vlkův log - lepší už to nebude

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 223, 224, 225  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2023 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

22. listopadu 2023, středa

volno :/

možná bych dnes trénink stíhal a pak ještě v sobotu před týdenní přestávkou, ale už od včerejška na mě leze nějaký moribundus a zátěž, jak známo, krátkodobě imunitu oslabuje, což se mi teď vůbec nehodí, takže jsem nasadil čaj, med, citrón, zázvor, pastilky, home office, teplo, klid a snažím se ho zahubit v zárodku. od konce prázdnin byl klid a teď, když potřebuju být týden zdravý, tak to musím řešit.

MilanT napsal:
90kg už je dost pěkné, kolik jsi dal nejvíc?

dlouho jsem měl maxko 90, které jsem pouze opakovaně atakoval, ale loni jsem se do toho zase zakousnul, posunul to na 92.5, což není mnoho, ale u tlaků se každé kilo počítá, a před dalším vylepšením mi to na přelomu roku zařízl problém s pravou nohou a cévama, tři měsíce bez zátěže, a moh jsem začínat zase od nuly. aktuálně tedy opět 90 a pokud do toho zase něco zdravotního nevlítne, tak se budu snažit o 95. na 100 se asi nikdy nedostanu, tlaky mám slabší.

jinak 90 je pěkné, pokud vážíš do 90, což není můj případ :) ale i tak spoko.

Magumi napsal:
Tohle je parádní trénink, devadesátka na military, 5x190 na tahy, fakt super.

tohle byl velmi minimální trénik, ale spoko + den předtím na dřepech 8x160, sice se všema pomocníčkama, ale i to se počítá ;)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Carmelita

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2023 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drzim pesti; at jsi zdravy.

https://forum.ronnie.cz/carmelita-of-course-i-lift-like-a-girl-t39323.html
vlk#

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

3. prosince/decembra 2023, neděle
po nemoci, čelňáky, benče, ranní trénink, Mag's Garage Gym, já a Magumi

Čelní dřepy: (sbd, opasek 1. dírka)
3x 8x 110 kg, RPE 9, víc sérií tam nebylo, naštěstí Magumi neprotestoval, a opasek toho hodně podržel

Bench-press: (stopky)
3x 5x 110 kg, RPE 9.5, po takové pauze spoko

Pendlay rows: (naširoko, z boxíků)
3x 8x 80 kg

Shyby: (naširoko, nadhmat)
3x 3x BW, třetí spíše pokus

váhovka: nevím, ale obávám se, že mnoho, zítra to zvážím

po 12 dnech od posledního tréninku, jak jsem minulou středu psal, že na mě něco leze, tak ve čtvrtek večer jsem zalehl do postele a v sobotu v poledne vstal, naštěstí bez horečky, takže jsem nebral nic na pocení a jenom to vyležel, potřeboval jsem se dát dokupy, abych v neděli ráno odcestoval, což se sice povedlo, včera večer jsem přicestoval, ale toho nachlazení a rýmy jsem se pořád ještě nezbavil, je to nějaká potvora.

ovšem trénink s Magumim s neodmítá, auto ráno ukazovalo -3 stupně, tak už jsem se do garáže těšil :D Magumi mě přivítal v kulichu, trochu jsme se rozhýbali a šli na to, ať se zahřejeme. vůbec jsem netušil, jak to půjde, čelňáky už nemám na seznamu snad rok, ale chtěl jsem Magumiho podpořit, tak jsem si s ním odcvičil něco jako jeho deload :D vůbec mě překvapilo, že jsem tu jeho sérii dal, po druhé už jsem věděl, že to nepůjde, tak jsem do třetí dal všechno, aby ještě nějak vypadala a pak to zabalil. účel zahřátí splněn. na benče jsem taky netušil, kolik síly tam je, ale na ty tři série tam něco bylo. každopádně neplánovaně náročný trénink, do kterého bych sám dobrovolně nešel a určitě z toho bude svalovka, ale dokud ještě takhle můžeme, tak je to super ;) beru boby a jdeme s princeznou na kopec, když už nám takhle nečekaně v prosinci začala zima :D
Carmelita

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Supr trenink.

https://forum.ronnie.cz/carmelita-of-course-i-lift-like-a-girl-t39323.html
MilanT

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ty čelní jsou hodně pěkné, když vezmu v potaz, že je pravidelně necvičíš a ještě 8 opakování
Magumi

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2023 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlk byl úžasný. Přední dřepy mu vždycky šly, a i ty osmičky odpumpoval jak stroj.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
vlk#

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2023 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4. prosince 2023, pondělí
při nemoci, tahy, tlaky, ranní trénink, Maximus

Mrtvý tah: (klasika, s pokládáním, opasek, hook grip)
5x 5x 150 kg, RPE 8, něco na zotavení než zase budu ready, palečky už odvykly zámku :D

Military press: (stopky)
3x 5x 70 kg, RPE 8-9, spoko

Břicho: (přednožky, bez bot)
2x 16x BW

váhovka: 105 kg, týden na cestách a zjevně jsem se moc neuhlídal

po včerejšku bolí vnitřní stehna, což není divu, nachlazení se spíše zhoršuje než zlepšuje a rýma drží, na to nejsem po 12 dnech zvyklý, kdo ví, co to vůbec je, takže nic těžkého nepadalo v úvahu ani nebylo v plánu, spíše se aktivovat po pauze a připravit na další cyklus, ale to se musím nejdříve uzdravit.

ráno krásných -10 nebo kolik bylo, všechno křupalo, do fitka jsem šel na dvakrát, protože když jsem vedl princeznu do školy, tak jsem si zapomněl permici, ale nebral jsem to jako znamení, že mám trénink odložit, došel jsem si pro ni a nabral asi jenom deset minut zpoždění. a trénink se vydařil, takže dobré rozhodnutí.

Carmelita napsal:
Supr trenink.

díky, ale na vaše objemové poměry to byl spíše deload :) držím palce, ať seš brzo zdravá!
vlk#

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2023 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

5. prosince 2023, úterý , večer budou chodit čerti!
příprava, dřepy, benče, "rpe 7.5", ranní trénink, Form Factory Václavák

Bench-press: (stopky)
5x 5x 102.5 kg, RPE 8-9, mělo to být lehce s náznakem dynamiky, ale nebylo

Dřepy: (low-bar, sbd, opasek)
5x 5x 132.5 kg, RPE 8, taktéž, měla tam být rezerva 5+ opáček a bylo to pomalé, utahané

dnes to tedy neodpovídalo plánu, snad se to zaběhne, mám na to deset tréninků.

a potkal jsem na schodech Marťase (Artush)! vyjímečně to dnes balil dříve, ale vypadá to, že úterý/středa bychom se občas mohli protnout.
decarabas

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2023 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A čo tie Košice? Úplne to vidím po spoločnom tréningu: Hlvná ulica, nejaké predražené varené víno doliate vodou pod vianočným stromčekom v rozšľapanom blatistom snehu, z ktorého premoknú boty, než sa presunieme na nejaký steak

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
Magumi

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2023 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Návrat ke klasice - 5x5. :) Vůbec bych se ale u tebe nebál, že to nepůjde, jen jsi z toho teď maličko vypadl, ale to se zlepší.

vlk#

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2023 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
A čo tie Košice? Úplne to vidím po spoločnom tréningu: Hlvná ulica, nejaké predražené varené víno doliate vodou pod vianočným stromčekom v rozšľapanom blatistom snehu, z ktorého premoknú boty, než sa presunieme na nejaký steak

řeším logistiku... je to prostě kus cesty.

Magumi napsal:
Návrat ke klasice - 5x5. :) Vůbec bych se ale u tebe nebál, že to nepůjde, jen jsi z toho teď maličko vypadl, ale to se zlepší.

klasika to nebude :) jak už jsem ti v neděli říkal, mám vymyšlený program 5/1, kdy bude klesat počet opakování a poroste rpe, jenom musím otestovat a doladit parametry, dnes to mělo být lehčí, taky mi vychází pět sérií, abych měl dostatečný objem, i když bych radši méně :)
Magumi

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2023 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

Magumi napsal:

klasika to nebude :) jak už jsem ti v neděli říkal, mám vymyšlený program 5/1, kdy bude klesat počet opakování a poroste rpe, jenom musím otestovat a doladit parametry, dnes to mělo být lehčí, taky mi vychází pět sérií, abych měl dostatečný objem, i když bych radši méně :)

Máš pravdu, popletl se mi 5/3/1 program od Wendlera s 5x5 od Rippetoa.

vlk#

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2023 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
5/3/1 program od Wendlera

tomu říkám slovo do pranice! díky za tip :) nebudu vymýšlet kolo a dám si tenhle program, což je hodně podobné tomu, čeho jsem chtěl dosáhnout, ale "lehčí" a tedy reálnější udržet si progres ;) k tomu přidám doporučený Boring But Big (BBB) tedy 5x10 s rozumnou váhou a dám si na to 4 dny v týdnu, takže zbývající 3 budou rezerva, wellness, protažení, kardio a tak.
MilanT

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2023 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
Boring But Big (BBB) tedy 5x10 s rozumnou váhou.

Je to dobrý trénink a dost dobře funguje hlavně na mrtvoly a dřepy. Pojedeš tu originální verzi s amrapama (5+/3+/1+) nebo osekanou?
vlk#

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2023 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
vlk# napsal:
Boring But Big (BBB) tedy 5x10 s rozumnou váhou.

Je to dobrý trénink a dost dobře funguje hlavně na mrtvoly a dřepy. Pojedeš tu originální verzi s amrapama (5+/3+/1+) nebo osekanou?

lákaly mě amrapy, když je to jenom jednou týdně, jenže pak následuje BBB, tak uvidím, jak se to bude snášet.

a 5x10 na mrtvoly nevím, jestli je dobrý nápad, určitě začnu nějak symbolicky :)

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 223, 224, 225  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: