Řítící se skála


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 16, 17, 18  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Řítící se skála  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Řítící se skála
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

18.3.2015

Dnes 600 km v autě a za dopoledne jen musli tyčinka. V práci nedobrý oběd a přijel jsem domů grogy. Trénink tedy spíše lehčí.


rotátory 3x10, 4x10, 4x10
shyby na hrazdě s nadlehčením 60x8, 50x8, 40x8, 30x8
+ kliky na bradlech s nadlehčením 60x8, 50x8, 40x8, 30x8

přítahy spodní kladky 40x10, 50x10, 60x10, 70x10

kliky na bradlech bw x 8, bw x 8, bw x 8, bw x 8

přítahy jednoruček v předklonu 20x 10, 26x10, 30x10

hyperextenze 3x10

přítahy kolen v sedě 5x10

zkracovačky 5x15


přítahy spodní kladky superstriktně s 1 sekundovou pauzou při dotažení k břichu.
Přítahy jednoruček experimentálně.
Jinak spíše lehčí trénink

Postuji 30 let staré video formy Aloise Peka - jak to tehdy šlo bez BCAA a suplementů:o)



nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...jinak jsem se před chvílí jen tak ze srandy změřil, když už nevím kolik vážím a docela překvapení po 6ti týdnech cvičení v modu "odrbaný trénink s miimálním nasazení, aby to rameno vydrželo"

Pas jsem neměl odvahu změřit, možná později:o)

Hrudník 128,5 cm :o))
paže 44,3 cm :o))
stehno 71 cm : o))
lýtka 41 cm :o (

Na to, že jsem rok nesáhl na činku (v únoru operace ramene) a před tím za tři roky odcvičil tak dohromady šest měsíců to není taková hrůza.

Lýtka trošku přidám, ať se přiblíží pažím a paže by mohly ještě nějaké dva ...tři centimetry porůst. Víc to asi nepůjde. 30.1. jsem měl biceps 41 cm, takže 3,3 cm za necelé dva měsíce s tou bídou kterou předvádím (je mi jasné, že to co cvičím není plnohodnotný trénink) a s tou stravou (na smažáku to asi neroste jak by mohlo:o)...tak docela spokojenost:o)


Naposledy upravil Deadlift dne st březen 18, 2015 8:59 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale no tak, no tak...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...tak se na ten trénink podívej-pořád dokola to samý a o nějaké zátěži se nedá zrovna mluvit.
klikuji sám se sebou, shyby nedokážu bez nadlehčení, ramena necvičím, protože mě bolí, nohy odrbávám. No - poctivý přístup k tréninku vypadá trošku jinak:o))

...abych nezapomněl - dnešní jídelníček:

6:00 musli tyčka v autě na hraničním přechodu
12:00 smažený sýr, brambory, tatarka
15:45...konečně doma - 2 odměrky hydra, odměrka alavis
18:30 2 odměrky hydra, 1 odměrka Alavis, cookies, hrnek mléka
21:00 ryzlink rýnský p.s. 2013 Strážnice, cca 100 g sýr, olivy

...no hrůza:o)) První bílkovina prakticky skoro ve čtyři. Přitom by mě nezabilo sypnout hydro do shakeru a v práci do toho nalít vodu. Tak příště.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

19.3.2015

Trénink:

rotátory 3x10, 4x10, 5x10

bicepsový zdvih s jednoručkami - superstriktně 12x10, 16x10, 22x10, 16x10, 14x10
tricepsové kliky na bradlech 5x bw x 6
tricepsové stahování lana 27,5x10, 32,5x10, 37,5x10, 42,5 x10
+ bicepsový zdvih na kladce 27,5x10, 32,5x10, 37,5x10, 42,5x10 42,5x10

tricepsové stahování kladky - V adaptér sloup závaží x 9
(tohle tomu rameni asi nesedí :o (

přítahy kolen v sedě 3x10
zkracovačky 3x15
výpony v sedě na stroji 50x10, 10xsloup závaží x 10


Rychlý trénink. Pauzy 30 s až maximálně minuta.

Jídelák:...klasicky katastrofa

Snídaně: 3 domácí koláče, 3 dl mléka

svačina: 2 odměrky hydro, odměrka alavis

oběd: domácí klobása, pečivo (přeci to nevyhodím...to by byla neúcta k cizí práci:o))

po tréninku: 2 odměrky hydro, odměrka alavis

večeře: schwardwaldská šunka, gouda, olivy a nějaké to víno

Je mi jasné,že je to běs, ale nějak je to pořád lepší než dříve.
Uvidíme co rameno, pokud bude OK, od dubna bych trochu přidal ve fitku a ubral z koryta.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dvě odměrky Alavis za den? _toho_ Alavis (Triple Bend) co se dává půl odměrky na stokilové hříbě? inu, proč ne. Animal Flex zkoušels? více lidem, včetně mě, pomohl na ramena, tak radši neřeším, co v něm je ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Animal flex bych nezaplatil - resp. nechtěl zaplatit. Mám denně cca 9 g prášku za pár peněz. Vše ostatní by mě při mém dávkování přišlo na mnohonásobek, třeba na tři ...čtyři tisíce a takto jsemna čtyřech stovkách měsíčně, což je docela slušný rozdíl a funguje to stejně, pokud obsah sedí s deklarací.

edit - tak by to bylo za dvojku vs 400 kč.

jinak - zítra zvažuji zda odjet trénink nohou nebo vyrazit na kole. Když bude hezky, asi dám to kolo. Pro mě prospěšnější než hacken dřepy:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak myslíš, to byl jenom tip, já kupuji pixlu za 700, je tam 44 dávek, 1 denně, tj. 16 Kč/den, 500 Kč/měsíc, málo to není, ale kdysi jsem měl vleklý problém s ramenem, dobrá duše tuším seeya mi dala tip a možná shodou okolností, ale rameno se dalo dokupy a výkony šly také pěkně nahoru. od té doby vždy při problémech, což je tak jednou ročně. Alavis jsem zkoušel, ale nic pozorovatelné. ostatně při dobré stravě - a tu máš ;) - se s tím dá vyjít i jako s jediným supplementem, je to cca 5 g na den v tabletkách, a jestli bude fungovat "stejně"... inu, to je nutno vyzkoušet ;)

vyraž si na kole, tiše závidím, nějak nemám "prostor a čas" na tenhle koníček, ale kdysi mě to bavilo, hackeny jsou jenom způsob, jak zničit kvadricepsy dříve, než cokoliv ostatní a zrovna mi to funguje ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 11:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
jak myslíš, to byl jenom tip, já kupuji pixlu za 700, je tam 44 dávek, 1 denně, tj. 16 Kč/den, 500 Kč/měsíc, málo to není, ale kdysi jsem měl vleklý problém s ramenem, dobrá duše tuším seeya mi dala tip a možná shodou okolností, ale rameno se dalo dokupy a výkony šly také pěkně nahoru. od té doby vždy při problémech, což je tak jednou ročně. Alavis jsem zkoušel, ale nic pozorovatelné. ostatně při dobré stravě - a tu máš ;) - se s tím dá vyjít i jako s jediným supplementem, je to cca 5 g na den v tabletkách, a jestli bude fungovat "stejně"... inu, to je nutno vyzkoušet ;)

vyraž si na kole, tiše závidím, nějak nemám "prostor a čas" na tenhle koníček, ale kdysi mě to bavilo, hackeny jsou jenom způsob, jak zničit kvadricepsy dříve, než cokoliv ostatní a zrovna mi to funguje ;)


Jenže aby to odpovídalo mému dávkování, jsou to tři až čtyři sáčky. tři gramy je na mých 120 kg ku prdu. Něco málo mám o výživě sestudováno-neboj, vím co dělám:o) Já to dohromady nedám - artroza třetího stupně a bez chrupavky v rameni, tj. mě už jen zajímá kdy bude endoprotéza a byl bych rád, kdyby byla třeba až za deset...patnáct let. Kolo místo nohou - je jedno zda jsem 1,5 hod. ve fitku nebo na kole...tedy časově a větší stehna nechci. v životě to k ničemu moc není, akorát mám problém si koupit oblečení. Kdežto aerobní kondici využiješ skoro všude a navíc na kole i vidíš nějakou hezkou přírodu.

Prostor a čas se vždy najde. Občas odpracuji 8 hodin + 6 hodin odjezdím v autě a stejně se ta hodina na pohyb dá najít. To, že se mi dost často ukrutně nechce je jen moje lenost.Č lověk profláká denně hodinu jako nic a takto ji aspoň smysluplně využije.


PS u animalflexu mi vadí pár věcí jako např. kys. hyaluronová. Ta je účinná když se injektuje do kloubu, ale když ji příjmeš perorálně, je úplně zbytečná a takových věcí tam je víc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes volno a na osezení zadku cca 14 km na kole.


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

22.3.2015

rotátory 3x10, 4x10. 5x10

přítahy na hrazdě s nadlehčením 60x8, 50x8, 40x8, 40x8, 40x8
+ kliky na bradlech s nadlehčením 60x8, 50x8, 40x8, 40x8, 40x8

přítahy spodní kladky 40x12, 50x12, 60x12, 60x12, 60x12

kliky na bradlech 5x bw x 8

přítahy na stroji s oporou hrudníku 50x15, 50x15, 50x15

stahování protisměrných kladek 3x15x20

hyperextenze 3x10

zkracovačky 5x15


Už se to pomalu usazuje. Tréninkové schema ukazuje, že první cvik musí být s nadlehčením, kvůli bolesti ramen. Ramena se prohřejí a další cvik už je o něčem jiným.

Přítahy spodní kladky superstriktně a velmi pomalu.

Protisměrné kladky superstriktně s vrcholovou kontrakcí a pauzami cca 15 sekund.

Veškeré pauzy do minuty.


Jídelák - hrozné, dnes jsem se tak přežral, že jsem myslel že na tréninku hodím kosu. Přijelo příbuzenstvo a dovezlo frgály a tomu neodolám:o)

Po tréninku už jen hydro a alavis
večeře: pršut, archivní gouda, gouda s koriandrem, jadel, olivy, André p.s.2012 od Procházky.


Od zítřka do 3.4. pokud o dietu. Cílem je si ověřit, zda jsem vůbec schopný jíst nějak slušněji po delší dobu. Osobně si myslím že spíš ne:o) Kdyby to náhodou klaplo, asi dám nějakou lehkou víceměsíční dietku:o)

Jinak mám pocit, že pořád rostu - změřím se za měsíc a myslím, že 45 cm biceps není nereálný:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cored


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, rád sleduju tvůj log a jen mě napadla taková připomínka. Nebylo by lepší vybrat 1 cvik ve smyslu tlak.tah.nohy + nějaký rehab. Tréning by byl jednodušší a třeba i lepší pro ramena.¨
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ramena nemůžu cvičit vůbec, tahy také ne a z noh žádné dřeoy apod. Tj. stav na něčem, když lze cvičit jen torzo ze zásoby cviků. Přes léto plánuji hodně MTB a minimálně cvičit nohy. Nepotřebuji je mít větší (lýtka ano).

Jinak, kdybych byl zdravý, tak nevolím takový ten klasický push/pull systém. To je vhodné spíše pro hardgainery, ale ne pro mě. Vyhovuje mi trénink typu 3+1+2+1 kdy první tři dny cvičím klasický kulturistický split a ty další dva dny 5x5 základní disciplíny. Případně 3+1 a mikrocykly s tím, že po 4 týdnech tréninku je pátý týden jen lehce kruháč.

Děkuji za to, že sleduješ log...píšu to, abych měl nějakou evidenci zda to vůbec má smysl. Výhoda je, že rostu docela slušně prakticky po všem, takže i tato blbost co cvičím přináši evidentně nějaké výsledky.

Chci se zaměřit spíše na zkvalitnění stravy. Nemůžu moc přidávat váhy - to se bojím. Tj. postupně a pomalu i když silově by to mohlo vypadat diametrílně jinak (bic. zhyb levou rukou s jednoručkou 30x8 s mírným cheatingem). Prostě s artrozou třetího stupně a osekaným ramenem toho moc nevymyslíš:o (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
I.N.G.


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slušnej bajk... Kdyby tě přestal bavit a chtěl se ho levně zbavit, tak klidně pošli SZ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to prakticky toto, jen má trojpřevodník (a XT brzdy):
http://www.merida-bike.cz/prodej/big-ninety-nine-cf-xo-edition-2014

Akorát ročník 2014 je asi o půl kil těžší než ta moje 2013. Udělal jsem si minulý týden radost a snad bude dobře sloužit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Řítící se skála Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 16, 17, 18  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: