Harderheavy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Harderheavy  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Harderheavy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HarderHeavy


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
HarderHeavy napsal:
No tak a su zase nemocnej.... mám nějakou imunitu v řiti asi, možná aids nebo sifl každopádně dnes mi přišla Olympijská osa, takže zase konečně cvičení v domácích a krom Kuřimi na světě nejlepších podmínkách !

jen tak ze zvědavosti? Co sis pořídil za osu?


Díky přátelům z crossfitu sem našel eshop CrossAthlete, vyšlo mě to na 3400 Kč (Nadměrnej balík, pošta drahá) Rozměry správný, hned jsme jí naložil na 220 a jen zvednul ze stojanu, ani se neprohla, takže asi bude kvalitní. I když nedoporučujou osu odhazovat a 320 by měla vydržet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

HarderHeavy napsal:
hned jsme jí naložil na 220 a jen zvednul ze stojanu, ani se neprohla, takže asi bude kvalitní..


nechci ti kazit radost, ale tohle je právě důkaz nekvalitní oceli, nepruží, ale pak se rovnou ohne.

Osa z kvalitní oceli je pružná, máme u nás ivanko, eleiko a jednu profi osu z maďarska a všechny poznáš už od nějakých 120 kg jak krásně pruží. Pak tu máme jednu levnou z nějakýho eshopu za asi 3200 kč, tvrdá nepružná ocel, taky se nikdy ani nehla, ale při 280 se ohla a už tak zůstala

Navíc na nepružný ose ti přijde všechno strašně těžký. Uvidíš. Takže hodně štěstí.

Doufám, že teď nebudeš chtít jít páchat sebevraždu.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LLLuke


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
Osa z kvalitní oceli je pružná, máme u nás ivanko, eleiko a jednu profi osu z maďarska a všechny poznáš už od nějakých 120 kg jak krásně pruží.

Jo a pak na takovou osu (ivanko), příjde někdo jako Milan Špingl a nedostane to na soutěži ze stojanů . Osobně měkké osy nesnáším, máme Leoko ty krásně nepruží a rozhodně se nedá říct, že nejsou kvalitní .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LLLuke napsal:
Tom.K. napsal:
Osa z kvalitní oceli je pružná, máme u nás ivanko, eleiko a jednu profi osu z maďarska a všechny poznáš už od nějakých 120 kg jak krásně pruží.

Jo a pak na takovou osu (ivanko), příjde někdo jako Milan Špingl a nedostane to na soutěži ze stojanů . Osobně měkké osy nesnáším, máme Leoko ty krásně nepruží a rozhodně se nedá říct, že nejsou kvalitní .


na tomhle ivanku se v americe dřepuje 500+ a nikdo si nestěžuje hele!

Nejde přece srovnávat Leoko s čínou. Navíc nevím na jakých vahách se pohybuješ, ale Leoko podle mě pruží dost.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
LLLuke napsal:
Tom.K. napsal:
Osa z kvalitní oceli je pružná, máme u nás ivanko, eleiko a jednu profi osu z maďarska a všechny poznáš už od nějakých 120 kg jak krásně pruží.

Jo a pak na takovou osu (ivanko), příjde někdo jako Milan Špingl a nedostane to na soutěži ze stojanů . Osobně měkké osy nesnáším, máme Leoko ty krásně nepruží a rozhodně se nedá říct, že nejsou kvalitní .


na tomhle ivanku se v americe dřepuje 500+ a nikdo si nestěžuje hele!

Nejde přece srovnávat Leoko s čínou. Navíc nevím na jakých vahách se pohybuješ, ale Leoko podle mě pruží dost.


Myslím, že lukin se pohybuje na nejvyšších vahách v 83kg u nás :) Opravdu máme Leoko a ty nepruží jak Ivanko.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RaptorMira napsal:
Tom.K. napsal:
LLLuke napsal:
Tom.K. napsal:
Osa z kvalitní oceli je pružná, máme u nás ivanko, eleiko a jednu profi osu z maďarska a všechny poznáš už od nějakých 120 kg jak krásně pruží.

Jo a pak na takovou osu (ivanko), příjde někdo jako Milan Špingl a nedostane to na soutěži ze stojanů . Osobně měkké osy nesnáším, máme Leoko ty krásně nepruží a rozhodně se nedá říct, že nejsou kvalitní .


na tomhle ivanku se v americe dřepuje 500+ a nikdo si nestěžuje hele!

Nejde přece srovnávat Leoko s čínou. Navíc nevím na jakých vahách se pohybuješ, ale Leoko podle mě pruží dost.


Myslím, že lukin se pohybuje na nejvyšších vahách v 83kg u nás :) Opravdu máme Leoko a ty nepruží jak Ivanko.


Už vím kdo to je.:-) Na Leoku jsem kdysi zvedal a nepřišlo mi to nějak rozdílný od našeho nového Ivanka. Ale ta čína kterou myslím, že si kolega pořídil je proti tomu fakt hroznej ingot.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HarderHeavy


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:

Už vím kdo to je.:-) Na Leoku jsem kdysi zvedal a nepřišlo mi to nějak rozdílný od našeho nového Ivanka. Ale ta čína kterou myslím, že si kolega pořídil je proti tomu fakt hroznej ingot.


Hohooo, netuším jak se pracuje s Ivankem, pro moje cvičení je to co jsme koupil luxusní osa, na rozdíl od ostatních os v této cenové relaci má správné rozměry, úchop 28mm (všechny osy okolo tří tisíc jsou tlustý, 32mm), správné vroubkování atd. a je to výroba Německo... jsem chudej student a nepotřebuju doma osu deset tisíc a vejš, rád mám na cvičení svůj klid a doma mám vše co k tréninku potřebuju, a jelikož se polehoučku zlepšuju, tak sem spokojenej..... Stejně na nějaký těžký dřepy, benče jedu radši do Kuřimi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HarderHeavy napsal:

má správné rozměry, úchop 28mm (všechny osy okolo tří tisíc jsou tlustý, 32mm), správné vroubkování atd. a je to výroba Německo


tak to je jiná. Já na to koukal a zdálo se mi, že to jsou ty samé čínské jako máme u nás. To fakt nebrat. Tak snad to bude gut.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HarderHeavy


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
HarderHeavy napsal:

má správné rozměry, úchop 28mm (všechny osy okolo tří tisíc jsou tlustý, 32mm), správné vroubkování atd. a je to výroba Německo


tak to je jiná. Já na to koukal a zdálo se mi, že to jsou ty samé čínské jako máme u nás. To fakt nebrat. Tak snad to bude gut.


Však nejakej střep bych nekoupil, hledal jsem asi rok než jsem pořídil.... chtěl jsem jí objednávat přímo z Deutschlandu, ale nakonec jsme narazil na obchod v ČR kterej to dováží. Takže snad dobrý kup, uvidím jak bude sloužit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HarderHeavy napsal:
...a je to výroba Německo...


To ti říkal někdo, kdo to objednává nebo tak jen usuzuješ podle toho, že je to eshop z Německa. Krom toho mají i doménu https://www.strengthshop.co.uk/

"Strengthshop was established in UK in 2009, and the Strengthshop.de was established in 2012 to provide competetive offers to customers in Europe."

Tím chci spíš jen naznačit, že za tu cenu bych moc nepočítal, že je to vyrobený v Německu. Já mám tady z té cenové relace celkem strach. Snad ti bude sloužit dobře.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HarderHeavy


PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je pravda že ověřené to nemám, kde byla vyrobena.... Tak či onak, je to jediná osa se správnými rozměry za tuto cenu...... Myslím že bude sloužit dobře, neplánuju na ní dřepovat 300.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když tak z toho uděláš takovou tu "holubičku" a prodáš to jako umělecké dílo minimálně za 6
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HarderHeavy


PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RaptorMira napsal:
Když tak z toho uděláš takovou tu "holubičku" a prodáš to jako umělecké dílo minimálně za 6


Nebo jsem taky vždycky chtěl velkej luk !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HarderHeavy napsal:
Je pravda že ověřené to nemám, kde byla vyrobena.... Tak či onak, je to jediná osa se správnými rozměry za tuto cenu...... Myslím že bude sloužit dobře, neplánuju na ní dřepovat 300.


Však v pohodě, teď ji tam mají v akci dokonce za nějakých 80E.
A určitě je to lepší, než koupě třeba od Grunsportu. Pokud jsou to ty šmejdský osy, co jsou v BG a chtějí za ně podle ceníku 5227Kč, mají nosnost do 200kg a ohýbají se při dynamičtější pohybu při nějakých 160-170kg, tak je tohle určitě zlatá koupě.
Já si právě teď taky už konečně po objednávám nějaký blbosti domů a osu jsem si vybíral podle PSI, aby se s ní daly dělat nějaký dynamičtější prasárny a ještě možná popřemýšlím o nějaké levnější, aby se daly trochu zkrátit tréninky a byla trochu lepší fýza.
Kotouče bereš odkud?
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HarderHeavy


PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kotouče jsem si nechal vyrobit u www.ma-vybaveni-posiloven.cz , v nabídce jsou sice na malou osu, ale za stejnou cenu ti udělá i s velkým otvorem.. ve skutečnosti jsou to kotouče Panatta sport, s dírou na boku pro úchop. za tuhle cenu to nešlo odmítnout, ještě když to dělá chlápek o vesnicu vedle mě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Harderheavy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: