Další ektomorf bojující s železem


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Další ektomorf bojující s železem  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Další ektomorf bojující s železem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wondra


PříspěvekZaslal: út září 13, 2016 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

13.9.2016

Váha 82-83, 14 dní zpět jsem měl trochu stáhnuté sachry. Dnes pokořena další meta, 27kg jednoručky na tlaky v leže. Už mám dost problém je nahazovat. Slabé ramínka...

Forma se mi líbí..po tréninku na fotce. Ale jinak je to pořád suchý chlapec. Letos by těch 85 mělo padnout. Další rok bych rád 90, ale uvidíme co bude. Taky asi budu potřebovat redukci tuku brzo...

_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: st září 14, 2016 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wondra napsal:
Dnes pokořena další meta, 27kg jednoručky na tlaky v leže. Už mám dost problém je nahazovat. Slabé ramínka...

Tlaky v sedě bych chápal, ale na tlaky v leže je jednoduchá pomůcka. Stačí si jednoručky položit na stehna, opřít si horní část jednoruček o prsa , lehnout si s tim v této poloze a až při lehání v leže vytočit jednoručky do startovní polohy a začínat zespoda. Předpokládám, ale že jsi myslel ty v sedě (na ramena) a tam mi vyhovovalo jedině to tam dynamicky nahodit už ze země.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

30.10.2016

Týden zpět po tréninku v Brně mě chytnul šíleně levý tenisák. Hned jsem si zavolal na ortopedii, podstoupil jsem zaítm dva lasery a mám za sebou tři dny pod 3*2 tablety brufen 400. Ten mi pomohl asi nejvíc, evidentně antiflogistkum opravdu je, v této dávce...

takže poslední trénink byly nohy 5 dní zpět a možná bude trénink zítra, ale jen velice easy. Spíš ale nic. Váhově kolísám na 80-82. Kvůli stavbě fitka neřeším tolik jídlo a ani neregeneruju.

Tenisový loket se uklidnil asi po dvou týdnech, na laseru jsem byl jen dvakrát-ale opravdu to ze začátku zabírá.
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.


Naposledy upravil wondra dne pá prosinec 16, 2016 11:01 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2016 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Před týdnem (7.12.)jsem prodělal apendektomii. Zánět byl už dost silný takže klasickým řezem. Před začátkem nemoci 81kg, při nástupu do nemocnice 77, po návratu z ní 75kg. Stehy už mám venku. Zatím jím jako normální člověk, sladké, párky, na oběd maso. Ale jednou denně tam pošlu tvaroh z lidlu, 400g vanilkový. Komplexní sacharidů mám minimum. Vločky zatím vůbec nejím-čekám až budu úplně ok. Mám prej i jeden steh na střevu, takže se snažím jíst spíše bezezbytkovou potravu.

Zatím se budu snažit dokončit fitko ať se pak už můžu vrátit s plnou parádou. Zcela určitě tam budu mít navíc hrazdu, lano na šplh 5 metrů, výpony ve stoje a pokud to zvládnu prostorově tak i legpress a nějaké kardio. Nejspíš se budu muset rozhodovat jestli tam dát legpress a nebo věž, která má kladky...jedna varianta ještě je, že udělám protisměrky a tím by se to vyřešilo.
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak uběhlo 10 týdnů od návratu z nemocnice a už jsem zpátky na předapendixové váze. Silově jsem na tom taky víceméně stejně. Tak teď ještě dolepit asi dvě kila z konce léta a už to bude nová hmota.

Aktuálka
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: st květen 10, 2017 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem váhově na 83 ráno/85 večer. Klasicky forma na fotkách poměrně OK, v reálu stále hubeňour.



_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Další ektomorf bojující s železem Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: