někdy je lepší nikam nechodit.

TL;DR zítra si dám na dřepy repete a doufám, že to lýtko se jenom lehce nevýznamně pohmoždilo

dnes jsem to odkládal, ale nakonec vyrazil na půl čtvrtou, nová šatna plná, tak jsem dostal klíče do staré, do skříňky, do které jsem si dával věci před třiceti lety, fitko taky plné, ale hlavně lifterna, trenéři, klienti, všechny osy rozmístěné, naložené... tak jsem přešel na plán B, buď se před dřepama zahřeju a uvolní se stojan, nebo pojedu vršek jako včera, což bude mít nejmenší vliv na další tréninky, a dřepovat budu zítra. doplňky mě nebavily a když se uvolnil stojan na dřepy, tak jsem zjistil, že jsem si natáhl něco mezi lopatkama, což bylo to menší, a že mě něco tahá v levém lýtku a nechci, aby mě pak ostrá bolest vyřadila při těžké sérii nebo se to zhoršilo. mám podezření na sbd návleky, které si beru hned v šatně a když se nakrčí, tak to pod kolenem dost devastují, v mém případě opakovaně levou nohu. čistě při dřepech to zřejmě snáším lépe a využívám stretch, ale jinak je krčit asi není dobrý nápad. uvidím zítra, snad jsem to včas zaříznul a nepokoušel.

Peter Ustinov napsal:
Zajimavy koncept 9*3 OT2M + 10. AMRAP

to si dopřávám, pokud vím, že to neovlivní zbytek tréninku - už nejedu nic těžkého, na čem mi záleží, a do příště to zregeneruji - u dřepů a zvláště tahů je to na zváženou. zároveň tím ověřím RPE ;)
vlk#

PříspěvekZaslal: so říjen 07, 2023 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7. října 2023, sobota
silovka, dřepy, pětky, polední trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, sbd, OT3M)
8x 5x 145 kg, RPE 9-10, pět sérií plán, po šesté rpe 10, tak jsem si řekl, že u toho umřu, přidal ještě dvě série a pak už zhruba 2 min. do dalšího nástup nestačily, k.o.

Spodní záda: (Hammer, vsedě, podhmat, OT2M)
5x 8x 80 kg

Biceps: (jednoručky, ve stoje, střídavě, OT2M)
3x 10x 16 kg

váhovka: 102.8 kg, nové lokální minimum

spánek: 11 h, včera 10 h, předevčírem 9.5 h, prostě šípkovej růža

levé lýtko se sice ozvalo hned při zahřívací sérii, ale řekl jsem si, že to mám pod kontrolou a po pár pracovních jsem na něj úplně zapomněl, snad se dá dokupy.

že dám těžko deset pracovních bylo jasné hned po pěti plánovaných, které nešly rpe 8, ale spíše rpe 9, ale zkusil jsem to, teď jsem rád a s výkonem docela spokojený. protáhnout nástupy na OT5M, tak bych možná tu desítku dotlačil, ale plán byl splněný a cílem bylo vymáčknout maximum z OT3M. sedmou a osmou pracovní jsem nastupoval s tepovkou 137 a končil kolem 160, takže od konce šesté už vše anaerobně, což nelze příliš dlouho, ale bylo to fajn.
vlk#

PříspěvekZaslal: ne říjen 08, 2023 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8. října 2023, neděle
silovka, benč, pětky, dopolední trénink, Maximus

Bench-press: (stopky, OT2.5M)
7x 5x 107.5 kg, RPE 8-10, osmou sérii už jsem nedal

Shyby: (nadhmat, OT2M)
5x 3x BW, horší hrazda, tak jenom trojky

Břicho: (přednožky, OT2M)
5x 10x BW

váhovka: 103.8 kg

už nám začali ve fitku topit, což bylo v šatně příjemné, když bylo venku tak nevlídno, úplně jsem měl chuť zajít si někde na wellness :) a během příštího týdne zase letní teploty.
vlk#

PříspěvekZaslal: ne říjen 15, 2023 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

15. října 2023, neděle
silovka, tahy, pětky, odpolední trénink, Form Factory Václavák

Mrtvý tah: (první hook, pak trhačky, sbd, OT4M)
4x 5x 165 kg, RPE 9, čtvrtou už jsem neudržel setup a zrušil si načnutá záda

sauna 15 min., 7 min., záda trochu povolila

váhovka: 103.8 kg, tento týden bez pokroku, moc jím

ve středu jsem šel na krev, takže před tím dieta, žádné suplementy, žádná námaha, spánek, nic, co by ovlivňovalo výsledky, protože před třema měsícema byl ten cholesterol špatný. jak to dopadlo, uvidím tuhle středu.

ve čtvrtek ráno jsem vstal a tak mě seklo pod levou lopatkou, že jsem se sotva hýbal. a teď jsem dohledal, že už se mi to stalo ve fitku před devíti dny, 6. října, to byl taky den blbec, ještě, že mám log a zapisuju. pátek lepší, v sobotu jsem to rozchodil v zooparku a dnes už jsem to chtěl rozhýbat ve fitku.

tahy překvapivě i po pauze šly, jenom hook grip na té ose a na pětky bez magnézka nedržel, tak jsem začal namotávat. 4 min. nástupy byly potřeba na rozdýchání a i tak končila tepovka v každé pauze výše. záda jsem cítil, ale držel zpevněná, až do 4. série 3. - 4. opáčka, kdy už jsem věděl, že je zle, ale sérii dokončil pro případ, že bych přece jen pátou ještě zvládnul. nezvládnul, měl jsem problém sundat kotouče, v šatně sundat věci, tak jsem zkusil svaly prohřát, abych se vůbec dostal domů. zlepšilo se to na úroveň pátku, tak s tím budu muset šetrněji, určitě to bude nějaký spasmus a kdybych pohledal v logu, tak bych našel a možná ne jednou. a bohužel ani nemůžu, narozdíl od Carabase napsat, že by tahle váha a objem byly lehké :D

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 209, 210, 211 ... 223, 224, 225  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: