Zásobování glykogenu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zásobování glykogenu  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Zásobování glykogenu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bicakos


PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2016 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V pase ubyly 4 cm, trochu to na pohled vylezlo. Silově jsem šel např v benči o 5 kg dolů, v dřepech jsem to udržel na stejných vahách, ale je to masakr. Jednalo se mi o formu na léto. Už to pomalu začnu zase navyšovat, ale jak píšu pomalu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onlywatch


PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2016 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám fakt chut jít 1000 kcal pod výdej aby se začalo něco s tím těle dít. Je zajímavé jak se na mě ten tuk drží zuby nehty, nějakou svalovou hmotou opovrhu, jsem ten typ co ji nabere hned zpatky. Měl jsem kdysi pauzu od cvičení rok a pak jsem za měsíc zase nabral na původní váhu kterou jsem si kdysi pracně vybudoval, takže svalová pamět je u mě perfektní, sáhnu na činku a 40 cm přes biceps mám celoročně, cvičím od 15 a je mi 25 skoro, takže 10 let..

Furt se bát o hmotu mi už leze na mozek, radši to zhubnu všechno a pak s nízkým procentem tuku to kvalitně zase naberu zpatky za dva měsíce. Dám sem vědět jak to dopadlo, protože mi fakt dochází s tím hubnutím trpělivost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2016 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ono nejde jenom o to, jestli zhubneš i svalovou hmotu, ale spíš, že zhubneš a nakonec bude vypadat pořád stejně. Čim méně té hmoty pak budeš míň, tím méně budeš i shazovat tuk. Nakonec pak tu svalovou hmotu nabereš zpátky, ale s tím i ten shozený tuk, takže se budeš pořád točit v kruhu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onlywatch


PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2016 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Říkám že svaly nabírám šileně snadno, trenuju 10 let, otec cvičil od malička a s hmotou fakt problém nemám, takže zhodím klidně vše a pak najedu na čistou stravu a naberu to zpátky bez špeků pomocí svalové paměti. Dám vědět jak to dopadlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FrantaatnarF


PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2016 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kámoš měl podobný problém a po razantní dietě vypadá perfektně, shodil bych to a poté začal pomalu kvalitně nabírat. Lepší jak být zalitý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2016 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Onlywatch napsal:
Říkám že svaly nabírám šileně snadno, trenuju 10 let, otec cvičil od malička a s hmotou fakt problém nemám, takže zhodím klidně vše a pak najedu na čistou stravu a naberu to zpátky bez špeků pomocí svalové paměti. Dám vědět jak to dopadlo.


tak si dej týdenní hladovku. deset kilo půjde dolů jako nic.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onlywatch


PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2016 1:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi z toho máš legraci, že mě musíš shazovat. Samozřejmě hladovky neuznávám, nechci si poznamenat metabolismus. Akorát mě štve 30% tukové hmoty. Ono mám na sobě asi 150 000 kcal tuku, což je fakt na hlavu, proto možná to obětování svalové hmoty na ukor tuků.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FrantaatnarF


PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2016 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mrkni na IF stravovani.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2016 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, přijde mi to už takové plácání tady...
možná bych začala pořádně makat a rozhodně jíst víc... To, co píšeš, je už taky skoro hladovka....
BTW kortizol taky dělá svoje. Hoď se do klidu, žer, spi a makej a ono to půjde. Taky u každého pokusu musíš nějakou dobu vydržet. Měsíc vůbec nemusí být vypovídající (viz kortizol aj...)...
A vykašli se na to, jak to dělají kamarádi. Najdi si svou cestu, která Ti bude vyhovovat.
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2016 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Onlywatch napsal:
Asi z toho máš legraci, že mě musíš shazovat. Samozřejmě hladovky neuznávám, nechci si poznamenat metabolismus. Akorát mě štve 30% tukové hmoty. Ono mám na sobě asi 150 000 kcal tuku, což je fakt na hlavu, proto možná to obětování svalové hmoty na ukor tuků.

Panda má pravdu, i když se mračí. Chce si to vyzkoušet, co sedí tobě.

Asi bych na tvém místě vyzkoušel pár populárních cest, typu paleo či warrior diet. A nebo napiš Eskovi, že ať se ti podívá na jídelníček, za úplatu ročního nákupu produktů survivalu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2016 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Onlywatch napsal:
Asi z toho máš legraci, že mě musíš shazovat. Samozřejmě hladovky neuznávám, nechci si poznamenat metabolismus. Akorát mě štve 30% tukové hmoty. Ono mám na sobě asi 150 000 kcal tuku, což je fakt na hlavu, proto možná to obětování svalové hmoty na ukor tuků.


to se k tobě ještě nedoneslo, že hladovka metabolismus nezpomaluje? po týdenní hladovce jsem shodil 10 kg a nabíral jsem ty svaly pěkně dlouho zpátky:) ale tuky šly dolů taky a velmi rapidně. něco si o tom přečti... a nevěř všemu, co se píše ve Světu kulturistiky...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2016 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Onlywatch napsal:
Asi z toho máš legraci, že mě musíš shazovat. Samozřejmě hladovky neuznávám, nechci si poznamenat metabolismus. Akorát mě štve 30% tukové hmoty. Ono mám na sobě asi 150 000 kcal tuku, což je fakt na hlavu, proto možná to obětování svalové hmoty na ukor tuků.


to se k tobě ještě nedoneslo, že hladovka metabolismus nezpomaluje? po týdenní hladovce jsem shodil 10 kg a nabíral jsem ty svaly pěkně dlouho zpátky:) ale tuky šly dolů taky a velmi rapidně. něco si o tom přečti... a nevěř všemu, co se píše ve Světu kulturistiky...


S tvrzením, že hladovka metabolismus nezpomaluje, prostě nemůžu souhlasit. Můžeme se potom tady bavit o tom, jak dlouhou hladovku myslíš - prvních asi 24-48 hodin metabolismus jede dál, ale poté se metabolismus "přepne" a ten pokles tam je.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeGuise


PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2016 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pr!nc napsal:
Hulkie napsal:
Onlywatch napsal:
Asi z toho máš legraci, že mě musíš shazovat. Samozřejmě hladovky neuznávám, nechci si poznamenat metabolismus. Akorát mě štve 30% tukové hmoty. Ono mám na sobě asi 150 000 kcal tuku, což je fakt na hlavu, proto možná to obětování svalové hmoty na ukor tuků.


to se k tobě ještě nedoneslo, že hladovka metabolismus nezpomaluje? po týdenní hladovce jsem shodil 10 kg a nabíral jsem ty svaly pěkně dlouho zpátky:) ale tuky šly dolů taky a velmi rapidně. něco si o tom přečti... a nevěř všemu, co se píše ve Světu kulturistiky...


S tvrzením, že hladovka metabolismus nezpomaluje, prostě nemůžu souhlasit. Můžeme se potom tady bavit o tom, jak dlouhou hladovku myslíš - prvních asi 24-48 hodin metabolismus jede dál, ale poté se metabolismus "přepne" a ten pokles tam je.


Přesně tak, je to jeden ze základních fyziologických mechanismů, který lidstvu umožnil přežít nedostatek (hladomor, zimu). S tím je spojená také novodobá metla lidstva...obezita....z důvodu neustálého dostatku (blahobytu). Je to tedy evoluční výhoda, která leze fitnesákům pěkně krkem. Proto byli vymyšlený takový pěkný věci, jako je např. superkompenzace atd. Nebo si taky spousta lidí nedokáže spočítat nutný živiny a proto se jim zpomaluje metabolismus a jsou v začarovaným kruhu. Ne nadarmo se říká, že pokuď chceš zhubnout, nejdříve se pořádně kvalitně najez.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FrantaatnarF


PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2016 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DeGuise napsal:
Pr!nc napsal:
Hulkie napsal:
Onlywatch napsal:
Asi z toho máš legraci, že mě musíš shazovat. Samozřejmě hladovky neuznávám, nechci si poznamenat metabolismus. Akorát mě štve 30% tukové hmoty. Ono mám na sobě asi 150 000 kcal tuku, což je fakt na hlavu, proto možná to obětování svalové hmoty na ukor tuků.


to se k tobě ještě nedoneslo, že hladovka metabolismus nezpomaluje? po týdenní hladovce jsem shodil 10 kg a nabíral jsem ty svaly pěkně dlouho zpátky:) ale tuky šly dolů taky a velmi rapidně. něco si o tom přečti... a nevěř všemu, co se píše ve Světu kulturistiky...


S tvrzením, že hladovka metabolismus nezpomaluje, prostě nemůžu souhlasit. Můžeme se potom tady bavit o tom, jak dlouhou hladovku myslíš - prvních asi 24-48 hodin metabolismus jede dál, ale poté se metabolismus "přepne" a ten pokles tam je.


Přesně tak, je to jeden ze základních fyziologických mechanismů, který lidstvu umožnil přežít nedostatek (hladomor, zimu). S tím je spojená také novodobá metla lidstva...obezita....z důvodu neustálého dostatku (blahobytu). Je to tedy evoluční výhoda, která leze fitnesákům pěkně krkem. Proto byli vymyšlený takový pěkný věci, jako je např. superkompenzace atd. Nebo si taky spousta lidí nedokáže spočítat nutný živiny a proto se jim zpomaluje metabolismus a jsou v začarovaným kruhu. Ne nadarmo se říká, že pokuď chceš zhubnout, nejdříve se pořádně kvalitně najez.


Je to naprosta blbost, kterou bych neporadil ani nepriteli..Smrdi mi tam to opovrzeni..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2016 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pr!nc napsal:
Hulkie napsal:
Onlywatch napsal:
Asi z toho máš legraci, že mě musíš shazovat. Samozřejmě hladovky neuznávám, nechci si poznamenat metabolismus. Akorát mě štve 30% tukové hmoty. Ono mám na sobě asi 150 000 kcal tuku, což je fakt na hlavu, proto možná to obětování svalové hmoty na ukor tuků.


to se k tobě ještě nedoneslo, že hladovka metabolismus nezpomaluje? po týdenní hladovce jsem shodil 10 kg a nabíral jsem ty svaly pěkně dlouho zpátky:) ale tuky šly dolů taky a velmi rapidně. něco si o tom přečti... a nevěř všemu, co se píše ve Světu kulturistiky...


S tvrzením, že hladovka metabolismus nezpomaluje, prostě nemůžu souhlasit. Můžeme se potom tady bavit o tom, jak dlouhou hladovku myslíš - prvních asi 24-48 hodin metabolismus jede dál, ale poté se metabolismus "přepne" a ten pokles tam je.


Ano, nepochybně. Ale on to myslí tak, jak to prezentují všichni výživoví poradci odedávna, a sice tím, že budeš týden držet hladovku, zničíš si metabolismus a budeš jenom tloustnout a tloustnout, navždycky. A to je hovadina:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zásobování glykogenu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: