Bolgi - uvidime co z toho bude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 41, 42, 43  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bolgi - uvidime co z toho bude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Bolgi - uvidime co z toho bude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 25, 2021 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkný trénink!

ty čelňáky desítka musela být pěkné kardio! ale když máš natrénováno :) my děláme jenom osmičky s 95 a na konci jsem úplně bez kyslíku :D navíc ty máš tu desítku s 1.4x BW, což u mě teď vychází na nějakých 135 kg :D :D úplně unreal, teď bych byl rád za jedničku 120 :) hezky ti to jde! no a shyb s 50 při své váhovce :D :D

ofoť se, jednou, jako když to najdeš ;) a dovču si pořádně užij! já jsem teď jedl, pil, hodoval tři dny a hned to bylo čisté kilo a půl nahoře :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: pá červen 25, 2021 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dik :)

no ty zas ides viac serii tych osmiciek. to u mna v tejto faze vobec nehrozi. dokazem sa poriadne namotivovat maximalne na jednu highrep seriu a hotovka. preto aj vacsina tych treningov je objemom dost nizka, akurat teraz tie fullbody som sa trosku pozabudol, kedze si uzivam, ze mozem cvicit vonku na slniecku a to ma nejako nabija energiou

kilo a pol je nic, z toho je aj tak kilo nejaka voda a to das dole hned ako si das jeden clean den pri takych objemoch drepov, ake si davate s Magumim, tak verim, ze to zradlo ide aj tak vacsinou do stehien
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: po červen 28, 2021 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

26.6.2021
Drepy
2x130
2x140
3x130
3x130
3x130

Pneumatika
navela navela nakoniec 1 prevratenie

Farmer carry s trap barom
2 x 20m x 140kg
2 x 20m x 150kg
6 x 20m x 155kg

mal som velku chut skusit trosku poprevracat pneumatiku, tak som sa aj na drepoch setril a nesiel nejako na krv. Tak ci onak nakoniec ostalo len pri tej chuti asi 20 pokusov sa skoncillo neuspechom, az ked som sa vysral na tutorial, co som rano pozeral na youtoube a dal to viac podla seba, tak sa zadarilo. poucenie do buducna - pakove pomery co platia pre dvojmetrovych 150kg strongmenov, nemusia platit uplne aj pre mna

potom trosku chodenia s trapbarom, bolo to velmi vyzivne, predlaktia na kasu a vlastne aj vsetko ostatne


27.6.2021
Dips
5x40
3x52
4x52
5x52
6x52

Military press + zhyby
8x45 + 6xja
8x45 + 6xja
8x45 + 6xja
10x45 + 6xja

+ 2 hodiny bicykel do Trnavy - 44km

rychly domaci trening, po sobote som mal uplne na kasu bicepsy a predlaktia, tak sa mi ani neoplatilo chodit do fitka a dal som radsej nieco rychle a svizne doma, nech usetrim casu. Rychla spaldova kasa na doplnenenie sacharidov a cesta na biku do Trnavy ako kardio

hmotnost v nedelu rano 70,9 kg . Dnes by som chcel dat nejaky dlhsi (na mna dlhsi ) beh v lahkom tempe, zajtra uplne volno a v stredu posledny velky fullbody trening pred dovolenkou. Tajne dufam, ze by som mohol na bradlach dat klik so svojou bw 70-72kg na rozlucku s formou ale vsak nechame sa prekvapit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: út červen 29, 2021 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

28.6.2021

Beh
8km, tempo 5:55, tep 132

Tak dlhsi beh sa zmenil na taky stredny. Napokon som ale rad aj za to, lebo okolo 3km som dostal taku hnusnu krizu, ze som sa na to chcel hned vyprdnu. Hypoglykemia, ako uz davno nie. Na toto pomaha len jedno - prepnut hudbu z radia na Sabaton a povedat si, ze chlapci v Normandii to mali o dost tazsie po dalsich 2 km sa to zlepsilo, ale dalej ako po 8 som si netrufal.

Tak uz sa mi to krati - dnes cely den praca, nech podokoncujem co mam, zajtra este velky fullbody trening a stvrtok smer Slovinsko zahodit do kosa vsetku tu drinu, odriekanie a snahu od zaciatku roka

Hmotnost dnes rano nalacno 70,4 kg . Prvykrat v zivote pod tym pralesom z chlpov na bruchu uz vidno aj nieco ako naznak tehliciek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út červen 29, 2021 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fuu, to je inak nízka váhovka a stále parádne dvíhaš, na pomer bw/výkon si tu asi ozaj najsilnejší.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2021 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam: dakujem - to je taky moj ciel, snazit sa pri chudnuti zachovat co najviac sily. Ani nie hmoty, lebo to uprimne neviem nejako merat, ale vravim si, ze ked schudnem a zaroven sila sa udrzi, tak som asi schudol vacsinou tuk

30.6.2021

Dipy
5x25
5x35
5x45
2x50
2x60
1x65
1x70 - aktualne PR samozrejme
8x50


Predny drep
2x110
1x115
1x120
1x125 - aktualne PR

Military press + zhyby
3x60 + 3x20
4x60 + 4x20
5x55 + 5x20
7x55 + 10x10

No teda to bola zas jazda. Cely cas som sa tesil na tento trening, ako si to uzijem a nakoniec som bol cely cas v strese, lebo som cakal na jeden pracovny mail a bola realna sanca, ze budem musiet makat domov asap nieco dorobit. Tak som zacal s bradlami a ciel bol dat 70ku, cim by som si mohol povedat, ze som dal svoju aktualnu bw. No mozno tam par deka este chyba a cez den som uz urcite tazsi ako rano nalacno, ale jebat Postupne som isiel hore a citil som sa velmi dobre. 65ka zrazu ztazkla a nevedel som co cakat. Napokon tych 70 ale bolo lahsich ako 65 aj ked na dvojku to urcite nebolo. Takze velka radost samozrejme
Potom zhodit na 50 a skusit prekonat minule rekordy - pri 8mom opakovani to ztazklo a skoncil som. Velmi ma to mrzi, lebo aspon na to 9te by sa to este vyskrabat mozno dalo. co uz.

Potom som presiel na predne drepy aj ked sa mi teda velmi nechcelo. No a pri 115ke mi zrazu prisiel pracovny mail, ze teda este sa dovolenkova nalada odklada a musim asap nieco vyplnit a poslat. Takze stres a uz len rychlo vystupat na maxko bez nejakych zhadzovanych amrap serii.
Potom mi ale aj tak nedalo a musel som si este dat rychle superserie military a zhybov, bolo to tak bez ladu a skladu, len nech si mozem nieco zapisat

Este k tomu prednemu drepu - tych 125 bolo naozaj hrana - dal som to, ale viac tam uz nebolo, takze dobre zvolene maxko. Sice moje all time best je 140kg, ale aj pri all time max hmotnosti 86,3kg. co dava pomer drep/bw nejakych 163%. Teraz tych 125 dava pri vahe dajme tomu 71 nejakych 176%, co je vlastne o dost lepsie Zmenil som dve veci oproti minulosti - zacal som pouzivat SBD navleky na kolena (ktore mi zjavne pekne pridavaju) a zaroven som prestal pouzivat opasok (ktory mi hlavne na prednych drepoch vzdy mega vela pridaval). Takze to ratam, ze je nejako cca vybalansovane.

Takisto tie dipy su asi najlepsie v zivote, pricom cely lockdown som ich cvicil iba doma improvizovane na stojanoch na drepy s uterakmi pod rukami, aby som sa nedorezal Sice som raz pred 3 rokmi dal v nejakom pomateni zmyslov 3x70, ale to som vazil 78kg a bolo to obdobie pred 3 rokmi, ked som sa na tie dipy cielene zameriaval a fakt mi isli ze mega.

Dnes rano som si dal este beh 6 km lahkym tempom, teraz este trosku porobit do prace a o 12tej smer Piran - Ligne na zaru, vino, rum a gibanica (slovinsky kolac, ktory ma zlozenie ako by ho piekla Rachel z priatelov - chuti lepsie ako znie) Samozrejme po 3 tyzdnoch najvacsich horucav hlasia na najblizsich 6 dni ochladenie, pricom den po tom, ako sa vratime domov ma byt zase 36. takze timing idealny dpc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2021 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak som sa hecol s spravil dnes nejake rychle fotky - po spominanom behu, stale nalacno, hlavne po vcerajsej prezieracke to nevyzera teda bohvieako. Ale proste neviem pozovat a nebudem riesit nejake svetlo a hovadiny. Tie prve fotky su zo 7.1.2021, ked som mal 78kg a 91cm pas. Teraz to je teda tych 70-71kg a pas 82cm. Nejake fotky hadam pribudnu este pocas dovolenky, ale tam bude treba ratat uz s "gibanica & wine" efektom







nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bucco


PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2021 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čo dodať, wau
Si zvesím plagát Arnieho a vyvesím si teba

Keď si vezmem že si mával váhu tak okolo 80-82 a teraz 70. Dostať sa do takejto formy a počas korony, klobúk dole. Teraz sa mi nechce ísť s tebou na dovolenku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: út červenec 06, 2021 6:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dnes konci prva dovca. Gibanice aj vina, ci zmrzliny bolo az az. Vsetka forma je samozrejme minulost, ale aspon kondicku som sa snazil udrziavat, 2krat dokonca ranny beh. K tomu co najviac chodenia, takze aspon nejake kalorie som asi vypalil. A uz sa aj trosku tesim zas na moj pravidelny rezim.


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červenec 07, 2021 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyzeráš ako z reklamy na tréningový plán Treba to nainštalovať ako "predtým a potom". Spravil si to dobre, ako tučko si bol vlasatý a zarastený, ako štíhly fitnessák si sa upravil Ale urobil si aj chybu - ako tučko sa nemáš usmievať, máš sa tváriť utrápene a nešťastne. Radostne musíš žiariť až keď máš sixpack.

A pózuješ skoro rovnako hrozne ako ja
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2021 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Decarabas: ano mas pravdu, este to musim vyladit nabuduce ked sa vypasiem tak sa budem tvarit smutnejsie a k tomu pozovaniu mas uplnu pravdu - ked sa fotim, tak mam dojem, ze to hadam aj robim dobre a potom sa pozriem na fotku a vidim teda veru nie

Po dovolenke som sa hned pustil do makania, stredu, stvrtok trosku lahsie treningy, ani nezapisujem.

9.7.2021
Beh 15 km
tempo 5:57 min/km
tepy priemer 133

Megaosobak, doteraz som nikdy nesiel viac ako 10km, ale tentoraz sa mi bezalo neskutocne dobre, sice lahke tempo, ku koncu uz stehna celkom na kasu, ale ziadne zadychanie, nic. kondicka uplne do pohody. Takze tie ranne behy pri mori mali asi fakt nejaky vyznam.

10.7.2021
Military press
5x55
3x60
3x62,5
3x62,5
3x60
3x60
3x60

Zhyby
5x10
5x15
5x20
3x25
2x30
1x35
6x15

Tlaky JC incline
10x30
8x35
8x35
8x35
18x30

Zadne ramena
2 cviky

military som sa dostal na celkom komfortne trojky so 60. nebola to ziadna slava, ale islo mi to tak akurat aj s miernou rezervou. Zhyby nic extra, podla ocakavani po tom ako som nabral na dovolenke, tak ztazkli aj bodyweight cviky

Povodne som mal v plane bradla, ale kedze som cvicil vonku a typek tam mal lavicku, tak som to vyuzil a po tisic rokoch (konkretne po 9 mesiacoch) som si dal tlaky na prsa s jednoruckami. Na moje velke prekvapenie to slo uplne paradne, bez ohladu na to, ze uz som mal odcvicene military. po troch serkach s 35 som dostal chut na AMRAP s 30 a 18 opakovani sice nie je all time rekord (24 opakovani), ale na sucasnu vahu parada. Krasne sa ukazuje, ze hoci na prsia uz asi rok cvicim viac menej iba kliky na bradlach, tak sila ostava aj na ine cviky (bench, jednorucky). Krasa komplexnych cvikov.


11.7.2021
Drepy
3x120
3x125
3x130
3x135
3x135

Farmarska chodza s trapbarom
2 x 20m x 140kg
2 x 20m x 150kg
2 x 20m x 155kg
2 x 20m x 160kg

biceps + triceps
4 superserie

Vecer Beh
intervaly na max
2x400m
2x300m
2x200m
3x100m

medzi intervalmi lahky vyklus, dokopy 8km.

Cize rano som bol vo fitku, dal som si trening spodku, potom som si trosku odfukol, pochodil obchody a vecer isiel otestovat nove bezecke topanky. Islo to paradne, za den celkovo 30 164 krokov (novy osobak), za Jul mam zatial priemer cez 21 tisic krokov denne. Od navratu z dovolenky som kazdy den makal (na dovolenke chodil a behal) a prejavilo sa to. Cize dnes som totalne rozsekany a citim sa ako kus hovna. Preto dnes uplne volno, ziadne behanie, ziadne cinky, minimum krokov. Zvazujem aj dat si vecer saunu, trosku mi to pomoze k regeneracii. Zajtra by som asi isiel nejaky lahsi ranny beh a vecer mame teambuilding, takze fitko najskor v stredu (podla vysledku teambuildingu v stredu, alebo az stvrtok )

Hmotnost dnes rano nalacno 72,4 kg , je to o 2 kg viac ako pred dovolenkou. Vzhladom na to excesivne prezieranie to 5 dni po navrate nie je az take zle
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2021 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

13.7.2021

Ranny beh
4,5 km
z toho 2,5 km som isiel tempo cca 4:45/min a zvysne 2 km boli vyklus
dobre islo


Poobede silovka
Military press
6x55
6x55
6x55
6x55

Muscle - up
3 uspesne muscle-upy z asi 8 pokusov. Prvykrat sa mi podarilo urobit viac ako 1 (nie naraz, za cely trening )

Zhyby + Dipy
6x + 10x
6x + 12x
6x + 12x
8x + 12x

taky rychly trening, velmi ma potesili tie muscle-upy. neskusal som ich asi mesiac a hlavne som nevedel ako sa prejavia tie kila navyse po dovolenke. Nijak Nehrotil som to ale s vahami, lebo stale citim trosku viac unavy, setrim si mordy radsej na vikend.

Navyse dnes vecer mame teambuilding, takze netusim ako to dopadne a radsej som sa setril, nech tam nezaspim o osmej na stole
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2021 7:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

15.7.2021
Mrtvola
2x140
2x150
2x155
2x155

Drepy
1x130
1x140
1x145
5x125
5x125
10x125

Zhyby podhmatom
5
5x10
5x20
3x30
2x40
2x40
8x20

Veslo
10 x 150m

V utorok som sa podla ocakavania trosku viac rozbehol na teambuildingu, takze streda bola taka oddychova a poriadne som sa do toho oprel az vcera

Povodne som chcel ist drepy, ale dostal som chut si po dlhej dobe trosku potahat, tak som vyskusal, ako som na tom s mrtvolou. Bolo to dost lahke, ale pouceny po vysunutej platnicke sa radsej krotim a tie dvojky boli akurat.

Potom teda drepy a nemal som velky drive do vacsich opakovani, tak ze pojdem jednotky, ci tam nebude na 150. No nebolo 145 bolo akuratne maximum, uz som citil, ze stred tela (vsetko robim bez opasku) dostava na prdel a je cas zhodit. Tak som zhodil o 20 kg a ze dam 3 pracovne serie s 5-6 opakovani. Ale ako to uz byva, rozbehol som sa a poslednu som isiel uplne na krv, vyuzil som, ze nie som v obyvacke a v pripade nudze to mozem hodit za seba a dostal sa k tej desiatke.

Potom trosku tazsie zhyby, nic extra, standardny trening.

Toto je moja najoblubenejsia kombinacia cvikov -> mrtvola + (predne/zadne) drepy + zhyby - Precvicim cely spodok + chrbat 3 zakladnymi cvikmi. No a k tomu mi ako finisher najlepsie pasuje veslovaci trenazer, lebo tam opat zapajam tie iste svaly. Tak som dal po dlhsej dobe par intervalov - konkretne 10 po 150m s postupnym pridavanim intenzity - posledne dva intervaly uplne na max. Proste paradny trening, dnes by som rad vecer nejaky lahky beh s nizkou intenzitou 8-12km podla pocitu a zajtra vrsok.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2021 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

16.7.2021
Beh
8 km
tempo 5:54
Tep 133


18.7.2021
Drepy
3x120
3x130
3x135
3x135
6x135

Military press
1x62,5
1x65
1x65
3x62,5
4x60

Tlaky JC incline
5x30
5x35
5x40
8x40

Dips + Zhyby
8x30 + 6x10
8x30 + 6x10
8x30 + 6x10

Zadne ramena
2 cviky 4 serie

Biceps
4 serie

+

Vecer beh
5 km (+1 km rozohriatie)
tempo 4:53 min/km - zlepseny osobak na 5 km o 30 sekund
tep 145

Plan bol ist sobotu a nedelu cvicit, ale z piatku na sobotu som nevedel zaspat, zobudil som sa cely rozbity a hladny, tak som zmenil plany - sobota sa stala regeneracnou - robil som cez den vela veci, ale s minimalnou intenzitou a pridal trochu na jedle. V nedelu som sa dobre vyspal a zobudil plny energie. Ale ze jej bude az tolko som este netusil

Zacal som klasicky drepmi a sice to islo najprv ztuha, ale ostaval som na trojkach, lebo som chcel ist neskor behat a na to tie high reps serie predtym nic moc. V poslednej trojke som sa ale hecol a dal ich 6 - na sucasny stav, kedy tie nohy flakam a k tomu robim dost behu pre mna paradny uspech.

Ramena proste nesli. Prve jednotky vyzerali ok, ale potom to proste ztazklo a necitil som sa v tom vobec komfortne. Po tych drepoch to tak mavam. Tak som to nehrotil a presiel na jednoruckovy benc na incline lavici, kedze minule po sto rokoch to islo super. Tak ze ci to bola nahoda. A teda islo to paradne, citil som sa vyborne, 8 opakovani so 40 nie je vobec zlych.

Potom uz len na doplnenie fullbody nejake smrdlacky, zacala dochadzat energia.

V plane som mal ist po obede si zabehat, ale netusil som co a kolko. Fajnove pocasie ma ale odradilo a uz som to aj zabalil a zjedol pri netflixe asi kilo melonu, ked sa okolo pol osmej vecer ten dazd trosku preriedil. Tak som na nic necakal, obul tenisky a isiel si trosku zabehnut. Ten prvy km bol fakt tazky, melon som citil az za usami . Ale ked mi po druhom km ukazalo, ze cas ide k 5 minutam a bezalo sa mi lepsie a lepsie, tak som skusil pridat tempo. a ono to islo. Nakoniec z toho bol novy osobak na 5 km 24:26, co je o 30 sekund lepsie ako minule. Ale v porovnani s tym predchadzajucim osobakom som teraz isiel 80% casu v komfortnej zone a az posledny km som tomu naozaj ujebal co to da (o 1 sekundu som si zlepsil aj osobak na 1 km ). Takze sice som bol rychlejsi ako minule, ale bezalo sa mi lepsie. Dobra kombinacia
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2021 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

20.7.2021

Beh
10,04 km
Tempo 5:18 / km
Tep 138

Uplna parada. Chcel som si trosku zlepsit osobak na 10km, ktory bol 57:05 aspon o trosku. A nakoniec z toho boli 4 minuty. Pri doslova identickom priemernom tepe ako minule. Proste som bezal pocitovo rovnako, akurat to bolo vyrazne rychlejsie.

Takze mozem povedat, ze dokonca aj pre taky bezecky antitalent ako som ja (zatial) funguje to co mi radil Cohen aj som videl a cital inde - kombinovat lahke behy na zvysenie aerobnej kapacity a k tomu tak raz tyzdene pridavat intervaly na zvysovanie vykonnosti, kde mozem ist viac na hranu.

Samozrejme silovy trening je stale priorita, ale zatial to vyzera, ze taky udrziavaci rezim sa da aj pri tom behani.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bolgi - uvidime co z toho bude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 41, 42, 43  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: