Gamesy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 229, 230, 231 ... 264, 265, 266  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Gamesy  Úvodní stránka -> Ostatní -> Gamesy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
prochm


PříspěvekZaslal: so květen 24, 2014 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Jinak jsou to pro mě ztracený hodiny, který jsem mohl využít daleko líp.


Jo a jak by jsi je třeba lépe využil? Tohle se dá říct o 90% činností co člověk dělá.[/quote]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so květen 24, 2014 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si taky rikam...zrovna dneska sel veskerej cas vyuzit tisickrat lip - ucit se ..ale na drhou stranu jsem si zase zacvicil...zajezdil na inlajnech...ceka me pivo a hokej.... :D clovek musi hlavne zit a zit tak, aby zivot jen neprotrpel a necekal furt na neco :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: so květen 24, 2014 3:27 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

Jirka Kalous napsal:

Kolikrát lépe jsi mohl využít čas, který si strávil napsáním tohoto příspěvku? Máš na to nějaký koeficient nebo to odhaduješ pomocí siderického infomačního kyvadla?

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: so květen 24, 2014 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a pro někoho je třeba naprostá ztráta času čumět na hokej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: so květen 24, 2014 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prochm napsal:
No a pro někoho je třeba naprostá ztráta času čumět na hokej.

Na jakej hokej?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so květen 24, 2014 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vsak proto píšu ze život by se měl žít a ne bejt furt jak Mirek Dušín a využívat všechen čas tisíckrát líp samozřejmě všeho moc škodí a všeho s mírou :) ale zrovna Lukáš si myslim muže dovolit pařit do úmoru
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Air_force_one


PříspěvekZaslal: so květen 24, 2014 4:18 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

Teď je na steamu v akci, koupil bych si to, ale bez gamepadu je to blbost hrát, tudíž bych musel koupit gamepad :)

addaro napsal:
To je fajn, že tě to chytlo! Doporučuji pak vyzkoušet i jedničku a Demon Souls, každá z těch her je něčím jiná, možná tě budou bavit ještě více :) Dark Souls 1 nebude problém v letním výprodeji Steamu koupit za 5E, nebo v kamenné obchodě za 200.

Freimen napsal:


Pánové, já jsem tak fascinovaný hrou Dark Souls 2 , že to nedovedu ani popsat. Moc díky za radu, je to přesně ta velká epická hra, kterou jsem hledal, čtu si na internetu a sleduji videa na youtube o hře na různé vychytávky, návody, koukám, jak hrají ostatní, jsou to neskutečné nervy, ale to štěstí, když porazíte bosse Konečně jsem po letech zase zažil ten pocit, že pařím do 3 do ráda, nemůžu dospat, vzbudím se dávno před budíkem, hraju hned od rána po 6 hodinách spánku, zapomenu sníst snídani, celé dopoledne sedím v pyžamu se studenýma nohama a hraju a uvědomím si až ve 13 hod, že mám velký hlad a je načase myslet, že musím dělat oběd ...tohle jsem nezažil dobrých 5 let, perfektní . Úžasný je ten komunitní rozměr, nikdy by mě nenapadlo, že to v RPG bude fungovat, ale je to perfektní. Kam se hrabou všechny ty hry, které jsem hrál od GTA V po AC, tohle je hra, kterou jsem hledal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: so květen 24, 2014 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DS II už se dá slušně hrát i na klávesnici a myši.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Air_force_one


PříspěvekZaslal: so květen 24, 2014 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slyšel jsem, ale já chci hrát nejdřív jedničku, tudíž gamepad bude asi nutnost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út květen 27, 2014 11:12 am    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

Reiben napsal:

přesně kvůli tomu už radši nepařím, protože vím, že je to zabitej čas, kterej lze využít 1000x lépe

Tohle píšou lidi co nechápou, že nejlepší život žijí lidi, co dělají to co je baví. Někoho baví čumět na hokej, někdo hraje šachy, někdo pěstuje kaktusy. Hraní PC her je koníček jako každý jiný. A myslím že tendence poučovat druhé o tom co by měli nebo neměli dělat mají hlavně lidé, co sami žádný život nemají nebo stojí za starou bačkoru :-)
Stejně jednou každej umře, takže pokud člověk není zrovna Edison nebo Gates, jeho přínos pro lidstvo se rovná +- nula nula nic
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: út květen 27, 2014 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wolfenstein The New Order dohráno, teď se vrhnu na druhou příběhovou linii, jsem zvědavý jak moc se to bude lišit....ještě jsem nainstaloval Watch Dogs a moc mě to teda nechytlo, dám tomu druhou šanci, až dohraju tu další příběhovou linii ve Wolfensteinovi.


Naposledy upravil Chadzi dne út květen 27, 2014 11:34 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: út květen 27, 2014 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hrajete nekdo Van Helsinga 2? narozdil od diabla a cim dal vetsiho zpraseni, to vypada na par hodne hodin zabavy .. D3 zapnu na hodku jednou za x tydnu, nebavi .. a vypnu .. ach jo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út květen 27, 2014 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neviem, diablo v súčasnom stave mi prijde skvelé, lepšie ako kedykoľvek predtým, freneticka akcia, dobry co-op, zadostucinujuci loot a možnosti rozvoja skilly/gear, nie je o com.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reset


PříspěvekZaslal: út květen 27, 2014 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasim s tebou. Ted je to Diablo super.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: út květen 27, 2014 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A ono tam jde neco delat? nejaky endgame? ja nevim no, nikdy jsem nemel a ani neplanuju mit konzoly, takze mam na hry trochu vetsi naroky nez obtiznost na urovni skolky a ani simulator diskoteky k tomu (ty efekty hlavne v noci jsou sileny .. po vydani jsem jel 2dny vkuse bez spanku a to proste pak neslo, jsem myslel ze mi to vypali oci) .. 90%+ dropu legendarek je k nicemu, craft taky totalni random shit a pokud uz neco padne, ma to o par bodu horsi staty jak neco, co uz clovek ma ..
Neni tam v cem "soutezit" .. jen co nejrychlejs kombajnovat vsechno co se hybe, idealne 7mistny, lip 8 mistny cisla, at to lita .. to vas fakt bavi??
PS: prvni tyden po vydani jsem hral skoro vkuse (dovca k tomu), ale pak proste uz neni co delat a jen roboticky chodit to samy, nic novyho, zadna motivace .. nic .. uz nebavi a v tom stavu jak to je ani nebude
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Gamesy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 229, 230, 231 ... 264, 265, 266  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: