Frozz - silová vytrvalost


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74, 75  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Frozz - silová vytrvalost  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Frozz - silová vytrvalost
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
WAMP


PříspěvekZaslal: po duben 28, 2014 4:32 pm    Předmět: :) Odpovědět s citátem

Hoši že to není normální ? :D :D :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po duben 28, 2014 5:53 pm    Předmět: Re: :) Odpovědět s citátem

Děkuju .

Dřep


Bench


Mrtvý tah


Co se týče následujících týdnů....

Vyřadím těžké dřepy, benche a pozvedy, zaměřím se naopak víc na protahování, mobilitu, alternativní cviky, běhání venku atd., prostě chci dát tělu trochu volnější režim na regeneraci. Vyřadím také suplementy.
Zajdu si na masáž, 12.5. jdu na malou operaci a potom jsou závody ve vzpírání, původně jsem nechtěl, ale bylo mi řečeno, že jestli přiberu na 94kg, tak v té kategorii si můžu jít pro placku, tak to zkusím. Pak jsme se přihlásili na teamové CF závody v Praze (nevím, jak na to natrénuju, takže občas WOD si dávat budu) a možná zkusím podruhé Bahňáka. Navíc mi začíná zkouškové, takže se ten volnější režim akorát hodí.


PONDĚLÍ

Veslo

Plyo. výskoky na bednu, kliky hluboké, pozvedy jednou rukou, TTB, břicho rotace na GHD 10kg kotouč, držení bench osy a přitahování nohou, biceps trisérie...
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeleznaKoule


PříspěvekZaslal: po duben 28, 2014 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulace, klobouček, paleček :)

Volnější režim, rege, masáže atd rozhodně kvituju! Možná by nebylo špatný zařadit na pár týdnů nějaký program ve stylu Easy strength ;)
_________________
My girlfriend is stronger than you!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út duben 29, 2014 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mas muj respekt za ten boj u mrtvoly
jinak u drepu i benche urcite byla rezerva
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj

tak jsem se rozhodl, že cca od konce května pojedu trénink SILOVÉ VYTRVALOSTI , s kterým již nějaké zkušenosti mám (https://forum.ronnie.cz/viewtopic.php?t=27406&highlight=silov%E1).

Bude to náročné na udýchání (krátké pauzy, jedině + k CF), silově bych spadnout neměl (celkem těžké váhy kolem 70-85 z 1RM) a cviky povětšinou komplexní.
Vzpírání 2x týdně, spíš na techniku než honění vah.
CF WODy každý den nebo obden.
K tomu budu občas chodit do klasické posilovny na doplňky, ať ty svaly zatížím i jiným způsobem a dám CNS trochu odpočinout.
Určitě začnu venku běhat, občas vytrvalost, ale především sprinty, schody a kopce . A jelikož bude léto, tak brusle a jiné venkovní aktivity .

Takže jak je u mě zvykem - komplexnost.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2014 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nový tréninkový plán , který budu cvičit 3x týdně v Areně.
Poté budu chodit do klasické posilovny, ale cviky budu vymýšlet zřejmě "za chodu", případně si naplánuju jen nějakou základní kostru.

A:
KB swing - zahřátí
zadní dřep
bench
rumunský pozved
shyb se zátěží (váha)

-
biceps SS
ring dips se zátěží (opakování)
+ rehab ramen


B:
hyperextenze - zahřátí
pozved
tlak silou před hlavou
přítah v předklonu
OH výpad

-
šplh na laně + shyb pohmatem
plyo výskok na bednu


C:
KB swing - zahřátí
přemístění ze země / z visu
přední dřep
tlak silou za hlavou
shyb se zátěží (opakování)

-
biceps SS
ring dip se zátěží (váha)
+ rehab ramen


- mám tam samoz. hlavní komplexní cviky - dřep (zadní+přední), pozved, bench (naširoko+naúzko), tlaky (přední+zadní) a přítahy v předklonu (VČ/JČ, ještě uvidím co lépe sedne).
- k tomu další těžké cviky jako ring dips se zátěží a shyby se zátěží.
- jelikož chci trochu máknou na rukách, přidal jsem biceps
- a k tomu rehab ramen samozřejmostí
- hyperextenze nazačátek kvůli zahřátí spodních zad

Trénink začnu koncem května, zítra mám zákrok na chirurgii a tělo si stále říká o více času na regeneraci, 11 dní je pořád málo.

Co se týče suplementace, určitě zařadím:
čisté BCAA 10+10g
protein
kreatin

Kdyby měl někdo nějaké rady či připomínky, jsem otevřený .
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."


Naposledy upravil Frozz. dne ne červen 08, 2014 9:03 pm, celkově upraveno 6 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeleznaKoule


PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2014 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na zahřátí doporučuju spíš swingy než hyperextenze, ale to už asi nikoho nepřekvapí :))
_________________
My girlfriend is stronger than you!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2014 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ZeleznaKoule napsal:
Na zahřátí doporučuju spíš swingy než hyperextenze, ale to už asi nikoho nepřekvapí :))

Díky, to není špatný nápad, dám je tam, ale jen lehce.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeleznaKoule


PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2014 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
...ale jen lehce.


To každopádně!
_________________
My girlfriend is stronger than you!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám po zákroku, byl to docela velký fibrom, něco jako ztvrdlý mozol, chirurgovi to dalo práci musím říct :-). Pohyblivost horní poloviny těla byla první 2 dny hodně špatná, teď už se to lepší, ale stále jsem opatrný, mám tam stehy.

Zřejmě budu muset zrušit účast na MČR juniorů ve vzpírání, podle všeho jsem mohl jít na placku , ale s tímhle si nedovedu představit cvičit, natož vzpírat, nechci si to roztrhnout, takže se mi to zdá momentálně jako nejlepší řešení.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Balista


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 6:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Mám po zákroku, byl to docela velký fibrom, něco jako ztvrdlý mozol, chirurgovi to dalo práci musím říct :-).

To je ten hnus, co se Ti udělal na pinďourovi, nebo jsi měl ještě něco jiného? ( )
_________________
Buď najdu cestu, nebo si udělám vlastní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Balista napsal:
Frozz. napsal:
Mám po zákroku, byl to docela velký fibrom, něco jako ztvrdlý mozol, chirurgovi to dalo práci musím říct :-).

To je ten hnus, co se Ti udělal na pinďourovi, nebo jsi měl ještě něco jiného? ( )

Zajímavý, že v šatně ti to nevadilo a najednou děláš drahoty.... . A ty tréninky pěkně flákáš, měl by si se nad sebou hluboce zamyslet .
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešn výsledky z Inbody 230 :

Hmotnost: 90,6kg
Svaly: 46,8kg
Tuk: 9,5kg = 10,4%



....na to, že ani teď necvičím, velká spokojenost .
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Dnešn výsledky z Inbody 230 :

Hmotnost: 90,6kg
Svaly: 46,8kg
Tuk: 9,5kg = 10,4%



....na to, že ani teď necvičím, velká spokojenost .



ještě aktuálku .... na to inbody teda musím zajít taky ať můžu bejt nasranej.. kdy se zase vrátíš k WD?
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

flew napsal:

ještě aktuálku .... na to inbody teda musím zajít taky ať můžu bejt nasranej.. kdy se zase vrátíš k WD?


Aktuálku teď dávat nebudu, dával jsem pár týdnů zpět pár fotek.

Určitě se vrátím k WD, ale zatím se chci dostat na těch 94kg a až pak to rozjedu. Zatím se držím okolo 90,5 a nejde mi to nahoru.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Frozz - silová vytrvalost Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74, 75  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: