Ikee a CIZO - (un)born to run 2016


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ikee a CIZO - (un)born to run 2016  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Ikee a CIZO - (un)born to run 2016
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CIZO


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

18? Píšu si do deníčku! A sakra, to je začátek týdne, to je chest day!
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZO napsal:
18? Píšu si do deníčku! A sakra, to je začátek týdne, to je chest day!


To se tam potkáme, jdeme s Vlkem taky. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V tom případě bych navrhoval nějaký trénink, abych nebyl automaticky ze všech nejslabší. Šlo by třeba... hmm... dvouhodinový brutální útok na bicepsy, tricepsy a předloktí?
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sobota 25.6.2016

FB


Rozehřátí
strečink
2x 20 výpady

Čelní dřep
10x 20kg
5x 30kg
5x 35kg
5x 35kg
5x 40kg
5x 40kg

Úzký bench
10x 20kg
5x 25kg
5x 30kg
5x 30kg
5x 32kg
5x 32kg
5x 32kg

Šikmé tlaky
10x 7,5kg
8x 10kg
8x 10kg
8x 10kg

Pullover

10x 10kg
10x 10kg
10x 10kg
10x 10kg

Tlaky na ramena

Rozpažování střední ramena


Strečink

Ve čtvrtek opět vynechaný trénink. Cizo si řádil v Areně a mě z toho horka třeštila hlava. Tak jsem zůstala dom a byla alespoň k nečemu užitečná. Bohužel mi za to nepoděkoval následující trénink, který byl o to těžší.
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondělí 27.6.

Běh v parku

4-5 kol 2800 - 3500m

Ženský (možná i chlapy), znáte takové ty dny úplně blbec s velkým B? Kašlete na jídlo, kašlete na trénink. Chcete se jen zahrabat do nejčernější nory plné Ordinace v růžové zahradě a amerických komedií, kdy víte, že krom vašeho života jsou ještě horší věci a to scénáře k těm filmům, které ani nevnímáte. Nevíte, jestli jste víc smutné nebo naštvané. A pak to přišlo..
NE, baby nebude sedět v koutě!! Tahám své růžovočerné běžecké botky a než se naděju, jsem venku na sluníčku a vzduch letně voní. Vybrala jsem si park, kde můžete při běhu sledovat vodu, pohupující se kačeny na hladině a zadubávat netušící malé děti, co se vám vřítí pod cestu. Než se naděju, uvědomím si, že místo mého cajdavého tempa prodlužuju krok a BUM! Sprint a cítím se super! A BUM a zase, dokud lapám dech a než mě zastaví píchání v boku. Směju se na kačeny a najednou vidím úžasný kulatý černý mrak na modrém slunečném nebi a mě je jasné, že budu běhat dokud na mě nepadne ta jedna z prvních obřích kapek. Mé nadšení potvrdil osamocený blesk. Tak místo běhání spíš blbnu kolem vody, křením se na neznámé lidi a pak to přišlo. Úžasný letní déšť a já se směju na celé kolo a bežím co to dá. Dokončím kolo a pomalu se ubírám dom s hromem v zádech. Ani nevím, kolik jsem toho naběhala a jestli jsem víc běhala nebo se vydýchávala. Čistá hlava, čistá duše..
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeGuise


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty Forrest Gump?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slabomyslnosti urcite, rychlosti behu no way! :)
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeGuise


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se líbí, jak často ti nejchytřejší lidé stále předstírají slaboduchost. Asi nějaká forma očkování, nebo co.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cim dele clovek poznava svet, tim spis vidi, kde vsude ma jeste mezery.
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!


Naposledy upravil Ikee dne čt červenec 07, 2016 11:01 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st červen 29, 2016 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

úterý 28. 6.
7/1


warmup:

bands

1/ kliky na bradlech:

10x
8x (+15kg)
5x (+35kg)
5x (+35kg)
6x (+30kg)
6x (+30kg)
6x (+30kg)
5x (+30kg)
22x

2/ cg bench:

8x60kg
8x80kg
5x100kg
7x90kg

3/ JR pullover:

8x25kg
8x35kg
8x45kg
8x55kg
20x35kg

4/ JR upažování:

15x7kg
15x12kg
15x12kg
15x12kg
15x10kg

5/ JR zadní delty vleže:

15x7kg
12x12kg
12x12kg
12x12kg

6/ JR biceps:

10x15kg
6x20kg
6x25kg
5x30kg
3x35kg
8x17kg (kladivový zdvihy)
8x20kg (kladivový zdvihy)
8x15kg (kladivový zdvihy)

7/ miniband triceps vkleče jednoruč:

15+15 (x2)
15+15 (x2)

8/ JR triceps za hlavou vsedě:

15x30kg
15x40kg
15x50kg
8x60kg
8x45kg (3-4s negativní fáze)

strečink


Sobotní trénink byl totál naprd, bylo vedro a to já děsně nerad. Teda vedro ve fitku mi nevadí, ale 30 stupňů v ložnici i v noci je faaaaakt blbý.

Zato včerejší vršek sednul. Po strááášně dlouhý době jsem měl sparinga, snažil se chlapec ze všech sil a šlo mu to fakt dobře. Takže super tempo tréninku (2h čistýho času).

U kliků na bradlech se mi povedlo přidat +5 kilo na první dvě série a +1 opakování na další tři, ale v poslední sérii se zátěží už to byl totál strop a první nedokončený opakování vůbec. Vyždímalo mě to do té míry, že jsem v poslední sérii nedal plánovaných 25, ale dokonce o jedno míň než minule - 22.

Jít po tomhle na úzký benč je sranda, měl jsem obavu že mě zavalí osa. Cíl je dát i po těžkých bradlech 8x100, takže tady nebudu měnit váhu, budu se držet osmi opakování a počkám, kdy to padne.

Zbytek tréninku standardní bádybilging.

Pár poznatků:

- I když jsem chtěl minulý (6. týden) ukončit tréninkový cyklus intenzitou, rozhodl jsem se přidat ještě 7. trénink objemu a je to dobře. Podle mě je ideální ukončit tréninkový cyklus před tréninkovou pauzou objemem protože 1/ návrat je mnohem snažší, tělo si i po týdnu volna líp udrží nějaký tonus 2/ dýl si odpočine CNS (odpočine si jak v tom týdnu objemu, tak i následně v týdnu volna) a 3/ nezačnete volno jako zbitej pes poté, co si v posledním týdnu odzkoušíte maxima

- Buď půjde z fitka ta rozbitá 40kg jednoručka, nebo já. Pro oba tam není místo!

- Potřebuju domu klimatizaci
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st červen 29, 2016 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZO napsal:

- I když jsem chtěl minulý (6. týden) ukončit tréninkový cyklus intenzitou, rozhodl jsem se přidat ještě 7. trénink objemu a je to dobře. Podle mě je ideální ukončit tréninkový cyklus před tréninkovou pauzou objemem protože 1/ návrat je mnohem snažší, tělo si i po týdnu volna líp udrží nějaký tonus 2/ dýl si odpočine CNS (odpočine si jak v tom týdnu objemu, tak i následně v týdnu volna) a 3/ nezačnete volno jako zbitej pes poté, co si v posledním týdnu odzkoušíte maxima


To je dobrý poznatek, na to budu pamatovat.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: st červen 29, 2016 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
CIZO napsal:

- I když jsem chtěl minulý (6. týden) ukončit tréninkový cyklus intenzitou, rozhodl jsem se přidat ještě 7. trénink objemu a je to dobře. Podle mě je ideální ukončit tréninkový cyklus před tréninkovou pauzou objemem protože 1/ návrat je mnohem snažší, tělo si i po týdnu volna líp udrží nějaký tonus 2/ dýl si odpočine CNS (odpočine si jak v tom týdnu objemu, tak i následně v týdnu volna) a 3/ nezačnete volno jako zbitej pes poté, co si v posledním týdnu odzkoušíte maxima


To je dobrý poznatek, na to budu pamatovat.


taky jsem na to koukal, dobrá informace, když o tom přemýšlím tak mi to dává smysl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st červen 29, 2016 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZO napsal:
- Potřebuju domu klimatizaci


už pár let mám mobilní, sice to zabírá místo, musí to být u pootevřeného okna, hučí to, ale... za těch 10-20 dní v roce, kdy se člověk v noci vyspí... to stojí za to :)

a 18. 7. si beru dovču a těším se na tu sestavu, co se v Areně sejde :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeGuise


PříspěvekZaslal: st červen 29, 2016 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže kluci, číslo účtu je 4214173319/0800. Předseda tady nerozdává rady jen tak zadarmo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ikee a CIZO - (un)born to run 2016 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: