Vzperacsky opasek


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vzperacsky opasek  Úvodní stránka -> Trénink -> Vzperacsky opasek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Používáte opasek?
Ano
27%
 27%  [ 10 ]
Ne
21%
 21%  [ 8 ]
Pouze na MT, dřepy
51%
 51%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 37

Autor Zpráva
ptaak


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 12:52 pm    Předmět: Vzperacsky opasek Odpovědět s citátem

vim ze par topicu uz tu bylo na tohle tema,ale to bylo typu: jaky si mam koupit atd....ja bych potreboval poradit, jak moc ho utahnout. protoze kdyz malo tak to zase nemuze pomahat na zpevneni. a kdyz moc tak nemuzu dejchat sice to je blbej dotaz, ale muze mi nekdo poradit? diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secret78


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teraz som ho mal posledny trening na sebe..a pri drepoch to bolo celkom fajn ale pri MT sa mi zarezaval do spodku brucha a aj tak mi bol volny tak neviem...doteraz som ho nepouzival....ale urcite u vyssich vah sa oplati...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ptaak


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

secret78 napsal:
teraz som ho mal posledny trening na sebe..a pri drepoch to bolo celkom fajn ale pri MT sa mi zarezaval do spodku brucha a aj tak mi bol volny tak neviem...doteraz som ho nepouzival....ale urcite u vyssich vah sa oplati...

to jako ja sem rad ze ho mam. ale nevim jak moc utahovat aby melo smysl ho mit na sobe...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poldi


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

u nas vo fitku mame "profikov" co si davaju pas aj na stlacanie kladky na triceps a vela takych co si to davaju na bicepsove zdvihy..to tiez moc nepochopim..
_________________
I LOVE MY LADY...AND IRON
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele ptaaku pokud se nepletu tak jsi hubenej 15ti letej kluk takze opasek nepotrebujes protoze bys rozhodne nemel zvedat neco na co bys ho teoreticky potreboval... jestli mi rozumis :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUFU


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

poldi napsal:
u nas vo fitku mame "profikov" co si davaju pas aj na stlacanie kladky na triceps a vela takych co si to davaju na bicepsove zdvihy..to tiez moc nepochopim..

A to já bych si ho na bicál zrovna dal radši jak na mrtvolu nebo dřep. Teda ne že bych to dělal, ale když už, tak prvně na bicepsovej zdvih s VC (při větších váhách).
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poldi


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BUFU napsal:
poldi napsal:
u nas vo fitku mame "profikov" co si davaju pas aj na stlacanie kladky na triceps a vela takych co si to davaju na bicepsove zdvihy..to tiez moc nepochopim..

A to já bych si ho na bicál zrovna dal radši jak na mrtvolu nebo dřep. Teda ne že bych to dělal, ale když už, tak prvně na bicepsovej zdvih s VC (při větších váhách).


no pri vacsich vahach na biceps by som to ako tak mozno pochopil..ale ide o to ze to su mladi chudi chalani co si proste nalozia 2xviac ako zvladnu a vyzera to obcas aj komicky
_________________
I LOVE MY LADY...AND IRON
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUFU


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale jako taky by mě zajímalo jak moc ho utáhnout... Jestli opravdu co to jde, totálně nadoraz a nebo prostě tak nějak normálně utáhnout.
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrazyLom


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já ho dávám na MT a dřepy tak od 80 90 kg nahoru a utahuju ho na maximum. sice mě po dobu té série docela řeže, alecítím, jak moc je ten spodek pevnej a stabilní. jo a na bicály s obouručkou nebo tlaky na ramena ve stoji není vůbec marnej, zvlášť když už zdviháte trošku větší váhy
_________________
Mám za přátele marnotratné muže
z nás každý rád svou hřivnu zakopá
my do svých vlasů vplétáme si růže
a po nás? Což! Ať přijde potopa!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ptaak


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
hele ptaaku pokud se nepletu tak jsi hubenej 15ti letej kluk takze opasek nepotrebujes protoze bys rozhodne nemel zvedat neco na co bys ho teoreticky potreboval... jestli mi rozumis :)

no hele, 15 mi je. hubenej zase tak nejsem...jestli chces naky miry: vaha: 78kg, vyska : 185cm, hrudnik: 105cm. pas: 83cm..... a opasek pouzivam mimochodem..jinak bych se neptal jak ho utahnout
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ptaak: u jakejch cviku ho pouzivas?
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ptaak


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
ptaak: u jakejch cviku ho pouzivas?

ja ho mam vicemene furt na sobe, na namahani patere atd...kdyz obcas delam MT tak pri tom....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sediwak


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
teraz som ho mal posledny trening na sebe..a pri drepoch to bolo celkom fajn ale pri MT sa mi zarezaval do spodku brucha a aj tak mi bol volny tak neviem...doteraz som ho nepouzival....ale urcite u vyssich vah sa oplati...

S tim jsem taky míval problemy. Stačilo, když jsem ho dal trošku níž.
A při těch bicepsovejch zdvihách používám občas, aspon sebou mín kymácim. U tlaků na ramena, nebo třeba u výponů (když jde na dolní záda velká zátěž) taky vykoná svoji práci. Když ty nezpevněný záda máš trošku nakřivo, tak to druhej den bolí jak čert.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
usd07


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já pásek utahuju na maximum, cejtim lepší spevnění

a u nás ve fitku sou týpci co si nandaj pásek když přídou a sundavaj ho až při odchodu
_________________
"Každý chce mít svaly, ale nikdo nechce zvedat proklatě těžké váhy."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ptaak


PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

usd07 napsal:
já pásek utahuju na maximum, cejtim lepší spevnění

a u nás ve fitku sou týpci co si nandaj pásek když přídou a sundavaj ho až při odchodu

a zvladas i dejchat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vzperacsky opasek Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: