Guru a jeho posilovací log =]


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Guru a jeho posilovací log =]  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Guru a jeho posilovací log =]
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Draper


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Propinas u toho PP lokty?
Jak ted budes shazovat kila, budes nejak menit trenink? Ted jedes dost silove a dost se take zlepsujes, coz v diete asi tak uplne nepujde a mozna budes rad, kdyz tu silu alespon udrzis. I kdyz u tebe clovek nikdy nevi, ty ses schopnej shodit 10kg a vykony si jeste vylepsit
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dost dobře nechápu ty bicepsy
Tohle bych neudelal ani nahdou, jak to muzes při týhle telesny hmotnosti jet, nepochopim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Arnie =) nejsem 70ti kilovej prcek, teď mám 90kg+
A bylo to něco jako jezdí cizo, nebo ssman na biceps. Prostě cheating a jen si hlídat negativku - a dole sval protáhnout.

Draper:
Loni jsem jel dietu asi březen-červen a o prázdninách "udržovačka" s asi až zbytečným množstvím pohybu. Do toho 6 týdnů necvičení tlaků = rozsekaný rameno a duben-půlka srpna necvičení quadricepsů kvůli kolenům. Pak v září byl trojboj a s 81kg jsem dal oproti 90kg v objemu:
bench 112-> 110kg
mrtvola 180-> 210kg
dřep po měsíci pumpování a předchozím LEHKÉM "maxku" 150kg -> 165kg

Letos pojedu vlastně všechno, co existuje. Super série, shazovačky, rest-pauzy. Dřepy 3ky - pak maxko se 100kg. Bench mám v plánu taky podobně. Záda chci cvičit v supersériích s prsama Bude to nějakej instintivní split. Záda+prsa, nohy+ramena, ramena+ruce, celý tělo, TLAKY, TAHY. Vlastně podle toho, jaká bude regenerace , tak se rozhodnu, co pojedu.
Chci tréning dost založit na čelních dřepech, přemístění+push press, trhy s JC. Pak ty supersérie prsa záda.
Nízká opakování u zákl. cviků + mírně pokročilej cvičenec + dobrá strava v dietě. Na tom založím tréning a na udržení síly si věřím bez problému. Osobně si myslím, že ramena a záda půjdou ještě nahoru a nohy asi lehce spadnou, ale určitě né jak loni.
Kardio možná jen v podobě HIIT a konkrétně tabaty. Je to další věc, kterou na sobě chci vyzkoušet.
nahoru
Draper


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm...
ac jsem driv hodne prudil, tak musim uznat, ze mas vyborny pristup ke cviceni Tak makej, nekdy se prijdu podivat na trenink :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vymstilo se mi pití vody :D a navážil jsem 95kg, takže dvojnásobek váhy = 190kg :-/


Dřepy
20x guru (+ dynamickej strečink asi 10 minut před a po)
10x 20kg
10x 60kg
5x 100kg
3x 130kg
2x 150kg opasek=>>>
1x 160kg
1x 170kg
1x 180kg - "hodně lehký"
0x 190kg
0x 190kg

180ka lehká... oproti zkoušce maxka někdy kolem Nového roku fakt paráda.
1. pokus 190 - na zádech šíleně těžký a ikdyž jsem chtěl jít jen na paralel, tak mi to zas spadlo úplně dolů hluboko pod paralel. Zvedl sem to o pár cm, pak jsem se zasekl a sparing se mě lehce dotknul (byl to vyloženě dotek, ale pomohl mi) a vytlačil jsem to vlastně lehce nahoru. Ale bylo by hloupý si to uznávat.

2. pokus - chtěl jsem kontrolovat hloubku a nejít tak hluboko, bohužel se to nepovedlo, šlo to ještě víc dolů a navíc jsem šel do předklonu a ... no bez šance, hodil jsem to do klece :D

Jsem zklamanej, že jsem nedodržel dřep s 2BW. V dietě to zkusím napravit a dát 185kg při 90kg. U mě je dřep ale asi i dost o psychice, takže i na tom zamakat.


záda:
shyby
stahování horní kladky V-nástavcem
stahování horní kladky nataženýma rukama
krčení ramen

břicho:
leg raises
cable crunches + rotace s 15kg
swiss ball crunches



na jednu stranu zklamanej, nadruhou stranu tam progress prostě je a to i docela velkej a když vyladím techniku, tak snad i těch 200kg do konce roku padne.

Teď je to takový volnější a za chvilku začnu s dietou. Ještě přesně nevím, jak se budu stravovat, jestli zkusím jen hodit sacharidy tak na 200-350 (oproti 500-600, co bylo do teď) a dát to v prvních jídlech dne a večer už nic, nebo naopak to, co se tu řešilo v poslední době. Během dne třeba takovej 50g sacharidů a večer po tréningu do sebe narvat co nejvíc (tzn zas tak těch 200+/-). Asi zkusím oba způsoby a jakej bude pohodlnější, tak s tím zkusím dietovat.
nahoru
Turakam


PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kašli na dietu, naplácaj tam ešte niečo, nech máš 105+ a skús budúci rok nejaký amatérsky strongman
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S těmi dřepy máš můj soucit, úplně stejná věc se mi stala když jsem dřepoval PR se 120ti. Sparing už se nemohl dívat jak tlačím, tak mi štouchl že strany do osy a já se celej křivej dostal nahoru, zkoušel jsem to pak znova, šel jsek s činkou dolu a už se nezvedl :-D

Tak držim palce, ono to příště vyjde ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Strongmana chci zkusit, že tam budu nejlehčí (příští květen s 95kg zas ;o] ) budu pak "fan favourite"
Né. Tohle je čistě o tom, že jsem si řekl, že 95kg bude můj vrchol a nikdy nechci mít víc. Vypadá to ošklivě a hlavně se pak necítím nějak moc dobře a nejsem tak pohyblivej. S 80kg to bude pecka =)

Moocha: tak kdyby mi nepomohl, tak to nezvednu určitě. Já se dostal tak dolů, že to prostě nešlo. Sparoval dobře, kdyby nepomohl, tak to budu hned házet do klece asi.
nahoru
grogy


PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
kašli na dietu, naplácaj tam ešte niečo, nech máš 105+ a skús budúci rok nejaký amatérsky strongman


Tohle by mohlo bejt hodně dobrý...i když do něčeho takovýho guru bohužel nepude
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
kašli na dietu, naplácaj tam ešte niečo, nech máš 105+ a skús budúci rok nejaký amatérsky strongman


Souhlas.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patrikdundych


PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se teda přidávám ten potenciál tam je měl bys to zkusit ale zase sám musíš vědět co chceš a nenechat se do ničeho nutit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2012 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele asi takhle =) těch mejch aktuálních 95kg je přesně na hranici, kde považuju člověka za sportovního a následně obezního (tlusťoch jako tlusťoch) a já tlustej bejt nechci. Na 105kg v podobný kvalitně bych musel makat ještě dlouho.

A co se týče talentu, tak myslím, že na amatérskýho strongmana by se za těch pár let připravit šlo, ale spíš bych to viděl tak, že jsem v normálu. Průser je tam, že hlava o to nemá zájem.

Dnešní první lehčí tréning do diety, taková zkouška toho, jak to zvládám

Bench press
10x 60kg
5x 80kg
5x 90kg
3x 100kg
3x 105kg
3x 107,5kg
3x 110kg PR
3x 112,5kg PR na reps
3x 112,5kg + 7x 92,5kg + 12x 60kg - vražedná shazovačka, ale prsa sem cejtil =)

3ky lehký až mě to překvapilo, je tam rezerva pro příště

Incline BP na multipressu
12x 65kg
10x 75kg
4x 85kg + 16x 65kg


rozpažky hlavou nahoru
12x 12,5kg
10x 17,5kg
10x 22,5kg
10x 25kg
6x 27,5kg

Stahování horní kladky nadhmat + podhmat
15x 15kg + 10x 15kg
15x 25kg + 10x 25kg
12x 30kg + 10x 30kg
10x 35kg

Stahování horní kladky nad hlavou
20x 15kg
20x 20kg
15x 25kg
10x 30kg

Kladiva s JC
10/ 12,5kg 20kg 22,5kg 25kg

Biceps s JC v sedě + biceps nadhmatem s eZ
10x 10kg + 10x 20kg
10x 10kg + 10x 20kg
teď už jen bices s sedě =>>>
8x 10kg + 15x 5kg
8x 10kg + 18x 5kg


Kardio:
10 minut veslo - průměr 175 něčeho
15 minut rotoped

kardio jen pokus, co zvládnu.... dietka začne až v neděli
nahoru
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čelní dřep
10x 20kg
6x 60kg
5x 90kg
3x 110kg
3x 120kg PR
3x 125kg PR reps - paráda =)

supr =) spokojenost

Bulharskej dřep
10x 20kg
6x 50kg
6x 60kg
6x 65kg
6x 70kg

60 a 65kg brutálně těžký a 70kg v pohodě =) rezerva pro příště silově, ale bolelo to neskutečně.. famozní cvik

Legpress - 25 - 30s pauza mezi sériema
10x 200kg
10x 270kg
3x 25x 310kg
30x 310kg

.... ani nevím, jak mě ty pauzy napadly, ale byl to úžasnej nápad!
1. série "v pohodě"
2. skoro v pohodě
3. těžší
4. od 10. opakování vražda, ale cíl byl MAX... pecka + jsem u legpressu poprvé cítil, že to tahám svalama a né kostí a kloubem

Rumuny s JC + zakopávání jednou nohou (bez pauzy)
10x 12,5kg + 15x 15kg
10x 17,5kg + 15x 15kg
10x 22,5kg + 15x 15kg
10x 27,5kg + 12x 15kg
10x 32,5kg + 10x 15kg
12x 37,5kg... dlouhá pauza 20x 15kg

... zas supr nápad.. série, uklidit činky doběhnout k zakopávání, udělat sérii... udělat čárku na papír, udělat sérii... a dokola... vražda, skvělá pumpa hamů a bylo to těžký už od začátku... inspirace cizovými tlaky+shyby

*cvik dne*

Lýtka v sedě (jedna noha) + Lýtka ve stoje na multipressu (bez pauzy jako minulej cvik)
10x nic + 20x 75kg
10x 10kg + 20x 75kg
10x 15kg + 20x 75kg
10x 10kg + 20x 75kg (tu sem řval bolestí :D)



... chtěl jsem 10x nic, ale na to už nebyla síla... respektive nešlo chodit


Hyperextenze + cable crunches
3x 10 + 3x 10 (20-30kg)

lehce =)

5 minut veslo ... bohužel bolel zadek (tréning nohou + veslo = NE)
22 minut rotoped (100 otáček za minutu průměr)


... hmm... tréning bez kardia trval 45 minut. Nevím, jestli nejlepší tréning vůbec, ale už dlouho mě to tak nebavilo. Jsem zvědavej, jak budu zvládat podobný tréningy s nízkejma sachrama =)
Líbí se mi systém 3 cviků (1-5 reps, 6-12 reps, 15+ reps), což jsem občas zkoušel i v objemu a je to neskutečně skvělá věc, díky který mě tréning baví a je taky neskutečně těžkej.
nahoru
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak fotbálek 80 minut.... => zlomená ruka, takže dietka asi nebude
nahoru
Turakam


PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

what? a kurva, dúfam, že len nejaké zápästie/prsty, nech si do mesiaca späť.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Guru a jeho posilovací log =] Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: