Pavelito aneb od anorexie ke svalům

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pavelito aneb od anorexie ke svalům  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Pavelito aneb od anorexie ke svalům
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavelito

PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S hladem břiše ve škole i po pořádné svačně splňuji slib

takhle jsem vypadal na začátku nemoci...

tahkle na dovolené v Bulharsku, kde jsem začal trošku znovu jíst

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiKra

PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je změna jako prase... z tebe pomalu nic nezbylo.. no máš co dohánět..Ale do toho se vrátíš.. Ber to takhle..Díky tomu můžeš začít jakoby odznova a udělat si pořádnej svalovej základ..
Zacharo

PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z tebe by si mělo vzít příklad spoustu lidí. K problémům se stavíš čelem a pro jistotu to děláš veřejně. Máš můj obdiv, takže přeji dostatek pevné vůle. Štěstí není potřeba (:

Pokud ale mohu otázečku - jaké myšlenky tě vedly k hladovce a které tě pak na dovolené v Bulharsku z toho omylu vyvedly?
Pavelito

PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zacharo napsal:
Z tebe by si mělo vzít příklad spoustu lidí. K problémům se stavíš čelem a pro jistotu to děláš veřejně. Máš můj obdiv, takže přeji dostatek pevné vůle. Štěstí není potřeba (:

Pokud ale mohu otázečku - jaké myšlenky tě vedly k hladovce a které tě pak na dovolené v Bulharsku z toho omylu vyvedly?

Začal jsem pít zelené čaje, jedl jen "zdravě" tuku, jako je třeba máslo atd. jsem se nechtěl dotknout ani rukou, jak jsem byl šílenej, prostě blbost.
a to že se mi rozsvítilo sice pozdě ale přece bylo důsledkem více věcí, nemohl jsem hrát fotbal, kterej mam tak rad, rozesel jsem se z pritelkyni a prpožít normální den to pro mě znamenalo být doma, protože jsem neměl energii vykonávat namáhavější pohyby.
Pavelito

PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MiKra napsal:
Tak to je změna jako prase... z tebe pomalu nic nezbylo.. no máš co dohánět..Ale do toho se vrátíš.. Ber to takhle..Díky tomu můžeš začít jakoby odznova a udělat si pořádnej svalovej základ..

Právě to tak beru, když jsem trpěl tou anorexií, udělal jsem denně třeba 1500 sedů lehů a 1500 sklapovaček 500 kliků atd. ale problém byl, zaprvé, že jsem jedl denně jen 2 čokolády třeba a zadruhé, že takhle cvičit ani ty svaly nerostou a jsou pořád jen přetrhaný...což teď už vím....ale jen jsem tim chtěl říct, že s tim cvičením nebude problém, to mám zažité a jediný co mi zbylo jsou fakt asi ty břišní svaly, který jsou fakt docela dobře založený bych řekl
Pavelito

PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zacharo napsal:

Díky, že sleduješ log, a díky za obdiv, i když blbost by se obdivovat neměla :D
Pavelito

PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě bych měl dotaz jakej trénink bych měl jet jako začátečník? nějaký odkaz nebo tak kdybyste mi sem nekdo hodil. Abych nedělal nějaký zbytečný cviky, pro mě je teď každá nespálená kalorie dobrá :D
kubaz

PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a nechtěl bys začít chodit i do fitka ? ( zatím jsem vyčetl že cvičíš jen doma )
Pavelito

PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz napsal:
a nechtěl bys začít chodit i do fitka ? ( zatím jsem vyčetl že cvičíš jen doma )

mám doma základní činky i lavici a tak do fitka až naberu trošku síly začnu určitě pravidelně docházet
Pavelito

PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jídelák dnes:
Snídaně : Ovesné vločky jablko skořice, vanilkový kefír cca 100ml
cestou do školy jeden samotný celozrnný chléb, šťáva 300ml
Svačina 1: 2 celozrnné pumpernickel chleby s nízkotučným jogurtem 150g, přesnídávka 150g, menší banán
Svačinka 2: Jablko a 500ml vody
Oběd: Tuňák 150g, rýže, paprika (papriku a kečup už nikdy, celé odpoledne sedím na wc nebo mi leze do krku ta pachuť)
před malým cvikem banán
po cvičení puding 200ml, chléb celozrnný
ještě mě čeká buď vaječná omeleta z 5ti vajec, nebo syrečky 150g a ktomu dva chleby a před spaním tvaroh a protein PhD. Blend 6HR jedna odměrka a 100ml mléka plus 2 sušenky Bebe

Cvičení jsem moc nedal, nějaké ale bylo, ale dnes spíš odpočinkový den, únava a obzvlášť žaludek jsou proti
Pavelito

PříspěvekZaslal: út únor 15, 2011 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

15.2.
Přez noc odezněly zažívací problémy, tak jsem si dal do 250ml vody Odměrku proteinu.
Ráno : 150 sklapovaček s činkou
a potom ovesné vločky EMCO čokoládové + vanikový kefír 200ml
cestou do školy jsem zvládl dát celozrnný chléb a vypít 300ml vody
Svačinka: opět velmi vydatná, 2 celozrnné chleby, cottage sýr, banán a bebe lískooříškové k tomu vypito 300 ml šťávy.
Oběd: na oběd mám připraveno od maminky ve školní tašce 200g těstovin a 100g kuřecího masa posypané sýrem a zapečené. Připravuji se na dnešní snad již vydatnější trénink než včera, kdy jsem neměl jak energii tak ani náladu, neboť mě trápily zažívací problémy, které pramenily z blbosti dát si tunaka kečup a papriku a zapíjet to big shockem, po cvičení gainer a na večer protein, tato "kašička" trápila můj břich dva dny....nedoporučuju...
Pavelito

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

16.2.
Váha : 60 kg
Budím se až ve 4 hodiny ráno na svůj noční koktejl, který zapíjím a ještě do půl 8 spím :D

Ráno: Oblíbené EMCO vločky čokoládově a vanilkový kefír celozrnný chléb a jablko
PROCHÁZKA RYCHLOU CHŮZÍ SE PSEM cca. půl hodinky
po příchodu přesnídávka 2 celozrnné chleby a cottage
CVIKO: dnes hlavně břišáky, tzn. sklapovačky na šikmé lavici s činkou ( 8x50), střihání nůžkami (6minut), veslování (3x30), zkracovačky (2x50),vzpor (3xpo minutě) k tomu jsem přidal vyhazování medicimbalu a pár zvednutí činek, které nepočítám.
Zacharo

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na ty sklapovačky po ránu (150ks jak píšeš) se vykašli, potřebuješ nabrat hrubou hmotu. A navíc je to děsně hloupý cvik. Když už, tak raději zkracovačky.

Jo a už vím koho mi připomínáš!! Na fotce s řízkem jsi celý Roman Kreuziger, dokonce i figuru máte stejnou (:
Pavelito

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zacharo napsal:
Na ty sklapovačky po ránu (150ks jak píšeš) se vykašli, potřebuješ nabrat hrubou hmotu. A navíc je to děsně hloupý cvik. Když už, tak raději zkracovačky.

Jo a už vím koho mi připomínáš!! Na fotce s řízkem jsi celý Roman Kreuziger, dokonce i figuru máte stejnou (:

Fakt? Na jeho oficiální stránky jsem koukal, když jsem začínal zase normal jíst, jakej má jídelníček, jak se připravuje a tak. Takže super:D teď jen sehnat kolo, světle modré tričko mám, a vyjedu do Astany pro vejplatu :D

Btw. a co můžu po ránu dělat? Co bys mi doporučil než se uvaří ovesná kaše, nějakej cvik jenom pro pocit, že jsem něco odcvičil a ve škole si nevyčítal, že jsem nic ten den nedělal.
Zacharo

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito napsal:
Zacharo napsal:

Fakt? Na jeho oficiální stránky jsem koukal, když jsem začínal zase normal jíst, jakej má jídelníček, jak se připravuje a tak. Takže super:D teď jen sehnat kolo, světle modré tričko mám, a vyjedu do Astany pro vejplatu :D

Btw. a co můžu po ránu dělat? Co bys mi doporučil než se uvaří ovesná kaše, nějakej cvik jenom pro pocit, že jsem něco odcvičil a ve škole si nevyčítal, že jsem nic ten den nedělal.

No asi takto - vzhledem k situaci, kdy potřebuješ nabrat hmotu, bych ti doporučil vynechat veškeré cvičení bez činek. Vykašli se na všechny předsudky a obavy a utíkej do nejbližší posilovny. Nějakým šmrdláním doma pro pocit bych neztrácel energii, tu raději investuj do jídla a objemového tréninku.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pavelito aneb od anorexie ke svalům Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: