Hlouposti co jste viděli lidi dělat v posilovně


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 183, 184, 185  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hlouposti co jste viděli lidi dělat v posilovně  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Hlouposti co jste viděli lidi dělat v posilovně
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2017 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Já teda bicák cvičím zásadně v kleci, s kettlebellem a na bosu, aby to bylo funkční. Vlk je mi svědkem. Mám s tím skvělé výsledky, všechny holky mi ho závidí. Procvičuju ho takhle minimálně dvakrát za pět let.


jj, příští trénink bude v roce 2021, pokud bude zájem, dáme včas vědět ;) posledně jsem neměl po ruce techniku, abych zaznamenal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2017 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Já teda bicák cvičím zásadně v kleci, s kettlebellem a na bosu, aby to bylo funkční.

Tak o tom by už možná šlo říct že je to "plně funkční" či něco podobného, na to by lidi mohli slyšet.

vlk# napsal:

jj, příští trénink bude v roce 2021, pokud bude zájem, dáme včas vědět ;) posledně jsem neměl po ruce techniku, abych zaznamenal.

Rád přijdu, abych se naučil něco nového. Třeba pak s borcem od nás budeme mít společné téma :-)


--
Ne jako vážně, když by někdo chtěl cvičit bicák s 60kg a více, tak bych to při dobré náladě a správné konstelaci hvězd možná pochopil, ale tohle mě dostalo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TONIIIK


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2017 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trochu offtopic, ale :

http://rungo.idnes.cz/bcaa-recovery-drink-bilkovin-beh-sport-dhs-/behani.aspx?c=A170209_204333_behani_ura

kulturistum se doporucuje az 6000 mg bcaa denne :D:D:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2017 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TONIIIK napsal:
trochu offtopic, ale :

http://rungo.idnes.cz/bcaa-recovery-drink-bilkovin-beh-sport-dhs-/behani.aspx?c=A170209_204333_behani_ura

kulturistum se doporucuje az 6000 mg bcaa denne :D:D:D


Luxus, píše se tam : "Platí, že i BCAA se můžete předávkovat, proto je dobré držet se doporučení udávaného výrobcem."

Jelikož mám 80kg tak mi doporučuje 3-3.5 gramu po intervalovém tréninku. Bohužel no, dávám 10 před a 10 během, takže čekám, kdy se dostaví ono předávkování?


Ty voleee, jak to tam mohl někdo napsat, takový hovna. BCAA = protein = dá se předávkovat masem? Asi jo dle něho, zkusím si příště v restauraci dát dva steaky místo jednoho, třeba to tam semnou švihne a dostanu analfat. šok
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JogyNo


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2017 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jediné mne známe príznaky predávkovania mäsom sú iba po konzumácii diviny. Po 300g jelenieho mäsa sa mením na malú bioplynku a mám problém sám so sebou vydržať
(jeden z užitočných príspevkov som si dovolil)
_________________
Soak your nuts!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2017 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Já teda bicák cvičím zásadně v kleci, s kettlebellem a na bosu, aby to bylo funkční. Vlk je mi svědkem. Mám s tím skvělé výsledky, všechny holky mi ho závidí. Procvičuju ho takhle minimálně dvakrát za pět let.


Podle mě je lepší bicáky cvičit zásadně jen z monoliftu a v tvrdě uvázaných bandážích. A pro fajnšmekry je mimořádně efektivní použít trojvrstvý dres Katana. Samozřejmostí je, že nesmějí chybět alespoň tři spotteři.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2017 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jo, kde začít? Asi tam, že já už měl dřepy v kleci odcvičené, jinak by to asi nedopadlo dobře. Borec o kterém jsem psal naposledy (předposlední příspěvek na předchozí straně) se dnes znovu opět předvedl. Možná by to byl vážný adept na cenu v soutěži o co nejdebilnější využití dřepovací klece. Prostě a jednoduše si v jediné kleci ve fitku lehl na zem a cvičil břicho. A to o 3 metry vedle jsou žebřiny a kus krásné podlahy, kde by mohl dělat úplně to samé. A nebo o 25 metrů dál je CrossFit zóna, kde je spousta prostoru...

Kdybych to četl, zdálo by se mi to neuvěřitelné, takže na důkaz přikládám foto. Jen obličej jsem trochu rozmazal, kdyby náhodou.

Foto: https://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1489138359_1.jpg


Příběh č.2
A když už jsem se takhle nechal vyrušit od tréninku, tak jsem se rozhlédl po fitku a na benchpressu jsou dva mladí kluci. Váha na čince cca 60kg. Předesílám, že už jsem dříve viděl lidi cvičit bench s nohama na lavičce, nějak takhle: https://publi.cz/books/100/video/bench-press-nakladacka-nohy-na-lavici.jpg takže to už by mě nerozházelo, ale borec si dal na lavičce nohy křížem do tureckého sedu a začal benchovat. To už jsem nemohl vydržet, abych se nesmál (a nebo brečel? :D ), takže jsem to zabalil a šel do sprchy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2017 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

xMichalx napsal:
ale borec si dal na lavičce nohy křížem do tureckého sedu a začal benchovat



nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostoucí sval


PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2017 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

První věc, co jsem spatřil (či spíše slyšel) v posilovně, není ani tak hloupost, jako spíš záhada, kterou se mi dnes asi podařilo rozluštit. Chlápek v posilovně vydával zvuky, jako kdyby death metalový zpěvák tlačil na záchodě a growloval slovo "Earlier!". Na tom by nebylo nic divného, kdyby to prováděl třeba s výdechem při cvičení. Jenže on to prováděl nezávisle na fázi opakování, prováděl to, i když necvičil a jen se procházel po posilovně, nadto to dělal i v šatně. A dneska jsem s ním jel autobusem a... dělal to taky. Záhada vyřešena, zřejmě jde o nějaký specifický druh odkašlání.

Druhá věc jsou prapodivní tricepsáci. Při posledních třech trénincích jsem měl příležitost spatřit dva pavouky, rukaté, nohaté, vysoké, padesátikilové, jak drtí triceps. Ano, skutečně triceps. Nikoli biceps. Ale ohromně. Prve jsme přišli stejně, oni ihned na kladku (střídali se), a 500 800 sériíí po 500 800 opakováních nadhmatem s 5 kg, posléze to samé s tou samou váhou podhmatem, posléze to samé se stahováním kladky před hlavu, nato to samé s lanem, nato to samé pro každou ruku zvlášť (s adaptérem, který se používá třeba na protisměrné kladky na kozy). Nepočítal jsem to, ale tak 30-40 opakování v sérii měli, na každý cvik ultra mega milion sérií, já odcvičil dřep, zako, bench, rozpa, shyb, kládu za hlavu, tlaky, upažo, tric za hlavou, bic z VČ (vše 4s a 6-10 reps) a šel jsem do šatny a oni stále na LAXu na kladce triceps... To samé minule, akorát jsem přišel a oni už tam byli. Dneska jsem tam byl taky a taky tam byli a jeli to samé, možná tam jsou od té doby, co jsem tam s nimi prve vkročil...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostoucí sval


PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2017 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xMichalx napsal:
Tak jo, kde začít? Asi tam, že já už měl dřepy v kleci odcvičené, jinak by to asi nedopadlo dobře. Borec o kterém jsem psal naposledy (předposlední příspěvek na předchozí straně) se dnes znovu opět předvedl. Možná by to byl vážný adept na cenu v soutěži o co nejdebilnější využití dřepovací klece. Prostě a jednoduše si v jediné kleci ve fitku lehl na zem a cvičil břicho. A to o 3 metry vedle jsou žebřiny a kus krásné podlahy, kde by mohl dělat úplně to samé. A nebo o 25 metrů dál je CrossFit zóna, kde je spousta prostoru...

Kdybych to četl, zdálo by se mi to neuvěřitelné, takže na důkaz přikládám foto. Jen obličej jsem trochu rozmazal, kdyby náhodou.

Foto: https://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1489138359_1.jpg


Příběh č.2
A když už jsem se takhle nechal vyrušit od tréninku, tak jsem se rozhlédl po fitku a na benchpressu jsou dva mladí kluci. Váha na čince cca 60kg. Předesílám, že už jsem dříve viděl lidi cvičit bench s nohama na lavičce, nějak takhle: https://publi.cz/books/100/video/bench-press-nakladacka-nohy-na-lavici.jpg takže to už by mě nerozházelo, ale borec si dal na lavičce nohy křížem do tureckého sedu a začal benchovat. To už jsem nemohl vydržet, abych se nesmál (a nebo brečel? :D ), takže jsem to zabalil a šel do sprchy.


Když jsem dříve občas před několika léty a před dlouhou dobou, než jsem se konečně odhodlal normálně cvičit, sporadicky navštívil se spolužákem posilovnu, abych si to osahal (neměl jsem ponětí o cvicích, trénincích, stravě ani ničem podobném), tak jsem zažil trenéra, který svého svěřence umístil do dřepovací klece, aby dělal metronomy. A pak to má v posilovně nějak vypadat, když i trenéři radí hlouposti (spolužák to vzal vážně i v té době a cvičil s tímto trenérem a tento trenér mu jakožto absolutnímu začátečníkovi naordinoval trénink 2× týdně, přičemž jeden den byly nohy + kozy + záda a druhý den ruce + ramena)...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: pá duben 28, 2017 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
xMichalx napsal:
ale borec si dal na lavičce nohy křížem do tureckého sedu a začal benchovat





Pokud vím, tak takhle zkřížit nohy při tlaku na lavičce doporučoval Gironda. K tomu ještě spouštět činku ke krku a proto se tomu říkalo neck press. Údajně tak daleko lépe zabírají prsní svaly. A když to říkal Gironda, tak na tom něco bude. Na druhou stranu se domnívám, že to je dost náročný na ramenní klouby.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Njn...
V patek si neslo nevsimnout typka, co si vlezl do multipressu a zacal tam cvicit (pozor, prekvapeni) biceps s velkou tyci. Anzto tato jest vertikalne vedena v kolejnicich, pri kazdem pohybu typek lital tam a zpatky. Vynalezave!

Situace dnes - po mrtvole jsem se sel prokrvit na horni kladku a naproti (pritahy kladky v sede) si borec lehl a zacal cvicit (pozor, prekvapko) biceps na kladce.

Bicepsocvicenci jsou velmi vynalezavy zivocisny druh!
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

biceps na kladce mi rozhodně nepřijde divný. Zato biceps na mulťáku divný je. zlaté fitko doma, kde tě nikdo nesoudí a je mu pi*u po tom co děláš
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ogres


PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to: dogeatdog, wondra
Nikdy jsem biceps na multipressu necvičil, ale jako úplná blbost mi to nepřijde.
Je to cvik, který se celkem používá jmenuje se "Smith-Machine Drag Curl".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikoho nesoudim, jen me to obcas pobavi lidi jsou mi jinak docela ukradeni (ve smyslu, ze si drtiva vetsina musi kokos natlouct sama).
Biceps vleze na vesle jsem videl poprve. A ano, pobavilo me to.
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hlouposti co jste viděli lidi dělat v posilovně Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 183, 184, 185  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: