Vzperacsky opasek


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vzperacsky opasek  Úvodní stránka -> Trénink -> Vzperacsky opasek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Používáte opasek?
Ano
27%
 27%  [ 10 ]
Ne
21%
 21%  [ 8 ]
Pouze na MT, dřepy
51%
 51%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 37

Autor Zpráva
CIZO


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ptaak napsal:

ja ho mam vicemene furt na sobe , na namahani patere atd...kdyz obcas delam MT tak pri tom....

tak to je ta nejlepsi cesta jak si zadelat na problemy se zadama...

pouzivat se ma jen na tezke serie cviku jako drep, mrtvy tah, pritahy v predklonu nebo tlaky ve stoji ale urcite ne na vsechny serie a uz vubec ne porad (borci co si nandaji pasek v satne a sundaji ho zase az v satne asi nikdy nevymrou ale urcite si z nich neber priklad)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ptaak


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

usd07 napsal:
já pásek utahuju na maximum, cejtim lepší spevnění

a u nás ve fitku sou týpci co si nandaj pásek když přídou a sundavaj ho až při odchodu

a ja ho taky mam na sobe vicemene furt, kdyz je treba tak pritahnu vic,nebo povolim..........
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ptaak


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
ptaak napsal:

ja ho mam vicemene furt na sobe , na namahani patere atd...kdyz obcas delam MT tak pri tom....

tak to je ta nejlepsi cesta jak si zadelat na problemy se zadama...

pouzivat se ma jen na tezke serie cviku jako drep, mrtvy tah, pritahy v predklonu nebo tlaky ve stoji ale urcite ne na vsechny serie a uz vubec ne porad (borci co si nandaji pasek v satne a sundaji ho zase az v satne asi nikdy nevymrou ale urcite si z nich neber priklad)

no ja si nemam z koho takhle brat priklad.......u nas ve tride mam opasek zatim jen ja (kamos sice taky pokukuje)....ja ho mam nasazenej, ale utahnu ho jen pri tezsich cvikach, jak ty rikas
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co takhle pouzivat snerovaci korzet? Je nenapadny a muze se nosit cely den
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ptaak


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MalajskyTygr napsal:
A co takhle pouzivat snerovaci korzet? Je nenapadny a muze se nosit cely den

hele cece to sem jednou videl v kriminalce newyork nebo v cem.........stacilo mi to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a já si myslím,že když člověk cvičí správně a pozvolna tak pásek vůbec nepotřebuje.....
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ChickenEater


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poman napsal:
No a já si myslím,že když člověk cvičí správně a pozvolna tak pásek vůbec nepotřebuje.....


to je dost odvazny tvrzeni.. jaky je tvoje maxko na mrtvole?
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

225 (bez pásku:)
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
CIZO


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud je rozvoj sily tela rovnomernej tak by opravdu bricho, vzprimovace a hlubokej stabilizacni system mely udrzet vahu na jakymkoliv cviku... bohuzel docilit tohodle je docela obtizne takze vetsina lidi pasek na tezky tahy a drepy pouziva ale da se i bez nej za optimalnich podminek
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YUD


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poman napsal:
No a já si myslím,že když člověk cvičí správně a pozvolna tak pásek vůbec nepotřebuje.....


Nesouhlas. Tak bych mohl napadnout i liftery, že sou blbí a nosí pásek, vždyť přece cvičí správně, ne?
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ChickenEater


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poman napsal:
225 (bez pásku:)

treba zmenis nazor az se dostanes na vyssi vahy.. stablizacni svaly toho udrzi dost, ale pokazdy to nestaci.. jednoho dne se treba spatne vyspis,nebo udelas nejakej nesikovnej pohyb pri zkouseni maxka nebo vykonavani posledniho opakovani v serii a muzes se dat na sipky nebo stolni tenis..
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ChickenEater napsal:
Poman napsal:
225 (bez pásku:)

treba zmenis nazor az se dostanes na vyssi vahy.. stablizacni svaly toho udrzi dost, ale pokazdy to nestaci.. jednoho dne se treba spatne vyspis,nebo udelas nejakej nesikovnej pohyb pri zkouseni maxka nebo vykonavani posledniho opakovani v serii a muzes se dat na sipky nebo stolni tenis..

nutno rict ze pokud udelas neco blbe tak te nezachrani ani deset pasku a stejne jsi namydlenej...
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to možný že se mi jednou něco stane,ale pokud to tak poseru že si něco provedu tak by tomu pásek nezabránil:)
Když jsem tudle půl dne přenášel/převážel několik tun žulovej kvádrů tak jsem ho taky neměl na sobě,nebo když člověk celej den hází lopatou beton tak ho taky nemá....

Ale jako nikomu to nenutim at ho na něco nenosí,jen že to jde i bez toho...
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ptaak


PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Poman napsal:
Je to možný že se mi jednou něco stane,ale pokud to tak poseru že si něco provedu tak by tomu pásek nezabránil:)
Když jsem tudle půl dne přenášel/převážel několik tun žulovej kvádrů tak jsem ho taky neměl na sobě,nebo když člověk celej den hází lopatou beton tak ho taky nemá....

Ale jako nikomu to nenutim at ho na něco nenosí,jen že to jde i bez toho...

cece to uz me taky napadlo, nosit to na praci na baraku ze bych tai chodil jak debil s paskem okolo baraku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yazi
(ban)


PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja pasek driv pouzival porad :) pak jsem si precetl peknej clanek (kurna nevim link) o tom, ze to neni az tak dobra vec, ze pasek supluje praci svalu a ty pak adekvatne nezesilujou, takze imho pro normalni kluky, co nechtej testovat svoje maximalky, zbytecny, muj nazor
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vzperacsky opasek Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: