Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1176, 1177, 1178 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2017 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nakonec jsem líp prostudoval službu Apple music a jde si stahovat i offline playlisty :) ... takže koupím iPod touch :) .....

Telefon jsem nikdy jako mp3 přehrávač nepoužíval, protože mi přijde škoda si drancovat baterku, když si písničky můžu pustit z mp3ky :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muhammad


PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2017 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A proč nepoužíváš Spotify za 150 korun měsíčně s veškerou hudbou stáhnutelnou do přístroje? Apple Music je to samý...?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2017 4:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechal jsem mladý svoje auto, aby mi nestálo v garáži půl roku ale jezdilo. Bylo domluvený, že do práce (má to asi 5 km) bude jezdit svým starým a to moje jen když pojede dál. Než jsem odjel, byla udělaná serviska a byli jsme v Itálii (najeto cca 1500km), když jsem odjížděl, kontroloval jsem všechny kapaliny a byly na max. Teď kdybych ji neřekl, ať zkontroluje olej, tak to snad nechá zadřít. Nechápu, jak po 7500km může bejt olej pryč.... do práce samozřejmě jezdí mým.... normálně jsem měl chuť jí vypakovat z baráku.... kurvadrát to ty ženský musej bejt tak matlácký co se týče aut?
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2017 4:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Který auto dneska nemá kontrolku oleje? To moje už nemá ani měrku:)
Musí a některý chlapi taky, vyzvávám uživatelský přístup, když tomu něco je, veze se to do servisu, jinak ať si to řekne samo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2017 4:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Až by se rozsvítila kontrolka oleje, bylo by už trochu pozdě ....
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2017 6:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Až by se rozsvítila kontrolka oleje, bylo by už trochu pozdě ....

Zajimavy. Ja s rozsvicenou kontrolkou ujel jeste 3000 km a pozde nebylo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2017 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

grimly.. kdyz se rozne kontrolka tak vazne neni pozde mne dizlovej golf zral i olej, dolejval jsem celkem casto.. a i na kontrolku to jeste dlouho jezdi, neboj
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2017 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Až by se rozsvítila kontrolka oleje, bylo by už trochu pozdě ....


Ano, u starších aut, zejména japonské sporťáky na to trpěly, svítila kontrolka pět minut po dvanácté. Měl jsem kdysi Ford Cougar, což byl rádobysporťák s motorem z STčka. Tam mi olej probliknul v zatáčce a o kilometr dál před benzínkou, kde jsem plánoval dolít, už byl zadřenej.

Dnešní auta už nemají ani měrku oleje leckdy a každopádně jsou nastavené tak, aby olej začal svítit včas, to se opravdu nemusíš bát. Dneska už olej v autě nekontroluje klasicky snad nikdo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2017 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přece nebude jezdit do práce nějakou starou mr*kou, když má k dispozici cizí nové auto
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2017 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud to její staré olej nežere ... moje taky ne;-P ... a mezi prohlídkama to je vždy v klidu, tak chápu, že ji to u tvého high-tech mazlíka kontrolovat nenapadne:-))).

A možná si to blbě pamatuji, ale ty máš benzín, ne?
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2017 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepochopím demenci a drzost morbidně obézních prodavaček v Albertu, když jsou u čtyř pokladen fronty "až na Václavák", a ony si jdou koupit chipsy a dietní Coca-Colu a ještě se vybavujou... Porážet takový kusy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek_D


PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2017 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
Nepochopím demenci a drzost morbidně obézních prodavaček v Albertu, když jsou u čtyř pokladen fronty "až na Václavák", a ony si jdou koupit chipsy a dietní Coca-Colu a ještě se vybavujou... Porážet takový kusy.


Svině jedny tlustý.
_________________
"Weak arms = weak bench." Boris Sheiko 2017
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2017 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Pokud to její staré olej nežere ... moje taky ne;-P ... a mezi prohlídkama to je vždy v klidu, tak chápu, že ji to u tvého high-tech mazlíka kontrolovat nenapadne:-))).

A možná si to blbě pamatuji, ale ty máš benzín, ne?


Bodeť by ji to žralo olej, když s tím nejezdí :D ... jojo mám benzin :) ... ono si to vezme, když s tím člověk jezdí ostřejc a mám dojem že ona s tím asi dost lítá
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2017 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bože Bože ... takhle krkatej chlap ... chudák holka:-))). Buď rád, že ti to projede. Ty 5km přískoky by mne u nafty štvaly, ale takhle ... styď se!

Taky by si mohla najít jinou zábavu, když jsi v prdeli;-P.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá srpen 18, 2017 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:

Bodeť by ji to žralo olej, když s tím nejezdí :D ... jojo mám benzin :) ... ono si to vezme, když s tím člověk jezdí ostřejc a mám dojem že ona s tím asi dost lítá

Tak víš jaký auta jsou nejrychlejší? cizí! :-D (služební, z půjčovny atp.)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1176, 1177, 1178 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: