Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 232, 233, 234  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2022 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plavání
40 minut - 1,3km 100 prsa/110 kraul - > 6x, 50 prsa, 50 kraul
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2022 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby/dřepy
kliky-200x (55,32,33,28 ráno-54x)
shyby-42x (nadhmat-6,5,5,5,4,4x ráno-nadhmat-6x paralel-8x)
dřepy-4x25
spodní záda plank balon-7x
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2022 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plavání
40 minut - 1300m 250 prsa - 400 kraul - 250 prsa - 350 kraul - 50 prsa

No vzhledem k bolavé noze (sice ji téměř vůbec při chůzi necítím ale občas přece jenom jo) jsem se rozhodl dát nějakou dobu běžeckou pauzu (stejně je teď všude námraza a smrdělo by to ještě dalším zraněním).Takže bude nějakou dobu jenom plavat a cvičit.Pozítří mi začíná dovolená až do nového roku tak snad to nebude jenom o pochlastávání ale sem tam se dostanu i k nějaké činnosti - ikdyž odříkat si o dovolené nehodlám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2022 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
klik-20x
shyby-5x
dřep-15x
8 kol

břicho svíčka-5x10

ráno:
kliky-55x
shyby-6x nadhmat, 8x paralel

celkem:
kliky-215x, shyby-54x, dřepy-120x
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2022 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby/dřepy
kliky-165x (50,30,33,25,25x)
shyby-40x (nadhmat-6,5,5,5,4x paralel-5,5,5x)
dřepy-4x25
spodní záda plank balon-7x

Tak celý minulý týden byla rýmečka takže pauza a od štědrého dne až do 27 zase každý den nějaká alko akce
Takže jsem se k něčemu dostal až dnes.No ještě doklepu silvestr a po novém roce se do toho zase vrhnu poctivě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2022 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

běh lapač
37 minut - 7,1km

workout:
bradla/shyby
bradla-35x (9,8,7,6,5x)
shyby-23x (5,5,5,4,4x)

Tak poslední letošní běh - tak přece jenom ta osmistovka letos padla není to sice žádná sláva, ale holt byly přes rok bolístky..třeba bude příští rok lepš...byl jsem to dnes zkusit po 3 týdenní pauze zaviněné jenka na začátku mírně bolavým přitahovačem a pak hlavně nachlazením a dobrý, bez bolesti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2022 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec....spedoval jsem to tu... s rou nohou je to pech... asi je na case zacit poradne valcovat a protahovat (taky se to musim naucit). Nejaky zavody na pristi rok? Ze bych neco zahrnul; abysme se konecne videli :))
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2022 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, ty ještě žiješ?:-)
Jj noha mě sere fest, už ani nevím jaké to je běhat soustavně delší dobu v kuse bez nucené pauzy to by se hne jinak trénovalo a i kilometráž by byla někde inde..no nedá se.
Jinak protahuju poctivě po každém běhu cca 20 minut i válcuju (ne terda úplně pokaždé ale snažím se skoro vždycky).takže nevím kde může být zakopaný pes..možná špatná mechanika pohybu při běhu..
Závod bych si rád nějaký dal určitě pokud teda zdraví dovolí..viděl bych to někde v okolí (Zlín, Uherské hradiště v červnu popř. červenci - půlmaraton), budu se asi rozhodovat až chvíli přrd podle aktuálního stavu - dáme i vědět
Měj se aŤ se daří a běhá ti to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2022 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plavání
35 minut - 1250m 100 prsa/100 kraul ->6X, 50 prsa

Tak poslední letošní aktivita
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2023 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh lapač
42:30 - 8,3km

workout:
bradla-10,8,7,6,5x
shyby-6,5,5,5,4x


Tak rok 2023 zahájen.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2023 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby/dřepy
kliky-215x (52,32,36,27,20x ráno-42x)
shyby-46x (nadhmat-6,5,5,4x paralel-5,5x ráno-paralel-10x nadhmat-6x)
dřepy-4x25

břicho zkracovačky balon-5x10
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2023 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2023 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu

(bez pásu)
Tak dal jsem i druhý den po sobě běh, byl jsem na něho natěššený tak jsem změnil původní plán a šel místo cvičení běhat.
Pocitově teda nic moc, šlo to ztěžka, bolely nohy a byly těžké i dechově trochu horší, prostě jsem se nadřel - ale i takové dny jsou cítil jsem přední stehna na obou nohou, byly asi namožené i po včerejšku.Včera jsem je válcoval ale mám pocit, že je to potom ještě horší..Ale časově celekm slušné dnes.

Jinak pokud to bude někdo číst měl bych dotaz:
je z hlediska tréninku, řekněme hlavně vytrvalosti a i regenerace dát v 1 den o něco delší běh např. cca 12km a další den pauza kdy dám buď cvičení nebo třeba plavání, nebo dát 2 dny po sobě o něco kratší běhy např. kolem 9km?
Vím že se na to asi těžko odpovídá a je to asi i hodně individuální, ale třeba někdo odpoví
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2023 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemozes riesit len izolovane dva dni, lebo ich musis zasadit do tyzdenneho planu, proste do nejakeho kontextu, ktory bude davat zmysel. A zavisi aj na tom, ci je tych 12km najdlhsi beh tyzdna, v takom pripade by som ho nerozdeloval. A uvedom si, ze objemovo je 9+9km o 6km viac nez 12km co by regeneracii podla mna vobec nepomohlo.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2023 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Brod-Újezdec chata-Brod

Tak pocitově to furt ještě není onp, nejde to tak zlehka jako za normálních okolností v "top" formě Prostě se nadřu víc než obvykle ale tóno to půjde..Při běhu jsem při každém kroku trochu cítil při došlapu oblast na pravém horním stehně jako by tam bylo něco mírně skřípnuté nebo namožené.. nic hrozného běžet se dalo jen je to trochu otravné..pořádně jsem vyválcoval a uvidíme, ikdyž fakt nevím jestli si to náhodou tím válcem neskřípám ještě víc..no je fakt že si tady furt stěžuju na nějaké bolístky ale taková je prostě realita:-) Nevím jestli ostatní mají běhání úplně bez bolístek, ale spíš pochybuju Jsou to spíš jenom takové poznámky pro mě abych se mohl zpětně ohlédnout
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 232, 233, 234  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: