Za poslendí půlrok 13kg nahoře, za kým zajít?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Za poslendí půlrok 13kg nahoře, za kým zajít?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Za poslendí půlrok 13kg nahoře, za kým zajít?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xid00


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 11:11 am    Předmět: Za poslendí půlrok 13kg nahoře, za kým zajít? Odpovědět s citátem

Zdravím,

mám problém s nadváhou - dříve jsem měl dosti stresující práci a stres jsem potlačoval jídlem a nějak se to vzájemně vyvažovalo přestože mám dost málo pohybu. Před půl rokem jsem přešel na jinou pozici nicméně jídlo jsem si odpustit nedokázal a tak jsem začal postupně nabírat váhu.

Je mi 25 let , původně jsem měl kolem 74 kg se svými 178 cm výšky vypadal jsem relativně dobře, i přes ten nedostatek pohybu. Momentálne jsem na 87kg a začínám se opravdu hodně zakulacovat.

Chtěl bych s tím něco začít dělat nicméně mám poměrně slabou vůli a tak když už tak bych se do toho chtěl pustit naplno, aby byly výsledky vidět co nejdřív a já neztratil motivaci.

Nemířím na to abych měl nějakou extra vypracovanu postavu, spíš abych opět shodil ty kila a cítil se všeobecně lépe, když při tom ještě přibudou nějaké ty svaly tak to už by byl jen bonus. :) Hlavním problémem u mě je, že mám pravděpodobně relativně dost roztažený žaludek a jsem zvyklý poměrně hodně a často jíst. (5x-6x denně)

Proto bych rád sehnal nějakého výživového poradce/trenéra, který by mi sestavil vhodný jídelníček a trénink, abych přes den netrpěl hladem, neměl tendenci se dojídat něčím potají stranou a zároveň plnil nějaké to cvičení, aby se výsledky začali projevovat co nejdříve.

Máte někdo s někým takovým zkušenosti, ideálně v okolí Prahy (10)?

Předem díky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 11:21 am    Předmět: Re: Za poslendí půlrok 13kg nahoře, za kým zajít? Odpovědět s citátem

xid00 napsal:
Chtěl bych s tím něco začít dělat nicméně mám poměrně slabou vůli a tak když už tak bych se do toho chtěl pustit naplno, aby byly výsledky vidět co nejdřív a já neztratil motivaci.


zkus zapracovat na té motivaci, bez ní to dlouhodobě spíše nefunguje. ale možná ti pomůže právě ten odborník, kterého hledáš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

chvalim tento umysl, ale vidim tu nekolik problemu kvuli kterym to nepujde.

1. "co nejdrive"
2. "tak nejak to udelat"/"asi"/"mozna"

Tzn. mirim ke dvema nejcastejsim vecem: nerealne cile/ocekavani + motivace!

Jinak na Praze 10 mas Ronnie fitko :)

Navic chces mnoho veci najednou (kdyz ted jsi asi neresil ani jedno):
-trenink
-stravu

P.S. Premyslim jak vypadam ja kdyz ty se "zakulacujes" na 87@178.

Vlk byl zase rychlejsi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

visual napsal:
P.S. Premyslim jak vypadam ja kdyz ty se "zakulacujes" na 87@178.


jako správná korba, která cvičí ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xid00


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 11:27 am    Předmět: Re: Za poslendí půlrok 13kg nahoře, za kým zajít? Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
xid00 napsal:
Chtěl bych s tím něco začít dělat nicméně mám poměrně slabou vůli a tak když už tak bych se do toho chtěl pustit naplno, aby byly výsledky vidět co nejdřív a já neztratil motivaci.


zkus zapracovat na té motivaci, bez ní to dlouhodobě spíše nefunguje. ale možná ti pomůže právě ten odborník, kterého hledáš.


právě tím proti tomu chci bojovat... :) s financemi problém nemám a jsem ochotný do toho investovat jak čas, tak peníze, z vlastní zkušenosti vím, že je pro mě hlavní vidět výsledky v co nejkratším čase abych u něčeho vydržel... proto bych rád našel někoho kdo si za to klidně nějakou tu korunu řekne, ale budu mít jistotu, že nebudu hladovět, nebudu se cítit špatně a hlavně brzo uvidím že to opravdu k něčemu je

jinak termínem brzo myslím to, že nebudu měsíc hladovět, dřít se ve fitku a přitom se postava nezmění a váha nepohne, vzhledem k tomu že vidím, že se správným jídelníčkem se s tou vahou dá hýbat i o x kilo za měsíc pokud jste pod dohledem někoho zkušeného... nekoho takovéh tké hledám a proto se obracím sem :)

ještě EDIT: jinak jak říkám nejde mi o to se nějak zvlášť "nakorbit" spíš shodit ty tuky... kdyby šlo aspoň nějaké to kilíčko za týden byl bych zcela spokojený á v takovém případě jsem si jistý, že u toho bezproblému vydržím dlouhodobě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Viditelne vysledky hned + finance nejsou problem + lenost = liposukce

A vic bych to neresil...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xid00


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Viditelne vysledky hned + finance nejsou problem + lenost = liposukce

A vic bych to neresil...



nikde jsem nenapsal hned cucáš si z prstu nesmysly, pracuju často víc než 12 hodin denně a kromě toho studuju vejšku na kombinovanym proto bych rád zbytek volného času investoval efektivně a aby to k něčemu bylo ne abych se do něčeho pustil pod vedením nějakýho nýmanda co by nemělo smysl, na to čas fakt nemám.. pokud neumíš nic jiného než překrucovat to co řeknu tak seprosím nevyjadřuj ;)

hledám prostě člověka se zkušenostma...

Jinak pokud na to jdu podle vás špatně rád si nechám poradit. Jak byste v mojí situaci začali Vy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xid00 napsal:
Jinak pokud na to jdu podle vás špatně rád si nechám poradit. Jak byste v mojí situaci začali Vy?


začal jsi to řešit, takže první krok je v pořádku... zkus nějaké dobré fitko, kde mají dobré trenéry/poradce, pár lidí je tady z Areny, tam bych se určitě nebál zajít, nebo když už jsme na fóru Ronnie, tak můžeš zkusit i jejich fitko... bude to užitečná zkušenost.

a mezitím zkus analyzovat svůj jídelníček, jako vysokoškolák určitě hravě rozpoznáš kalorické bomby, které toho tělu zase tolik nedávají a ještě navozují pocit hladu + začít se trochu aerobně hýbat (chůze - kup si krokoměr a plň každodenní cíle, kondiční běh, kolo, plavání, ... začni hrát s klukama volejbal, florbal, ... při delších aktivitách s nižší tepovkou to výborně spaluje).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím že jdeš na to správně. Znáš se, takže ti je jasné, že bez externí motivace (biče) to nepůjde. Ale předpokládám, že je ti jasné, že to za tebe trenér neodcvičí a brát ho 3x týdně by bylo zatraceně drahé. Proto bych ti doporučil překecat nějakého kamaráda, aby chodil s tebou a motivovali jste se k docházce navzájem.
Bohužel ti na Praze 10 žádného trenéra neporadím, neznám to tam :- ( . Co se výživového poradce týče, na netu bys toho měl mít dost. Když vybereš někoho kdo to studoval a má zkušenosti s fitkem, je jen malá možnost, že se drasticky spleteš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xid00 napsal:
nikde jsem nenapsal hned cucáš si z prstu nesmysly, pracuju často víc než 12 hodin denně a kromě toho studuju vejšku na kombinovanym proto bych rád zbytek volného času investoval efektivně a aby to k něčemu bylo ne abych se do něčeho pustil pod vedením nějakýho nýmanda co by nemělo smysl, na to čas fakt nemám.. pokud neumíš nic jiného než překrucovat to co řeknu tak seprosím nevyjadřuj ;)

hledám prostě člověka se zkušenostma...

Jinak pokud na to jdu podle vás špatně rád si nechám poradit. Jak byste v mojí situaci začali Vy?

Prosim te, nebrec tady. Nevim co si myslis, ze jsi jediny kdo ma rodinu, praci, skolu? Zatim to jsou jen keci co bys chtel a nikde nectu co uz pro to delas, proto jsem ti poradil asi nejlepe, jak to jde. To co chces ti zabere cas, stoji to hrozne moc usili a discipliny. Z tveho psani necitim, ze bys cokoliv z toho mel.

A jak jsem tedy zacal ja?

Precetl jsem si Jidlo na prvnim miste. Z toho jsem pochopil co je jidlo, jak to zhruba funguje, jak kombinovat makrontrienty a zacal jsem si pocitat nekolik tydnu jidlo pres kaloricketabulky.cz, abych pochopil, jak ma zhruba vypadat porce jidla a co v ni ma byt. Soucasne s tim jsem drzel 30 dni program Whole30. Neresil jsem absolutne zadne suplementy, krome multivitaminu NexgenPro od Reflexu.

Co se tyce cviceni, vysral jsem se na teplou posilovnu Jatomi, kladky, rusky dementy a picoviny okolo a zacal chodit na vedene hodiny do Areny Pavly Kladivove. Chodil jsem na ne pul roku, behem ktereho jsem se zpevnil, ziskal zakladni mobilitu a celkove velmi slusny zaklad pro cviceni dal. Ted tam cvicim sam podle sveho programu. Arenu mas v Nuslich. Vypadam zhruba tak, jak ty popisujes svuj cil akorat ze mi je o 13 let vic jak tobe.

Vedecky pristup level nula...

Staci ti to takhle? Mas na to koule zacit makat, mas na to tomu neco obetovat a nebrecet jen jak moc mas prace a jaky jsi chudak zamestnany? Pokud ne, tak porad plati to co jsem psal jako prvni - liposukce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2017 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžeš zkusit i poradce online... http://aleslamka.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2017 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Můžeš zkusit i poradce online... http://aleslamka.cz/


pod to se můžu podepsat, já jeho služby sice nevyužívám, ale některý ty videa mám najetý a ví co říká

a mám opasek titanus, s pákovou přezkou, super

podporuj merch
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xid00


PříspěvekZaslal: st únor 15, 2017 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
xid00 napsal:
nikde jsem nenapsal hned cucáš si z prstu nesmysly, pracuju často víc než 12 hodin denně a kromě toho studuju vejšku na kombinovanym proto bych rád zbytek volného času investoval efektivně a aby to k něčemu bylo ne abych se do něčeho pustil pod vedením nějakýho nýmanda co by nemělo smysl, na to čas fakt nemám.. pokud neumíš nic jiného než překrucovat to co řeknu tak seprosím nevyjadřuj ;)

hledám prostě člověka se zkušenostma...

Jinak pokud na to jdu podle vás špatně rád si nechám poradit. Jak byste v mojí situaci začali Vy?

Prosim te, nebrec tady. Nevim co si myslis, ze jsi jediny kdo ma rodinu, praci, skolu? Zatim to jsou jen keci co bys chtel a nikde nectu co uz pro to delas, proto jsem ti poradil asi nejlepe, jak to jde. To co chces ti zabere cas, stoji to hrozne moc usili a discipliny. Z tveho psani necitim, ze bys cokoliv z toho mel.

A jak jsem tedy zacal ja?

Precetl jsem si Jidlo na prvnim miste. Z toho jsem pochopil co je jidlo, jak to zhruba funguje, jak kombinovat makrontrienty a zacal jsem si pocitat nekolik tydnu jidlo pres kaloricketabulky.cz, abych pochopil, jak ma zhruba vypadat porce jidla a co v ni ma byt. Soucasne s tim jsem drzel 30 dni program Whole30. Neresil jsem absolutne zadne suplementy, krome multivitaminu NexgenPro od Reflexu.

Co se tyce cviceni, vysral jsem se na teplou posilovnu Jatomi, kladky, rusky dementy a picoviny okolo a zacal chodit na vedene hodiny do Areny Pavly Kladivove. Chodil jsem na ne pul roku, behem ktereho jsem se zpevnil, ziskal zakladni mobilitu a celkove velmi slusny zaklad pro cviceni dal. Ted tam cvicim sam podle sveho programu. Arenu mas v Nuslich. Vypadam zhruba tak, jak ty popisujes svuj cil akorat ze mi je o 13 let vic jak tobe.

Vedecky pristup level nula...

Staci ti to takhle? Mas na to koule zacit makat, mas na to tomu neco obetovat a nebrecet jen jak moc mas prace a jaky jsi chudak zamestnany? Pokud ne, tak porad plati to co jsem psal jako prvni - liposukce.


Ja tak regoval na tvoje prekrouceni mnou danych informaci, jelikoz misto toho aby si rovnou napsal tohle co ted - to co skutecne nejakou informacni hodnotu ma tak jsi napsal neco s nulovym vyznamem. Timto ti tedy dekuji ze ses vyjadril tak, ze to nejaky vyznam ma. Kazdopadne vsem dekuji za rady :)

Nakonec jsem pres kamarada kamarada zajistil konzultaci s trenerem, ktery mi poradil jak pri kardiu nejucineji shazovat , drzet si tepovou frekvenci na spravne urovni a zaroven kvalitne a pravidelne jist.
Vzhledem k tomu ze pres den opravdu nemam cas si jidlo pripravovat, a nechtel jsem jist jednostranne tak mi doporucil dietu od Vitalboxu ze pry stoji vic ale je kvalitni a hlavne me to do budoucna nauci jist pravidelne kdyz uz do toho investuji.


Zatim to praktikuji 3 dny s tim, ze jsem se pridal ke starym znamym a zacal ses s nimi chodit do fitka, tam jsem byl 2x, z toho 45 minut jsem pokazde venoval kardiu na rotopedu nebo orbitreku drzel si ten doporuceny tep kolem 150 a pote jsem se jeste dalsich 45 minut venoval klasickemu posilovania svete div se ty vysledky jsou uz opravdu videt ac jsem tim sam prekvapen.. V pase o cm mene a na vaze skoro kilo dole. Tak jsem zvedavy jak to bude pokracovat... Pokud by to slo skutecne takhle i nadale tak bych byl spokojeny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: st únor 15, 2017 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xid00 napsal:
z toho 45 minut jsem pokazde venoval kardiu na rotopedu nebo orbitreku drzel si ten doporuceny tep kolem 150 a pote jsem se jeste dalsich 45 minut venoval klasickemu posilovania svete


kardio A POTOM silovej trénink?

to ti poradil kterej Jarin?

Absolutní hloupost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Za poslendí půlrok 13kg nahoře, za kým zajít?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: