Snídaně-alternativy?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Snídaně-alternativy?  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Snídaně-alternativy?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Redshank


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 2:56 am    Předmět: Snídaně-alternativy? Odpovědět s citátem

Mám trochu problém poslední dobou do sebe dostat vločky, s velkým odporem je snídám tak 30 minut, už se mi hnusí. Snažil jsem se najít jiný alternativy, většinou jsem narazil na vaječnou omeletu s pečivem, problém že vajíčko nepozřu

Co snídáte Vy? to pečivo by mi třeba vyhovovalo, ale s čím? nemám vůbec nějak fantazii.. Cornflaky apod. taky nevim no, tak nějak mi to i chutná ale asi bych je nechal až jako poslední řešení..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzaj95


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vloček je velké množství, nejen ovesné a dají se upravovat na stovky způsobů. Dá se snídat taky mléčná rýže ( domácí ) nebo těstoviny s jogurtem na sladko mi nevadily, nicméně tam nenaženeš tolik vlákniny, jako z vloček. Můžeš taky přemýšlet o MRP
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus Quinou, chutna to dobre, je mekka a taky tepla snidane a vyzivna.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 12:09 pm    Předmět: Re: Snídaně-alternativy? Odpovědět s citátem

Jestli nejsi v dietě, což takhle mléčná rýže? Ale pozor, docela rychle se přejí. Já ji jednu dobu jedl každý den plnou misku a poslední 3 litrový krabice jsem už nikdy nesnědl ...
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davesix


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 12:21 pm    Předmět: Re: Snídaně-alternativy? Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Jestli nejsi v dietě, což takhle mléčná rýže? Ale pozor, docela rychle se přejí. Já ji jednu dobu jedl každý den plnou misku a poslední 3 litrový krabice jsem už nikdy nesnědl ...


Byl jsem na tom úplně stejně, ze začátku strašná bomba. Po pár týdnech už jsem ji nemohl ani vidět, tak jsem asi 5 krabic daroval kamarádovi..
_________________
Never give up! Veni, vidi, vici.
Můj osobní log: http://forum.ronnie.cz/dave-s-log-aka-warrior-diet-t32106.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Redshank


PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za tipy, zkusim nejspíš tu mléčnou rýži tu z ronnie, já si právě do teď myslel že se hodí spíš do diety Quinou jsem pamatuju měl kdysi dávno, a možná by to bylo ještě horší než ty vločky :D
MRP je co? Našlo mi to jen nějakej účetnickej software
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ikski


PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja snidam vejce se slaninou :) vlocky uz nemuzu ani videt
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ikski napsal:
ja snidam vejce se slaninou :) vlocky uz nemuzu ani videt

Já těž, k tomu oliv. olej, pórek/cibulku a cherry rajčata, okurku a mám kvalitní plnohodnotnou snídani.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
ikski napsal:
ja snidam vejce se slaninou :) vlocky uz nemuzu ani videt

Já těž, k tomu oliv. olej, pórek/cibulku a cherry rajčata, okurku a mám kvalitní plnohodnotnou snídani.


Hezký. Ale ještě ti tam chybí zelená paprika, bílá paprika, červená paprika, žlutá paprika, celer, mrkev, cuketa a trochen baklažánu. Je fajn, že si ještě někdo v dnešní době dokáže takhle vyhrát se snídaní. To já mám něco podobnýho s ovesnou kaší, jejíž moje příprava spíš už vypadá jak alchymie v laborce.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 10:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:

Hezký. Ale ještě ti tam chybí zelená paprika, bílá paprika, červená paprika, žlutá paprika, celer, mrkev, cuketa a trochen baklažánu. Je fajn, že si ještě někdo v dnešní době dokáže takhle vyhrát se snídaní. To já mám něco podobnýho s ovesnou kaší, jejíž moje příprava spíš už vypadá jak alchymie v laborce.


Hmmmm .... no, jelikož už mám naučený pohyby a přesně vím co kdy udělat a kam šáhnout, příprava nezabere dlouhou dobu a docela to odsýpá.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 11:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Snídám tzv meat and nuts breakfast (kolem sedmé ráno), nemůžu si stěžovat. (tj žádné sacharidy jako první jídlo) Mám pak zvýšenou energii přes celý den od té doby, co to takto dělám (zdroj: Ben Pakulski - MI40). Přibližně o hodinu déle si již dám vločky a to do mě lezou daleko lépe, než hned po probuzení (tam jsem je dřív do sebe taky ládoval půl hodiny).
Prakticky je meat and nuts breakfast o tom, že se jí protein + zdravé tuky, takže jím většinou 2 vajíčka (míchaná) na troše másla a k tomu hrst různých ořechů. Dobré je k tomu přidat i zeleninu. Já si k tomu ještě pro zdraví dávám zelený čaj.

EDIT: Když se nad tím tak zamyslím, tak než jsem takto začal jíst, tak jsem řešil problém s žaludkem po ránu neustále. Prostě jsem to do sebe nedokázal dostat, cítil jsem se jako bych měl sevřenej žaludek a při pohledu na jídlo se mi spíš ten žaludek obracel... Od té doby, co to jedu takto, tak se vlastně celý problém vyřešil (a to jsem ho měl prakticky celý život).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johnyr


PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vločky samostatné s mlékem mi moc nechutnají, moje kombinace na kterou se každé ráno těším tato:
Ovesné vločky
Mléko
1 nakrájený banán
cca. hrst mixu ořechů (vlašský ořech/lískový ořech/kešu ořech)
1 lžíce granka

Toto všechno zamíchat a je to ok . Uvažoval jsem, že bych to dal do mixéru, protože je pravda, že to člověk do sebe docela dlouho cpe.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Snídaně-alternativy?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: