gainer po běhu?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - gainer po běhu?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> gainer po běhu?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 8:27 pm    Předmět: Re: gainer po běhu? Odpovědět s citátem

o tom, ze by vadilo behat dele nez hodinu jsme nikde neslysel, pokud si budes hlidat tepovku, nebal bych se behat vice, ovsem pak bude asi horsi regenerace a vyplavi se vic kyseliny mlecne do svalu...takze by jsi to mel kompenzovat (mineraly, aminokyseliny)

apropos, maximalni tepovku zjistis (priblizne) kdyz od 220 odectes vek (co jsem stihl pochytit nez jsi to smazal )
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secret78


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 8:29 pm    Předmět: Re: gainer po běhu? Odpovědět s citátem

babelgen napsal:
Peter Ustinov napsal:


jak jsem postoval, pokud chces, aby maximum energie bylo z tuku, musis bezet s tepovkou okolo 100-120 tepu za minutu

ještě 1dotaz jak dlouho při této frekvenci mam maximálně běhat? hodinu nebo třeba i víc? :)


... skôr rýchlo chodiť pri takejto pulzovej frekvencii
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
babelgen


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 8:30 pm    Předmět: Re: gainer po běhu? Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
babelgen napsal:
Peter Ustinov napsal:


jak jsem postoval, pokud chces, aby maximum energie bylo z tuku, musis bezet s tepovkou okolo 100-120 tepu za minutu

ještě 1dotaz jak dlouho při této frekvenci mam maximálně běhat? hodinu nebo třeba i víc? :)

Tělo ti řekne samo.
spíš sem to myslel kvůli degradaci svalů? to při tý frekvenci moc nehrozí? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
babelgen


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 8:32 pm    Předmět: Re: gainer po běhu? Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
o tom, ze by vadilo behat dele nez hodinu jsme nikde neslysel, pokud si budes hlidat tepovku, nebal bych se behat vice, ovsem pak bude asi horsi regenerace a vyplavi se vic kyseliny mlecne do svalu...takze by jsi to mel kompenzovat (mineraly, aminokyseliny)

apropos, maximalni tepovku zjistis (priblizne) kdyz od 220 odectes vek (co jsem stihl pochytit nez jsi to smazal )
:D ok .. :D ono tak já něco napíšu a mezitim už na to prakticky ten dotyčnej napsal odpověd tak přece tu s tim nebudu strašit :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 8:33 pm    Předmět: Re: gainer po běhu? Odpovědět s citátem

babelgen napsal:
Frozz. napsal:
babelgen napsal:
Peter Ustinov napsal:


jak jsem postoval, pokud chces, aby maximum energie bylo z tuku, musis bezet s tepovkou okolo 100-120 tepu za minutu

ještě 1dotaz jak dlouho při této frekvenci mam maximálně běhat? hodinu nebo třeba i víc? :)

Tělo ti řekne samo.
spíš sem to myslel kvůli degradaci svalů? to při tý frekvenci moc nehrozí? :)


jak psal secret, nevim jak jsi na tom s kondici, ale vetsinou je to opravdu jenom rychla chuze
ja osobne mam nabehano docela dost a i pri lehkem vyklusu jsem ve druhem pasmu

apropos, taky se doporucuje behat rano na lacno, takze zitra budika o hodinu driv a pred snidani se bez na hodinku projit
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 8:33 pm    Předmět: Re: gainer po běhu? Odpovědět s citátem

Nehrozí, pokud neběháš maratony.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
babelgen


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 8:38 pm    Předmět: Re: gainer po běhu? Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:


apropos, taky se doporucuje behat rano na lacno, takze zitra budika o hodinu driv a pred snidani se bez na hodinku projit

to mužu rovnou běhat do školy.. :) mam to 14km .. :D by bylo zajímavé...:).. jinak chodit.. :) jenže tim si zas moc nenadělám fízu..:/ ... takže když bych se snažil pohybovat v 1-2 pásmu... po příchodu si dát proteinák...
když poběžim vyžší trychlostí nafízu třeba stabilně 13km/h tak spálim víc sacharidů= tak gainer po příchodu s příhozem proteináku nebude špqatný řešení? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xCROWx napsal:
Já jsem nikdy tu aerobní zónu v praxi moc nepochopil, řekl bych, že víc spálenejch kalorií=profit. Samozřejmě za předpokladu, že to uregeneruje.


Presne tak se na to divam i ja a funguje to mnohem lepe nez se ridit nejakyma tepovkama. Kolik toho asi clovek spali za nejakych 30-45 minut, co bezne lide aerobku delaji, pri TF 60%. Moc ne. A obava, ze pri vyssi TF se zacnou spalovat svaly je take prehnana, pokud to clovek nedela denne 2 hodiny nalacno.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 6:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
xCROWx napsal:
Já jsem nikdy tu aerobní zónu v praxi moc nepochopil, řekl bych, že víc spálenejch kalorií=profit. Samozřejmě za předpokladu, že to uregeneruje.


Presne tak se na to divam i ja a funguje to mnohem lepe nez se ridit nejakyma tepovkama. Kolik toho asi clovek spali za nejakych 30-45 minut, co bezne lide aerobku delaji, pri TF 60%. Moc ne. A obava, ze pri vyssi TF se zacnou spalovat svaly je take prehnana, pokud to clovek nedela denne 2 hodiny nalacno.


me fungovalo ranni behani na lacno a taky jsem nemel tepovku tak nizko
myslim, ze svalum to tolik neskodi, spis jde o to, ze to neni tak ucinne, kdyz si svaly berou energii z glykogenu a tobe jde o paleni tuku
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 6:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar

Ja valim ob den eliptical (asi 2 roky uz ), ted uz 60 minut. Driv sem jel docela naplno a tep byl kolem 150 - 180,
Ted se snazim uz nejakou dobu drzet tep na 130- 140, to by tak mohlo odpovidat aerobni zone.

Ale zatim sem teda zadne vysledny v lepsi spalovani tuku nezpozoroval, mozna to chce delsi cas, a ze mam tuku dost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Nazdar

Ja valim ob den eliptical (asi 2 roky uz ), ted uz 60 minut. Driv sem jel docela naplno a tep byl kolem 150 - 180,
Ted se snazim uz nejakou dobu drzet tep na 130- 140, to by tak mohlo odpovidat aerobni zone.

Ale zatim sem teda zadne vysledny v lepsi spalovani tuku nezpozoroval, mozna to chce delsi cas, a ze mam tuku dost.


130-140 je porad moc
ale neni to jenom o tom kolik a jak cxvicis, ale predevsim o zradle
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuše


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na pálení svalů se panebože vyserte, je to asi stejná kravina, co kolujou ve vašich palicích o posilování :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Nazdar

Ja valim ob den eliptical (asi 2 roky uz ), ted uz 60 minut. Driv sem jel docela naplno a tep byl kolem 150 - 180,
Ted se snazim uz nejakou dobu drzet tep na 130- 140, to by tak mohlo odpovidat aerobni zone.

Ale zatim sem teda zadne vysledny v lepsi spalovani tuku nezpozoroval, mozna to chce delsi cas, a ze mam tuku dost.


Telo si zvykne i na aerobku, pokud je porad stejna, takze po dvou letech cviceni na eliptikalu uz je vuci nemu telo celkem imunni, takze si bud pohrej s intenzitou (celkove pritvrd, zarad intervaly atd) a nebo zmen stroj.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kamilz


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Ja valim ob den eliptical (asi 2 roky uz ), ted uz 60 minut. Driv sem jel docela naplno a tep byl kolem 150 - 180.... Ale zatim sem teda zadne vysledny v lepsi spalovani tuku nezpozoroval

Záleží také, kdy ji děláš. Pokud ji jedeš odpoledne, tak si tělo na tuky ani po 50-ti minutách nemusí sáhnout, bez ohledu na aerobní zónu. Další věc je ten zvyk, jak psal Draper, tělo je potvora. Zkus ji dělat buď ráno na lačno, nebo třeba odpoledne, ale po hodinovém, ideálně kruhovém tréningu. Tohle aspoň účinkovalo na mě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Redshank


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

minulý jaro jsem jel poprvé dietu, co mi vyhovovalo byl HIIT trénink, i mě to bavilo víc než klusat mraky kilometrů. běhal jsem vždycky odpoledne kolem 3.h.. s výsledkama taky spokojenost :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - gainer po běhu? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: