vlkův log - lepší už to nebude

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 228, 229, 230  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2024 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

20. února 2024, úterý
531+BBB, M3 W1/4 D3/4, tahy 5+, polední trénink, FF Václavák

Mrtvý tah: (klasika, s pokládáním, s podržením)
5x 125 kg
5x 145 kg
8x 165 kg, trhačky, série 5+, na tu desítku tam síla prostě nebyla, trpělivost
5x 10x 115 kg, trhačky, přihodil jsem, ať to trochu nakopnu, ale je to očistec i s touhle váhou, a kardio :D

Břicho: (přednožky, bez bot)
3x 12x BW, třetí už slabá, tak jsem to ukončil

Biceps: (velká činka, ve stoje)
3x 10x 35 kg

"výborný" trénink, jsem zničený, cítím se slabý a zbytečný... nebo to tak má být? :D možná jsem měl dát ten den volna v půlce týdne, ale ráno jsem se cítil přesně opačně, nafouklý, superkompenzovaný, připravený to tam nabouchat, sice svalovka z nedělních dřepů, ale to je pouze subjektivní překážka. vydrželo mi to až do první pracovní série, kdy jsem zjistil, že železo se kvůli mým pocitům lehčí nestalo a v top sérii, že když dojde šťáva, tak další v hlavě nevykouzlím. ale nevadí, plán je zatím shovívavý, času je dost.

v dlouhých sériích jsem začal navyšovat, protože předpokládám, že v té jedné plusové sérii programu 5/3/1 příliš velký progres neudělám, takže si to chci odpracovat s dostatečnou, ale přiměřenou intenzitou, zvláště, když tu partii cvičím jednou za 6-7 dnů, takže na regeneraci je času dost. tím se z toho ovšem stává seriál na pokračování, vím, že mám před sebou pět sérií, ale nevím, kdy je dokončím :) na každou další jdu bez vyšších cílů, vím, že tam není velká váha, ale že nebude dost kyslíku a tepovka vyskočí, vím, že si pak posunu kuličku na počítadle doprava, ale tím to nijak neurychlím, zase budu muset počkat, až se dostatečně obnoví baterie a půjdu na další sérii. až jich bude pět. zatím to funguje, nesnažím se dohlédnout na cíl v mlze, ale postupuji od jedné turistické značky k další.

jenom si budu muset dát pozor na hlavu, zhruba pět sekund po ukončení dlouhé série se mi tak zamotá, že jsem na půl cesty k blackoutu, a jak jsem si dohledal, když jsme před osmi lety začínali MiB II a jezdil jsem hi-reps sumem, tak už jsem s tím bojoval a nebyla to žádná legrace, ostatně nebyl jsem sám.

Magumi napsal:
Tohle je paráda, žádná bída. :)

je to bída :D když koukám, jak tam valíš desítky se 120, už by tam byla i osmička se 130, dvojka se 150, tak už se těším, až mi to taky začne trochu zvedat ;)

Carmelita napsal:
Plán supr. Věřím, že ho zvládneš.

to samozřejmě musím! začínám teprve třetí měsíc a tenhle program dost podsekává, takže zajímavé to začne být možná až po půl roce ;)

Naposledy upravil vlk# dne pá únor 23, 2024 3:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#

PříspěvekZaslal: st únor 21, 2024 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

21. února 2024, středa
531+BBB, M3 W1/4 D4/4, tlaky 5+, polední trénink, FF Václavák

Military press: (stopky na hrudi, lock nahoře)
5x 57.5 kg
5x 62.5 kg
7x 67.5 kg, série 5+, větší bída než před týdnem, podle M2 mělo být 9-10 op.
3x 10x 47.5 kg, OT4M, pořád stopky dole/nahoře, snaha to nakopnout, velký oči, končil jsem rpe 10
1x 10x 45.0 kg, rpe 10
1x 10x 42.5 kg, rpe 10, to je tak, když se přepálí začátek, ani 4 min. nástupy na rege nestačily

Shyby: (nadhmat, naširoko, OT3M, bez bot)
5, 5, 4, 4, 4x BW

první týden hotový, jenom ty dřepy vypadaly nadějně, tahy slabší, tlaky bída, teď volný den a pustím se do druhého týdne, snad už bude více síly.
vlk#

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2024 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

23. února 2024, pátek
531+BBB, M3 W2/4 D1/4, dřepy 3+, polední trénink, Maximus

Dřepy: (low-bar, sbd)
3x 115 kg
3x 135 kg
8x 155 kg, opasek 2. dírka, série 3+, těžké, desítka ani náhodou
5x 10x 105 kg, bez opasku, dlouhé pauzy, celkem únavné

Břicho: (přednožky)
2x 14x BW, nebyla chuť na pět sérií

Biceps: (jednoručky, ve stoje, střídavě)
2x 8x 20 kg, nebyla chuť na pět sérií, tak jsem přidal váhu

začínám druhý týden a s těma plusovýma sériema jsem si na sebe ušil bič, místo abych se radoval, že mám jenom tři opáčka a co přidám, bude plus, tak se stresuju, že bych jich měl dát alespoň osm, lépe deset. ale to se spraví, až bude více síly. totéž dlouhé série, přihodil jsem váhu, abych něco odpracoval, ale je to pomalé, dlouhé, vyčerpávající, možná jsem neměl přidávat a jet dynamičtěji, radostněji a ještě si nechat energii na doplňky :)

PS: "nedávno" jsem tady dával fotku z porodnice a zítra oslaví princezna 10 let, takže milí čerství, mladí, novopečení či nastávající otcové... letí to! zatím mám ještě povoleno s ní chodit ráno do školy a vozit ji na kroužky, ale jak už věk není jenom jedna číslice, tak už "přece nejsem žádné malé dítě" ;)
Magumi

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2024 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To jsou teda čísla, 8 x 155, uff. Co tam plánuješ dávat za měsíc? Klobouk dolů, kamaráde.

Moc blahopřeju k desátinám tvé princezny. Máš pravdu, že to hrozně letí, mě letos jeden synek maturuje a dva dělají přijímačky na střední, a přitom mi to připadá jak včera, když se učili chodit. :)

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
vlk#

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2024 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

25. února 2024, neděle
531+BBB, M3 W2/4 D2/4, benč 3+, polední trénink, Maximus

Bench-press: (stopky)
3x 97.5 kg
3x 107.5 kg
4x 117.5 kg, série 3+, se spotterem bych dal ještě páté, ale pořád je to málo
5x 10x 72.5 kg, trochu lepší než minule

Horní kladka: (naširoko, na hruď, na dotek, OT3M)
5x 10x 66 kg, všech pět sérií, lepší než minule

včera dcera slavila, tak jsme na její přání jeli do Mekáče :) dal jsem si nějaké to jejich burger menu a byl jsem teda dlouho plný než mi slehlo.

kolena byla z pátečních dřepů úplně rozbitá, vstával jsem a sedal si zásadně s oporou :) tak mi ten den volna navíc ani nevadil.

Naposledy upravil vlk# dne po únor 26, 2024 5:47 pm, celkově upraveno 1 krát
decarabas

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2024 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
dal jsem si nějaké to jejich burger menu a byl jsem teda dlouho plný než mi slehlo.

Jo je to celkom blivajz. Tiež som minule niečo také u nich pojedol a mal som pocit, že mám v žalúdku tehlu. Keď som si to zapísal do tabuliek, tak som zistil, že som mohol fakt chrúmať kamene, lebo okrem tuku a soli v tom dokopy nič nebolo Keď už mekáč, dávam si tam grilovaný wrap, to tiež síce nie je žiadna výhra, ale asi najlepšie, čo sa tam dá nájsť (ale až pôjdem do Prahy, zas sa tam pôjdem nažrať po vystúpení z vlaku, holt, tradície )

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
Carmelita

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2024 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
kolena byla z pátečních dřepů úplně rozbitá, vstával jsem a sedal si zásadně s oporou :) tak mi ten den volna navíc ani nevadil.

Vím přesně, o čem mluvíš. Říkáme tomu s Magumim středověk. Tj. příprava na starověk. Nejsi v tom sám.

https://forum.ronnie.cz/carmelita-of-course-i-lift-like-a-girl-t39323.html
vlk#

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2024 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

26. února 2024, pondělí
531+BBB, M3 W2/4 D3/4, tahy 3+, odpolední trénink, Maximus

Mrtvý tah: (klasika, s pokládáním)
3x 145 kg, mělo být 135, ale když někdo neumí sčítat :/
3x 155 kg
8x 175 kg, trhačky, série 3+, spoko, lepší se to
5x 10x 115 kg, hook-grip, tortura, nástupy 4+ min., funěl jsem jak lokomotiva

Břicho: (leh-sed, decline lavice)
3x 10x BW, stačilo, ve třetí jsem přemýšlel, co bylo na oběd a pak byl rád, že oběd ještě nebyl

2x 8x 20 kg

vydařený trénink, a to jsem si z různých objektivních důvodů chtěl udělat volný den, ani jsem necítil, že by šlo u tahů nějak víc zabrat, ale princezna šla na gymnastiku, tak jsem nechtěl zůstat pozadu, odvedl jsem ji a zašel si na trénink.

trenér na cvičenku: teď si dáš deset opakování a pak výpady až tam k váze. *** to neee! *** chceš mít pevný zadek? *** nechci! *** tak si dáš ty výpady.

decarabas napsal:
Keď už mekáč, dávam si tam grilovaný wrap, ...

o tom jsem nevěděl, vlastně to vůbec nesleduju a když už jsem se tam ocitl, tak přeci něco echt-mekáč :D

Carmelita napsal:
Vím přesně, o čem mluvíš. Říkáme tomu s Magumim středověk. Tj. příprava na starověk. Nejsi v tom sám.

tak to je pěkné, to si zkusím zapamatovat... příprava na starověk :D :D
Kelly

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2024 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tie tréningy ti idú skvele. Klobúk dole, ako to stále válíš
decarabas

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2024 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

Mrtvý tah: (klasika, s pokládáním)
8x 175 kg, trhačky, série 3+, spoko, lepší se to
5x 10x 115 kg, hook-grip, tortura, nástupy 4+ min., funěl jsem jak lokomotiva

To si len predstavím a je mi šoufl To aj bez činky keby som sa mal toľkokrát vystrieť, sa zadýcham.

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
Magumi

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2024 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Parádní trénink, rychle se vracíš do kondice a brzy budeš zase atakovat osobáčky. :)

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
vlk#

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2024 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

27. února 2024, úterý
531+BBB, M3 W2/4 D4/4, tlaky 3+, polední trénink, FF Václavák

Military press: (stopky na hrudi)
3x 62.5 kg
3x 67.5 kg, těžší než minulý týden 5+, s tímhle moc parády neudělám
7x 72.5 kg, série 3+, a nečekaně vyd (a)řená série
5x 10x 47.5 kg, pořád stopky jenom na hrudi, splněno pět sérií

Shyby: (nadhmat, naširoko, bez bot)
6, 6, 5, 5, 4x BW, někde mezi trojkama a dneškem nastal kvalitativní skok, podezřívám horní kladku

aby se v tom koza vyznala, třetí trénink v řadě, protože tlaky jsou přeci doplněk a ať už mám druhý týden za sebou, a taky to už od začátku bylo nezvykle těžké, že jsem si po druhé pracovní trojce říkal, že budu rád, když v té plusové sérii dám čtyři opáčka, stejně jako na benči, možná, když to půjde dobře, vytlačím páté... takže pořádná pauza, plné soustředění na to, že to bude fakt těžké, a první opáčko "vylítlo" tak, že bylo jasné, že musím zabojovat, ještě jsem zkusil osmé, ale to bylo čistě, abych to "zakulatil", nemělo šanci na úspěch a hned jsem to odložil a i tak jsem cítil pravý vzpřimovač, takže opět varování, abych nedělal koniny. tím jsem chtěl říct, že tělo klame tělem a že člověk už se ani nemůže spolehnout na svůj úsudek. není to lepší než v M2, ale slibně se to vrací.

na dlouhé série jsem upustil od stopky/podržení nahoře, protože cílem je excentrická fáze z mrtvého bodu a pomohlo to. ono ta váha je nic, vždyť tam není ani pade a že o tom vůbec píšu, ale 7. "Pajasovo" opáčko, což jsem si vybral z Carabasova logu :D, je pro mě kritické, po 7. opáčku bych dokázal odložit a odejít středem fitka, ale každé další znamená nárůst tepovky o 10 %, takže po desátém jsem rád, že si mám kde sednout, plíce nestíhají, svaly bolí, regenerace se o 1-2 minuty prodlužuje.

Kelly napsal:
Tie tréningy ti idú skvele. Klobúk dole, ako to stále válíš

stále, ale stále od začátku :) už bych to chtěl taky někam dovalit, tak snad už teď do letních prázdnin bude klid. tvoje návratovka se taky hezky rozbíhá.

decarabas napsal:
To aj bez činky keby som sa mal toľkokrát vystrieť, sa zadýcham.

ty dáváš hromadu dvanáctkových sérií za trénink a ještě těžkých, takže u desítek by ses asi nezadýchal :) ale jak jsem psal výše u tlaků, i když na těch tazích není žádná váha, tak 7. Pajasovo opáčko je kritické a zbývající tři mě na 3-4 minuty vyřadí z provozu.

Magumi napsal:
Parádní trénink, rychle se vracíš do kondice a brzy budeš zase atakovat osobáčky. :)

doufám, že ta svalová paměť ještě chvíli vydrží!
vlk#

PříspěvekZaslal: st únor 28, 2024 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

28. února 2024, středa
wellness, Form Factory Václavák

sauna 15 minut

volný den jsem využil, protože mě čekají těžké dřepy a bude se hodit, taky po schodech dolů do fitka už se šlo mnohem lépe než včera, kdy ještě byla kolena polofunkční.

spánek nevalný, "spali jste lépe než 12 % uživatelů", v práci do sebe leju kafe, večer koukám na filmy, v noci mě budí teplo a ráno, ráno, kdy by se tak krásně spalo, musím nahodit systémy a doprovodit princeznu do školy. jo, zvykl jsem si, když byla doma nemocná, že si můžu přispat a teď se nemůžu přehodit do normálu.
vlk#

PříspěvekZaslal: čt únor 29, 2024 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

29. února 2024, čtvrtek , tréninkový den jednou za čtyři roky, to si nemůžu nechat ujít :)
531+BBB, M3 W3/4 D1/4, dřepy 1+, polední trénink, FF Václavák

Dřepy: (low-bar, sbd)
5x 125 kg
3x 145 kg
5x 165 kg, opasek 2. dírka, série 1+, nešloto, nebyla dynamika, už po třetím jsem chtěl odložit
5x 10x 105 kg, bez opasku, tohle už šlo dobře, bez záseků, v tempu

přednožky obsazené, sed-lehy rozštelované, u činek na bicáky někdo cvičil... tak jsem si řekl, že doplňky už nepotřebuji

váhovka: 101.5 kg, včera dorazila krabice oříšků, uzené mandle jsou boží :D

začátek třetího, a tedy nejtěžšího týdne mesocyklu, u dřepů se tentokrát zázrak nekonal, dlouho trvalo dostat se na low-bar a hned při zahřívání mi levý návlek, tlustý, pod kolenem nakrčený neoprén, nějak skřípnul vnější šlachu do lýtka, takže jsem chvíli myslel, že je po dřepech, ale v další sérii se to podařilo rozhýbat, už se mi to stalo a je to s těmahle návlekama trochu problém. pak se uvolnil rack na dřepy, tak jsem se hned přesunul, protože dovoluje širší úchop, nemusím instalovat zarážky a před sebou mám zrcadlo, abych viděl, že všude držím symetrii.

145 bez pásku potvrdilo, že do toho můžu jít, ale žádná euforie se nedostavila, plán byl aspoň tři, zkusit pět a cokoliv navíc bude velký bonus. abych zopakoval začátek, zázrak se nekonal, vůbec se tomu odspodu nechtělo, po třetím bych to i zahodil, ale byla to vlastně první a zároveň jediná těžká série tréninku, tak jsem se ještě kousnul a protože u čtyř opáček jsem nemohl zůstat, tak jsem málem zůstal pod tím pátým :) ale nakonec jsem ho zvednul, tak aspoň částečný mírný pocit uspokojení, když tenhle mesocyklus je vlastně návratový a další týden bude deload.

výhoda té nejtěžší váhy byla, že teď těch 105 na desítky mělo být lehkých. a bylo, aspoň něco. v páté sérii jsem asi sekundu zvažoval, že ještě budu pokračovat, ale i za tu sekundu jsem vymyslel, že dám maximálně patnáct opáček, budou se mi klepat kolena, plíce nebudou stíhat a stejně to nebude aspoň dvacet, kterých se dá zapsat.

vedle na platformě tahala kajakářka juniorka, žádná nebbia, obyč tenisky, legíny, zelená mikina, dva francouzské copy a radost pohledět, jak makala. a to jsem ještě vyposlechl, že to má dnes pouze první silový trénink a odpoledne ji ještě čeká pádlování na vodě a prý se na těch pět stupňů moc netěší :) byla to dobrá motivace. až jsem se styděl, když jsem skipnul doplňky a všiml si, že tam ještě leží pod legpressem :)
vlk#

PříspěvekZaslal: pá březen 01, 2024 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. března 2024, pátek , první jarní měsíc :)
531+BBB, M3 W3/4 D2/4, benč 1+, polední trénink, Maximus

Bench-press: (stopky)
5x 102.5 kg
3x 112.5 kg
4x 122.5 kg, série 1+, na tu bídu dobrý, očekával jsem max tři opáčka
5x 10x 72.5 kg, stopky dole/nahoře, OT3M, stejně jako u dřepů už jsem si na tu váhu zvykl, vše lehce bez záseků

15x 75 kg, bez stopek, Prarazit challenge, ale v jeho váhovce :D, zkouška jak moc to nedám... a teda úplný fail :) prsa už zřejmě na kaši

Břicho: (přednožky)
3x 12x BW, doplňky za včerejšek

3x 10x 17.5 kg

Horní kladka: (naširoko, na hruď, na dotek)
10x 72 kg, tohle je zatím moc
10x 66 kg
10x 60 kg, přepálená první

po včerejších dřepech natažená vnější šlacha v levém lýtku, odborně nevím, co to je, ale když jsem si ve fitku sundával boty a podřepnul si, tak bylo jasné, že to není dobré, přitom při běžné chůzi ani pohybech o tom nevím, jenom když zkusím koleno pod zátěží trochu vytočit. píšu pro záznam a doufám, že do příštích těžkých dřepů to bude v pořádku.

benče šly, ale jsem zvědavý, co s tímhle programem natrénuju, jedna těžká série je nic a ty desítky asi na sílu moc nebudou, i když je pravda, že bez tréninku by mi daly zabrat a že až zase přihodím, tak si máknu.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 228, 229, 230  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: