Cesta vesnického Fítnesáka


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cesta vesnického Fítnesáka  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Cesta vesnického Fítnesáka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KennyCZ


PříspěvekZaslal: st květen 04, 2022 7:56 pm    Předmět: Cesta vesnického Fítnesáka Odpovědět s citátem

Zdravím všechny, kteří si tohle jednou možná přečtou.

Rozhodl jsem se, že si začnu psát svůj deník veřejně, abych v tom měl přehled a věděl, že to vždy najdu.

backstory : Ve 2016 jsem se začal zajímat o fitness, měl jsem 120kg, den předtím jsem byl v nemocnici a řekl jsem si, že to takhle nejde. Musí přijít změna.. Změna přišla, začátky byly super, začínal jsem na půdě ANO na půdě, kde jsem cvičil vlastně celou dobu. Občas jsem zašel i do fitka, když jsem se podíval na ty giganty, tak jsem to nechápal, absolutně jsem nic nemohl zvednout a připadal jsem si trapně. 1 rok ve fitness a ve 2018 ze 120kg jsem měl 70 (hrůza vypadal jsem jak mrtvola) Všechno bylo fajn, měl jsem přítelkyni, měl jsem vlastně všechno, co jsem v ten daný moment chtěl mít a to byla chyba. Ve 2019 jsem byl ve fitku tak maximálně 5x a přibral jsem, myslím, že jsem měl nějakých 92KG. Ve 2020 přišel rozchod a začal jsem znovu cvičit a ze 112kg jsem shodil během půl roku na 89KG, zase jsem si našel přítelkyni cvičil do října, kdy zavřeli kvůli covidu posilovny a pak jsem se na to vykašlal. Ve 2021 jsem se marně snažil něco udělat, když jsem žral špatný jídlo, byl to pro mě nejhorší rok, nevěděl jsem, jak se mám z toho všeho dostat, rozchod, přibývání na váze. Byl jsem na dně.. Trápilo mě, že jsem se na cvičení totálně vykašlal a hledal jsem jen výmluvy.

2022 : Od února jsem začal jíst správně, makat a chodit do malé posilovny, kde mám všechny svoje papíry s váhama a že je teda co říct na to, kam jsem se posunul (pro mě to je hodně). Mám v sobě teď tu největší vnitřní motivaci, jakou jsem kdy měl. Věřím, že teď to zvládnu. Přijdu domů z práce a koukám na fitness videa, když mám v práci pauzu na oběd, koukám na fitness videa a učím se. Nesmírně mě namotivoval ZYZZ a vzpomínky na to, proč jsem začal posilovat. Už není cesty zpět

Tímto tedy začínám svůj deník.

Postupem času budu posílat fotky a videa, teď se na to ještě úplně necítím

Váha: 114kg
Výška:180cm
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KennyCZ


PříspěvekZaslal: st květen 04, 2022 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2.5 - 9.5

2.5.2022 - V
3.5.2022 - V
--------------
4.5.2022
Dřepy - 88KG| 5 opak | 3 série
Výpady po jedné noze s jednoručkou - 7KG | 8 opak | 3 série
Hamstringy na stroji - 30KG | 8 opak | 3 série
Předkopávání - ?KG | 12 opak | 4 série
Lýtka ve stoje - 80kg | 4 opak | 4 série
Břicho, kmitání - 15 opak |4 série
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2022 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dobré rozhodnutí!

váhovku časem stabilizuješ... pohybovat se v pásmu 70 - 120 kg je hodně i na kulturistu :)

držím palce a ten trénink klidně zjednoduš, inspirace jsou všude hromady... přidej objem/série na hlavní cviky (dřepy), uber/vyhoď blbosti (stroje, předkopávání, lýtka, ...), počkám ještě na další tréninky, jak sis to poskládal

ps: a fotky a videa jdou tuším od desíti příspěvků, nebo tak nějak to bylo

KennyCZ napsal:

4.5.2022
Dřepy - 88KG| 5 opak | 3 série
Výpady po jedné noze s jednoručkou - 7KG | 8 opak | 3 série
Hamstringy na stroji - 30KG | 8 opak | 3 série
Předkopávání - ?KG | 12 opak | 4 série
Lýtka ve stoje - 80kg | 4 opak | 4 série
Břicho, kmitání - 15 opak |4 série
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2022 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim chlape Tak preju hodne vule k poradny konzistentni praci, protoze to je to hlavni o cem to je.

Jinak nedoporucuju se inspirovat vysypanym fetakem co umrel na odkurveny srdce ve 22ti letech. To je vsechno jen ne zdravy zivotni styl.

A uz nikdy neprestavat kvuli holce Pokud to holce bude vadit ze mas i jiny zajmy, tak to k tomu neni s ni bejt Treba si srovnat priority

BTW kolik ti je let? Zhubnout 50 kilo za dva roky neni normalni ani zdravy v jakymkoli veku... mohl bys nam napsat jidelak, abysme ti pomohli se vyvarovat dalsich extremu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KennyCZ


PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2022 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
dobré rozhodnutí!

váhovku časem stabilizuješ... pohybovat se v pásmu 70 - 120 kg je hodně i na kulturistu :)

držím palce a ten trénink klidně zjednoduš, inspirace jsou všude hromady... přidej objem/série na hlavní cviky (dřepy), uber/vyhoď blbosti (stroje, předkopávání, lýtka, ...), počkám ještě na další tréninky, jak sis to poskládal

ps: a fotky a videa jdou tuším od desíti příspěvků, nebo tak nějak to bylo

KennyCZ napsal:

4.5.2022
Dřepy - 88KG| 5 opak | 3 série
Výpady po jedné noze s jednoručkou - 7KG | 8 opak | 3 série
Hamstringy na stroji - 30KG | 8 opak | 3 série
Předkopávání - ?KG | 12 opak | 4 série
Lýtka ve stoje - 80kg | 4 opak | 4 série
Břicho, kmitání - 15 opak |4 série




Jasný díky, zrovna teď pojedu na další trénink, takže se ozvu. Jo, tak příspěvků pak bude dost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KennyCZ


PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2022 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirkas8 napsal:
Zdravim chlape Tak preju hodne vule k poradny konzistentni praci, protoze to je to hlavni o cem to je.

Jinak nedoporucuju se inspirovat vysypanym fetakem co umrel na odkurveny srdce ve 22ti letech. To je vsechno jen ne zdravy zivotni styl.

A uz nikdy neprestavat kvuli holce Pokud to holce bude vadit ze mas i jiny zajmy, tak to k tomu neni s ni bejt Treba si srovnat priority

BTW kolik ti je let? Zhubnout 50 kilo za dva roky neni normalni ani zdravy v jakymkoli veku... mohl bys nam napsat jidelak, abysme ti pomohli se vyvarovat dalsich extremu...


Je mi 20 1.8 mi bude 21

Jo, holky se k tomu pak moc neměli, ale je pravda že to, kým jsem byl už nejsem. Priorita jsem já a moje cíle. O holky se poslední dobou nezajímám, protože se mi všichni akorát vysmějou za to, že na mě není nic vidět. Ale to nevadí, počítám s tím, že za 3 roky na mě něco bude vidět, takže mě jejich názory nezajímají

Jídelák určitě napíšu až se vrátím z posilovny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2022 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KennyCZ napsal:


Je mi 20 1.8 mi bude 21

Jo, holky se k tomu pak moc neměli, ale je pravda že to, kým jsem byl už nejsem. Priorita jsem já a moje cíle. O holky se poslední dobou nezajímám, protože se mi všichni akorát vysmějou za to, že na mě není nic vidět. Ale to nevadí, počítám s tím, že za 3 roky na mě něco bude vidět, takže mě jejich názory nezajímají

Jídelák určitě napíšu až se vrátím z posilovny.

Holky jsou fajn, jenom musis najit takovou co te bude podporovat!
A tri roky jsou na zmenu z zbytecne moc, za tri mesice muzes byt jiny clovrk

Vyuzij toho, ze jsi mlady a mas.lepsi regeneraci nez kdy budes mit a poradne se do toho opri
Posli tam FB, spousta serii na kazdou hlavni partii a den volno a hned nanovo 😊
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KennyCZ


PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2022 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem doma

5.5.2022

Benchpress - 52KG | 6 opak | 5 sérií
Tlaky s jednoručkama (nakloněná lavice pozitivně) - 15 (30) | 8 opak | 4 série
Tlaky nad hlavu s jednoručkami - 15KG (30) | 8 opak | 3 série
Upažování s jednoručkami - 7KG a 1KG na doždímání | 8 opak, 15 opak, | 3 série
Triceps - Skullcrushers - ?KG | 12 opak | 3 série
Bicepsové přítahy jednoruček - 12KG (24) | 8 opak| 2 série

Nevím, jak to bylo myšleno s tím FB, jakože mám jezdit full body, pak rest day a pak zase full body?

Moje jídlo denně vypadá takhle (samozřejmě ne vždycky to stejný měním za jiné potraviny s podobným obsahem, nepočítám, protože si myslím, že to je ve výsledku jedno, jestli se mýlím opravte mě.)

Ráno: 3-4X vajíčka, 2x celozrnný kus chlebu
V 11h: V práci protein + creatin
Odpoledne : Kuřecí prsa, rýže, zelenina někdy ovoce
Večer : 2X dávka proteinu (ve výsledku 80g)
22:00 : Oříšky (kešu, mandle, pistácie), Bílý jogurt nebo schwarzwaldská šunka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2022 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KennyCZ napsal:
...
Nevím, jak to bylo myšleno s tím FB, jakože mám jezdit full body, pak rest day a pak zase full body?
....

Jo
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2022 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Posli tam FB, spousta serii na kazdou hlavni partii a den volno a hned nanovo 😊

Amen.

Ideálně protočit několikrát Korteho trénink a naplácat na sebe nějaké maso.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KennyCZ


PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2022 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
KennyCZ napsal:
...
Nevím, jak to bylo myšleno s tím FB, jakože mám jezdit full body, pak rest day a pak zase full body?
....

Jo


Dobře, děkuji od soboty tedy začnu. Co od toho mám očekávat? Full body jsem nikdy nejel, takže hádám, že jedu Mrtvolu, Bench, dřepy atd v jednom.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2022 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kurnik, ja som vzdy myslel, ze FB je fejsbuk... to by mnohe vysvetlovalo.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2022 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KennyCZ napsal:
Peter Ustinov napsal:
KennyCZ napsal:
...
Nevím, jak to bylo myšleno s tím FB, jakože mám jezdit full body, pak rest day a pak zase full body?
....

Jo


Dobře, děkuji od soboty tedy začnu. Co od toho mám očekávat? Full body jsem nikdy nejel, takže hádám, že jedu Mrtvolu, Bench, dřepy atd v jednom.

Očekávej, ze budes vic zniceny, nez po delenem treningu😁
Mrtvola, tlaky na ramena, bradla, biceps, břicho
Legpress, bench, pritahy v predklonu, kladky na biceps a triceps
Drep, jednorucky na rovne, shyby, upazovani na ramena
....
Tech treningu jsou desítky, hlavni je, kazdy den cele telo (coz neznamena cvik na kazdou partii solo).
Klidne zkus tady na mainwebu googlit Bear
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2022 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas s kolegy, FB bude pro tebe 3x tydne ideal. Hodne serii kratsi pauzy 1,5-3 minuty. Jinak ten jidelak jako pro holku dobry, ale pokud ted rozjedes poradny fullbody s peknym nasazenim, tak ti to absolutne nebude stacit. Kde je treti poradny jidlo k veceri? Protein a orechy? To jako really? Nejsem priznivce toho do sebe kazdej den rvat protein, ten je od toho, abys ho dal kdyz nemas cas nebo rozpolozeni do sebe dostat poradny jidlo. Pri pracovnim shonu, nebo pri treninku ho popijet dost naredenej. Jinak vzdy poradny pevny jidlo. Ono drtiva vetsina lidi nepotrebuje vic nez 1,5g/kg (bavime se ale o aktivni hmote) proteinu. Zbytek je navic zatez traviciho systemu...

S timhle jidelakem kdyz rozjedes beara tak se stane presne to co tenkrat, zacnes moc rychle a nezdrave hubnout. Chci videt dva pekny stejky k veceri s prilohou Jinak na bearovi nenaberes zadny svaly a budes pak vyschlej a bez energie...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2022 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirkas8 napsal:
Souhlas s kolegy, FB bude pro tebe 3x tydne ideal. Hodne serii kratsi pauzy 1,5-3 minuty. Jinak ten jidelak jako pro holku dobry, ale pokud ted rozjedes poradny fullbody s peknym nasazenim, tak ti to absolutne nebude stacit. Kde je treti poradny jidlo k veceri? Protein a orechy? To jako really? Nejsem priznivce toho do sebe kazdej den rvat protein, ten je od toho, abys ho dal kdyz nemas cas nebo rozpolozeni do sebe dostat poradny jidlo. Pri pracovnim shonu, nebo pri treninku ho popijet dost naredenej. Jinak vzdy poradny pevny jidlo. Ono drtiva vetsina lidi nepotrebuje vic nez 1,5g/kg (bavime se ale o aktivni hmote) proteinu. Zbytek je navic zatez traviciho systemu...

S timhle jidelakem kdyz rozjedes beara tak se stane presne to co tenkrat, zacnes moc rychle a nezdrave hubnout. Chci videt dva pekny stejky k veceri s prilohou Jinak na bearovi nenaberes zadny svaly a budes pak vyschlej a bez energie...

Amen!
Protejn na ochuceni vlocek, nebo kdyz musis cestovat a nemas cas jist, ale jinak neni nad kus masa
U medveda se neboj serii!
Po 15 serii na drepy dej 20 na bench a nakrm to poradnym kusem masa
(Opravdu staci dva cviky na den a opravdu nemusis varit jako v grand restaurantu pana Septima)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cesta vesnického Fítnesáka Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: