8Shade - ektomorf - trénink


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 8Shade - ektomorf - trénink  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> 8Shade - ektomorf - trénink
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
shooter


PříspěvekZaslal: čt září 25, 2014 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

magion napsal:
A na kole šlapeš pomocí ruk? Sprintuješ po rukách? Takže cvičíš nohy?


Tak teď se válím po stole..když jsem si to představil
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po září 29, 2014 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondělí - Prsa

Bench press
☞ 10x40 kg
☞ 5x50 kg
☞ 3x60 kg
☞ 3x67,5 kg
☞ 3x67,5 kg
☞ 3x67,5 kg
☞ 3x67,5 kg
☞ 3x67,5 kg
☞ 3x67,5 kg
☞ 2x67,5 kg
☞ 3x65 kg

Incline tlaky s jednoručkami:
☞ 12x12,5 Kg
☞ 8x17,5 Kg
☞ 8x20 Kg
☞ 5x22,5 Kg
☞ 4x25 Kg
☞ 12x17,5 Kg
- variabilní sklon

+ zbytek

Dnes super trénink, konečně jsem si pořídil doplňky, jelikož jsem měl problém po ránu s energií a semtam se stravou. Nakopávač je Rush Stacker 2 Accelerated, který mi byl doporučen a byl hodně znát, makalo se mi skvělě. Po tréninku už nejím posnídaňový oběd, ale piju gainer Compress BIG a s chutí i rozpustností jsem velmi spokojen. V případě, že mám přes den trochu problém se stravou (např jsem na výletě), tak večer dávám proteinový koktejl (WPC 80). Silově a hlavně váhově jsem se posunul až tak, že jsem to opravdu nečekal. Jsem aktuálně historicky nejtěžší, co jsem kdy byl.

V pátek jsem jel ještě lehce záda na procítění, ale nepsal jsem to sem.

Na zítra jsem si objednal trénink zad pod vedením trénérky, tak jsem zvědav na tu intenzitu.

Aktuální váha: 79,1 Kg ( +0,9 kg )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: út září 30, 2014 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Úterý - Záda
Dnes záda pod vedením trenérky. Intenzita byla, jak jsem předpokládal, úplně někde jinde, než když cvičím sám. Technicky jsem většinu zvládal dobře, semtam u cviků, co moc nejezdím, jsem dostal vhodné rady. Řekl bych, že to, co normálně stihnu za hodinu jsem teď dal tak za 35-40 minut. Rozhodně příjemná změna. Váhy ani opakování si moc nepamatuji, protože jsem jel prostě max, co šlo a pak ještě dál (kde už technika samozřejmě odcházela).

Ze cviků, co jsem jel:
warmup na pásu, shyby, přítahy vč v předklonu, přítahy jednoručky, přítahy vsedě (veslování), supersérie přítahů na spodní kladce a provazu na horní, protahování
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2014 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čtvrtek - ramena
Váhy opět nepíšu, zkoušel jsem dnes také poprvé jeden cvik na zadní delty, který se mi osvědčil a cítim to z něj krásně. Správný název cviku neznám, ale je to cvik vleže na lavičce mezi horníma kladkama.

viz video cca 4:50 -
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2014 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondělí - Prsa

Bench press
☞ 10x40 kg
☞ 5x50 kg
☞ 3x60 kg
☞ 5x64 kg
☞ 5x64 kg
☞ 5x64 kg
☞ 5x64 kg
☞ 5x64 kg

Incline tlaky s jednoručkami:
☞ 12x15 Kg
☞ 12x20 Kg
☞ 6x22,6 Kg
☞ 5x22,6 Kg
☞ 6x22,6 Kg
- sklon 30°

+ zbytek

Po víkendu jsem se ráno cítil na omdlení, táhlo se to se mnou celý trénink, a proto nestál za moc. Váha klesla, ale to bych přičítal spíš přehnanému nárůstu minulý týden (z čehož mnohé byla zcela určitě voda). V pátek odpoledne jsem naměřil dokonce 79,6 kg, ale odpolední hodnoty jsou vždycky větší vzhledem k obsahu žaludku.
Také jsem dnes přešel z trojek na pětky, protože jsem si už moc nevěřil a bylo mi blbě. Pětky sedly docela dobře.

V pátek jsem byl cvičit s kamarádem tak nějak vše, váhy si nepamatuji.

Aktuální váha: 78,8 Kg ( -0,3 kg )


Naposledy upravil 8Shade dne út říjen 07, 2014 8:56 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2014 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Úterý - biceps, triceps

Dnes jsem cvičil s kamarádem už od 6:30 a když se střídáme, tak si váhy bohužel vůbec nepamatuju, takže zápis jde tak nějak stranou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2014 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondělí - Prsa

Bench press
☞ 10x40 kg
☞ 5x50 kg
☞ 5x60 kg
☞ 5x63,5 kg
☞ 5x65 kg
☞ 5x65 kg
☞ 5x65 kg
☞ 5x65 kg

Incline tlaky s jednoručkami:
☞ 8x12,5 Kg
☞ 8x17,5 Kg
☞ 5x20 Kg
☞ 4x25 Kg
☞ 16x15 Kg
- sklon 30°

+ zbytek

Dneska opravdu špatný trénink. Nejen, že jsem se celou dobu cítil na omdlení, ale ještě jsem po tréninku vypil koktejl a ten šel do minuty zase ven. U té první pracovní série benche jsem to špatně spočítal, původně jsem chtěl 65.

Ve čtvrtek jsem byl cvičit ramena s kamarádem, pátek jsem vynechal. Zítra jedu záda.

Aktuální váha: 78,9 Kg ( +0,1 kg )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénuju dál 5x týdně, akorát teď moc nezapisuji, protože tréninky odjíždím s tréninkovým parťákem a na počítání vah se nesoustředím. Spíš na intenzitu.

O víkendu jsem byl na pochoďáku 25 km ze Zvíkovce přes jezírka až do Zbiroha. Cestou jsme dokonce omylem narazili na stavení, kde se natáčel Ranč u zelené sedmy a křišťálovou studánku (známou z básničky všem). Krásná procházka.

Dneska jsem po dlouhé době také lehce zařadil nohy.

Aktuální váha: 79,1 Kg ( +0,2 kg )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem konečně překročil svůj velmi dlouhodobý cíl, dostal jsem se přes 80 kg. Od začátku listopadu už nejedu objem, takže se stravuji méně, ale i přesto jsem při tom nabral. Zajímavé také je to, že při 75 jsem se stravoval naprosto stejně a již jsem nepřibíral. Aktuálně teda taková udržovačka, chvíli jsem hledal motivaci, ale už zase makam.


Aktuální váha: 80,1 Kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to chce postnout formu a aspoň nějaké silové výkony. a gratuluji k pokoření hranice po které každý ekto naší kategorie touží.
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wondra napsal:
tak to chce postnout formu a aspoň nějaké silové výkony. a gratuluji k pokoření hranice po které každý ekto naší kategorie touží.

Silové výkony nestojí za řeč, mam již dlouhodobé problémy s tím zápěstím (cca od ledna, ale bandáže dost pomáhají), tak jsem na to nijak nespěchal, ale cvičil jsem pravidelně. Do toho mam zánět tibiální hrany (šlacha u holeně) z florbalu, takže nohy maj aktuálně absolutní klid, aby se mi to zahojilo. Formu jsem měl postnout před odjezdem do Ruska, to jsem měl břicho daleko hezčí a byl jsem v top formě i co se vzhledu týče. Teď to sice neni špatný (na ektomorfa), ale na nějaké chlubení to také není. Váhu jsem si ale chtěl zapsat, abych to někde měl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


vitej do klubu tezsich musich vah
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po leden 26, 2015 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem zkoušel silový trénink, pokořeno PR na bench , mé předchozí snad čtvrt roku staré 76,5 kg, dnes 78 kg PR . Je to sice málo, ale pro mě je to dost. Maxko už jsem nezkoušel hodně dlouho, takže jsem spokojen. Zase ho ale na nějakou dobu vynecham, cítim, že silové tréninky (1-3 opakování) mi nedělají dobře ani na šlachy, ani na klouby a ještě k tomu mi nebaví dlouhé pauzy.

Aktuální váha: 80 Kg


Naposledy upravil 8Shade dne po únor 02, 2015 7:34 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: út leden 27, 2015 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přítahy jednoručky v předklonu:
☞ 5x40 Kg PR
☞ 5x40 Kg

Malý zápis z dnešního tréninku. Mé PR bylo 4-5x35kg již před nějakou dobou, chtěl jsem si dát 37,5kg, ale tu v posilce neměli, takže jsem zkusil 40ku a dvě série po pěti jsem tam vytáhnul. Technika sice nebyla u PR optimální, ale bylo to v rámci rozumných mezí. S důrazem na techniku jsem si pak dojel zbytek tréninku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Odjíždím na 4 dny do Alp, tak snad mi moc nesleze váha. Z dnešního tréninku největší spokojenost s benchem, 10x60 kg bych řekl, že je muj nejlepší výkon s 60 kg. Napumpovanej nádherně.

Aktuální váha: 80,3 Kg (+ 0,3 Kg)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 8Shade - ektomorf - trénink Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: