Další ektomorf bojující s železem


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Další ektomorf bojující s železem  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Další ektomorf bojující s železem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wondra


PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 3:12 pm    Předmět: Další ektomorf bojující s železem Odpovědět s citátem

1. post a taky "první" tréningový den
Tak vás všechny zdravím. Je mi 20 a s činkama cvičím už zhruba 3 měsíce. Výška 183cm a váha 70kg. Základním cílem je samozřejmě hmota, ale i síla se hodí. Jsem normálně pracujícím člověkem který bokem ještě rozjíždí další věc, takže není moc času a trénuju doma. Ze základní výbavy mám řekl bych vše, potřebné pro fullbody tréningy ale i normální splity. Jen abych vyjmenoval tak bench lavice, stojan na dřepy, multifunkční věž (hodí se na předkopy a zákopy+cviky s kladkami horní a dolní) a kombinacema to nějak vychází. Volné váhy jsou pak osazeny na velké čince a dvou jednoručkách. Celkově závaží doma asi 150kg. Jediné co mi schází je EZ tyč. Dále jsem zatím nenajel na žádné suplementy a všechny živiny jdou z pevné stravy. Základní návyky typu ovesné vločky, rýže atp. se mi daří plnit jen s tím že bojuju s kuřecím masem (kvůli časové náročnosti přípravy, nahrazuju vajíčky a rybami), ale i to snad časem vychytám.
Momentální cvičené váhy:
Bench:40kg v sériích
Dřep:80Kg v sériích
MT:120 maximálka, série spíše v 80kg


Dnes jsem jel
Dřepy 5x7x60kg
Předkopávání 5x7x45kg (max věže, násobitelem převodu my to mělo být x1,1 tuším)
Bench 5x5x40kg
Triceps 4x8x20kg
Přítahy velké činky v předklonu 5x6x40kg


Je vám asi jasné že se teď snažím nejvíc zabojovat s benchem a nejvíc se zaměřuju na nohy. Záda (MT) odjíždím sporadicky, teď mě před týdnem strašně chytly tak nechám odpočívat. Kdysi jsem měl těžký úraz páteře a i z toho důvodu se vyhýbám MT s rovnýma nohama, resp. začnu s pokrčenýma kolenama, vytáhnu nohama činku od země a až pak jedu přes záda. Dlouho jsem se vyhýbal zátěži zad, ale mylsím že pokád nebudu zvedat "180kg" tak je to jen dobře. nechci skončit jako mrzáček bez svalů co ho furt bolí záda. Nicméně z cvičení mě záda nikdy nebolely, vždycky to bylo ze sezení u PC, nebo opakujícího se pohybu v práci apod.

Dneska jdu udělat nákup a doplnit suroviny, pak vám sem napíšu svůj jídelníček a poreferujem :) Pak vám sem taky hodím fotku ať je nějaké zhodnocení. Teď vám tu můžu šoupnout jednu z ledna a hezky nasvětlenou, takže to vypadá že pár svalů i mám :D (to je z doby kdy jsem se začal zajímat o posilování a občas něco odcvičil na věži.
Jedna pak ještě o rok starší z podzimu. Omluvte kvalitu, je to mobil, ty další už budou lepší;)

//Fotky hodím až tu budu mít oněch 10 příspěvků. Jinak ten tréning je ze včerejška, musel jsem počkat 24 hodin do prvního postu :)


Naposledy upravil wondra dne pá červen 22, 2012 2:16 pm, celkově upraveno 9 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny HaRd


PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak abys nějak nahnal ty příspěvky. Kolik tak máš denně bílkovin, sacharidů, tuků a vlákniny?
_________________
"To mi rve koule"

Eric Cartman
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
wondra


PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Večer sem napíšu dnešní kompletní jídelníček. Teďka se jdu osprchovat, byl jsem na kole a běhat
Vím že bych neměl v zájmu lepšího nabírání, ale potřebuju cekokvě zlepšit fyzičku a tak si myslím že těch 13km na kole a kilometr běhu neuškodí :)

// Jídelňák dneska
8:30 vstávání
9:00-cca100g vloček a litr mléka, polotučené
12:00-černý chleba s pomazánkou (ryby, vajíčka, sýr)
13:00-0,5l mléka
16:00-po příjezdu z kola 200g syrečků a dva krajíce černého chleba
17:00-0,5l mléka
17:45-19:45 spánek
20:15-dva rohlíky a sradinky
23:00-1l mléka



Sachry: 60g+49+25+syrečky??+25+3+49=211g
Bílkoviny:13+33+16,5+58+16,5+13+33=173g


Naposledy upravil wondra dne čt září 09, 2010 8:10 pm, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jsem dneska objednal velké balení Mutant Mass Gainer. Ač se mi ten název moc nelíbí (i když v téhle katerogrii produktů to není snad nikde lepší), tak mylsím že špatná volba to nebyla. Uvidím co to semnou za měsíc udělá a pak se rozhodnu co se suplementy dál.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak doteďka spánek, to zas budu papat i o půlnoci :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejsem nějakej znalec v jídle ,ale mohu se zeptat kdy vlastně jíš ? to co jsi psal není jídlo . kde je maso ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je takový malý problém, 3 denně do sebe fakt nenacpu hlavní jídla. 1. bych asi skrachoval a za 2. na to fakt není čas. Vyvařování si užiju přes víkendy, to relativně čas je. Přes týden se většinou dám tak na nějaké zapékané těstoviny, nebo špagety (já vím akorát sachry) a nebo si prásknu pár vajec, které tvoří asi můj hlavní podíl bílkovin ve stravě. Já se k těm kuřatům časem nějak dopracuju...teda se vynasnažím. Te´Dka si dávám sardinky, což jak jsem zjistil dle nutričních hodnot taky není zrovna výhra.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digitalm


PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tuniak v konzerve vo vlastnej stave, doma polejes olivovym olejom a mas plnohodnotne jedlo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo tuňák se mi líbí s rýží :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

špagety trvaj 7 minut + tuňák a za 15 minut máš na stole . Co děláš ,že nemáš čas na jídlo ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 7:38 pm    Předmět: Re: Další ektomorf bojující s železem Odpovědět s citátem

wondra napsal:
Základní návyky typu ovesné vločky, rýže atp. se mi daří plnit jen s tím že bojuju s kuřecím masem ( kvůli časové náročnosti přípravy , nahrazuju vajíčky a rybami)
To jsou všechno jen výmluvy. Vytáhnu vaničku s prsama. Každý rozříznu na půl, mezitím si rozpálím pánev s trochou oleje. Šupneš to tam, na pořádné pánvi to je nadvakrát. Po každý straně co já vím, dvě minuty. Za 15 minut nemáš co řešit. Neříkám, že to musíš jíst pořád, ale jestli je něco časově náročný, tak jednoduché vaření to není.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Budu rád když mě naučíte vařit :) Pracuju normálně v třísměnném provozu 8hodin denně...ale do toho ještě začínám s podnikáním, takže přijdu domů z práce, odcvičím a než kdesi cosi jsou dvě hodiny pryč a to už musím makat pro sebe. Takže mám fakt napilno.

Klidně jestli máte nějaký tip přímo na recepty na netu tak to uvítám a něco vyzkouším;)


Naposledy upravil wondra dne čt leden 05, 2012 3:14 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hlavně jídlo neflákej , nauč se to hned pak se to špatně dohání .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jasné, jako s technikou....

Tak pokud by měl někdo ještě dobrý tip na rychlou přípravu kuřecího masa nebo třeba svačin do práce, rád do okoukám. Vím že tady mám asi největší mezeru.
Nadruhou stranu, i z té mojí ubohé stravy přeci jen nějaké ty bílkoviny naberu, je to takový problém, že to musí být fakt jen z masa? Schválně to zkusím dneska posečítat kam se dostanem :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digitalm


PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no naprikald, dalsi "recept": 4 krajce chleba (z toho budu 2 sendvice) a k tomu 50g syra a 100g sunky a mas desiatu do roboty
alebo kelimok nejakeho fajneho ochuteneho cottage a k tomu celozrnne pecivo a nejake ovocie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Další ektomorf bojující s železem Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: