AMINOKYSELINY


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 106, 107, 108  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - AMINOKYSELINY  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> AMINOKYSELINY
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neber to jako útok, ale rovnou si spolu s tím zákonem přečti i pravidla českého pravopisu. Jak chceš vést pořádnou diskuzi na citlivé téma, když se Tvé psané vyjádření nedá číst?
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 1:13 pm    Předmět: Re: PavelV Odpovědět s citátem

Mates-daoc napsal:
Ronnie ten zákon už vyšel ale málo lidi o něm vi a jsou tam nějake data k tomu atd,
nečetl jsem ho celý , ještě jsem se k tomu nedostal ,


O tom zákonu neví "málo lidí", vědí o něm naprosto všichni, kdo se problematice sportovní výživy hlouběji věnují. Řada z nich byla i na nemálo seminářích v ČR i v zahraničí. Jen nepochybuji, že "důvěryhodné zdroje" pisatelů zde na fóru mnohdy s jen pár desítkami příspěvků jsou mnohem relevantnější... Ach jo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
PavelV


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
pokud máš ten rozbor se všemi látkami steroidních saponinů, alkaloidy, flavonoidy, pryskyřice, třísloviny [td tak bys mohl postnout !!!
rád změním názor, ale asi pochybuji
[/quote]

To o čem mluvíš, nezveřejňuje (neplést si s nedáním k dispozici) žádná firma, neboť by to byl přesný návod na jejich výrobek. Jinými slovy, s každým výrobkem je dost práce na to, aby se pak někde vystrčil papír a konkurenci se řeklo: Hele, ono to funguje, tak si to udělejte podle tohodle rozboru taky, kluci.

Dočetl jsem se, že pracuješ pro vývoj škodovky (o čemž pochybuji zrovna tak, jako ty o extrifitu), tak se ti to pokusím přiblížit. Když Škodovka potřebuje prozkoumat jaký šroubky jsou v motoru Hyundaie, tak jde, koupí auto od Hyundai a rozebere ho do toho šroubku, který potřebuje prozkoumat.
Pokud ty potřebuješ prozkoumat tříslovinu v Tribulusu, tak není nic jednoduššího, než jít, koupit si Tribu, nechat si udělat rozbor a s tím rozborem pak argumentovat po fórech. Zatím jenom argumentuješ slovy, nevím, někde jsem viděl, možná apod.

A jen tak na závěr. Tribu není zrovna látka, která MUSÍ zabrat každému. Ať je z plodu, nebo ne. Je to přesně ten typ doplňku, který má na někoho obrovský účinek, na někoho méně a na někoho vůbec. To prostě není protein. Takže, tohle se prostě musí vyzkoušet. Když to funguje, fajn. Když ne, nedá se nic dělat. V tom ti nějaké rozbory nepomůžou. Ty mají smysl třeba u produktů typu Hydro, Long, BCAA Instant apod...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přesně, není úplně fér srovnávat amina s tribulusem a ohánět se tím, že "to nefunguje"

a těžko tady jakákoli ze stran dá jasný a nevyvratitelný důkaz o složení doplňku výživy, takže tu maximálně můžete dál plácat výrazy jako "slyšel jsem, že...", "myslím/možná/nejspíš", "četl jsem studii, ale nemůžu si vzpomenout kde" apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I když dáš rozbory a výsledky testů,tak ti odpůrci napíší,že sis to vymyslel nebo podstrčil pár silných a potom prodáváš hnůj atd.Prostě buď věřit chceš nebo nechceš a to je v každé branži.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ups, je obrovský rozdíl jestli je z květu nebo plodu apod, , proto že se využívá cela rostlina ,
ale rozdil je že v kořenech se nachází zejména saponin diosgenin natož v květech je steriny, stigmasterin, campestrin, beta-sitosterin, steroidy diosgenin, flavonoidy campherol, alkaloidy, rutin a quercetin ,
nepotřebuji prozkoumat jen třislovinu ale taky další latky v tom obsaženy ,

ukončíme tuto debatu , a udělám jeden krok, nechám udělat komp. rozbor tribulusu od, ex.it, zakoupen v kamennem obchodě ,
a pokud to dovolí Ronnie tak to tady mužu zveřejnit datra . souhlasíš ??


PS: ve vyvojáku pod škodovkou jsem pracoval. osobně sám sem se podílel na vyvoji a výrobě přední masky a kol na rapida , do prototypu , to jen tak pro zajímavast,
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OT: ve vývoji ve Škoda auto jsem pracoval taky, to není zase tak něco extra a vůbec ne neuvěřitelného.

Ring volný.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelV


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mates-daoc napsal:
ups, je obrovský rozdíl jestli je z květu nebo plodu apod, , proto že se využívá cela rostlina ,
ale rozdil je že v kořenech se nachází zejména saponin diosgenin natož v květech je steriny, stigmasterin, campestrin, beta-sitosterin, steroidy diosgenin, flavonoidy campherol, alkaloidy, rutin a quercetin ,
nepotřebuji prozkoumat jen třislovinu ale taky další latky v tom obsaženy ,

ukončíme tuto debatu , a udělám jeden krok, nechám udělat komp. rozbor tribulusu od, ex.it, zakoupen v kamennem obchodě ,
a pokud to dovolí Ronnie tak to tady mužu zveřejnit datra . souhlasíš ??


PS: ve vyvojáku pod škodovkou jsem pracoval. osobně sám sem se podílel na vyvoji a výrobě přední masky a kol na rapida , do prototypu , to jen tak pro zajímavast,


Mě je to srdečně jedno. Klidně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vejdy


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkná debata.Doufám,že jsem jí neodstartoval já a mým tvrzením,že Extrifit má ty nejlepší suplementy v oblasti sportovní výživy!?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michoo


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz uz je to u tech rozboru. Ronnie, psal jsi tady ze jste delali rozbor na Amino-X od BSN a ze dopadl spatne, jak to vypada s oficialnim zverejnenim?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Michoo napsal:
Kdyz uz je to u tech rozboru. Ronnie, psal jsi tady ze jste delali rozbor na Amino-X od BSN a ze dopadl spatne, jak to vypada s oficialnim zverejnenim?


Na to už čekám taky nějakej pátek, i když tyto amina osobně nekupuji, zajíma mě to do budoucna.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

"Oficiálně" ho na web dávat nejspíš nebudu, protože naprosto upřímně, na vzájemné dělání ramen a vyhrožování si právníky s protistranou nemám čas a aktuálně mi to za to nestojí (ne že bychom to s největší pravděpodobností neustáli, protože papír s kulatým razítkem je papír s kulatým razítkem - ale ten čas je pro mě osobně prostě teď cennější).

...každopádně už jsem ho viděl kolovat po netu, tzn. nebude zas takový problém se k němu dostat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MAST3R


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A nechtěl bys to poslat jenom mě do PM? Já bych to klidně rozeslal dál.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davesix


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To bych taky rád viděl Dřív sem je chvíli užíval a byl jsem docela spokojenej
_________________
Never give up! Veni, vidi, vici.
Můj osobní log: http://forum.ronnie.cz/dave-s-log-aka-warrior-diet-t32106.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vejdy


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to zřejmě napovídá,že bsn v testu propadlo?Tak je otázka co je kvalita na dnešním trhu,každý slibuje že ten,onen suplement je skvělej a že šlape,ale pravda asi bude trochu jinde...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Instant BCAA | Extrifit
Skutečně čistá instantní BCAA bez jakýchkoli jiných složek.
549 Kč
BCAA Instant | Survival
Instantní aminokyseliny s obsahem BCAA, glutaminu a argininu s výbornou rozpustností i chutí.
499 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - AMINOKYSELINY Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 106, 107, 108  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: