Harleen´s Log-Ponyfitness :D


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 137, 138, 139  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Harleen´s Log-Ponyfitness :D  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Harleen´s Log-Ponyfitness :D
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlata


PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já brzy přijedu ;)

fakt opet jsem žádala kd by sel se mnou na trenink zad a jediní 2 lide co mi na to odpovedeli jssou z Ruska uzasní partáci fakt....drina do umoru a padl i osobáček

24.2. 1. fáze ráno záda

Mrtvolka
10x 50kg
8x 60kg
8x 70kg
4x 90kg
2x 100kg
1x 110kg
1x 120kg PR !!!!!!!!!!!!

strašně mě Omar namotivoval vubec na nic se mě neptal, prostě jen naložil a prej TAHEJ!!!! tak jsem zatáhla s technikou spokojena nejsem!! nebyla jsem si v bedrerch jista...ale kulaty to taky neni ..


shyby s dopomocí
10x
10x
10x

stah. kladky na široko
10x 70lbs
10x 85lbs
10x 100lbs
10x 100lbs
posledníopáčka byly s dopomocí, jinak vždy do max protažení a prociteni

Hammer podhmatem
10x 40,.kg
10x 50kg
10x 60kg
10x 70kg !
peklo pekelny !!!

přítahy vesla s jč adaptéry, každá ruka zvlášt
10x 35lbs
10x 45lbs
10x 50lbs
10x 50lbs

bavilo bavilo bavilo !!!!!!!!!

by the way ...ma dnesni forma
81kg (fuj fuj fuj)


2. fáze večer kardio
30min schody
20min kolo
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a je to tady
budu kopnut ponikem s ruzovomodrou hrivou
(ale s nadhernym zadeckem)

na zada bych se stavil, ale po te tvoji mrtvole me presla chut
vypada to, ze maximalku mame asi tak stejnou, ale ja u toho nejsme tak sexi
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
fakt opet jsem žádala kd by sel se mnou na trenink zad a jediní 2 lide co mi na to odpovedeli jssou z Ruska


Tak Rusaci jsou trochu jina krev a ti maji nejvetsi potencial trenink s tebou prezit :D

JInak ta mrtvola, prdylka ti sice vylitla trochu driv nez mela :D , ale jen malinko, takze krasny osobacek
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem, uz si taka tazka ako ja :D, ale to ta vobec nemusi trapit pretoze je jasne vidiet, ze nieje 80 ako 80. Prdel parada ako vzdy. Pri tej mrtvole ju mas nejaku malu btw haha.
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blackoff


PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulace jak k PRku, tak k postavě.. obojí je parádní Vzhledem k tomu, že ta mrtvola byla maximálka, tak ta technika je docela v pohodě, jen bych doporučil, aby si se k tomu srovnala, než začneš tahat a ne, aby tě to srovnávalo, až začneš tahat. Neber to jako rejpání, spíš konstruktivní kritiku chalana ze stejné váhovky
_________________
180/80
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Velký potenciál co se týká postavy a silových výkonů. Hodně štěstí a nejlépe žádná zranění přeji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

strasne moc dekuju za odezvu!
moc si toho vážím a na chvili si zas zalezu s nizsima vahama pilovat techniku :))) jen jednou za cas mam mentalni potrebu zkusit co unesu
ppodobne jako včera na benchi....kdy jsem 3x propadla u pokusu 82,5kg hlava to nedala a tak me to rozhodilo ze jsem nedokoncila poradne ani trenink...

za to dneska jsem si zpravila chut...doslova.... cheat day legendarni jak mam ve zvyku a do toho super trenink nohou

27.2. legday


zahřátí superserie předkopy/zakopy
15x 60lbs / 15x 40lbs
15x 60lbs / 15x 40lbs
30x 45lbs /30x 40lbs
30x 45lbs /30x 40lbs
30x 45lbs /30x 40lbs
bez plic



čelní dřep
6x 40kg
6x 50kg
6x 60kg
6x 70kg
6x 70kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6x 60kg

dřepy jsem strasnou dobu nejela , natoz celnaky, ale luxus...nadherne me to priskrtilo a donutilo rozmlouvat s osou neprejte si vedet co jsem ji zkrz zuby cedila

výpady s osou
20x 20kg
20x 20kg
20x 20kg
20x 20kg
peklicko...propocenajakopasik

mrtvoly z deficitu
6x 70kg
6x 70kg
6x 70kg
6x 70kg
6x 70kg
6x 70kg
zadek na kasi :D

předkopy
10x 105lbs
10x 105lbs
10x 105lbs

zakpy
10x 95lbs
10x 95lbs
10x 95lbs

cely trenink odjety za 55minut!!!!!!!!!!!! strasny tempo :D jazyk az na veste, ale euforie nepopsatelna
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Postava je ozaj impozantná, fakt máš šancu aj reálne dosiahnuť krásne výsledky vo figure, taký frame sa len tak nevidí, závisí, aby bola psychika v pohode a ostáva len držať päste, nech sa darí!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Postava je ozaj impozantná, fakt máš šancu aj reálne dosiahnuť krásne výsledky vo figure, taký frame sa len tak nevidí, závisí, aby bola psychika v pohode a ostáva len držať päste, nech sa darí!



strasne moc dekuju !!! budu se snažit...neni tu mezi vami nejaky psychoterapeut ? který by me chtel do pece?
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Postava je ozaj impozantná, fakt máš šancu aj reálne dosiahnuť krásne výsledky vo figure, taký frame sa len tak nevidí, závisí, aby bola psychika v pohode a ostáva len držať päste, nech sa darí!


Ale, že poměrně rychle dokážeš měnit názory
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zlata napsal:
Turakam napsal:
Postava je ozaj impozantná, fakt máš šancu aj reálne dosiahnuť krásne výsledky vo figure, taký frame sa len tak nevidí, závisí, aby bola psychika v pohode a ostáva len držať päste, nech sa darí!



strasne moc dekuju !!! budu se snažit...neni tu mezi vami nejaky psychoterapeut ? který by me chtel do pece?


hehe, mám zopár priateľov vyštudovaných psychológov:)
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Turakam napsal:
Postava je ozaj impozantná, fakt máš šancu aj reálne dosiahnuť krásne výsledky vo figure, taký frame sa len tak nevidí, závisí, aby bola psychika v pohode a ostáva len držať päste, nech sa darí!


Ale, že poměrně rychle dokážeš měnit názory


Zlatu som vždy chválil, čo sa týka skladby postavy, tak neviem, o čom?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z tohoto napsat, že dokáže krásný výsledky ve figure a má impozantní postavu mi moc nevyznělo, ale budiž.


Turakam napsal:
Ja vidím dve šumné dievky, ktoré síce zjavne cvičia, ale sú slušne zaliate, celá súťaž mi prišla úrovne kondičákov, to bolo fakt ofiko mčr?


Turakam napsal:
drie ako kôň, diétuje, morí sa zato obdiv, ale ešte dlhá cesta
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta forma je výborná, holky z bikin můžou tvůj zadek jen závidět
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Z tohoto napsat, že dokáže krásný výsledky ve figure a má impozantní postavu mi moc nevyznělo, ale budiž.


Turakam napsal:
Ja vidím dve šumné dievky, ktoré síce zjavne cvičia, ale sú slušne zaliate, celá súťaž mi prišla úrovne kondičákov, to bolo fakt ofiko mčr?


Turakam napsal:
drie ako kôň, diétuje, morí sa zato obdiv, ale ešte dlhá cesta


A? Potenciál je a veľký, to, že poväčšinou Zlatu vidíme v objeme, je vec druhá. Bola to vtedy prvá súťaž, človek zhodnotí objektívne, ale tak trénuje ďalej, posúva sa.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Harleen´s Log-Ponyfitness :D Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 137, 138, 139  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: