objemovy jidelnicek na 80 kg


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - objemovy jidelnicek na 80 kg  Úvodní stránka -> Začátečníci -> objemovy jidelnicek na 80 kg
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Saizen


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 10:34 pm    Předmět: objemovy jidelnicek na 80 kg Odpovědět s citátem

ahoj, potreboval bych poradit ohledne toho jak nabrat na mych vysnenych 80 kg, moje vaha se vzdy tocila kolem 70-75 kg pri cviceni, kdyz necvicim tak spadne na takovych 60 pri vysce 172 cm. Asi sem idiot, cvicim docela dlouho ale v podtate narazove vzdy pul roku a pak pul roku pauza,ale nikdy sem neprisel na to, jak poradne nabrat. Ale ted sem rozhodnutej na tech 80 dosahnout, a v tomhle momente kdy mam nejaky 72 kilo prijde limitujice cena kterou utratim za jidlo. vetsinou zeru rejzi, tunak, vejce, plus nejaka zeleninka. Takze to vypada takhle :

rano: sacek rejze, 6 vajicek
svacina : gainer
obed : 2 sacky rejze, jeden tunak
svacina : gainer
vecere : 2 sacky rejze, tunak

takhle me to vyjde asi na 200 nepocitaje zeleninu/ovoce a ten gainer. zajimalo by me covy 80 kilovi borci snite abyste tu vahu udrzeli, a taky poradit co kupovat spis, aby me to jako studentovi nevyslo moc draho pres tyden, a zaroven nabrat.
btw. moje aktualni vaha je 72 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kamo nevím ten gainer.... Ale napíšu co si dělám třeba na svačinu ja ..

6 vajec na tvrdo - 8kc
cotrage syr - 20kc
tunak (lidl) 160g - 36 kč
Na ochuceni lžíce hořčice..
Zamícháš dohromady
k tomu knackebrot nebo zitny chléb ..

Máš svačinu jak hovado a ne bullshit z gaineru.. cenově jsi na 70 kč za 2 svačiny..

Do snídaně dej vločky k těm vejcum ..

Máš spoustu jiných možností jak do sebe narvat plnohodnotné jídlo .. z gaineru nečekej zazkraky nebudeš vypadat jako pan na tom obrázku ...


Spíše si spocitej celkový denní příjem .. A ten měj vyšší než výdej ..
k tomu zarad poradny trenink..
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saizen


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 7:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jasny ze necekam zazraky od gaineru, davam ho spis protoze nestiham si udelat tu vetsi svacinu, nebo ve skole nemam dostatek casu se nazrat kvuli malym pauzam, pripadne se citimjeste plne z prechoziho jidla. premyslel sem ze bych ten gainer mixoval jeste s banany a vlockama, ale ted nemam mixer :/. a jina tu svacinu sam davas dvakrat denne? uz jenom 2x ten tunak prijde kolem 70 kc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ryze, tunak, ryze, tunak, dva gainery. Tak z tohodle suchara bych shodil i ja. Nastuduj si neco o jidle a hlavne prosimte nevykladej, jak NESTIHAS udelat si svacinu a nemas jako student cas, co budes rikat az budes chodit do prace a mit deti a rodinu?
Svacinu si udelej den predem navecer, stejne tak ja si delam vecer snidane - vlocky, jogurt, hrst ovoce, orisky, posypat musli a cokoladou
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

z moji zkusenosti staci 30-40 minut na pripravu 7 jidel na druhy den
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

rýžová dieta ..kéž bych měl ještě někdy v životě tolik času jako ve škole.
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
donatello98


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli chceš přibrat a jedeš čistě, jedině já ti s tim pomůžu. Sám jsem dva roky zpátky vážil na 187 cm něco kolem 68 kilo, po roce 97 a nyní mám pěkných 85.

Těch 97 kg bylo loni v létě, měl jsem hodně tuku, ale jiným způsobem bych v životě tolik nepřibral.

Jedl jsem normálně každé tři hodiny, nechodil jsem pít nic, jedl jsem ovesný vločky, vajíčka, jen kuřecí maso, občas tunáka, piškoty a hlavně hodně gaineru. Místo abych ho dával jen po cvičení, dával jsem každý den 150g k ovesným vločkám ke snídani, po tréninku další 150g a k večer kolem 100g. Přibral jsem dost tuku, ale byl jsem spokojený, že nejsem hubený, působil jsem oproti mému minulému JÁ dost mohutně, poté jsem si nechal napsal jídelníček a začal hlídat kalorie a tuk šel dolů. Při 97kg jsem měl přes 25% tělesného tuku a kolem 100cm pas, nyní mám 16% a 85kg a kolem pasu 83. Teďka už hlídám jídlo, kalorie ale nepřibirám, jen zkvalitnuju a to mám denně přes 3 600 kcal s minimálním pohybem. Chce to sacharidák a přibereš určitě.


Naposledy upravil donatello98 dne po říjen 31, 2016 11:24 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
donatello98


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

donatello98 napsal:
Jestli chceš přibrat a jedeš čistě, jedině já ti s tim pomůžu. Sám jsem dva roky zpátky vážil na 187 cm něco kolem 68 kilo, po roce 97 a nyní mám pěkných 85.

Těch 97 kg bylo loni v létě, měl jsem hodně tuku, ale jiným způsobem bych v životě tolik nepřibral.

Jedl jsem normálně každé tři hodiny, nechodil jsem pít nic, jedl jsem ovesný vločky, vajíčka, jen kuřecí maso, občas tunáka, piškoty a hlavně hodně gaineru. Místo abych ho dával po cvičení, dával jsem 150g k ovesným vločkám ke snídani, po tréninku další 150g a k večer kolem 100g. Přibral jsem dost tuku, ale byl jsem spokojený, že nejsem hubený, působil jsem oproti mému minulému já dost mohutně, poté jsem si nechal napsal jídelníček a začal hlídat kalorie a tuk šel dolů. Při 97kg jsem měl přes 25% tělesného tuku, nyní mám 16% a 85kg. Teďka už hlídám jídlo, kalorie ale nepřibirám, jen zkvalitnuju a to mám denně přes 3 600 kcal s minimálním pohybem. Chce to sacharidák a přibereš určitě.


https://forum.ronnie.cz/post1225601.html?highlight=#1225601

Tohle je pro srovnání můj jídelníček
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tiah


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

donatello98 napsal:
Jestli chceš přibrat a jedeš čistě, jedině já ti s tim pomůžu. Sám jsem dva roky zpátky vážil na 187 cm něco kolem 68 kilo, po roce 97 a nyní mám pěkných 85.

Těch 97 kg bylo loni v létě, měl jsem hodně tuku, ale jiným způsobem bych v životě tolik nepřibral.

Jedl jsem normálně každé tři hodiny, nechodil jsem pít nic, jedl jsem ovesný vločky, vajíčka, jen kuřecí maso, občas tunáka, piškoty a hlavně hodně gaineru. Místo abych ho dával jen po cvičení, dával jsem každý den 150g k ovesným vločkám ke snídani, po tréninku další 150g a k večer kolem 100g. Přibral jsem dost tuku, ale byl jsem spokojený, že nejsem hubený, působil jsem oproti mému minulému JÁ dost mohutně, poté jsem si nechal napsal jídelníček a začal hlídat kalorie a tuk šel dolů. Při 97kg jsem měl přes 25% tělesného tuku a kolem 100cm pas, nyní mám 16% a 85kg a kolem pasu 83. Teďka už hlídám jídlo, kalorie ale nepřibirám, jen zkvalitnuju a to mám denně přes 3 600 kcal s minimálním pohybem. Chce to sacharidák a přibereš určitě.


200g cukrů denně z gaineru, to je super rada. Jaký je smysl nabrat za rok 30kg a pak z toho drtivou většinu shodit, abys nebyl tlustej?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
donatello98


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tiah napsal:
donatello98 napsal:
Jestli chceš přibrat a jedeš čistě, jedině já ti s tim pomůžu. Sám jsem dva roky zpátky vážil na 187 cm něco kolem 68 kilo, po roce 97 a nyní mám pěkných 85.

Těch 97 kg bylo loni v létě, měl jsem hodně tuku, ale jiným způsobem bych v životě tolik nepřibral.

Jedl jsem normálně každé tři hodiny, nechodil jsem pít nic, jedl jsem ovesný vločky, vajíčka, jen kuřecí maso, občas tunáka, piškoty a hlavně hodně gaineru. Místo abych ho dával jen po cvičení, dával jsem každý den 150g k ovesným vločkám ke snídani, po tréninku další 150g a k večer kolem 100g. Přibral jsem dost tuku, ale byl jsem spokojený, že nejsem hubený, působil jsem oproti mému minulému JÁ dost mohutně, poté jsem si nechal napsal jídelníček a začal hlídat kalorie a tuk šel dolů. Při 97kg jsem měl přes 25% tělesného tuku a kolem 100cm pas, nyní mám 16% a 85kg a kolem pasu 83. Teďka už hlídám jídlo, kalorie ale nepřibirám, jen zkvalitnuju a to mám denně přes 3 600 kcal s minimálním pohybem. Chce to sacharidák a přibereš určitě.


200g cukrů denně z gaineru, to je super rada. Jaký je smysl nabrat za rok 30kg a pak z toho drtivou většinu shodit, abys nebyl tlustej?








Já mu aspon řeknu jak to je a jak může hubený člověk přibrat, tohle je práce za dva roky s tím že jsem celých 6 měsíců kvůli zahraniční stáži necvičil, takže rok a něco.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tiah


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenže stejně tak přibereš když si dáš denně 5 kýblů z KFC. I to je ale blbost, stejně jako někomu radit ať do sebe cpe 400g gaineru denně. Stejně tak je opačný extrém jíst suchou rýži s kuřecím na vodě, když máš problémy nabrat. Maso se dá chutně udělat na pánvi s trochou oleje, brambory na plno způsobů, těstoviny s omáčkou, ráno si dělat místo vloček domácí proteinový tyčinky, domácí zdravý palačinky... Způsobů jak nabrat s co možná nejmenším množstvím tuku je plno, ale odbýt se nekvalitní směsí cukrů v gaineru, to je škoda.


Naposledy upravil Tiah dne po říjen 31, 2016 11:49 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janekk


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

donatello98 napsal:
Tiah napsal:
donatello98 napsal:
Jestli chceš přibrat a jedeš čistě, jedině já ti s tim pomůžu. Sám jsem dva roky zpátky vážil na 187 cm něco kolem 68 kilo, po roce 97 a nyní mám pěkných 85.

Těch 97 kg bylo loni v létě, měl jsem hodně tuku, ale jiným způsobem bych v životě tolik nepřibral.

Jedl jsem normálně každé tři hodiny, nechodil jsem pít nic, jedl jsem ovesný vločky, vajíčka, jen kuřecí maso, občas tunáka, piškoty a hlavně hodně gaineru. Místo abych ho dával jen po cvičení, dával jsem každý den 150g k ovesným vločkám ke snídani, po tréninku další 150g a k večer kolem 100g. Přibral jsem dost tuku, ale byl jsem spokojený, že nejsem hubený, působil jsem oproti mému minulému JÁ dost mohutně, poté jsem si nechal napsal jídelníček a začal hlídat kalorie a tuk šel dolů. Při 97kg jsem měl přes 25% tělesného tuku a kolem 100cm pas, nyní mám 16% a 85kg a kolem pasu 83. Teďka už hlídám jídlo, kalorie ale nepřibirám, jen zkvalitnuju a to mám denně přes 3 600 kcal s minimálním pohybem. Chce to sacharidák a přibereš určitě.


200g cukrů denně z gaineru, to je super rada. Jaký je smysl nabrat za rok 30kg a pak z toho drtivou většinu shodit, abys nebyl tlustej?








Já mu aspon řeknu jak to je a jak může hubený člověk přibrat, tohle je práce za dva roky s tím že jsem celých 6 měsíců kvůli zahraniční stáži necvičil, takže rok a něco.


Mám můj obdiv chlape!! Fakt paráda, sám jsem byl hubenour jak ty, nechtěl jsem se vyprasit a proměna trvala celý 4 roky. Pokud je člověk fakt hubenour, nevidim na tom žádý problém, lepší než přibrat pár kilo za rok, vždy se pak dá zredukovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No čo ja viem... Radšej 4 roky a kvalitnejšie nabrať, než ísť z chudého extrému na tučný extrém.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
donatello98


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tiah napsal:
Jenže stejně tak přibereš když si dáš denně 5 kýblů z KFC. I to je ale blbost, stejně jako někomu radit ať do sebe cpe 400g gaineru denně. Stejně tak je opačný extrém jíst suchou rýži s kuřecím na vodě, když máš problémy nabrat. Maso se dá chutně udělat na pánvi s trochou oleje, brambory na plno způsobů, těstoviny s omáčkou, ráno si dělat místo vloček domácí proteinový tyčinky, domácí zdravý palačinky... Způsobů jak nabrat s co možná nejmenším množstvím tuku je plno, ale odbýt se nekvalitní směsí cukrů v gaineru, to je škoda.


Je to jeho věc, jen jsem uvedl příklad a za tím si stojím. Pokud člověk váží jak holka, tak je to jedna z rychlejších možnosti, jak přibrat na normální váhu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saizen


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dogeatdog napsal:
Ryze, tunak, ryze, tunak, dva gainery. Tak z tohodle suchara bych shodil i ja. Nastuduj si neco o jidle a hlavne prosimte nevykladej, jak NESTIHAS udelat si svacinu a nemas jako student cas, co budes rikat az budes chodit do prace a mit deti a rodinu?
Svacinu si udelej den predem navecer, stejne tak ja si delam vecer snidane - vlocky, jogurt, hrst ovoce, orisky, posypat musli a cokoladou


fajn tak mozna stihnu si to pripravit, jenze to spis nedelam, protoze ani nevim co si dat, abych zase za mesic nemel utratu za jidlo kolem 30 litru zejo. jinak ja mlecny produkty nezeru, ale zkusim spis tvaroh.

asi pridam proste vlocky, banany, tvraoh. a uvidim.

co sem si zhruba pocital tak na 80 kilo potrebuju takovych 360g sacharidu za den, coz by odpovidalo 5 sackum rejze. a pak 160g bilkovin, tech ma teda min, nejak sem pocital ze ma 50 g bilkovin jedna konzerva tunaku, a pritom mam tak 25 ajaj, driv sem mel proteinak, kterym bych to moh dohnat ale uz nemam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - objemovy jidelnicek na 80 kg Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: