Guru - objemovka


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Guru - objemovka  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Guru - objemovka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grogy


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem



Co přesně chceš na tomhle hubnout?
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

:D fuj tywoe, já se lekl grogáči... kila . Mám asi 89kg a tímhle tempem bych měl někdy v květnu 100kg a to nechci. Chci dát tak 4kg dolů a pak se dostat zas nějak na 95kg.
nahoru
magion


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je pravda, ze svaloviny si moc nenabral z tech 9kg, hlavne vodu a tuk. Nenapadlo te, ze cesta rychleho vyhnani vahy nahoru neni pro tebe urcena? Ze si spise urcen pro pomale kvalitni pribirani, beh na dlouhou trat proste? Ja vim ze to neni tak motivujici, jak kdyz prudce stoupa rucicka na vaze smerem nahoru, ale zmena v zrcadle vetsinou napovi lip. Upravit tomu stravu a neprezirat se a jist kvalitne?

Taky je moznost, ze muzes mit geneticke svalove maximum nekde u 80-85 vysekanych kg a vic ztoho naturalne nevymlatis.
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No teď jsem měl vrsek hodně vysekanej při 75kg (mám 179cm), takže těch 10kg je pořád hodně.

S tím pomalým nabíráním bych měl asi problém takovej, že tomu nevěřím, takže by mě to psychicky brzdilo. Pro mě je to hlavně o zkoušení nových věcí, proto teď zkusím sacharidy ke snídani a po tréninku a zbytek doplňovat přes tuky. Pokud to nebude fungovat, tak budu muset vymyslet něco jinýho. Teď chci dát šanci tomuhle.
nahoru
Frozz.


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
:D fuj tywoe, já se lekl grogáči... kila . Mám asi 89kg a tímhle tempem bych měl někdy v květnu 100kg a to nechci. Chci dát tak 4kg dolů a pak se dostat zas nějak na 95kg.

Já tvojí logiku v tomhle moc nechápu. Vždy si říkal, že hrozně špatně nabíráš i když jíš nějakých 400g sachrů denně. Teď píšeš, že by si tímhle tempem měl za chvíli (zprasených) 100kg. Proč chceš teď dát dolu 4kg (z toho nejvíc voda, pak nějaký tuk a sval) a pak zase hned nabrat na 95?

Teď máš 89kg, forma je dobrá. Naber na 95kg, budeš zalitější - no a, ale spolu s tím by si mohl nabrat další svaly - a pak to stáhni na požadovaných 85kg a bude to pecka.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mike scania


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Guru nenapsal bys se tvůj jídelák, kterej si teď jel??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mike scania napsal:
Guru nenapsal bys se tvůj jídelák, kterej si teď jel??

Na 1. stránce v 1. příspěvku topicu...

Frozz: Problém přibrat mají jen retardi...Problém přibrat svaly má asi úplně každej, kromě pár lidí. Já psal, že při 400g sacharidů ( jídelák, co je na první stránce - minus to jídlo z vloček) držím váhu. Při 300g hubnu... tzn při 500g-550g sacharidů jsem měl v plánu nabírat. No nejde to no.
Když jsem nenabral svaly při 77-89, tak je těžko naberu při 89-95.
nahoru
Poman


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Srát na to, pošli to tam a bude
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poman napsal:
Srát na to, pošli to tam a bude

eat clen tren hard
nahoru
Seva98


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Guru, zas po 3 mesicich toho moc cekat nemuzes, ale kdyz ti stoupne TH -> tak zesilis -> budes urcitou dobu cvicit s vetsima vahama -> svaly narostou -> shodis -> tuk odpadne -> silu si zvetsi casti udrzis -> nove svaly zustanou
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mike scania


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A s tím jídelákem, jak píšeš,jsi nabral spiš tuk?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nečekané osobní rekordy v Blue gymu aneb jak si zlepšit náladu.

Na váhu se vykašli, je to jen číslo, dej silovku, pak split, pak zas silovku a žer a na váhu mrkni za několik měsíců. Nebo se snad chystáš na soutěž? No tak...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mike scania napsal:
A s tím jídelákem, jak píšeš,jsi nabral spiš tuk?

S tím jídelákem jsem nabral přesně to, co je na fotkách. Ruce a nohy maj stejně cm bez napumpování a v pase mám asi o 9cm víc (už si to nepamatuju)

Seva: No já měl spíš logiku takovou, že dám dietu, měsíc pauzu... a pak bude "rebound" takovej, že to tělo využije k nabrání síly, protože ocení všechny kalorie. Možná to tak funguje jen tehdy, když člověk po konci diety žádnou pauzu nedává a hned maká.

jnerez: :D ty máš čas do čtvrtku, pak píšu bikini závodnici.
nahoru
Poman


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Poman napsal:
Srát na to, pošli to tam a bude

eat clen tren hard


eat clean tren hard feel nothing at all....:D Ne to zas ne...Co tu furt mektáš já bych byl rád za tu tvojí formu po dietě (teda tu na první fotce) na tý druhý jsi....veselej:D

Moje rada aerobka,já se po těch letech flákání začal zlepšovat když jsem v zaří začal spolu s tréninkem klasickym silovym dělat dost aerobku....
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Seva98 napsal:
Guru, zas po 3 mesicich toho moc cekat nemuzes, ale kdyz ti stoupne TH -> tak zesilis -> budes urcitou dobu cvicit s vetsima vahama -> svaly narostou -> shodis -> tuk odpadne -> silu si zvetsi casti udrzis -> nove svaly zustanou


Jo kdyby to bylo tak jednoduchý. Vyšší TH automaticky neznamená větší síla.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Guru - objemovka Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: