objemovy jidelnicek na 80 kg


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - objemovy jidelnicek na 80 kg  Úvodní stránka -> Začátečníci -> objemovy jidelnicek na 80 kg
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

donatello98 napsal:
Tiah napsal:
Jenže stejně tak přibereš když si dáš denně 5 kýblů z KFC. I to je ale blbost, stejně jako někomu radit ať do sebe cpe 400g gaineru denně. Stejně tak je opačný extrém jíst suchou rýži s kuřecím na vodě, když máš problémy nabrat. Maso se dá chutně udělat na pánvi s trochou oleje, brambory na plno způsobů, těstoviny s omáčkou, ráno si dělat místo vloček domácí proteinový tyčinky, domácí zdravý palačinky... Způsobů jak nabrat s co možná nejmenším množstvím tuku je plno, ale odbýt se nekvalitní směsí cukrů v gaineru, to je škoda.


Je to jeho věc, jen jsem uvedl příklad a za tím si stojím. Pokud člověk váží jak holka, tak je to jedna z rychlejších možnosti, jak přibrat na normální váhu.


Tak ona je otázka, čo by chcel dosiahnuť. Ak ide len a len o číslo na váhe, tak pár posedení v mekáči to spraví. Pokiaľ mu nevadí byť skinny fat boy, smelo. Ale trochu o tom pochybujem a tam by som potom volil trochu opatrnejší prístup
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Další otázka je, jestli o takovou "formu " stojí. za 36let jsem si zvyknul na to bejt hubenej a teď si zvykat na nadváhu? protože tak se tahle forma jmenuje.. ne díky. a podle tý věty "jedině já ti pomůžu" jsem na chvíli slyšel Randa a jeho nejkrásnější záda na světě
celý téma se nějak zvrhává.. za mě: jez i něco jiného než rejži.
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saizen


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jono ted se resi upne neco jineho :D hele neznamena to samozrejme ze jim jenom rejzi jako prilohu, stridam to, davam pohanku, kus kus...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Saizen napsal:
dogeatdog napsal:
Ryze, tunak, ryze, tunak, dva gainery. Tak z tohodle suchara bych shodil i ja. Nastuduj si neco o jidle a hlavne prosimte nevykladej, jak NESTIHAS udelat si svacinu a nemas jako student cas, co budes rikat az budes chodit do prace a mit deti a rodinu?
Svacinu si udelej den predem navecer, stejne tak ja si delam vecer snidane - vlocky, jogurt, hrst ovoce, orisky, posypat musli a cokoladou


fajn tak mozna stihnu si to pripravit, jenze to spis nedelam, protoze ani nevim co si dat, abych zase za mesic nemel utratu za jidlo kolem 30 litru zejo. jinak ja mlecny produkty nezeru, ale zkusim spis tvaroh.

asi pridam proste vlocky, banany, tvraoh. a uvidim.

co sem si zhruba pocital tak na 80 kilo potrebuju takovych 360g sacharidu za den, coz by odpovidalo 5 sackum rejze. a pak 160g bilkovin, tech ma teda min, nejak sem pocital ze ma 50 g bilkovin jedna konzerva tunaku, a pritom mam tak 25 ajaj, driv sem mel proteinak, kterym bych to moh dohnat ale uz nemam.

Kde jsi si vlastně přečetl, že bys měl jíst rýži a tuňáka? Opsal jsi si jídelníček člověka, který chce nabírat jen svaly (a má pro to genetické předpoklady) či zhubnout. A pak se nediv, že nic nenabereš.
Začni jíst pizzu, těstoviny a podobná jídla. Ani omylem nepotřebuješ tuňáka či podobné věci. Stačí ti normální jídlo a držet si příjem bílkovin 1,2-1,7 g/kg tělesné váhy. Je potřeba si uvědomit, že bílkovinná jídla jsou nejdražší. Zatímco nabírací jídla jsou levná, takže máš výběr jídelníčku mnohem snazší než lidé, co potřebují zhubnout.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co třeba kuřecí játra, nebo srdíčka - hodně muziky za pár korun. fantazie je mrcha, když ji zrovna potřebuješ tak se někde courá. jj kuskus třeba.
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
donatello98


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JPS1 napsal:
co třeba kuřecí játra, nebo srdíčka - hodně muziky za pár korun. fantazie je mrcha, když ji zrovna potřebuješ tak se někde courá. jj kuskus třeba.


Hovězí srdce je taky dobrý, stojí to pár korun.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saizen


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Kde jsi si vlastně přečetl, že bys měl jíst rýži a tuňáka? Opsal jsi si jídelníček člověka, který chce nabírat jen svaly (a má pro to genetické předpoklady) či zhubnout. A pak se nediv, že nic nenabereš.
Začni jíst pizzu, těstoviny a podobná jídla. Ani omylem nepotřebuješ tuňáka či podobné věci. Stačí ti normální jídlo a držet si příjem bílkovin 1,2-1,7 g/kg tělesné váhy. Je potřeba si uvědomit, že bílkovinná jídla jsou nejdražší. Zatímco nabírací jídla jsou levná, takže máš výběr jídelníčku mnohem snazší než lidé, co potřebují zhubnout.


heled nikde sem to necet :) proste sem na to najel tak nejak sam. chapu ze nabiraci jidelnicek je levnejsi, ale ja zas nemam v umyslu pribirat i zbytecnej tuk s tim, chtel bych rovnou pribirat v nejaky kvalite :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FrantaatnarF


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Saizen napsal:
citace:
Kde jsi si vlastně přečetl, že bys měl jíst rýži a tuňáka? Opsal jsi si jídelníček člověka, který chce nabírat jen svaly (a má pro to genetické předpoklady) či zhubnout. A pak se nediv, že nic nenabereš.
Začni jíst pizzu, těstoviny a podobná jídla. Ani omylem nepotřebuješ tuňáka či podobné věci. Stačí ti normální jídlo a držet si příjem bílkovin 1,2-1,7 g/kg tělesné váhy. Je potřeba si uvědomit, že bílkovinná jídla jsou nejdražší. Zatímco nabírací jídla jsou levná, takže máš výběr jídelníčku mnohem snazší než lidé, co potřebují zhubnout.


heled nikde sem to necet :) proste sem na to najel tak nejak sam. chapu ze nabiraci jidelnicek je levnejsi, ale ja zas nemam v umyslu pribirat i zbytecnej tuk s tim, chtel bych rovnou pribirat v nejaky kvalite :)


Vždycky přibereš i tuk, pokud půjdeš do objemu. Každopádně pokud chceš přibírat kvalitně a bez tuku, počítej s přírůstkem cca 6 kg za rok, s dobrou regenerací, jídelníčkem, tréninkem a bez alkoholu. Myslim že na to nemáš jak čas tak ani peníze, vlastně ani nic, jelikož pokud nejsi schopnej od roku 2009 těch pár kilo přibrat, nechápu tě. Četl jsem tvůj příspěvek z roku 2009..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saizen


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak sem psal, cvcim vzdy tak pul roku pak mam pauzu protoze me to nebavi nebo tak. ted zacinam po dvou letech zase

jeste tu nezaznela nejaka serioznejsi rada, kazdej je jen odbornik na to si rypnout jak to nedavam :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Otázka ale je, jakou radu očekáváš, když sám tvrdíš, že tě to stejně nebaví a cvičení, přibírání atd. není záležitostí půl roku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saizen


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja sem nikde nenapsal ze me to nebavi psal sem jak to bylo predtim, vzdycky mi nejak dosla motivace, nemohl sem kvuli necemu a podobne...ted me to bavi, ted to chci konecne dotahnout. proste nastrel nejakyho deafult jidelnicku se kterym bych dosah na tech 80 bez nejakyho extra tuku,a bez toho abych do toho investoval nesmyslny castky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně ted´ jím opravdu hodně, dalo by se to nazvat i objemovým jídelníčkem. A v poslední době jsem objevil tortellini plněné masem. Mají to v lidlu, je toho půl kila za 50kč. K tomu 200g strouhaného sýra na posypání, ten mají hned vedle a stojí myslím 40kč. Takže za 90 kč máš 230g sacharidů a 105g bílkovin, všechno relativně kvalitní. Navíc je to za pár minut hotový, chut´ově to celkem jde a dá se to vzít i s sebou do práce, protože se to dá sníst i studené. Když k tomu přidáš snídani a večeři, v pohodě se vlezeš do 200 a dostaneš se na nějakých 450s a 200b, což i mně docela stačí, a to rozhodně nemám 80 kg
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no jasně. takových věcí bych se nebál. nemusí to být úplná prasárna denně u Meka, ale normální a hodně. +- si pohlídat základní hodnoty a letí to samo.
Nemá smysl se futrovat gainerem pak to sádlo schodit a být zase na začátku.
A navíc, proč lpět tolik na váze? vyměň váhu za zrcadlo!
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Saizen napsal:
ja sem nikde nenapsal ze me to nebavi psal sem jak to bylo predtim, vzdycky mi nejak dosla motivace, nemohl sem kvuli necemu a podobne...ted me to bavi, ted to chci konecne dotahnout. proste nastrel nejakyho deafult jidelnicku se kterym bych dosah na tech 80 bez nejakyho extra tuku,a bez toho abych do toho investoval nesmyslny castky.


citace:
jak sem psal, cvcim vzdy tak pul roku pak mam pauzu protoze me to nebavi nebo tak.


Proto jsem psal, že je třeba si nejdřív ujasnit, co vůbec chceš. Protože teď mám možná motivace, nabereš pár kilo, pak tě to zase přestane bavit a teď pár kilo zase ztratíš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saizen


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Solferino napsal:
Já osobně ted´ jím opravdu hodně, dalo by se to nazvat i objemovým jídelníčkem. A v poslední době jsem objevil tortellini plněné masem. Mají to v lidlu, je toho půl kila za 50kč. K tomu 200g strouhaného sýra na posypání, ten mají hned vedle a stojí myslím 40kč. Takže za 90 kč máš 230g sacharidů a 105g bílkovin, všechno relativně kvalitní. Navíc je to za pár minut hotový, chut´ově to celkem jde a dá se to vzít i s sebou do práce, protože se to dá sníst i studené. Když k tomu přidáš snídani a večeři, v pohodě se vlezeš do 200 a dostaneš se na nějakých 450s a 200b, což i mně docela stačí, a to rozhodně nemám 80 kg


diky za tip :)

Big Muscle : ted mam jasno a nevzdam to

JPS1 : nemyslim si ze bych vypadal nejak blbe na to jakou mam zrovna vahu, ale proste chci konecne prekonat tu metu, a byt mohutnejsi. jeste prilozim fotku kde mam 72
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - objemovy jidelnicek na 80 kg Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: