DiamonD - 105kg


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 236, 237, 238, 239  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DiamonD - 105kg  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DiamonD - 105kg
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
DiamonD123 napsal:
vlk# napsal:
takže do desítky to bylo a od finále kousek? tak to jsi pěkně zabojoval. od loňska jsi nabral hmotu, zvýšil sílu a vylepšil svou pozici a to je dostatečný důvod v tom pokračovat. držím palec do dalšího tréninku i soutěží!


Taky si myslím :) Nejvtipnější mi přišla asi reakce Turakama, že na kulturistiku to nikdy není a nikdy nebude a že potřebuju nabrat ještě 20kg svalů :D To jsem si jenom pomyslel, že chudáci teda ti, co skončili za mnou - co by řekl Turakam asi jim


tak že bys potřeboval nabrat 20 kg svalů, to tady na fóru vidí zřejmě většina lidí, kteří Tě občas sledují, včetně mě, a kdo ví... ale v současné fázi si vedeš dobře a to oceňuji ;)


Tak souhlasím, že kdybych nabral 20kg svalů, tak by to asi nějak vypadalo a mohl bych objíždět ME, MS, AC apod. Ale je to naprosto mimo mísu. Asi jako kdybych nějakýmu atletovi řekl, že je hezký, že běžel stovku za 11s, ale že aby to nějak vypadalo, tak by jí měl běžet ještě o sekundu rychleji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Tak souhlasím, že kdybych nabral 20kg svalů, tak by to asi nějak vypadalo a mohl bych objíždět ME, MS, AC apod. Ale je to naprosto mimo mísu. Asi jako kdybych nějakýmu atletovi řekl, že je hezký, že běžel stovku za 11s, ale že aby to nějak vypadalo, tak by jí měl běžet ještě o sekundu rychleji.


seš mladej, hodně mladej, takže není potřeba stahovat kalhoty..., uvidíš za rok, za dva, jak se to bude vyvíjet, 90% je dřina a za ten poslední rok jsi ty tréninky hodně nakopnul, žádné šmrdlání :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To vůbec není dřině ale o genetice a tu Diamond bohužel moc nemá. Nečekal bych nějaký výrazný posuny, když zůstaneš naturál.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:
To vůbec není dřině ale o genetice a tu Diamond bohužel moc nemá. Nečekal bych nějaký výrazný posuny, když zůstaneš naturál.


Já taky žádný výrazný posuny nečekám. Příští rok jsem si dal za cíl finále a jestli mi to vyjde, tak poslední rok už jenom bude zbývat medailová pozice. Pak už se jenom budu rozhodovat, jestli mám pokračovat dál do mužů, ale na 90% se na to vykašlu a buď už budu sportovat jen pro radost nebo se možná ještě pokusím o návrat do vrcholové kanoistiky (ale to už by bylo teda sakra těžký po takový době).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fireblader


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ač se neznáme tak bych Ti přesto rád poblahopřál k sedmému místu. Chápu, že to může být zklamání, ve sportu se samozřejmě všichni snažíme uspět a vyhrát, ale Ty jsi to dokázal.

Rozhodl jsi se, že budeš soutěžit a měl jsi odhodlání a vůli a nebál ses vylézt na pódium.



Už to samo o sobě není lehké. Navíc jsi mladý a máš spoustu času něco dokázat! Vytrvej.
_________________
Carpe diem carpe noce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fireblader napsal:
Ač se neznáme tak bych Ti přesto rád poblahopřál k sedmému místu. Chápu, že to může být zklamání, ve sportu se samozřejmě všichni snažíme uspět a vyhrát, ale Ty jsi to dokázal.

Rozhodl jsi se, že budeš soutěžit a měl jsi odhodlání a vůli a nebál ses vylézt na pódium.



Už to samo o sobě není lehké. Navíc jsi mladý a máš spoustu času něco dokázat! Vytrvej.


Díky, zklamanej rozhodně nejsem a je to pro mě velká výhra, že jsem se svojí genetikou dokázal udělat za relativně krátkou dobu kus práce a zlepšil se z 9/10 na 7/14. Mrzet mě může max. to uniklé finále o bod, na druhou stranu mi to ušetřilo spoustu starostí a mimo to bych ze závodů odjížděl spokojenej i s mnohem horším umístěním :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky gratuluju, ze jsi vydrzel s pripravou a umistil se na peknym 7. miste. Snad se ti budou vyhybat zraneni a jsem zvedavej o kolik se zlepsis pristi rok.
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MOOG


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě zapracuj na posingu a jinak pochvala za progres
_________________
www.koumal.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MOOG napsal:
Ještě zapracuj na posingu a jinak pochvala za progres


To potěší dvojnásob když jsi mě rozhodoval :D

Na pozingu se zapracovat musí, ale je to z jedna věcí, kterou odsouvám na hodně vedlejší kolej, protože mě to nebaví nacvičovat a je to pro mě náročný fyzicky i psychicky. Byť si teda uvědomuju, že sám sobě si tímhle přístupem škodím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MOOG


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No škodíš si dost, kor, když to bylo o jediný bod. Možná jsi mohl být právě teď v superkompenzaci a chystat se na Jihlavu...
Kdybys potřeboval pomoct s posingem a prezentací na příští prkna, rád Ti pomůžu
_________________
www.koumal.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MOOG napsal:
No škodíš si dost, kor, když to bylo o jediný bod. Možná jsi mohl být právě teď v superkompenzaci a chystat se na Jihlavu...
Kdybys potřeboval pomoct s posingem a prezentací na příští prkna, rád Ti pomůžu


Díky za nabídku - určitě se v budoucnu ozvu a můžeme když budeš chtít dát i trénink :) ale jak říkám - jsem docela rád, že jsem se nedostal do top 6, protože mám tenhle týden až moc školních povinností a vím, že bych si to tam šel jen odstát a už dál ani nedržel formu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Maerlyn0 napsal:
To vůbec není dřině ale o genetice a tu Diamond bohužel moc nemá. Nečekal bych nějaký výrazný posuny, když zůstaneš naturál.


Já taky žádný výrazný posuny nečekám. Příští rok jsem si dal za cíl finále a jestli mi to vyjde, tak poslední rok už jenom bude zbývat medailová pozice. Pak už se jenom budu rozhodovat, jestli mám pokračovat dál do mužů, ale na 90% se na to vykašlu a buď už budu sportovat jen pro radost nebo se možná ještě pokusím o návrat do vrcholové kanoistiky (ale to už by bylo teda sakra těžký po takový době).


To je dobrej plán.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9.5 - Posilovna (Pod-O-Gym)

Záda + Biceps

Záda

Mrtvý tah

10x20kg
10x40kg
10x70kg
5x110kg
1x130kg
1x150kg
1x160kg
1x170kg
1x175kg
1x180kg
1x185kg (video)

Tak to šlo asi líp, než jsem čekal. Mrtvej tah jsem jel naposledy na začátku února a navíc jsem poslední dva měsíce jel celej trénink všechny cviky s páskem a na hodně cviků jsem používal trhačky. Nakonec jediný, co šlo do hajzlu byla teda ta drobná dynamika, kterou jsem předtím měl a úchop. 185kg jsem málem neudržel v ruce. Ale když si to tak vezmu, tak z pohledu toho šulinskýho přepočítávání na BW, který absolutně neuznávám jsem se vlastně zlepšil aniž bych ten cvik trénoval

Shyby (dead hang)

4x20kg
4x20kg
4x20kg (video)
4x20kg

No shyby jsem nejel nejspíš víc jak půl roku a bůhví před kolika rokama naposled jsem je jel z dead hangu se závažím, takže taky spokojenost

Přítahy JČ v předklonu

8x47kg
8x47kg
8x47kg
8x47kg

Horní protisměrky v sedě

12x35kg
12x40kg
12x45kg

Biceps

S EZ ve stoje

6x40kg
6x40kg
6x40kg
6x40kg
6x40kg

Hodnocení tréninku: Super, jsem silnější, než jsem čekal - ta síla zas tolik nespadla. Uvidím ještě ve středu na dřepech a v pátek na benchi o kolik to spadlo nebo ne.

Videa:



Sice na konci říkám, že to bylo zprasený, ale ve výsledku to z videa zas tak hrozný není. Ale pocitově se mi to nelíbilo.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lol, ta dieta ti prospěla .

Btw to říkáš skoro po každym tvym maxku (nebo submaxku), že to bylo zprasený a přitom je technika super.
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně se to prostě nezdá (a nepřijde mi, že bych byl k sobě nějak extra sebekritickej )
Kdybych byl trochu míň zkrácenej, tak bych se do toho mohl líp napasovat nohama a mít tam víc rovný záda. Ale to přijde - teď na to bude čas a prostor.

Ale jasně - jak už jsem psal v minulosti - je to +/- bezpečná technika. Zase to, že na videu řeknu, že to bylo zprasený jak hovado se musí brát trochu s nadsázkou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DiamonD - 105kg Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 236, 237, 238, 239  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: