Zásobování glykogenu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zásobování glykogenu  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Zásobování glykogenu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
o.g.


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Naposledy upravil o.g. dne út červenec 12, 2016 5:42 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nemyslim si, ze nadmerna konzumace fruktozy nejak prospiva lidskemu zdravi...spis naopak. Takze uz ten zaklad tohodle zpusobu stravovani asi neni moc zdravy...ostatne jako kazdy takovy extramni zpusob.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
o.g.


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Naposledy upravil o.g. dne út červenec 12, 2016 5:43 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
o.g.


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Naposledy upravil o.g. dne út červenec 12, 2016 5:43 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o.g. napsal:
...

Nežereš maso, nepoznáš vtip.
Je sranda, jak se lidé tvého myšlení berou vážně a věří. Jak v sektě. Je jedno, jestli věříš ve vegánství, ochranu přírody a nebo v chemtrails.
Vegánství je nezdravé, vygoogluj si studie, kterých je na webu milion. Jsme všežravci (pravděpodobně desítky či stovky milionů let), což je, co vím, obecně přijímaný fakt, se kterým se přou jen největší fanatici. Asi nikdo se s tebou nebude přít, když prohlásíš, že kulturistická strava je nezdravá. Nicméně, jak už tady někdo poznamenal, lítáš z extrému do extrému a teď se chováš jak zástupce sekty vesmírných lidí.
Lidem vyhovuje různá strava. Někomu sedne hodně masa, jinému stačí pár vajíček a zbytek se pase. Proč ne, všichni jsme jiní. Ale nejsme masožravci, tudíž jezení čistého masa má negativní dopad a nemáme ani čtyři žaludky a jezení čistě rostlinné stravy má své dopady také.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
o.g.


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Naposledy upravil o.g. dne út červenec 12, 2016 5:43 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onlywatch


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Každého názoru si cením borci, ale strhává se to tu do šilenýho offtopicu, tak by bylo dobré to nějak rozpustit, popřípadě pokračovat jinde.

Čistě na ovoci a zelenině bych nepřežil, mám nějaké potřeby a mezi ně se řadí i jezení masa, uspokojuje mě to psychicky i fyzicky, mám to na sobě vyzkoušené. Dobře se mi tráví, není mi po něm těžko a mám dostatek energie.

Kdybych si maso odepíral, asi by mě to hodně stresovalo, to je i můj problém s junky. Jídlo mám rád a neplanuji do budoucna se nějak moc omezovat, ano vyházím věci co se negativně odrazí na mé životnosti, ale pokud vím, hodně kulturistů to jelo už od pradávna na mase a vejcích a dožívají se dobrého věku.

Chtěl bych najít ten hezký kompromis, ale rozhodně se nechci nikomu cpát a hádat se v jeho cestě ať si kdokoliv vybral jakoukoliv má pořád právo na svůj názor a život.

Za 70 let už tu nejspíš my přispívající nebudeme a pokud ano tak jako starci s mnoha problémy a neschopny aktivního a divokého života, proto mě štvou lidi co říkají že na něco umřít musí ono by si to člověk rozmyslel kdyby věděl že má např omezené dny života a každý jeho další den je defakto bez smyslu žití.

Chci samozřejmě vypadat dobře, vypadat jako chlap a na druhou stranu chci tu ještě pár let být a žít plnohodnotně a ne s omezeními, není to o tom dožít se vysokého věku, ale být schopen co nejdéle provádět kvalitní život a jak víme i nevíme, kulturistika hnaná do extrému desítkami let tomu moc nepomáhá.

Nechci být otrokem jídla a odepírat si, protože některé návyky at jsou jakkoliv špatné jsou zakořeněné a neuronová cestička zapečetěná, dají se tvořit nové návyky a cesty, ale pořád člověk bude padat jednou nohou do starých kolejí.

Proto chci shodit veškerej tuk i na ukor kvality, aspon pak pokračovat s tím pocitem že nemám kozy jako ženská a druhou bradu když se otočím přes rameno.

Pro představu jak moc jsem zoufalej a vyžranej pošlu foto. 87kg na 173cm

https://s31.postimg.org/bqx8a5rob/prasatko.jpg?1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
o.g.


PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2016 12:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem



Naposledy upravil o.g. dne út červenec 12, 2016 5:44 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onlywatch


PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2016 12:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trošku si pleteš pojmy, neurověda už pokročila a návyk co se opakuje třeba 20 let v kuse každý den je silně zakořeněný, proto je pro mnoho lidí tak těžké se špatných zvyků zbavovat, kdyby to bylo tak jednoduché jak píšeš tak jsou všichni na světě uspěšní, štastní, zdraví a dosahují snadno cílů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
o.g.


PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2016 12:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem



Naposledy upravil o.g. dne út červenec 12, 2016 5:44 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
o.g.


PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2016 1:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onlywatch


PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2016 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o.g.: Vidíme že ty jsi fakt silnej jedinec, když jsi všechny svoje přispěvky, smazal. Moc to prožíváš, takhle se silnej člověk co to má v hlavě srovnaný nechová.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st květen 02, 2018 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, měl bych menší dotaz ohledně glykogenu. Moje priorita se od cvičení posunula ke kolu, nicméně pavoukovitá postava mě nijak zvlášť neláká. Znám nějakou teorii o tepových pásmech, co se pálí atd (nejde mi o pálení tuků, ale většinou o to, abych dobře zacházel s dostupnou energií). Jak je to obecně se svalovým glykogenem - dejme tomu jsem zregenerován, všechno naplněný glykogenem. Jedu na kole, nejvíc toho pálí nohy. Dostane se glykogen i z jiných partiíí např. do nohou? Nebo je víceméně určen pro spálení v těch specifických partiích, kde se nachází? Poslední dobou jsem ke kolu zařadil i cvičení a zdá se mi, že mi jde výkon nahoru, ale původně jsem myslel, že to bude kontraproduktivní, že svaly budou pálit víc energie a spíš to zhorší výkony na kole a jediný, co mě napadlo je, že se energie ukládá i v ostatních svalech a z nich se dá pak čerpat.
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: st květen 02, 2018 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem laik a nemám žádné studie, ale podle mě budeš mít pravdu, a ten glykogen se bere odevšad. Když to na tréninku přeženu a ten glykogen vypálím, tak pak už neodjedu pořádně žádnou partii, i kdybych ten glykogen vypálil třeba jen na nohách.
Z toho usuzuju, že se glykogen metabolizuje ze zásob z celého těla, ne jen z partie, která pracuje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
haino


PříspěvekZaslal: st květen 02, 2018 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Svalový glykogen se štěpí jen pro potřeby daného svalu a vzniklá glukóza se do krve nedostává, ale je metabolizována jako zdroj energie pro svalovou práci.
A to ses zlepšil aji do kopce, nebo jenom na rovině? Na placatých tratích 100 kilové medailisty znám, v kopcovitých ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zásobování glykogenu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: