vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

19. dubna 2016, úterý

M E N IN BLACK - MAGUMI IS BACK World Class Václavák, 13. týden cyklu

Ani jsem včera Magumimu nepsal, jak na tom je, a dnes mě čekalo ve fitku příjemné překvapení :) Vstal z mrtvých a byl ochoten při tréninku umřít ;) Ale spíš to vypadá, že se vystřídáme... od pátku jsem nakřáplej a zatím se to mírně zhoršuje a přestávám mluvit. Tak buď bacila udolám... nebo to bude naopak.

MOBILITA cca 15 minut + protahování s osou cca 10 minut

Dřepy: (low bar)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
1x 140 kg stopka
1x 150 kg stopka
6x 160 kg (PB max reps) , 1. pracovní, těžká, šesté jenom že za mnou stál Mad Mag ;)
6x 160 kg
6x 160 kg, 3. pracovní, opravdový low-bar, osa skoro za lopatkou, musel jsem ji držet rukama
6x 160 kg (PB 4x6) , 4. pracovní, splněno dle plánu
5 (+1)x 160 kg, navíc, nepamatoval jsem si plán... v půlce jsem se zasek a Magumi mě musel zmáčknout, abych se narovnal a dotlačil to. škoda.
nečekané, uspokojující, pouze díky Magumimu jsem do toho mohl šlapat naplno, i když jsem po každé sérii vykašlával plíce

Magumi je ovšem jiný kalibr, 11 dní od posledního tréninku, po smrtelné nemoci, bez suplementů... a v pohodě mě předřepoval up-to 5x180

Bench-press:
5x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
8x 112.5 kg (PB max reps) , 1. pracovní, malý osobák, taky osobák ;)
6x 112.5 kg, 2. pracovní, na dotek, bez stopky nahoře a už jenom šestky
6x 112.5 kg
6x 112.5 kg, 4. pracovní, šestky stačily a vydrželo to bez stopek nahoře
spokojenost, nějaká síla tam bude. Magumi opět up-to 6x 132.5 kg jako-by-se-nechumelilo...

Přítahy VČ k pasu:
6x 112.5 kg, 1. pracovní, tahle jediná čistá a dobrá
6x 112.5 kg
6x 112.5 kg
6x 112.5 kg, 4. pracovní, zbytek už povoloval úchop, měl jsem si namazat :/

Čas ve fitku: 2:10, dost jsme odpočívali, nebylo kam spěchat

Váhovka: 99.2 kg, důsledek Magumiho volume-programu, pokud se neupraví strava, tak prostě nejde nepřibírat... Magumi to komentoval: "něčím to holt zvedat musíš" ;)

Pěkný trénink, ve dvou se to lépe táhne Magumi překvapil, čekal jsem, že na to půjde opatrněji, já tohle zkusit, tak jsem pak týden nakaši... jsem zvědavý, jak bude vypadat v pátek

A mimo jiné to byl dnes výroční trénink ... poprvé jsme šli s Magumim cvičit 17. dubna 2015, to jsem pak v první cyklu dal na dřep 1x 160 kg, v dalším podzimním cyklu už jsme přitvrdili a na Mikuláše jsem potvrdil 3x 160 kg, no a dnes, +3 kg na váze a +3 opakování na 160 kg Na začátku cyklu mi připadalo nereálné pokořit tento milník... šestky v sériích... ale stalo se, síla adaptace je obrovská a Magumiho program záhadným způsobem pořád funguje


Naposledy upravil vlk# dne út duben 19, 2016 4:49 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak, pomaly to tu prestávam čítať...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bomba výkony, dřepy mazec, bench závidím.

Jste s Magumim monstra.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2016 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

22. dubna 2016, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, 13. týden cyklu

zdraví se od úterka drží až mírně zlepšuje, takže pohoda, zničili jsme bacila ;)

MOBILITA cca 15 minut + protahování s osou cca 10 minut

Čelní dřepy:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
1x 120 kg
1x 130 kg stopka, hluboká, poctivá
3x 142.5 kg 1. pracovní, dnes "lehké" trojky a hned v první sérii jsem si při odebrání odebral i kyslík :)
3x 142.5 kg
3x 142.5 kg
3x 142.5 kg, 4. pracovní, špatná, třetí opáčko kočičák
3x 142.5 kg, 5. pracovní, špatná, pro změnu hned u prvního jsem málem dole přepad
4x 142.5 kg (PB max reps) , 6. pracovní, normál, ale to čtvrté už bylo terminální
slabší než minule, ale splněno, tak spokojenost ;) na kolik opáček je člověk psychicky připravený, tolik dá :) Magumi v rekonvalescenci pořádně zabral a taky to dotáhl až na 142.5 kg. frajer, a to byl z úterka pořádně rozbitý :D

CG bench-press: (cca 40 cm)
5x 60 kg
3x 80 kg
8x 102.5 kg, 1. pracovní, na dotek bez stopky nahoře
8x 102.5 kg
6x 102.5 kg, 3. pracovní, poslední dvě stopky nahoře, chtěl jsem do osmi, ale už to nešlo
6x 102.5 kg, 4. pracovní, opět bez stopek
osmičky ani nebyly v plánu, ale když to ze začátku šlo, tak jsem tomu nebránil :)

Mrtvý tah:
3x 60 kg
3x 100 kg
1x 140 kg
1x 160 kg až potud zámek
4x 180 kg, 1. pracovní, první těžké, ale pak už to docela odsejpalo...
4x 180 kg
4x 180 kg
4x 180 kg, 4. pracovní, až se ucho utrhne... hned první opáčko ztráta techniky, natáhnul jsem si levé zádo na kyčlí a zbytek odjel jak lazar
4x 180 kg, 5. pracovní, šel jsem k ose asi na třikrát... ale pak jsem se srovnal a dal to
škoda té čtvrté, vypadalo to těžké, ale technicky zvládnuté série... a pak jsem porouchal něco, co si už tak půl roku léčím... do příštího týdne musím opravit. Magumi byl kingoš... divím se, že si nepřišli stěžovat z bazénu pod náma, že jim tam padá omítka :D jako závěrečná série 4x220??? a to ještě druhé opáčko položil a vypadalo to, že je hotovo, ale ne tak Magumi... kde tu sílu bere nevím, ale bezpáskově tahle váha... a to jsem teď viděl poslední strength wars :D

Čas ve fitku: 2:20

Váhovka: 99.2 kg, asi už to nebude nic přechodného... zvykám si ;)

No pěkně jsme se dneska zrušili... jen co je pravda... Magumi víc, protože ten byl zrušený ještě z úterka :) Ale... jedeme dál!

spekounP: díky... já Ti zase závidím ty dřepy a tahy :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2016 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Celny drep masaker zavidim.
Len nechapem ten nepomer drep k mrtvole. S takym silnym depom by som cakal ze mrtvola pojde o hodne viac.
Kazdopadne predpokladam ze nebudes daleko od 160kg celnaku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2016 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já věřím, že Vlček dá s páskem na čelňák přes 160, u tohohle cviku je velký rozdíl mezi jedním opakováním a víc.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2016 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:


Čelní dřepy:
3x 142.5 kg
3x 142.5 kg
3x 142.5 kg, 4. pracovní, špatná, třetí opáčko kočičák
3x 142.5 kg, 5. pracovní, špatná, pro změnu hned u prvního jsem málem dole přepad
4x 142.5 kg (PB max reps) , 6. pracovní, normál, ale to čtvrté už bylo terminální


spekounP: díky... já Ti zase závidím ty dřepy a tahy :)


nemáš co závidět
řekl bych, že u zadních dřepů jsme na tom zhruba na stejno a u předních bys mě pobil, jak malý děcko
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2016 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

klucííí... díky, ale čelňáky jsou mně v trojboji jaksi nahouby, když tam není žádný přenos do velké trojky ale to neva, byl jsem jenom prostý rekreační cvičenec než jsme loni začli s Magumim... a pak jsem musel zařadit vyšší stupeň nahoru šly dřepy, teď čekám, že se pohne i benč, no a snad se dopracuji i k té mrtvole všici mě inspirujete jak makáte

OFF TOPIC:
byl jsem si dnes pro výsledky krevních testů... vzali jsme to hopem, srážlivost dobrá, všechny hodnoty v toleranci... a že jich bylo, zkratka, číslo, zkratka, číslo... a tak nejmíň čtyři řádky, a že prý už na kontroly nemám chodit, že na zdravé pacienty nemají kapacitu, že mají dost těch nemocných tak jasně, že spokojenost... doma mám dvouletou princeznu a s Magumim plánujeme nějaké ty soutěže nejmíň do M3
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2016 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že strategičtější by bylo počkat do M4, až nám vyhynou všichni soupeři.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

26. dubna 2016, úterý

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, 14. týden cyklu

MOBILITA cca 20 minut + protahování s osou cca 5 minut

vůůůbec se mi nechtělo... budu se muset naučit jinou rozcvičku, tuhle jsem jednu viděl na dřepy ;)

Dřepy:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
1x 140 kg
1x 150 kg
1x 160 kg, stopka, hloubka, co to šlo, spokojenost ;)
1x 170 kg, čistý zdvih
zatím stále úřadující maximálka, možná kdyby byli Merkur, Venuše a Jupiter v zákrytu, tak bych tam ještě jedno opáčko vymáčknul ;)
4x 165 kg (PB max reps) , 1. pracovní, těžká, podle čtvrtého opáčka to vypadalo, že první i poslední čtyřka :)
4x 165 kg
4x 165 kg, 3. pracovní, čtvrté jsem dával pouze za mohutného povzbuzování od Magumiho...
4x 165 kg, 4. pracovní, a pak se to zlomilo...
osu jsem si usadil proklatě nízko, suplementy zabraly a začaly to být čisté zdvihy... čtvrté opáčko sice pořád pomalé, že by během zdvihu průměrný žák druhé třídy stihnul složit puzzle o dvaceti dílkách, ale... šlo to tam.
4x 165 kg
4x 165 kg (PB 6x4) , 6. pracovní, a vydrželo to naštěstí až do závěrečné série
uáááá... Magumiho cyklus je mortal kombat pitomých pět kilo od minula a ty čtyřky byly zhruba stějně těžké jako šestky minule.... příště už strategicky přihodím jenom +2,5 kg, není čas na hrdinství Magumi do toho po nemoci šlápnul pořádně... luxusní osobáček šestky se 175 a stále bez pásku

Bench-press:
5x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
8x 115 kg (PB max reps) , 1. pracovní, na dotek, prvních šest bez stopky nahoře, +2 opáčka zlepšení
6x 115 kg, 2. pracovní, v první jsem se vyčerpal, takže už boj, ale bez stopek nahoře
6x 115 kg, 3. pracovní, poslední opáčko stopka nahoře
6x 115 kg, 4. pracovní, poslední dvě opáčka stopka nahoře
uff... začíná to být těžké, ale když se chytne dráha... a měli jsme tlustou osu, dobře se tlačilo. Magumi si v klidu odjel ty svoje "šestky se 130"... tlakostroj

Přítahy VČ k pasu:
6x 115 kg, 1. pracovní
6x 115 kg
6x 115 kg
6x 115 kg, 4. pracovní
chtělo by to ubrat, už je to takové nějaké všelijaké...

Čas ve fitku: 2:20, na úterní trénink jsme to trochu natáhli

Váhovka: 99.6 kg, "ten pes zase vyrostl! zděsil se tatínek..." nejde se tomu bránit, v tomhle cyklu přibírám zhruba 1 kg/měsíc, takže už brzo ze mě nebude do-cent

výborný trénink... když jsme šli do šatny, tak se mi tělem rozlévala příjemná únava a klid... moje dcerka by řekla "ještě jeden?" Magumi je borec, jak rychle se zotavuje. v pátek nás čeká sado-maso, tak se budeme snažit přežít
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když víš, že tě čeká X sérií a víš, že nebudou zrovna lehký, tak určitě pracuje psychika. Člověk je tak trochu ve stresu z toho, co ho ještě čeká.

Potřebuješ vybičovat a dostat se alespoň do půlky a pak už najednou přijde takovej pocit, že už má větší část za sebou a už to nějak doklepeš. Mě většinou nejvíc sedí 5.-6. série. Pak už zase nastupuje únava.

Jinak pěkná práce, obdivuju vás, že jedete pořád bez pásku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

uz chapem z kade pochadza ten vtipek ze "ako zlepsit benchpress" odpoved: "drepyyy!" :D
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
Když víš, že tě čeká X sérií a víš, že nebudou zrovna lehký, tak určitě pracuje psychika.


že pracuje psychika, jsme si na tomhle cyklu ověřili perfektně... na každý další trénink se psychicky připravujeme a nastavujeme tělo, aby to zvládlo. nevím, jak to funguje, ale funguje. ať už jsou to dvanáctky, osmičky nebo čtyřky, deset nebo pět sérií, na každý trénink jdeme nastavení, že to musíme odjet. proto i když jsem jel posledně těžké šestky a dnes to byly "pouze" čtyřky... tak dát tam neplánovaně znovu ty šestky, tak už je nedám :D a nejtěžší bývá první série, pak už se to nějak rozběhne.

seeya napsal:
uz chapem z kade pochadza ten vtipek ze "ako zlepsit benchpress" odpoved: "drepyyy!" :D


jj, zrovna jsem dnes při benčování, když jsem viděl slečnu, jak cvičí břicho, říkal Magumimu, že ho možná trochu zanedbáváme... na což odvětil, že asi jo, že krom dřepů, tahů a vlastně i toho benče, když se dělá pořádně, na to břicho úplně kašleme
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

29. dubna 2016, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, 14. týden cyklu

MOBILITA cca 15 minut + protažení s osou cca 10 minut

Čelní dřepy:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
1x 120 kg
1x 130 kg
1x 140 kg, stopka, hloubka, pomalu, ale s jistotou, spokojenost
3x 145 kg (PB 3RM) , 1. pracovní, drobná rezerva, první většinou bývá těžká, ale tahle byla nejlepší
3x 145 kg
3x 145 kg
3x 145 kg, 4. pracovní, už se mi zbořil loket, ale i třetí jsem ještě vytáhnul sám
2x 145 kg, 5. pracovní, fail , porušil jsem 11. přikázání... neodhodíš
ale pěkná to byla šupa, když to šlo z těch šedesáti čísel rovnou na zem... v komerčním fitku... kdy nemají pódium čekal jsem že mi hned zruší členství a půjdou zkontrolovat strop bazénu pod náma... v plánu bylo šest pracovních, takže za dnešek si píšu nesplněno. co už... a to jsem ještě při čtvrté říkal Magumimu, že dnes pojedu do selhání... a netušil, že to přijde tak záhy. ale bylo to poměrně zřejmé... před třetím opáčkem jsem už nedokázal stabilizovat postoj a klepal se jak čivava, když vyběhne dvě patra. Magumi stál za mnou, nádech do břicha... ale core už byl tak slabý, že se cestou dolů rozložil a vůbec jsem Magumimu nedal šanci, aby mi pomohl nahoru, nebylo oč se opřít. škoda, příště se musím líp připravit. Magumi tam nasázel tři čtyřky se 140 za sebou, což se mně na téhle váze nepovedlo. určitě se ještě pořád zotavuje a příští týden to zase bude lepší.

CG bench-press: (40 cm)
5x 60 kg
3x 80 kg
8x 105 kg (PB max reps) , 1. pracovní, na dotek, bez stopek nahoře
8x 105 kg, 2. pracovní, poslední dvě už stopky nahoře
8x 105 kg, 3. pracovní, opět poslední dvě stopky nahoře
6x 105 kg, 4. pracovní, už jenom šestka a poslední dvě stopky nahoře
potěšilo, v plánu byly šestky, ale dokud to šlo, tak jsem to nešetřil

Mrtvý tah:
3x 60 kg
3x 100 kg
1x 140 kg
1x 160 kg, klasika + nadhmat, slabý úchop, při odložení mi to klouzalo
4x 185 kg, 1. pracovní, klasika + střídavý, drobná rezerva, ale i tak těžší než jsem čekal
4x 185 kg
4x 185 kg
4x 185 kg, 4. pracovní, bez rezervy a to jsem chtěl přidat
4x 185 kg, 5. pracovní, opět bez rezervy, víc než čtyřku už nedám
tahy žádná sláva, ale s tím teď nic neudělám... budu trpělivě čekat, až se to pohne. Magumi exceloval, když dával čtyřky s 215... parádní objem.

Čas ve fitku: 2:25

Váhovka: 99.2 kg

do sprchy jsme šli jak dva lazaři... dnes jsme prakticky vše dotáhli až na hranici selhání... já čelňáky až za ní :) už se láme chleba a nedaří se dodržet plán... když se váhy blíží maximu, tak už s každým dalším kilem křivka nelineárně klesá. ještě, že už jsme v závěru cyklu :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To sú zverstvá chlapi Obdivujem vaše odhodlanie takto dlhodobo sa mordovať. Len nech telo vydrží, to už je riadna záťaž.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: