Gamesy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 254, 255, 256 ... 264, 265, 266  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Gamesy  Úvodní stránka -> Ostatní -> Gamesy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2016 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já na to kouknul a hned mě pobavily ty recenze. Vzpomněl jsem si na známýho jak pořád naříká nad tím, že dřív mělo hodnocení na Android marketu nějakou vypovídající hodnotu, ale co se staly tyhle telefony dostupný dětem, tak tam jsou už jen komentáře jak od postiženejch.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nimha


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2016 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson - kolik Ti je?
_________________
NitroMethyllHydridA
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2016 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirka Kalous napsal:

Karolína Hořicová
Nej !!!!! Vakt nejlepší hra ever stahujte (-:


Po týhle recenzi bych neváhal

Hehe, tahle je lepší:
Je to dobré ale ne můžu se dostat dal Šíma
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2016 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrajete někdo Dark Souls 3?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Protlak


PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ji hraji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
sk


PříspěvekZaslal: st duben 27, 2016 6:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Hrajete někdo Dark Souls 3?


jojo, taky tam chcipam
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: st duben 27, 2016 6:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jo...sousedi musí mít radost. Tolikrát se přes barák "p*čoooooo!" už dlouho neozývalo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbar Conan


PříspěvekZaslal: st duben 27, 2016 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já hraju Dark Souls 1 (na PC) a po dlouhé době to probudilo moji hráčskou duši Těším se pak na 3ku...
_________________
"Každá válka je válkou občanskou, neboť všichni muži jsou si bratry."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hraje tu nekdo Neverwinter ?
Zatim jsem to jen nainstaloval, nejake zakladni poznatky, jake je to treba ve srovnani s wowkem, ktery sem hraval na freecku ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TTeDy


PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2016 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Poridil jsem si ted po vic nez 10 letech novy PC, tak jsem tady neco zkousel vcetne napr. Falloutu 4, ale nic me nejak nechytlo, tak jsem si jen tak ze srandy nainstaloval Dirty Bomb, protoze je to free to play (zadarmo) na Steamu, a zacal jsem na tom byt tak hovadsky zavislej, ze uz mi to vadi .

Hraje to (Dirty Bomb) tady nekdo? Kdyby nahodou jo, tak bych klidne byl pro nejakou spolecnou hru o nekterym vikendovym veceru (dokud mi 19. zari nezacne odvykacka v podobe zacatku semestru ve skole). S domlouvanim se pres TS ta hra musí byt jeste vetsi prdel a momentalne nemam zadnyho komplice, tak se klidne ozvete .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2016 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja to zkousel, ale zase tak me to neoslovilo. Zkus Evolve stage 2, je to taky f2p.
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mmks


PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2016 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

už pár let uvažuji o PS4/Xbox. Dřím jsem hrával na PC většinou MP, ale parta se rozpadla, samotný už mě SP nebaví, není na to čas a pak je těžké se vžít do příběhu.
Tak jsem si říkal, že některé hry musí vypadat krásně i na TV jen pro diváka a večer, když není v TV nic zajímavého si dát v pohodlí gauče nějakou hru. Aniž bych to nějak studoval, tak jsem spíš uvažoval o PS4, Teď ale manželka viděla nějakou reklamu na cvičení podle kinectu na Xbox One Fittness a dost se jí to líbilo.
Vím, že už i PS4 má nějakou kameru, ale nenašel jsem, že by měla podobnou hru/službu.
Jak je to prosím ve srovnání obou konzolí? Nějaké testy jsem našel, bylo to více méně 50:50, ale z dob kdy konzole teprve vyšli na trh.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TTeDy


PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2016 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smetak napsal:
Ja to zkousel, ale zase tak me to neoslovilo. Zkus Evolve stage 2, je to taky f2p.

Me to na prvni dobrou taky neoslovilo, protoze ta hra je dost rychla a bylo frustrujici, ze jsem vzdycky zdechl, aniz bych tusil jak, a celkove jsem nevedel, ktera bije. Pak jsem zacal rozeznavat svy od nepratel , zacal jsem chapat, co je na ktere mape ukolem, jak fungujou a k cemu jsou dobri ti jednotlivi zoldaci, ze se tam da vselijak cachrovat s tema loadout kartama... a po tom vsem nade mnou ta hra proste prevzala kontrolu .

Jinak diky za tip, ale spis se te tvoji hre radsi vyhnu. Mel jsem v planu, jak budu hrozne smysluplne travit tech jedinych par tydnu v roce, ktery mam volny, a dost se mi to zvrhlo, tak to nebudu jeste zhorsovat .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2016 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Někdo kdo hraje one man sky ?
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2016 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslíš ten nejvíc hype shit 2016? Optimalizace na PC je jako cestovat v čase, ta grafika odpovídá hrám tak o 10 let dozadu. Je to smutný, hodně hodně smutný. A ještě si za to říct 60E je docela drzost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Gamesy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 254, 255, 256 ... 264, 265, 266  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: