Gamesy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 264, 265, 266  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Gamesy  Úvodní stránka -> Ostatní -> Gamesy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CIZO


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:

Ja mám stále len jedného para 100 barba, equip luxusný, ale nehrámho už tri mesiace, čo som sa natradoval, ach jo..., zbožne čakám na ros, ale mrzí ma, že všetko pôjde k čudu, ale zas bude toho hafo robiť, loot 2.0 bude neskutočný!

To je asi jediný co mě motivuje zkusit RoS - equip za miliardy, kterej má dneska každej druhej bude po pár hodinách k ničemu :) Já zas nehraju tak často, tak hraju HC, tam je ekonomika alespoň trochu fungující a je to takový zábavnější. Samozřejmě jen do chvíle, než člověk umře
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
To byl takovej úlet no :) Monk je zábavnej, pak mám ještě WD, ten je taky docela životaschopnej, ale nějak mě přestal bavit. Asi dám šanci barbovi. DH je na HC pro mě ztráta času a wizz zjevně taky


WD je celkem super, ale dost křehkej, musí se tam nahnat dost life, na SC mám 70K a armor je taky důležitej, resisty naženeš přes Soul Harvest (skill - asi víš), ale je potřeba mít taky nějakej základ. WD mám jako jediné na stovce. :) Hrál jsem netopyry - Cloud of Bats. Asi nejlepší způsob jak hrát WD, dmg jsem měl po 200k a vpoho se stím dalo hrát MP10, horší byly nepřátele na dálků, meléčka jsou v poho.

Turakam napsal:


Ja mám stále len jedného para 100 barba, equip luxusný, ale nehrámho už tri mesiace, čo som sa natradoval, ach jo..., zbožne čakám na ros, ale mrzí ma, že všetko pôjde k čudu, ale zas bude toho hafo robiť, loot 2.0 bude neskutočný!


Už když jsem s Tebou párkrát hrál, tak si měl super barba, dost velkej dmg, pak si ještě nějak vyšpeloval, ale hrát si přestal, chodil si jen na AH. No já taky přestal hrát. Teď jsem projel friend list a dost lidí tam má, že jsou offline pár dní.


Až přijde datáč, tak to bude asi úplně o ničem jiném. Už jenom to co mě padá na xboxu v PC verzi ani na AH neseženeš - třeba to mempo, ale padli mi třeba innas kalhoty nebo chesta co maj vysokou vitku nebo dexteritu, takové staty na PC ani nejsou. Jsem PL 28, jedu jenom z dropů a mám 192k dmg (a díky mantře to je + 48% takže zkutečnej dmg je cca 285k)s kušníkem, resisty okolo 450 a asi 95k životů, dá se stím hrát i master 5 - což je MP10 na PC. Takováhle výbava co mi padla, by na AH stála několik miliard a některé věci (kdyby v PC byly), by snad šli koupit jedině mimo AH.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ono ide o to, že v ros ti budú veci dropovať s rollom statov podľa charakteru, takže treba barb bude mať stále legendarys plné str a vita, čo však testeri hovoria, tak po dvoch týžňoch máš godly equip a dávaš aj toment 6ku ok, holt, hádam ešte máknu a pridajú ladder, ked už bude para neobmedzený
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Však tento "smart drop" už je na konzolích. :) Jasně třeba s monkem mi padlo mempo co nemělo dex, ale intel, ale to se stává minimálně. Občas padne i zbraň co není vůbec pro Tebe, třeba u WD nebo monka one hand kuše, ale z 95% padaj legendy s tvým primárním statem. Mě třeba padla u monka one hand zbraň co měla 500 dexteritu, asi 250 (možná víc) vitku, sice neměla socket, ale měla v sobě 97% CD bonus.

A ještě mi padla zbraň pro barba, sice s monkem, ale je to bul khatos warrior blood a je tam asi 420 síla, nějaká vitka, 100CD a hlavně 26% extra dmg elitám, jsem úplně čuměl.

Ale co jsem koukal chvilku na nějkého číňana co pařil betu RoS, tak tam jsou ještě lepší věci, ale já se zatím spokojím stímhle, stejně nevím jestli RoS budu kupovat, spíš bych bral, kdyby vyšla na X360 a postavy z D3 šly převést.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reset


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si to taky nekdy zapnu a stejne jako CIZO, mam jen jednu postavu a to WD 100 para, hraju sacrifice dogs ( postava jen kolem 40000life ) a jde to v klidu. Jen mam problem, kdyz si na me nekdy nabehne ta velkma mrdka ze 3 aktu co je ve Fields. Ta me nekdy sunda na jednu ranu... vetsinou teda. Ale v totemu si davam prdy i za 1,3-4mega.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo "čoklové" jsou fajn, ale ten blbej homunculus stojí min 60 mega, helma a ring taky nejsou levný + nahnat AS nad 2 a ještě mít slušnej dmg je taky umění. Prostě celkově je to drahej build, ale i když si vezmu kolik já jsem narval do mého WD, tak to vyjde cca na stejno, ona žába taky není zrovna levná. Fieldy jsou v 1. aktu a nemyslíš savage beast (vypadá to jako býk, či tak něco)?

Super je když se v partě sejdou dvě WD a každej má jinej totem, ono se to nasčítá a já ze svých cca 190k dmg dostal na něco okolo 450-500k a to pak hází hezké crity.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reset


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mas pravdu, ta cena je tam hrozna, ale nahnat AS neni zase takovej problem. Ten muj neni ani zdaleka dokonalej a do toho jsem nejak divne nechal nekde boty a musel jsem koupit jiny, sice vic Int, ale bez behani.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rajda-2720/hero/450517
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam (e), nehodil bys sem prosím svýho barba? Pouze pro inspiraci :), nějak nevím co s peňouzi...
Můj equip:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Vertigo-2347/hero/8250600
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nahodou to máš pěkný, já měl sotva 100k dmg. Ty nemáš pickup radius? To se mi strašně líbí na žábě, ta má 20 yardů a několikrát mě to i zachránilo, že to sebralo globe někde vzadu.

Teď ta AH trochu spadla, ne? Dřív jsem prodal mempo s 260 S asi za 65M a nedávno ho niko nechtěl ani za 20m (nebo 25M). Pak jsem koupil na wizze prsteny za 30M a asi 25M a samozřejmě když jsem je chtěl prodat, tak jsem je neprodal ani za 25M s 20M za ks.

To je moje:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawmen-2174/hero/26937289
momentálně mám některé věci z WD přehozené na CM wizzovi, ale je to nějaké bugle, dmg mám s kušníkem asi 203k a ostatní staty taky víc.
Tu je to vidět lépe:
http://d3up.com/build/create - ukazuje to čistej dmg a EHP bez všech skillů a společníků, dle potřeby to jde v lévém sloupci pozapínat. Když aktivuji skillu, jako kdybych hrál tak to vyhodí s kušníkem 267K dmg a cca 340k EHP, to EHP je celkem málo no.

btw: když už je řeč o WD, tak tenhle člověk má super WD a hlavně mi ze začátku hry, když jsem začínal s WD pomohl a jsem mu fakt vděčněj - dal mi věci asi za 50m a pak mi ještě dal asi 30m na craft rukavic.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/coyd-1890/hero/30451725
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ceny na AH spadly ohromným způsobem... a čekám, že polezou ještě dolů (čím víc se bude blížit datum zrušení aukce). V poslední době tam prodávám jen šutry, buď mi padají crapy, nebo mi ten prodej vyjde levněji u vendora :))... Já měl štěstí, že mi pár věciček padlo během hraní, takže jsem nějakej ten peníz ušetřil.
Slušná výbavička, zvlášť ten Hnusák vypadá parádně.


Naposledy upravil Novic dne so prosinec 28, 2013 10:41 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reset


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jo, jeho profil jsem uz nekde videl. Ten Pick up mam jen na botech a to tusim jen 5 yardu. ALe to je v klidu pokud jde o globu. Kazdej cokl co bouchne prida +6000life ( navic i pes zere globu kdyz je na ni) a to jede s AS nahoru porad. K tomu jeste pricti LS. A to jsem zapomel, ze u kazdyho psa je nahodna sance na vytvoreni globu kdyz bouchne.... Da se rict, ze sou chvile kdyz nemuzu zdechnout.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: ne prosinec 29, 2013 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Novic: No co jsem koukal, tak někteří psali, že už rozprodávaj geary dokud to ještě nějakou hodnotu vůbec má. Hoď jsem link na svůj profil. :) Jinak já taky osobně něco prodal - mempo za 65M, IK pásek asi taky za 65M, ice climbers za 17M, atd, ale už je to nějakej měsíc, jak už jsem tu psal, kdybych to měl srovnat s tím co mi padá na xboxu, tak je to k smíchu.

Reset: jo máš pravdu, já jsem chcípal hlavně, když mě "napálil" ten býk z fieldů nebo když jsem v něčem stál, ale jak jsem psal, já měl asi o 60-70k nižší dmg jak ty, jsem měl něco okolo 100k.

Jo a co nesnáším je ten jed z těch stromů, to je nus...
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: ne prosinec 29, 2013 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
Hoď jsem link na svůj profil. :).

Je pár příspěvků nad tímto :)...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: ne prosinec 29, 2013 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sry, jsem nějak úplně přehlédl. :)

Tady je Turakam: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Turakam-2621/hero/7154076

Tu je to lepší, ten battle net někdy zkresluje.
http://d3up.com/b/1275122#gear
http://d3up.com/b/1275123#gear
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: ne prosinec 29, 2013 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
Sry, jsem nějak úplně přehlédl. :)

Tady je Turakam: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Turakam-2621/hero/7154076

Tu je to lepší, ten battle net někdy zkresluje.
http://d3up.com/b/1275122#gear
http://d3up.com/b/1275123#gear

Dik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Gamesy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 264, 265, 266  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: