Grom 800 RAW total??!!


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Grom 800 RAW total??!!  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Grom 800 RAW total??!!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: so červen 25, 2016 10:27 pm    Předmět: Grom 800 RAW total??!! Odpovědět s citátem

Takže zhruba niečo o mne, mám 21 rokov, ~125 kg, cvicim 7 let, nej RAW vykony: 280/170/280, nej soutezni: 280/160/275. Ted jsem v pekle - vysadeny (1 ml tst tyzdenne) a dietuju, takze nebyvam ani moc hodny na lidi, ale neberte to osobne. K pisaniu logu ma motivovala Norova (ripperova) 300ka, cim sa stal najlepsim deadlifterom v nasej posilke a ja mu ten titul hodlam zobrat :D




[size=200] 2016.6.25 - BW NR [/size]

Deadlift

up to 260 * 1
280 * 0 - len odlepene

150 * 6
200 * 20 PR - naposledy som dal nejako 10 alebo 11 s 202.5 este naturalne bez pasku (aj ked mi hovno pomaha ten opasok ked v nom netrenujem)

tu so masi 15 minut leal a dal si protak, uz si hovoril ze idem domov, ale poremohol som sa na drepiky alespon, ale len nad paralel :D :D

High box squat w/ hatfield bar

up to 225 * 6

Hyper Deadlift

up to 140 * 7

Glute ham raise

125 * 3 * 8

akopavanie v sede

4 serie po xxx


shrugs

up to 200 * 12 - prvych 8 podrzane hore a dole
200 * 30 PR

Mrtvola zase

up to 222.5 * 1

Rumuny

up to 142.5 * 20 - posledne dve polozene a na zem

predkopavacky

3 serie ale taky na kokot stroj ze to len hornu fazu davam tak som sa na to vyjebal

Dick Crushers

4 serie

takze objem prace dnes nizsi, no za to intenzita vysoka, skoro vsetky top sety do/blizko zlyhania, preto aj dlhsi trening (4 hodiny), lebo som mal dlhsie pauzy.

Video, aby ste neboli kokoti a hovorili ze si to vymyslam



Naposledy upravil Berserk_Grom dne pá prosinec 23, 2016 1:10 am, celkově upraveno 5 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[size=200] 2016.6.26 - NR BW [/size]

Clean & Press

up to 100 * 3. chcel som 5. FUDGE

SHoulder press seated

up to 90 * 10

Behind the neck press

up to 80 * 7

Snatch grip behind the neck press

40 * 5 * 20

Shoulder press w/ dumbbells

5 serii tak seljako

pritahy na ramena

s EZkou 3 serie

snatch grip na rovnej 3 serie

upazovanie

top set 24 * 12
30 * 8

upazovanie a stroji

4 serie

predpazovanie s JC

3 serie

upazovanie v predklone s opretim

5 * 15

upazovanie v predklone

top sety 20 * 2 * 10

zadne ramena na stroji

5 serii

facepulls

3 * 25

facepulls s bandom

3 * 15

Zhyby

125 * 12/10/8/6

Yates rows striktne

up to 140 * 8

Zhyby (rone uchopy) + kladka pred hlavou

3 serie[/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

po treningu vcera som sa este nazral sladkeho, rano myslel ze budem vyzerat jak hovno v zrkadle, ale forma bola este lepsia :D :D
Teraz nebudem davat aspon mesiac fotku, nech mozete potom vidiet poriadny rozdiel. tyzden pred victoriou nasadim viac sacharidov a kalorii, nech regenerujem lepsie, takze te ntyzden bude akoby oddych diety po 13 tyzdnoch na nakopnutie metabolizmu.

[size=200] 2016.6.27 - NR BW [/size]

Včera som končil v posilke 21.00 - záverečná a dnes začínal 07.00 - otváračka. :D
Takže po 4 hodinovom tréningu som spal 4 hodiny, zobudil sa sám od seba ešte pred budíko úplne svieži, a keď som nemal čo robiť, a poobede býva veľa ľudí, tak som išiel hneď ráno cvičiť. :D pred tréningom len káva a ECA. Tieto badybilderske treningy su omnoho jednoduchsie na regeneraciu. Po takom treningu box squatov/mrtvol v priprave som citil este 2 dni ako polamane drevo, aj ked som bral asi 5 veci naraz, teraz len na 1 ml mixu dokazem trenovat kazdy den s omnoho vyssim objemom prace a dokazem aj naozaj fungovat mimo posilky.

[size=150]Benchpress[/size]

sam podavane

60 * x
100 * 8
120 * 20 PR - prve a posledn 3 s pauzou na hrudi - cize napatie vo svale stale. Po poslednych treningoch moje projektovane maxko na DL 330 a BP 200, skoda, ze to tak nefunguje :D Vedla mna 6 luxusnych kociek, skoda len, ze nemirinovali mna, ale niekoho o 3 metre dalej. :D
Po tomto som isiel spotovat najsilnejsieho slovenskeho liftera pri 265 kg. Aj ked viem, ze ta vaha je prenho hovno a strielal s nou hore ako raketa, mal som vacsi stres nez ja pri mojej 280ke. Uz zacinam chapat, preco ma v nemenovanej posilke nechceli spotovat na 250 drepe :D Je to fakt pravda, ze aj ked si myslite, ze makate naplno ale ste najvacsi/najsilnejsi v miestnosti, nemakate NIKDY naozaj tak tvrdo, ako mozete. Len jeho samotna pritomnost ma dokazala vyburcovat k vacsim vykonom, ani som sa nemusel o to sam snazit. BW je v tomto lepsi, v Hektore len slabucki pumpickari, ako vy (teba nepocitam RIpper :D), sem tam vidim niekoho vacsieho nez priemer, ale to je nic oproti tomu, ked vidite niekoho sa rozcvicovat s tvojim maxkom (aj ked nikto iny okolo vasho maxka ani neprejde :D).

Spoto Press

120 * 3 * 4 - doraz ne techniku a preciznost - nic extra, pretoze pri vacsich vahach/opakovaniach by som si odpalil zapastia/ramena

Dumbell incline press

30 * 5 * 12 - lakte k telu, pauza naspodku a nedopinane

Dumbell benchpress

30 * 3 * xxx - lakte vedla tela, neprepinane lakte, zameriaval som sa na to aby som pracoval prsiami

Rozpazky na sikmej

Lyandrolove rozpazky

4 * xxx

klasicke

4 * xxx

Strihy

4 * 20

Ceckostroj v sede

1 zhadzovana - 4 serie - pomedzi strecing

[size=150]Triceps[/size]

Close Grip benchpress

Squat bar

110 * 15 PR prve a posledne 3 pauza na hrudi.

znova bez spotera/istenia, lebo rad riskujem svoje zdravie :D Poslednych par cm na poslednom opakovani som tlacil snad celu vecnost a tlacil do zeme tak silno, ze po serii som najviac citil kvadricepsy. :D
Ak budem takto dalej benchovat, mi konecne vyjde aj slzicka na kvadricepsy (a Ivana H. sa mi nebude smiat, ze nemam nohy) :D

JM Incline press

up to 65 * 2 * 15

Skullcrushers

30 * 5 * 20

WSB incline press

asi 4 serie

Kliky na bradlach

120 * 5 * 12-15

Lanko triceps

2 * 25

[size=150]Biceps[/size]

kladiva v sede

asi 6-7 serii, najviac 24ky * 6

Klasicke v sede

5 serii vahu si nepamatam, biceps bol hlavne o preciteni

EZ nadhmat

posledna 50 * 12

Scottovka s JC

5 serii

Lanko biceps

2 serie po milion

benchpress

lebo preco nie :D

squat bar, 3 sekundy pauza

up to 150 * 1

Facepulls

60 reps

Najviac sa mi pacia kocky ktore tam chodia, v Hektore je asi 1-2 pekna, aj to 1 frigidna, druha zadana, tuto je 1 na kazdych 10 m^2 :D Keby som vedel, co tam dnes rano bude, nebudem ani vcera strielat testak :D
za to tam chodia aj podivini, videl som a chlapo/zenu, mozno to bol/a transka :D ktoru trenoval gay :D a celkovo hrbu divnych ludi :D
Lazy Bitch, toto prekona uz len tvoj Planet Fitness :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út červen 28, 2016 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[size=200] 2016.6.28 - BA Hektor [/size]

na trening 1 drepar 300 kg, 2ja deadlifteri 300 kg, motivacia hned o level vyssie. :D

[size=150]Skwaat[/size]

pauza

up to 245 * 1

robil som 3sekundove pauzy, ale na videu posledna vyzerala asi len ako 1.5 sekundova. drepoval som na napicu stojane, kde mi nesedela vyska (pri odoberani som nemal celu vahu na patach) a tak prirodzene mi prisla tazsia na chrbte nez skutocne bola co ma rozhodilo a ubralo nieco z vykonu.

[size=150]Deadlift[/size]

belt, straps, thin bar T&G

up to 270 * 3 PR

PR na opakovania aj na trhacky (kedze ich moc netrenujem, tak som v nich nikdy nemal vacsie cisla nez bez. Ale zaradim ich do treningu.

[size=150]Conventional deadlift[/size]

stiff legs, tyc asi 10 cm od tela

belt, straps, stiff bar
up to 190 * 3
150 * 8

Goodmornings

60 * 5 * 8

leg curls

4 serie hned za sebou, medzi strecing

standing leg curls

3 serie hned za sebou medzi strecing

dick crushers

3 * 25

Squat

3 s pauza, belt

up to 220 * 1
230 * 1 s kratsou

na zaciatku treningu som bol neskutocne nasraty, ani neviem z coho, asi z ludi co tam zavadzali... Miestami som mal fakt malicko od toho aby som nestratil rozum.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: st červen 29, 2016 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mnou este len 1. trening ale napisem teraz log lebo potom by som zabudol zase to co som chcel napisat. :D


2016.6.29 - BA Hektor
1. rano

predkopavnie

1 * 20
4 * 15

High box deadlift stance front squat

up to 160 * 7 w/ belt
120 * 18

Bulgarian split squat

20 * 8
40 * 2 * 8
60 * 1 * 8

toto bolo peklo isiel som to dokonca bez lavicky, noha len za mnou. udrzat balans pri tomto cviku je narocna uloha sama o sebe.

vypady

ja * 8
+15 kg JC * 8
ja * 30

vsetko na kazdu nohu zvlast. prekne prekrvenie.

Hlboky Hack drep horizontalny

100 * 15
150 * 15

[size=150]Biceps[/size]

kladiva v sede

5 s, posledna zhadzovana

Kladiva s vytacanim v sede

5 s

EZ nadhmatom

5 s

Scottovka s JC

3 s

Lanko

1 velka - 4 zhadzovane

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Minuly tyzden som to zabudol zapisat, ale na vsetkych tazkych cvikoch zacinam pouzivat opasok. Aj ked sa mi nechce a robim rad vsetko bez akehokolvek vybavenia, nedokaem potom z neho vytazit maximum a tym padom sa na sutazi oberam o kila. Hlavne sa tyka mrtvoly. Bezopaskove lifty su mozno atraktivnejsie pre youtube videa a RAW puritanov, ale to mam hlboko v pici a trenujem na to, aby som vyhraval sutaze a dvihal najviac.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: st červen 29, 2016 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dnes vecer 2. trening

Kladka pred hlavu

70 * 3 * 10
85 * 2 * 10
100 * 1 * 10
110 * 1 * 7

Zhyby

118 * 4 * 7
citil som sa slaby dnes

Pritahy od zeme cheatingove

up to 140 * 8

Shrugs

180 * 2 * 10 -hore a dole pauza 1 sekunda
180 * 1 * 35

Shrugs za telom

40 * 2 * 10 + 10 (nadhmat, podhmat)

multipress

na tomto sa mi to lepsie robi

50 * 2 * 10 + 10
60 * 2 * ~15 - podhmat

Yates rows

bez cheatingu

120 * 12
120 * 15

zhyby V drziak

118 * 13
118 * 10
118 * 8
118 * 10
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[size=200] 2016.6.30 - BA Hektor [/size]

[size=150] rano - Predne/bocne delty [/size]

Behind the neck press

up to 80 * 7

Press

up to 80 * 8

vyberal som to zo stojanu - pri tom som slabsi ako z premiestnenia - cisto z lenivosti :D

80 * 5

Seated Shoulder press

up to 80 * 13

Zydrunas Press

up to 60 * 12

Press podhmatom

prvy krat som to robil, tak som sa v tom cviku este len hladal a skusal uchopy, ktory mi viac vyhovuje

60 * 8
60 * 10

Dumbell press one handed

lakte k telu, striktne velmi

15 * 1 * 15
15 * 2 * 15

tieto posledne 3 variacie robili velmi dobre mojmu ramenu

Upazovanie v stoji

up to 30 * 2 * 8

15 * 2 * 15 stritkne

Predpazovanie s JC

15 * 5 * 8, posledna zhadzovana

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posledne 2 treningy som zaradil pred aj po cviky na ramenne rotatory a hned sa citim lepsie. Od minuleho tyzdna aj pravidelny strecing. Velmi pomaha na regeneraciu, udrzuje ma zdravim a citim sa menej nachylny na zranenie. Treba vyuzit ze mam silnejsie a pevnejsie slachy/klby ako bezny clovek, lebo najsilnejsi byva vzdy ten co vydrzi najdlhsie byt zdravy.
Na cas vyradim tlaky v stoji vpredu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2016 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[size=200] 2016.7.1 - BA Hektor [/size]

DB incline flys

14 * 3 * 15
19 * 1 * 15

Bench

paused, no spotter

up to 130 * 9 + 0 - som musel pouit roll of shame... takyto nasraty som este nebol....

Incline DB press w/ tucked elbows

35 * 2 * ~13
40 * 1 * 13

ceckostroj

3 * 20-25

strihy

4 * 15

[size=150]triceps[/size]

Kliky bradla

118 * 10 * ~12

JM press

60 * 2 * 10

Incline skullcrushers w/ EZ bar

35 * 4 * 15

Decline nigga press

100 * 2 * 6 -reku ze skusim ake to je, ripper na tom daval 100ku na 20 reps ale je to kokotina cely decline. bol som nestabilny a lietal cely cas uplne prijebany cvik nikdy viac nech si ho cvicia ludia co sa chcu dojebat

Triceps extensions w/ DB

4 s

Bench

3 sec pause

up to 130 * 1
152.5 * 0 jebat :D :D


ked tak pozeram na ten trening, skladbu, intenzitu - nikomu by som neporadil takto cvicit :D

BW po treningu 117.5 - 5. den bez sacharidov. tento tyzden ani chleba k prazenici ani tuniaku, len 2 tvarohy a protak + zelenina :D

cely tyzden ~ 300 g bielkovin denne, tuky +- 50g.

Som omnoho stihlejsi za posledny tyzden. Este 3 krute tyzdne a potom hodim porovnavacku. Som rovnako zvedavy ako vy :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2016 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[size=200] 2016.7.2 - NR BW [/size]

Deadlift

Deficit 2 cm, belt, straps, stiff bar

up to 250 * 5 T&G PR

pouzil som nizsie dvacky, preto deficit.

250 * 1

Squat

High box, belt, texas sq bar

up to 230 * 10 PR

James Hetfield free

up to 165 * 10 PR

Deadlift

stiff legged, deficit 5 cm (stal som na CF kotucoch 10 kg + nizsie kotuce na cinke), cinka od tela

up to 200 * 3 PR
140 * 12

Romanian deadlift

up to 170 * 11 - posledne pomaly na zem, hore by neslo uz, takze skutocne maximum :D :D

Goodmornings

James Hatfield Bar, nauzko

40 * 5 * 12 medzi tym strecing hamstringov - po tom vsetkom co som mal za sebou aj tato vaha bola vyzva :D

zakopavanie v sede + back extensions

5 s

za techniku na back extensions by som mal dostat nobelovu cenu za najstriktnejsiu techniku :D :D

[size=150]Chrbat[/size]

Lat pulldowns

5 * 10 - kontrolovane s dorazom na negativnu fazu

Wide grip pull ups

118 * 8
118 * 8
118 * 6

Haney shrugs v multipresi

60 * 3 * 15
70 * 2 * 15

Shrugs

asi 5 serii

najprv 60 kg potom 100 kg s oranzovou najhrubsou gumou premotanou 5x :D mal som co robit :D

Deadlift

up to 250 * 1

asi najdhlsi trening v zivote - 5 hodin aj s rozcvickou a strecingom na konci :D


Carb up vcera velmi dobre vysiel, uz som v cheat dayoch disciplinovanejsi, mal som akurat jeden hambac s dvojitym maso, 1 zmrzlinu carte dor a ostatne len banany/ryza.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2016 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2016.7.3 - NR BW

Predne/bocne ramena

rozpazky

5 s na prekrvenie

Behind the neck press

texas squat bar

up to 85 * 5

Seated shoulder Press

texas squat bar

up to 85 * 10 PR - prve a posledne 2 s pauzou

Press podhmatom

55 * 15
60 * 15
65 * 10

Press v stoji s JC

lakte k telu a pomale opakovanie

14 * 3 * 12-15

Rozpazky jednorucne

4 s

rozpazky na stroji

5 s

predpazovanie s JC

4 s

zadne ramena

upazovanie s opretim

5 s

rozpaovanie medzi stojanmi

5 s

kladka za hlavou

5 s

facepuls v sede

4 s

facepulls s bandom

3 s

Prsia

rozpazky na sikmej

18 * 3 * 15

Tlaky s JC na sikmej

pauza dole lakte k telu, nedotlacane

28 * 15
40 * 2 * 15

Strihy

7 s

Benchpress

texas squat bar 3 s pauza

up to 140 * 1

125 * 8 ( bez pauzy)

ceckostroj

1 seria - 4 zhadozvane medzi strecing
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2016 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2016.7.4 - BA Hekto r

trening nezvycajne od 11tej

triceps

Should width grip bench press

up to 120 * 10, prve pauza

neviem ci som to uz niekedy dal, ale maxko podla tohto tipujem na 150-160

Kliky bradla

117 * 25
117 * 20
117 * 12
137 * 10
117 * 13

JM press sikma

50 * 2 * 10

uz len homo na prekrvenie

bicepsius

kladiva v sede

20 * 15 top set

zhyby podhmat nauzko

117 * 15
117 * 12
117 * 10

bolo tam kopec inych veci ale nepamatam si to vsetko a mam to viacmenej u prdele, lebo ma zuajimaju vahy.

vcera a dnes este zopar sprintov a klikov/brusakov na prekrvenie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2016 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:


Minuly tyzden som to zabudol zapisat, ale na vsetkych tazkych cvikoch zacinam pouzivat opasok. Aj ked sa mi nechce a robim rad vsetko bez akehokolvek vybavenia, nedokaem potom z neho vytazit maximum a tym padom sa na sutazi oberam o kila. Hlavne sa tyka mrtvoly. Bezopaskove lifty su mozno atraktivnejsie pre youtube videa a RAW puritanov, ale to mam hlboko v pici a trenujem na to, aby som vyhraval sutaze a dvihal najviac.


Bezpáskové lifty jsou dobré hlavně pro hluboký stabilizační systém. A z toho následně vyplývají větší kila na soutěži a míň zranění...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2016 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Berserk_Grom napsal:


Minuly tyzden som to zabudol zapisat, ale na vsetkych tazkych cvikoch zacinam pouzivat opasok. Aj ked sa mi nechce a robim rad vsetko bez akehokolvek vybavenia, nedokaem potom z neho vytazit maximum a tym padom sa na sutazi oberam o kila. Hlavne sa tyka mrtvoly. Bezopaskove lifty su mozno atraktivnejsie pre youtube videa a RAW puritanov, ale to mam hlboko v pici a trenujem na to, aby som vyhraval sutaze a dvihal najviac.


Bezpáskové lifty jsou dobré hlavně pro hluboký stabilizační systém. A z toho následně vyplývají větší kila na soutěži a míň zranění...


to je pekna teoria, na mna neplati. ked necvicim s opaskom, potrebujem aspon mesacny treningovy cyklus aby som z neho nieco vytazil a kedze pre mna ako sutazneho powerliftera su dolezite kila na cinke, potrebujem kazdu jednu drobnost vyuzit vo svoj prospech.

2016.7.5 - BA Hektor

vcera mi moj norik pise ze rano dojdu s maciakom makat na 9tu tak ci sa nepridam najprv som vahal, ale takato zostava sa neodmieta tak som si isiel zadrepovat/zatahat rano namiesto vecera.
Inak maciak okrem toho ze je velmi scitany ma ja vela skusenosti; mne poradil vela dobrych tipov a vychytaviek. Nie ako vy tupci retardovani co cvicite rok, si precitate jeden clanok a uz tu idete radit a hrat sa na trenerov.

Low box squat

up to 180 * 10 PR

pri 5tom uz to zacinalo byt tazke, ale pri maciakovi a norovi som sa este hecel na dalsich 5. Bol by som zvladol este 1-2 ale uz by som riskoval zranenie skrz techniky.
Nedrepovalo sa mi dobre, po prvom opakovani som si musel zmenit postoj, lebo nie som nauceny na takto hlboke boxy a lavicka je strasne uzka - toto robi pri boxoch obrovsky rozdiel, ci si sadnes celym zadkom alebo len castou. za tych 10 opakovani som stale rad, ze som ich dal aj za tychto podmienok.
Rameno trochu protestovalo pri rozcvickach ale po 180ke som ho absolutne necitil :)

Deadlift

up to 260 * 1 na makkej, strasne tazke miestami som myslel ze ju vypustim ale ego mi nedovolilo taku vahu nedat :D tie drepy poriadne vystavili. akoze povodne som chcel ist len 250 na istotu ale noro s maciakom vzali vsetky 10ky a mne sa nechcelo striedat si kotuce tak som vzal 15ky :D Teraz ked nad tym rozmyslam mozno mi to aj naschval urobili :D

Romanian deadlift

pomaly dolu, daval som si zalezat, aby som to isiel striktne hamstringami

up to 130 * 2 * 8
150 * 2 * 12
posledne 1-2 vzdy poloene na zem az

Zakopvanie

55 * 3 * 5

potom mi maciciak ukazal variantu so spickami dovnutra tak som sa stym trochu hral

a koniec. chcel som este zakopavnie v stoji ale pocas 1. serie som sa na to vykaslal, uplne som vyhorel v tomto momente.

vecer kvadricepsiky

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2016 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
Hulkie napsal:
Berserk_Grom napsal:


Minuly tyzden som to zabudol zapisat, ale na vsetkych tazkych cvikoch zacinam pouzivat opasok. Aj ked sa mi nechce a robim rad vsetko bez akehokolvek vybavenia, nedokaem potom z neho vytazit maximum a tym padom sa na sutazi oberam o kila. Hlavne sa tyka mrtvoly. Bezopaskove lifty su mozno atraktivnejsie pre youtube videa a RAW puritanov, ale to mam hlboko v pici a trenujem na to, aby som vyhraval sutaze a dvihal najviac.


Bezpáskové lifty jsou dobré hlavně pro hluboký stabilizační systém. A z toho následně vyplývají větší kila na soutěži a míň zranění...


to je pekna teoria, na mna neplati. ked necvicim s opaskom, potrebujem aspon mesacny treningovy cyklus aby som z neho nieco vytazil a kedze pre mna ako sutazneho powerliftera su dolezite kila na cinke, potrebujem kazdu jednu drobnost vyuzit vo svoj prospech.

Nie ako vy tupci retardovani co cvicite rok, si precitate jeden clanok a uz tu idete radit a hrat sa na trenerov.


Chápu, že je ti 21 a patří ti svět
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2016 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

este vecer trening dnes:

predkopavanie

1 * 20
6 * 12
1 * 8

Predne drepy

up to 140 * 3 PRko po 3 rokoch :D ano, taky som slaby na prednych drepoch :D
isiel som ich asi po roku a nevedel poriadne co robit pod cinkou. vsetko take cudzie.

bulgarian split squat

18 * 2 * 5
38 * 2 * 5
48 * 3 * 5

90 degree hack squat

90 * 12
110 * 20 - pomaly dole fuj toto palilo :D

extra deep hack squat

10 * 8
20 * 8
40 * 8

vypady s BW

30 * kazda noha

koniec asi za 75 minut najrychlejsi trening za poslednych 4-5 tyzdnov :D

trening v uplnej mentalnej pohode, pocuval som radio a nehecoval sa na ziadnej serii.

napisem aj stravu za dnesok:

1. kur. maso + protein

po trening - kuraci rezen + bravcovy rezen + zelenina

konzerva kusky tuniaka vo vl. stave

kuraci rezen + bravcovy rezen + zelenina + protein

po treningu kuraci rezen + bravcovy rezen + varene zemiaky + hubova omacka

vecer tvaroh ak budem moc hladny tak dam protein alebo bravcove maso.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Grom 800 RAW total??!! Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: