trénink pro začátečníky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - trénink pro začátečníky  Úvodní stránka -> Trénink -> trénink pro začátečníky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sk


PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2014 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nejdrive vyres jidelnicek, pokud vypada jako tvuj trening, tak uz jen dodrzovani zakladu bude mit na tebe obrovsky pozitivni efekt

treningu je tady nepreberne mnozstvi tak se inspiruj nejakym jednoduchym se zakladnimi cviky...ze zacatku lehke vahy a technika

mrtveho tahu s nizsimi vahami bych se nebal, jestli je v tom fitku nejaky majitel, tak si myslim, ze ochotne poradi - dulezite je se nebat a zeptat se a pokud neporadi, tak se na takove fitko vykasli
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2014 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

oton napsal:
Ok. Diky. Pohledam si neco. Doplnky staly cca 700,-
A tablet. No mam ho. Pro deti do auta misto prenosnyho dvd.takze jim ho štípnu. Ony jsou na prvnim miste penize pro rodinu a dluhy. Pak si ja s manzelkou muzeme dovolit neco navic pro nas.
To je jedno. Kdyz clovek bude Chtit, tak ty tri tisice nekde vyštracha.

Bodne to. Dát alespoň 5 lekcí.

Jinak, bude pro tebe důležité přesvědčit manželku aby ti začala zdravěji vařit. Nevím jak vypadá tvůj jídelníček teď, ale tipl bych si, že nic moc. A strava dělá hodně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oton


PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2014 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jidelnicek nic moc.
Rano musly s mlikem
Pak nekdy obed,pak neco a vecere.
Mam hlavne problem s pravidelnou stravou.
Jsem kuchar a v te kuchyni proste nemam hlad.jak je clovek nacuchanej tech smradu z fritaku a tak. Pak přijdu dom v noci a mam hlad .ale nejim a jdu spat s hladem. S manzelkou by to slo kdZ mam volno.ji samy salaty a tak.pije jen vodu.
Ale kdyz jsem 14 Hodin v praci tak je to spatny.obedvam az treba ve ctyri hodiny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2014 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

oton napsal:
Ok. Diky. Pohledam si neco. Doplnky staly cca 700,-
A tablet. No mam ho. Pro deti do auta misto prenosnyho dvd.takze jim ho štípnu. Ony jsou na prvnim miste penize pro rodinu a dluhy. Pak si ja s manzelkou muzeme dovolit neco navic pro nas.
To je jedno. Kdyz clovek bude Chtit, tak ty tri tisice nekde vyštracha.


To zni rozumne. Budis ti motivaci, ze kdyz podchytis zdravy zivotni styl sam u sebe a pak to naucis decka, tak i oni to budou mit snadnejsi. Teda, tak o tom alespon premyslim ja.

Snad ti v praci dopreji behem dne chvilku klidu, takze by ses mohl vzdalit (nekam ven do prirody?) od smradu z fritaku a dat si v klidu kus masa. V kuchyni jsem delal, takze vim, ze to neni snadny.

Dzim palce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
svinancin


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 5:59 am    Předmět: Trening Odpovědět s citátem

Tak to je husty, jak s to tu rozebrali cele krásne :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RadekN


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sleduji forum již nějakou dobu a dost mi pomohlo nejenom začít trénovat, ale také udržet motivaci a to je nejdůležitější. Díky vám všem co jste tady!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2015 2:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

oton napsal:
Ok. Diky. Pohledam si neco. Doplnky staly cca 700,-
A tablet. No mam ho. Pro deti do auta misto prenosnyho dvd.takze jim ho štípnu. Ony jsou na prvnim miste penize pro rodinu a dluhy. Pak si ja s manzelkou muzeme dovolit neco navic pro nas.
To je jedno. Kdyz clovek bude Chtit, tak ty tri tisice nekde vyštracha.

a nebo zkus uvest, kde bydlis, treba se najde nekdo z fora, kdo by pomohl aaspon se zakladnim provedenim cviku
ovsem nutne je pekopat jak jidelnicek tak trening
osobne bych se vy...na samostatny den pro biceps, nebo triceps
vubec v treningu nemas nohy...jneom se na ne podivej, jaka je to krasna hmota a uvedom si, ze diky jim muzes spalit obrovske mnozstvi energie
za sebe bych doporucil 3x tydne projet cele telo (klidne jenom jeden cvik na partii) a ve volnem dni si sednou treba na ten nenavideny rotoped, pustit si MP3 nebo tablet a slapat a slapat
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RadekN


PříspěvekZaslal: po květen 11, 2015 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skvělý článek, díky za užitečné rady!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aren11


PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2015 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
niekedy v oktobri/novembri som prestal cvičiť pretože ma začínali bolievať kolená.
Nebolo to nič hrozné, bolesť po zátaži/pukanie ale povedal som si že kolenám račej dám pauzu, behnem za ortopédom a uvidím čo a jako.

Na kolenách mám len zakladné opotrebenie, nemalo by to byť nič hrozné takže problem bol asi len v nie prilíš dobrom prevádzaní civkov alebo čo.

Teraz by som sa chcel ale k cvičeniu vrátiť stým že si na kolená už budem dávať poriadny pozor ( aj tu na fóre je pár celkom fajn článkov/topicov ) + poživanie klbovej výživy. (predtým som išiel uplne bez, což bola kvalitná blbosť , vlastne aj cvičenie ako také asi nebolo bohviečo)

A vlastne podčiarknuté zhrunté hladám ako začať a telo pripraviť pred nasadením tréningu z prvého postu od Ronnieho. Asi by bol ideálny nejaký full body tréning s nejakými jednoduchšími cvikmi na kolená + nejaké kolenové cviky (napr. uterák pod kolena etc ?).
Ale niesom si istý ako by to cca. malo vyzerať.

Za akékolvek pripomienky a rady som vdačný, diky. Stačá mi navigovať, kopu si dohladám aj sám, ale niekedy sa trochu pomoci hodí :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danca Ber


PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2015 10:12 am    Předmět: Re: Bolest krku Odpovědět s citátem

no.pain.no.gain napsal:
Ahoj jsem začátečník a rozhodl jsem se, že pojedu tento trénink. Včera jsme začal a cítím se líp než obvykle (předtím jsem jel split). Poprvé jsem dělal dřepy ze závažím a bylo to super (na začátek jsem dal pouze malou váhu). Zvládnul jsem i goodmorning bez zranění . Jedinej problém co mám, je že mě dneska dost bolí krční obratel, určitě je to otlačený od činky. Mám dotaz jak se příšte této věci vyvarovat? Něčím si podložit krk? Nebo jiné položeni činky? Dík moc za vaše rady


Pravda, dej činku níž na záda, třeba bolest přesatne. Tohle se mi stalo taky :) A ručník mě ani ve snu nenapadl čoveče :D
Dej pak vědět, jestli ti to pomohlo, já myslím, že to pomůže. Druhý den jsem se cítila líp ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
legnava


PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2015 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobry den,
Zacal jsem po 15 letech znovu cvicit.
Samozrejme jsem jel split 3xtydne uvedeny na prvni strane tohoto topicu jako nespravny "split velkeho kulturisty" jel jsem ho asi 4 mesice a presto se mi podarilo nabrat 7 kilo na vaze.
Kdyz jsem zacal cvicit vazil jsem 57 kilo pri vysce 160cm (jsem pindour) vek 35let.Nyni vazim 64kg jsem ektomorf.
Jidelnicek a suplementaci mam vyreseno, ale myslim si, ze tento nespravny split jiz nedokazu uzrat a rozhodl jsem se pro trenink 3xtydne full body.
Kamarad mi sestavil tento trenik a chtel bych od Vas zkusenejsich poradit zda-li je dobry popripade co je potreby zmenit.Je velmi podobny z uvodni strany

A:
- drep 3X10
- goodmorning 3X8
- tlaky na ramena velka cinka 3X10
- pritahy velke osy v predklonu 3X10
- kliky na bradlech nebo uzky triceps bench 3X15

B:
- benchpress 3X10
- benchpress hlavou nahoru 3X10
- mrtvy tah 3X5
- shyby na hrazde siroky uchop 3X10
- upazovani+upazovani v predklonu 3X10
- lytka 3X30

C:
- zakopavani 3X15
- benchpress hlavou dolu s jednoruckama 3X10
- pullover 3X10
- bicepsovy zdvih EZ nadmat, kladiva 3X10
- francouzsky tlak 3X10

Predem dekuji za reakce a preji vsem at to roste.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2015 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No pokud neuzeres split tak pravdepodobne fullbody uz neuzeres vubec:)U tebe to asi nebude v uzrani, na 60 kg to je brnkacka, ale v adaptaci na tvuj predesly trenink. Taky nemuzes cekat, ze budes nabirat 5 kilo mesicne. 3-4 Kila svalu za rok je realne (o svaly by ti melo jit) , takze bych se zbytecne nehonil za kilama. V kazdem treninku by mela byt varianta drepu nebo mt, vertikalni nebo horizontalni tlak a vertikalni nebo horizontalni tah, potom nejake doplnky na ruce, lytka, ramena, hamstringy atd. U zakladnich cviku se vyplati vice serii mene opakovani, u doplnku pak je to vicemene jedno , 8-15 bude ideal. Take se vyplati kazdy trenink odjet s jinym parametrem serii a opakovani, treba 5x5,4x6 a 8x3 u zakladnich cviku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
legnava


PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2015 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jde mi predevsim o nabrani trosku kvalitnejsi svalove hmoty.Na vaze je muj cil 70-72kilo.Stacilo by mi nabirat mesicne 1,5-2kg coz se mi darilo v nespravenem splitu.
Udrzuju 2gr bilkoviny a 5gr sacharidu denne na 1kg vahy.
Tech 7 kilo jsem nabral hlavne v ramenou, nohou a rukach.Vyzkousim tedy vice serii po mene opakovani 4X6 , ale v tom pripade musim navysit vahy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2015 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to vypadá jako ten upravenej trenink od ciza v sekci pro zacatecniky nebo tam nekde... ten se mi libil a jel sem ho 2-3 týdny
edit: ..jo jel sem to ve starym logu 26. října 2014 ...asi 2 týdny.. dobrej trenink co si pamatuju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
legnava


PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2015 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neni to od ciza, navrhl mi ho kamarad, zname se od skolky tak vi jak vypyadam a jak zeru.Ja bych ho chtel jet do konce roku nebo do te doby nez naberu tech cilenych 70 kilo.
Tento full boby trenik ma mensi hustotu a objem, nez ten nespravny split a to skoro az o polovinu :-D
Jen si nejsem jisty, jestli mam jet mene serii po vice opakovani napr. 3X10 nebo vice serii 4X6 jak radil vlkisekk.
Jinak dekuji za pochvalu Mravenec1.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - trénink pro začátečníky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: