OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 72, 73, 74  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne září 29, 2013 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
Mě by zajímal rozdíl mezi tím HellNox ENox a Actinox....jedine co vim je ce actinox je ''celodenni pumpa'' ?

To mě taky zajímalo, hl. mezi ActiNOx a Hell, ..odpověď jsem našel na ofic. stránkách Extrifitu v diskuzi.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelV


PříspěvekZaslal: ne září 29, 2013 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ROZDÍL E.NOX, HELLNOX a ACTINOX:

Ahoj kluci, já to vezmu trochu letem světem, ale vypíchnu to nejzákladnější. E.NOX je klasická nakopávačka- velký důraz na prokrvení svalů a pocit napumpovanosti. Zároveň dodá dost energie na cvičení.
Hellnox je de-facto složenina E.NOXU a Hell gelu. Pokud byste si hodili vedle sebe složení, tak vám z toho vyjde, že Hell gel je takové více prorůstové NO, protože obsahuje BCAA, Glutamin, crea atd.. A HellNox je věc, která tohle všechno násobí, protože je tam toho skutečně hromada a otázka je, jestli je zapotřebí vůbec dávat třeba ještě navíc glutamin a bcaa po tréninku. Navíc je tam špičková látka ActiNos a německý Creapure, prostě kvantum nejdražších a nejlepších komponentů. No a k tomu se přidaly osvědčené věci z E.NOXu, které dokážou nahnat tyhle růstové složky přímo do svalu. Pak je ale taky jasný, že ta cena musí být prostě vyšší.Je to pro ty, co chtějí maximum, protože nic lepšího, co se týká složení, teď momentálně není.

A nakonec Actinox. POZOR! To není předtréninkáč! Actinox má za účel zásobit vás celodenně BCAA a glutaminem díky zvýšenému prokrvení svalové tkáně. A to prokrvení způsobuji ty moderní nitro peptidy. Tzn. onen ActiNos. A díky tomu, že těch nitro peptidů je tam fakt hromada, tak to funguje.

Jinak, co stojí za pozornost, tak Extrifit na těch nových obalech napsal složení do posledního mikrogramu. A to především kvůli těmto fórům, aby vzal možnost některým expertům spekulovat, že tam něco nesedí a kdesi cosi. (takové ty urban legendy) :-)
Tak doufám, že vám to bude šlapat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: st říjen 02, 2013 8:40 am    Předmět: extrifit Odpovědět s citátem

Kdo už zkoušel new suplementy od Extrifitu, tak prosím o recenzi o pocitech,efektu,atd..hlavně na hellnox, který mě vcelku zajímá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st říjen 02, 2013 12:43 pm    Předmět: Re: extrifit Odpovědět s citátem

JrElda napsal:
Kdo už zkoušel new suplementy od Extrifitu, tak prosím o recenzi o pocitech,efektu,atd..hlavně na hellnox, který mě vcelku zajímá.


podívej se prosímtě na předchozí stránku.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vitaminlemon


PříspěvekZaslal: čt říjen 03, 2013 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec máte někdo zkušenosti s Nitrix 2.0?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tasoun


PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 11:46 am    Předmět: DMAE je super Odpovědět s citátem

Tak na doporučení z fóra jsem vyzkoušel ten DMAE výrobek, nejprve z lékárny, po využívání celého balení jsem se postupně cítil svěžeji, pak známý objednal DMAE v práškové formě někde z aukra a musím říct, že s výrobky z lékárny je to nesrovnatelný. Nástup účinku rychlejší, pravda užíval jsem i b-komplex a lecitin, ale to i u těch toboletk z lékárny. Řekl bych že jsem díky tomu ožil a lépe snáším i dny, kdy je méně slunce a počasí, že by psa nevyhnal. I v tyto dny chodím běhat a užívám si na čerstvém vzduchu. Na změny slunečního svitu jsem byl hodně citlivý, zimu jsem vždy přetrpěl, pokud bylo zakaboněno bez azůra. Z piracetamu jsem většinou hodně roztěkaný a v neklidu, někdy jsem cítil horko do hlavy a pozitivní účinky na psychiku nebyly až takové, že by převyšovaly ty nepříjemný stavy. S DMAE se mi zlepšila paměť i rychlost odpovědí, taky pokožka.
Co se týče výkonu, tak běhám 4x týdně 16 kilometrů, namísto předchozích 12-13km a to jen, když jsem se donutil... Super věc.
A pro mozek jednoznačně blaho, rád řeším různé hlavolamy, IQ otázky a rébusy, s radostí jsem se pustil do věcí, které jsem dřív nedořešil. Škoda, že tohle nebylo běžný před patnácti lety, kdy jsem promoval, určitě by to bylo s lepšími výsledky...
Účinky bych přirovnal, tak jako už někdo zde na fóru, ke kofeinu, člověk je nabuzený, lačný po informacích, dobře je zpracovává a vyhodnocuje, ale narozdíl od kofeinu účinek neupadá a navíc u kofeinu ať už z guarany nebo v tabletách jsem byl vždy strašně roztěkaný, nabuzený ale roztěkaný, ne-dobře se mi koncentrovalo. Pokud jsem si nedal kofein, tak ze mně ten den nic nebylo, mnohem větší únava než kdybych kofein nebral. DMAE když vynechám, nebo na pár měsíců přestanu, tak jsem zcela normální, tím myslím nevyčerpaný z předešlého užívání jako u kofeinu. Po kofeinu se mi taky špatně usínalo a spánek nebyl plnohodnotný, pořád nějaké převalování, buzení atd... S DMAE, když večer ulehnu, tak ráno vztanu odpočatý plný sil. Jo a sny, tak živý jsem měl snad jen v dětství, zdá se mi, že je můžu i ovládat.... Trošku mi to celé připomíná ten český film - Brainstorming - "dementnímu" 70 otci, který nekomunikoval, pomočoval se ... zkoro na umření. Objednali mu tablety z US nebo odněkud a z dědka se stal mladík, začal mluvit, zajímat se o dění ve světě, kultuře, o vnoučata, usmířil celou rozhádanou rodinu ... Kdo tohle čte a nevyzkoušel to, tak si řekne, že jsem asi nějaký zfetovaný blázen. Ale opak je pravdou, stravuji se zdravě, nekouřím, alkoholu se napiji jen svátečně a léky všeobecně neužívám, když mě bolí hlava, tak piji hodně vody nebo jdu spát, pokud to jde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tasoun


PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 11:49 am    Předmět: Tribullus Odpovědět s citátem

Jo a tribulus - kotvičník mám vysetý na dvorku, jednou jsem tam rozhodil semeno a teď to každý rok vyleze. Ona je to v podstatě nenáročná plevelná bylina ve východních zemích. A nejlepší je mladé čerstv zelené listí do salátu. Nebo pak usušit a vařit čaj z toho. Svaly potom rostou jak divý, pokud se k tomu samozřejmě přidá i aktivita....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Č174


PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 1:33 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Zkusil jsem E-NOX a jsem spokojený.. při prvním tréninku jsem měl pocit, že mi každou chvíli praskne srdce, teď už jsem si na to asi trochu zvykl, ale i díky tomu kreatinu a intenzitě jsem se za krátkou dobu pěkně nafoukl a ještě mi zbývá půl balení, tak uvidíme po dobrání..
[/img]
_________________
Moje MOTTO:

Fitness trénink nesmí být jako pomíjivá móda. Má to být celoživotní investice.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 2:13 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

Č174 napsal:
Zkusil jsem E-NOX a jsem spokojený.. při prvním tréninku jsem měl pocit, že mi každou chvíli praskne srdce, teď už jsem si na to asi trochu zvykl, ale i díky tomu kreatinu a intenzitě jsem se za krátkou dobu pěkně nafoukl a ještě mi zbývá půl balení, tak uvidíme po dobrání..


Kolik si dal odměrek?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Č174


PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 2:19 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Č174 napsal:
Zkusil jsem E-NOX a jsem spokojený.. při prvním tréninku jsem měl pocit, že mi každou chvíli praskne srdce, teď už jsem si na to asi trochu zvykl, ale i díky tomu kreatinu a intenzitě jsem se za krátkou dobu pěkně nafoukl a ještě mi zbývá půl balení, tak uvidíme po dobrání..


Kolik si dal odměrek?


dvě
_________________
Moje MOTTO:

Fitness trénink nesmí být jako pomíjivá móda. Má to být celoživotní investice.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ted nevim, do ceho jit.. plevel nebo enox? nebo to vyjde na stejno?:D
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: čt říjen 17, 2013 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

... poraďte prosím nějaké dobré NOčko, ve kterém není kreatin, ušetříte mi hledání :)
děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt říjen 17, 2013 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

napriklad https://obchod.ronnie.cz/s-4722-jack3d-micro.html
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Č174


PříspěvekZaslal: čt říjen 17, 2013 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

e-witch napsal:
... poraďte prosím nějaké dobré NOčko, ve kterém není kreatin, ušetříte mi hledání :)
děkuji


RAW intensity
_________________
Moje MOTTO:

Fitness trénink nesmí být jako pomíjivá móda. Má to být celoživotní investice.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Agrezz ® | Extrifit
Maximálně napumpované svaly, dokonalá koncentrace na trénink, skutečná intenzita!
699 Kč
N1 Shot | Nutrend
Profesionální stimulant v pohotovostní tekuté formě k okamžitému použití.
45 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 72, 73, 74  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: