SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 104, 105, 106  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BiancaRazza


PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ok tak dík :D za ponuku tej zľavy idem to pozrieť čo si objednám a napíšem ti mail
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, do rukou se mi dostaly 2 vyrobky s teměř prošlou zaruční lhutou, dostal jsem je zadarmo (vyřizoval jsem bratrancovi proteiny za 3000 a tohle dostal jako tresnicku a dal mi to)
Je to weider speed booster50 tablet a Nitrend cyclox 20 tablet....

Weider by mel byt predtreninkac a nutrend NO...to oboje je pred treninkem? Jaky je v tom rozdil? Weider je na unavu a nutrend na regeneraci? Snad me chapete...taky pokud s temi vyrobky mate nejakou zkusenost,byl bych rad, popravde ani nevim esi to mam strcit do pusy...:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iv0o


PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 2:56 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
Zdravim, do rukou se mi dostaly 2 vyrobky s teměř prošlou zaruční lhutou, dostal jsem je zadarmo (vyřizoval jsem bratrancovi proteiny za 3000 a tohle dostal jako tresnicku a dal mi to)
Je to weider speed booster50 tablet a Nitrend cyclox 20 tablet....

Weider by mel byt predtreninkac a nutrend NO...to oboje je pred treninkem? Jaky je v tom rozdil? Weider je na unavu a nutrend na regeneraci? Snad me chapete...taky pokud s temi vyrobky mate nejakou zkusenost,byl bych rad, popravde ani nevim esi to mam strcit do pusy...:-)


nie to je čipok si musis strcit do konecnika nie ust ... a skus pozriet na nete ked zadas nazov co ako nie ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja to myslel tak jestli to nejsou nejake shity:-) tak blbej zase nejsu:-) :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
Ja to myslel tak jestli to nejsou nejake shity:-) tak blbej zase nejsu:-) :-)


sedni si a googli a googli, a aš zjistíš že .???

Speed Booster firma: Weider -- Složení (ve 100 g) :
Bílkoviny:1,5 g, Sacharidy:92 g, Tuky1 g, Guarana: 12300 mg z toho kofein: 1200 mg.
Fruktóza, glukóza, guarana extrakt, 12,3% prášek, sladidlo: sorbitol, dělící prostředek: stearan hořečnatý a oxid křemičitý, aroma, kyselina citronová

pro tebe řeknu cukr (drahy cukr ) ,guma,a kofein, nic extra prostě klasika , nic ti neublíží ,

Cyclox firma: Nutrend
L-Arginin-alfa-ketoglutarát, L-Citrulin malát, mikrokrystalická celulóza, extrakt Gynostemma pentaphyllum (80 % gypenosidů), pomocné látky (sorbitol, dextrin, stearan hořečnatý)
ve 100 g je 50g aakg . + 25 g citrulunu malate . takže taky nakopavak ,

tyto dvě věci ti nemužou ublížit a mužeš je brat součastne ,
první vyrobek kofein + cukr :-) druhy aakg + citrulina ,
co ti k tomu více napsat ,
jen si zjisti tvoji reakci na kofein
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ellmaki


PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, chtěla bych se zeptat který před tréninkový produkt se hodí do diety. Popřípadě které kombinace jsou vhodné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tracey


PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přihodím také dotaz: Má někdo zkušenost s Dexyfenem od Image Sports?
_________________
Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo (Sigmund Freud).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

doporučuji než začnete vyhazovat peníze za spalovače si prohlédnout co obsahují...nesmí se tu moc jmenovat při pomlouvání tak to vemu obecně

drtivá většina těch načančaných spalovačů mají jako hlavní složku kofein nebo jeho alternativy ve formě ruznych divně pojmenovanych vytažku ze zeleneho čaje

(ten si mužete vařit normalně)

jedny z nej stimulantů jsou cucací kofeinove kapsle...nevim esli me neco nabudilo víc...věci jako assault apod...nevím nevím...cokoliv co obsahuje NOčko podle mě není moc dobrý do diety...snižuje to výkonnnost

takže si kupte kofein a nebo jiné stimulanty za rozumnou cenu a hlavne si na netu najdete jak to rozumne cylkovat

taky samozrejmne je rozumne použivat spalovače správně...a to né zazačátku diety a aerobky kdy vaše tělo reaguje samo o sobě nejlíp...ale nechal bych to až někam kekonci na dosažení vaší vysněné formy na poslední měsíc např :) vaše změna vás motivuje sama o sobě

pro chlapy co již vlastní nějaky ty boule na sobě je dobré cpát tam aminokyseliny (opět je nutne brat nejake kvalitní, určitě bez sacharidů) dříve sem pil tekuté ale tablety jsou asi lepší ty tekuty sem pil po litrech od staru a jakoze nic :D velky nic...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tracey napsal:
Přihodím také dotaz: Má někdo zkušenost s Dexyfenem od Image Sports?


určitě bude fungovat...co čtu tak jedna davka = čtyři kávy :)...kofeeeein... (like i said)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Luster


PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile04 napsal:
věci jako assault apod...nevím nevím...cokoliv co obsahuje NOčko podle mě není moc dobrý do diety... snižuje to výkonnnost
to je nejaka tvoje inovativni studie? ja sem s assaultem odcvicil ty nejnarocnejsi treninky a vyrazne mi pomahal (a o to vic v diete), a rozhodne neslo o zadnej placebo efekt..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
Smile04 napsal:
věci jako assault apod...nevím nevím...cokoliv co obsahuje NOčko podle mě není moc dobrý do diety... snižuje to výkonnnost
to je nejaka tvoje inovativni studie? ja sem s assaultem odcvicil ty nejnarocnejsi treninky a vyrazne mi pomahal (a o to vic v diete), a rozhodne neslo o zadnej placebo efekt..


mluvil sem o tom že snižuje vykonnost a to myslim dava smysl vzhledem k tomu co NO jako takové dělá...na trenink silový do posilky je to skvělá věc a pocitově ti to dá hodně...ale opravdu nevidím důvod proč ho brát do diety a kardio treninku

hmm?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Luster


PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja ho bral i treba na thaibox, kde me prave jeho ucinek nejvic sedel a pomahal, po treninku sem byl jeste schopnej jit treba behat (kdybych chtel:), oproti beznymu stavu totalni zdechlosti , takze asi tak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

s assaultem mam jeden velkej problem - jakmile zacnu cvicit, tak proste nemuzu prestat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honza94


PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Assault můžu taky doporučit i do diety, člověk se mnohem více potí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

honza94 napsal:
Assault můžu taky doporučit i do diety, člověk se mnohem více potí.
Pocení souvisí s dietou?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thermogenic Fair Power ® | Survival
Účinná kombinace synefrinu, kofeinu, L-karnitinu a dalších látek do redukce hmotnosti.
399 Kč
Agrezz ® | Extrifit
Maximálně napumpované svaly, dokonalá koncentrace na trénink, skutečná intenzita!
699 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 104, 105, 106  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: