Magumi - Lean strength


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 184, 185, 186  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Magumi - Lean strength  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Magumi - Lean strength
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kulíšek


PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2016 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mega gratulace!!!
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2016 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nakoniec super total a podľa mňa máš natrénované aj na viac. Budúci cyklus to hravo prekonáš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 7:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem si říkal, jestli půjdeš do tréninku dřepů sám bez Vlka.
Musím říci, že jsi docela slušnej blázen, já bych tu odvahu odjet to sám neměl.

Doufám, že budeš v pohodě a ruka bude bez vážnějších následků. Výkony jsi předvedl parádní. Teď to chce nějaký ten odpočinek a rege.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

adrenalin zapracoval parádně, když jsi to sám dostal až na těch 235, škoda toho jednoho opáčka, těch 240 tam natrénováno je... ostatně u Tebe se nepozná, kolik tam vlastně je :)

a doufám, že s tou rukou nebude nic vážného, prázdinové tréninky čekají :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekny, ale vazne by me strasne zajimala hloubka.Nedavno jsi daval video tusim se 180 kg a sam jsi uznal,ze jsi s hloubkou spokojeny nebyl, takze by me opravdu zajimalo, jak vypadaji tve drepy 200+
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kulíšek: Děkuju, jsi moc hodná

Dante: No, uvidíme, teď se těším na změnu a hubnutí. :)

Vlk: Snažil jsem se, ale nějak toho adrenalinu bylo málo, bál jsem se. S tebou bych to byl dal.

Pajas: No, věděl jsem, že musím, ale nervy pracovaly. Ruka bolí jak samice od čuníka.

Draper: Nevidím se a moc toho v tu chvíli nevnímám. :). Jak jsem teď posouval osobáky, druhé opakování bylo vždycky jistější a s větší hloubkou, když jsem si to při prvním osahal. To je spíš otázka na Vlka a Pajase, ti se mnou cvičili. Ale snažím se to dělat poctivě pod paralel, a cítím vnitřní část paže, jak mi jde ve spodní poloze kolem stehen, tak snad jo.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozcvička

mobilita 20 minut, ohs s osou

Zadní dřepy (high bar, atg, 3 sekundy stopka)

5 x 60
3 x 80
3 x 100
3 x 120
3 x 140
3 x 160
3 x 170
10 x 140

Tlaky na lavičce

3 x 60
3 x 80
3 x 100
3 x 120


Pozvedy

3 x 60
3 x 100
3 x 140
3 x 180
3 x 200

Dneska v Kroměříži, lehký deload. Dřepy vysoko na trapézech, abych šetřil loket a rameno, všechno v klidu, kam se tělu chtělo bez námahy a vypětí. Na benči jsem byl mega opatrný, technicky se stopkama, ale rozbolelo to fest. Pak jsem dal chvíli pauzu, než to trochu přestalo, a maličko potahal, neměl jsem křídu ani opasek a v tom horku ze mě lilo, takže to stejně klouzalo.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2016 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Draper napsal:
Pekny, ale vazne by me strasne zajimala hloubka.Nedavno jsi daval video tusim se 180 kg a sam jsi uznal,ze jsi s hloubkou spokojeny nebyl, takze by me opravdu zajimalo, jak vypadaji tve drepy 200+


Nevidím se a moc toho v tu chvíli nevnímám. :). Jak jsem teď posouval osobáky, druhé opakování bylo vždycky jistější a s větší hloubkou, když jsem si to při prvním osahal. To je spíš otázka na Vlka a Pajase, ti se mnou cvičili. Ale snažím se to dělat poctivě pod paralel, a cítím vnitřní část paže, jak mi jde ve spodní poloze kolem stehen, tak snad jo.


tak za mě - pro ilustraci techniky si vypůjčím poslední ripperrovo video low-bar dřepů: target="_blank" class="postlink">Squat(no belt) 7x185kg

je tam vidět větší předklon a mechanicky se chodí hůře do větší hloubky - ripperrova technika a hloubka je ovšem i při tomto stylu vynikající

Magumi má dobrou mobilitu ramen, dokáže si osu položit hodně nízko, jistím ho zezadu a vidím, jak se "skládá" podobným způsobem, něco je vidět v zrcadle včetně toho, jak je osa vysoko nad zarážkou. poslední peakovací týdny, kde jezdí dvojky up-to-max a snaží se z této techniky vytěžit maximum, je hloubka kolem paralelu a druhé opáčko je obvykle lepší. pro sub-maximální váhy by cíleně dokázal chodit pod paralel, ale u maximálek je to na hraně, občas to komentuji slovy, že dva ze tří rozhodčích by mu to asi dali :) ale zboku to nevidím a zatím jsem nenašel dobrý flek, kam bych postavil kameru.

pro ilustraci dávám screenshot z jednoho nepovedeného videa před prázdninama (furt tam někdo chodil a zacláněl) - na ose je sice jenom 160 kg, ale podobně je to i pro vyšší váhy, když trefí dráhu. za mě dobrý, zvláště, když s tím zvedne takový balík ;)

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2016 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, je to prostě lifterskej dřep s využitím maximálního zapojení všech velkejch svalů (záda, nohy, prdel, hamy)
Co můžu posoudit já ze společného tréninku, tak první opáčko vždy někde těsně okolo uznatelné hloubky, druhé vždy o něco hlubší a bezpečně goodlift.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2016 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozcvička

mobilita 20 minut, ohs s osou

Zadní dřepy (high bar, atg, 3 sekundy stopka)

5 x 60
3 x 80
3 x 100
3 x 120
3 x 140
3 x 160
3 x 170

Tlaky na lavičce

3 x 60
3 x 80
3 x 100
3 x 120


Pozvedy

3 x 60
3 x 100
3 x 140
3 x 180
3 x 200

Repeta z pondělka. Mažu se olfenem, pojídám brufen, ale levá ruka je pořád v pytli. Dost mě to štve.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozcvička

mobilita 30 minut, ohs s osou

Zadní dřepy (low bar)

5 x 50
3 x 70
3 x 90
3 x 110
3 x 130
3 x 150
3 x 170 (opasek)
2x 190
2 x 210
1 x 220
1 x 230 (miss)
1 x 230
1 x 235
1 x 240 PR
1 x 245 PR

Tlaky na lavičce

3 x 90
3 x 110
3 x 130
2 x 140
1 x 150
1 x 160
1 x 170 (miss)

Pozvedy

3 x 70
3 x 120
3 x 170
3 x 200
2 x 220
1 x 240
1 x 260 (miss)

Dneska v Eagle Fitness s Vlkem, Pajasem, Carabasem a Cizem. Atmosféra byla skvělá, moc jsem si to s klukama užil, a ani mě nemrzí ty nepovedené tlaky a pozvedy. Všichni fantasticky makali, ale největší dříč byl Pajas, který odjel parádní objem při velké intenzitě. Co se týče mě, chtěl jsem hlavně zkusit přidat na dřepu, to se podařilo, ale trochu mě to vyšťavilo na další dva cviky, takže ty jsem jen tak pošolíchal. Kdyby bylo na tlacích a pozvedech tak o pět míň, dám to bezpečně, ale chtěl jsem do toho jít naplno a nahnat ještě někde pět kilo, abych to mohl zaokrouhlit. I tak mám ale radost, že jsem si zlepšil raw total, takže teď jsem na 675 (245 + 170 + 260) v M1 při váze 94 kg.

Od zítřka začínáme s Vlkem pracovat na regeneraci a hubnutí. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem. Neskutocny vykon a mame rovnaku vahovku. Len si poznamenam, ze si ma opat predrepoval a bench taktiez. Dakujem za motivaciu este viac na sebe zapracovat😊
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Daj si nejaku poharovku, skoda toho.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenda66


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Masakr Magumi ! snad bude opakování tohoto setkání, ať taky načuchnu tím co máte vy , protože to jsou neskutečná čísla
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sypacov musi uplne hadzat o zem od zlosti ked citaju tvoj log hehehehe.
Pocuj, aky si to ty robil sport v mladosti? Neviem si predstavit kam by si sa dostal keby si zacal s powerliftom niekedy v 16-20 rokoch. sialene
Velky respekt z mojej strany
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Magumi - Lean strength Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 184, 185, 186  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: