Pavelito aneb od anorexie ke svalům


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pavelito aneb od anorexie ke svalům  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Pavelito aneb od anorexie ke svalům
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MiKra


PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak..Bez pořádnýho jídla a pořádný zátěžě z velkých vah nenabereš..Tuším že i Cizo tu psal " bez velkých činek nemůžou být nikdy velký svaly"..Je to svatá pravda a v objemu to platí dvojnásob..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MiKra napsal:
Tak tak..Bez pořádnýho jídla a pořádný zátěžě z velkých vah nenabereš..Tuším že i Cizo tu psal " bez velkých činek nemůžou být nikdy velký svaly"..Je to svatá pravda a v objemu to platí dvojnásob..



takže radši 10 kilovou činku zvednout 5x než 5 kilovou desetkrát? je to v podstatě tak?
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiKra


PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no jasný..proto se jede třeba 5x5 cca 10 a víc opakování to už je rýsovačka.. Myslím že ty si to měl vysekaný až na kost potřebuješ nabrat..:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MiKra napsal:
no jasný..proto se jede třeba 5x5 cca 10 a víc opakování to už je rýsovačka.. Myslím že ty si to měl vysekaný až na kost potřebuješ nabrat..:)


rada nad zlato

Pavelito: vahy a rozsah opakovani kombinuj, 10 opakovani neznamena zadnou rysovacku, proste bez do posilovny, pozadej nekoho o sestaveni nejakeho rozumneho treninkoveho planu a nebo ti ho treba pomuze sestavit nekdo tady (hlavne neposlouchej nektere mistni experty, kdyz ti budou nahodou radit, at das korteho nebo beara ), kombinuje jak stroje tak volne vahy, dbej na spravnu techniku. Zatim jsi asi slaby, ale telo se ti zpevni a adaptuje a zacnes silet a zatez zvysovat, zatim bych se do nejakych tezkych vah pro 5 opakovani nepoustel.Nejaky rozumny split nejlepe pod dohledem bude idelani a nebo treba i neco ve stylu HST
V tvem pripade je stejne klicova strava.

edit: pokud uz jsi drive cvicil, mas nejake zaklady a vis zhruba co a jak, tak cvic sam, ale kazdpoadne zacit pozvolna a zatez pridavat postupne jak bude telo silit
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiKra


PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Že tě pořád baví tohleto....Hele já to myslel přibližně, naznačil sem mu, že je lepší míň opakovaní než víc a ty se chytneš každý blbosti fakt..To že ty děláš 10x10 neznamená že to má dělat taky a tím nabere..Naznačil jsem mu že nemá dělat tu "rýsovačku" co dělá doma a má zvětšit váhy...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MiKra napsal:
Že tě pořád baví tohleto....Hele já to myslel přibližně, naznačil sem mu, že je lepší míň opakovaní než víc a ty se chytneš každý blbosti fakt..To že ty děláš 10x10 neznamená že to má dělat taky a tím nabere..Naznačil jsem mu že nemá dělat tu "rýsovačku" co dělá doma a má zvětšit váhy...


co me bavi?
z toho co jsi napsal, jsem pochopil, ze 10 opakovani povazujes za rysovacku, coz je blbost a ze by tam mel narvat nejlepe neco ve stylu 5x5 nebo rovnou jsi mohl rict korteho, at kluk neni out a jde s dobou
On jeste poradne ani nebyl v posilovne, takze jsem jen chtel rict, ze by mel zacit rozumne na lehkych vahach, klidne i vice opakovani (treba tech tvych rysovacich 10 i vice) a jak bude telo silit, bude zatez zvysovat.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiKra


PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prostě nemá dělat těch jeho x desítek lehsedů a klik a má vzít činku do ruky..A Korteho nepíšu, protože vím jak ten název tu všichni máte rádi.. 5x5 bohatě stačí..

Jak říká Mistr Draper, začni zlehka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mikra promiň ale na rady jsou tady lidi , kteří tomu doopravdy rozumí , tak to nechme na ně , což ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiKra


PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No řeknu to jinak, nepřijde mi, že bych mu poradil špatně tak což?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to jsem ani neřekl ( což neznamená , že jsem to tak nemyslel ) .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MiKra napsal:
No řeknu to jinak, nepřijde mi, že bych mu poradil špatně tak což?


ty mu ve sve podstate chces vnuknout spravnou myslenku, at se vykasle na serie ve vysokem poctu opakovani s vlastni vahou tela a radeji zacne cvicit v posilovne, ok, jen jsi to podal tak, ze ja byt na jeho miste, uz googluju, co je to 5x5 a pomalu pomalu si chystam cinku na mrtvy tah :)
On je zacatecnik, o cviceni toho asi moc nevi, je po anorexii a jeste nebyl v posilovne, coz jsou celkem podstatne veci
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
MiKra napsal:
No řeknu to jinak, nepřijde mi, že bych mu poradil špatně tak což?


ty mu ve sve podstate chces vnuknout spravnou myslenku, at se vykasle na serie ve vysokem poctu opakovani s vlastni vahou tela a radeji zacne cvicit v posilovne, ok, jen jsi to podal tak, ze ja byt na jeho miste, uz googluju, co je to 5x5 a pomalu pomalu si chystam cinku na mrtvy tah :)
On je zacatecnik, o cviceni toho asi moc nevi, je po anorexii a jeste nebyl v posilovne, coz jsou celkem podstatne veci


abych pravdu řekl, hrál jsem fotbal měl nabídky z FK Teplice atd. takže do posilky jsem normal chodil, posiloval atd. Potom jsem zpadl do tý anorexie a teď se necítím ještě na posilku tak jsem se tam byl podívat jen dvakrát asi. Vůli mam ale obrovskou, takže se ještě nějaký ten týden hecnu doma a poté tam naklušu na pevno.

A mohl bys mi s tim treninkem poradit ty? rozepsat mi na týden trénink? abych to zbytečně nepřeháněl, čehož jsem schopnej, neumim si den odpočinout, což je taky asi problém....prostě je to pro mě droga to posilování
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiKra


PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen sem chtěl nahodit, co mě pomohlo i když jsem začínal, ale nech si poradit od zkušenějších... (myšleno v dobrém)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sorry, ale mě tento log připadá jako děsněj fejk a borec si z vás zase jenom dělá prdel, měl nabídky z prvoligového klubu, hoši, toto ne... a ty kecy o tréninku, prostě... to fakt ne, vy mu to věříte? já teda ne...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 6:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
sorry, ale mě tento log připadá jako děsněj fejk a borec si z vás zase jenom dělá prdel, měl nabídky z prvoligového klubu, hoši, toto ne... a ty kecy o tréninku, prostě... to fakt ne, vy mu to věříte? já teda ne...


no já ti to necpu, jestli věřit nebo ne

pro ostatní, co také nevěří foto:
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pavelito aneb od anorexie ke svalům Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: