objemovy jidelnicek na 80 kg


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - objemovy jidelnicek na 80 kg  Úvodní stránka -> Začátečníci -> objemovy jidelnicek na 80 kg
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sk


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jestli ti to chutna...osobne bych teda na snidani ryzi s vejcema nezral :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saizen


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sk napsal:
tak jestli ti to chutna...osobne bych teda na snidani ryzi s vejcema nezral :D

me je jedno co jim :D a jak je to vicemene repetetivni, tak nemusim nic vymyslet
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saizen


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 6:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jeste se chci zeptat jaka je optimalni rychlost pro pribirani hmoty tydne? za dva tydny co jim kolem 4 000 kalorii denne, sem pribral jenom 3 kila, pro me je to fakt palka tolik jidla, nekdy se prejidam, zeru v podstate celej den, coz mi moc zdravy teda nepripada, tak uz fakt nevim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Saizen napsal:
jeste se chci zeptat jaka je optimalni rychlost pro pribirani hmoty tydne? za dva tydny co jim kolem 4 000 kalorii denne, sem pribral jenom 3 kila, pro me je to fakt palka tolik jidla, nekdy se prejidam, zeru v podstate celej den, coz mi moc zdravy teda nepripada, tak uz fakt nevim.

Kdyz priberes 5 kilo svalu za rok, tak se da muvit o fantastickem vysledku, ty priberes 3 kila za 14 dnu tak si doazes asi sam odpovis, co ze to vlastne pribiras.Svaly to asi nebudou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saizen


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tuk evidentne taky ne, tak nevim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

72kg a 4000 kcal je hrozně moc, i když tedy nevíme, jak těžké máš tréninky, případně zaměstnání/školu.
Mám lehce nad 100kg, spíše ektomorf, pod 10 % tuku a k těm 4000 kcal musím jíst já, abych přibíral. Určitě ti bude stačit méně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saizen


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
Saizen napsal:
jeste se chci zeptat jaka je optimalni rychlost pro pribirani hmoty tydne? za dva tydny co jim kolem 4 000 kalorii denne, sem pribral jenom 3 kila, pro me je to fakt palka tolik jidla, nekdy se prejidam, zeru v podstate celej den, coz mi moc zdravy teda nepripada, tak uz fakt nevim.

Kdyz priberes 5 kilo svalu za rok, tak se da muvit o fantastickem vysledku, ty priberes 3 kila za 14 dnu tak si doazes asi sam odpovis, co ze to vlastne pribiras.Svaly to asi nebudou.


ted je to 6 mesicu jak cvicim, za tu dobu sem teda celkove nabral 15 kg, neni mozny ze je to porad v ramci svalove pameti? a tech dalsich 5 kilo bych nabiral tak nejak rok, jak rikas?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pozri sa do zrkadla, nie? Tam vidis co si nabral a v akej kvalite
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saizen


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pripadam si masivnejsi no, tuk na brise od 72kg nevidim, a presto typek tvrdi ze to neni mozny/respektive je, ale v tuku.

ale to porad sem neslysel odpoved na otazku, jak rychle je mozne za tyden pribrat, nekde se mi to tu na foru uz mihlo, nebylo to pul kila za tyden?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Saizen napsal:
pripadam si masivnejsi no, tuk na brise od 72kg nevidim, a presto typek tvrdi ze to neni mozny/respektive je, ale v tuku.

ale to porad sem neslysel odpoved na otazku, jak rychle je mozne za tyden pribrat, nekde se mi to tu na foru uz mihlo, nebylo to pul kila za tyden?


To záleží; průměrně vysoký začátečník přibere během prvního roku tak 6 až 8 kilo svalů, pokud dělá všechno dobře. Druhý rok je to polovina, třetí rok polovina z druhého roku atd. Čtyři kila za týden ve vodě, glykogenu a tucích není problém. Viděl jsem i lidi, kteří za týden po soutěži nabrali dvanáct kilo. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saizen


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Saizen napsal:
pripadam si masivnejsi no, tuk na brise od 72kg nevidim, a presto typek tvrdi ze to neni mozny/respektive je, ale v tuku.

ale to porad sem neslysel odpoved na otazku, jak rychle je mozne za tyden pribrat, nekde se mi to tu na foru uz mihlo, nebylo to pul kila za tyden?


To záleží; průměrně vysoký začátečník přibere během prvního roku tak 6 až 8 kilo svalů, pokud dělá všechno dobře. Druhý rok je to polovina, třetí rok polovina z druhého roku atd. Čtyři kila za týden ve vodě, glykogenu a tucích není problém. Viděl jsem i lidi, kteří za týden po soutěži nabrali dvanáct kilo. :)

dekuji :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saizen


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2016 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pr!nc napsal:
72kg a 4000 kcal je hrozně moc, i když tedy nevíme, jak těžké máš tréninky, případně zaměstnání/školu.
Mám lehce nad 100kg, spíše ektomorf, pod 10 % tuku a k těm 4000 kcal musím jíst já, abych přibíral. Určitě ti bude stačit méně.


to je nejaky divny ne? me jenom na udrzeni stavajici vahy je potreba snist lehce nad 3000kcal, a kdyz mam trenink tak logicky vice, a jeste vice kdyz chci mit 80.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - objemovy jidelnicek na 80 kg Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: