Pavelito aneb od anorexie ke svalům


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pavelito aneb od anorexie ke svalům  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Pavelito aneb od anorexie ke svalům
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Draper


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2016 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
musim poděkovat Draperovi, za ty roky mu musim dát v pár věcech za pravdu.....ale každej má nějakou cestu a tu asi musí absolvovat no ...


pokud ses vylecenej, tak nemas zac, ale myslim, ze ja jsem zdaleka nebyl jedinej, kdo tady do tebe klaviroval
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2016 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
citace:
musim poděkovat Draperovi, za ty roky mu musim dát v pár věcech za pravdu.....ale každej má nějakou cestu a tu asi musí absolvovat no ...


pokud ses vylecenej, tak nemas zac, ale myslim, ze ja jsem zdaleka nebyl jedinej, kdo tady do tebe klaviroval


Řekl bych, že jo. I když v tomhle koníčku člověk pořád zkouší různý čachry s jídlem....
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2016 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

POokud se žene za výsledkem ve smyslu objemů a mohutnosti tak vyléčený není, stejně jako je nemocná většina lidí tady co to berou vážně. Přesně jak jsi kdysi sám Drejpe napsal, bigorexie... Ale určitě to je do života lepší než anorexie :)
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2016 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wondra napsal:
POokud se žene za výsledkem ve smyslu objemů a mohutnosti tak vyléčený není, stejně jako je nemocná většina lidí tady co to berou vážně. Přesně jak jsi kdysi sám Drejpe napsal, bigorexie... Ale určitě to je do života lepší než anorexie :)


Ne ne, to zase ne, hodně toho i nasprintuju, naběhám....jde hlavně o funkčnost, řekl bych.....je to prostě koníček, a jelikož žiju mimo ČR, tak jsem začal i něco studovat a věřím, že tohle bude i moje práce, takže tak ...
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: po červen 18, 2018 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
Dfens popisuje tychto ludi ako ichtylov ma to v hlave zasrane ,,zdravou: vyzivou a bude sa s vami do krvi hadat ako ma pravdu on a aky zdravy zivot zije,ale aj to je clovek...

Tak 7 let jsem nepřidal žádný transformation


_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pavelito aneb od anorexie ke svalům Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: