PROTEINY III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - PROTEINY III.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Endo


PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2016 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:

To vieš, bývame na Slovensku, no, ale žeby sa aj vzorky posielali na Slovensko, to som nevedel, reálne, nie, že by mi chýbali, ale nikdy som sa nezapájal do podobných akcií už z toho dôvodu, že proste Slováci tu nemali možnosť sa zapojiť do podobných promo atď., tým sa nesťažujem, len konštatujem.

Tak jasne, doprava na Slovensko je o čosi drahšia. Aj preto som vďačný týmu ronnie.cz, že sú ochotní to aj tak poslať. Hoci tomu nerovnakému metru pri vzorkách a pri "nájdi a vyhraj" trochu nerozumiem. Ale to už je jedno. Za tie rôzne vzorky som vždy rád. Pretože ako študent väčšinou keď niečo kupujem tak vsádzam na istotu a kupujem to, s čím mám skúsenosti aby tie peniaze nevyšli nazmar. Takto aspoň mám možnosť vyskúšať občas niečo nové a prípadne v budúcnosti bez obáv po tomto výrobku siahnuť.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bbvka


PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 3:44 pm    Předmět: nutrend vzorky Odpovědět s citátem

Zdravim,
dekuju za vzorky od Nutrendu.

Prvni co me prekvapilo, ze protein skoro neprasil, a uplne v pohode se rozpustil. S rozpustnosti jsem driv obcas bojoval :)
Dalsi plus je za to ze to neni vubec preslazeny. Je to tak akorat.
- Prichut boruvka mi uplne nesedla. Chut mi prisla takova slabe chemicka.
- Jahoda je takova klasika, kterou jsem nikdy nemel rad :) neprekvapila me.
- susenka mi prijde chutove dost povedena.

kdyz koukam na dalsi prichute co nutrend ma, tak mozna zkusim pistacii a srovnam s prominem (ktera je u me zatim top) a ledovou kavu :)
a vsiml jsem si i ze se nutrend zacal snazit zlepsovat slozeni, na ktery dost lidi drive nadavalo. Tak uvidime jak to pujde dal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymxy


PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 9:54 pm    Předmět: Vzorky nutrendu Odpovědět s citátem

Ahoj, díky za vzorky 100 % Whey Protein od nutrendu.

Rozpustnost uplně super, nepění a chuť není nejhorší. Hned jsem si pixlu objednal :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
doNny_


PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2016 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

100% Whey Protein, Nutrend

Děkuji za poslání vzorků, dostal jsem na vyzkoušení vanilku, čoko-kakao a borůvku. Chuťově byly výborné první dvě (vanilka jako krémová jako puding a to druhé s převahou kakaa, což mi sedlo, borůvka byla nevýrazná).
Oproti poslednímu proteinu co jsem měl od Nutrendu, tak dá se říct vůbec nepráší a je dobře rozpustný. Složením zas tak špatný není, ale v této cenové relaci jsou rozhodně lepší varianty.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jurasek


PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2016 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzorky od Nutrendu jsem měl příchutě banán, pistácie, sušenka. Všechny tři mi chutnaly, nebyly přeslazené. Míchal jsem protein pouze v pet láhvi a krásně se rozpustil, trochu pěnil, ale to mi extra nevadilo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
viktoria


PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2016 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za zaslani vzorecku.

Dostala se ke mne prichut jahoda, boruvka a čokoladova tresen?
Velice kladne hodnotim rozpustnost a penivost. Slozeni mne prijemne prekvapilo. Vidim ze nutrend se ubira spravnym smerem.

Kdyz se vratim k prichutim tak jahoda za mne ne, moc umela. Tresen prumer ale boruvku chvalim. Jen co dopiju zbytky proteinu tak si ji koupim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dominik01


PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2016 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju za vzorky proteinu od nutrendu, příchutě malina,borůvka a ledová káva tuším. Rozpustnost a pěnivost v pořádku, příchutě mě ovšem moc neoslovily, když porovnám borůvku od Nutrendu s tou od Extrifitu, kterou jsem si koupil nedávno, tak Extrifit chuťově lepší. Jinak výhrady žádné :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tiah


PříspěvekZaslal: ne září 11, 2016 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Díky za vzorky od Nutrendu. Měl jsem vanilku, sušenku a tuším malinu. Dost povedená je konzistence a s ní spojená rozpustnost, ale chuť byla u všech tří vzorků spíš průměrná, nic extra.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roxtidy


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2016 9:34 am    Předmět: SCITEC Odpovědět s citátem

ahoj,
ma nekdo nejake detailnejsi informace o zpusobu zpracovani WPC a WPI v proteinech SCITEC - jako napr. WHEY PROTEIN PROFESSIONAL?
Chutove je lide sice chvali, ale popis je v podstate nic nerikajici a v nejhorsim priprade se muze jednat o bilkoviny ziskane iontovou vymenou, tedy nekvalitni.

Čokoláda: Koncentrát syrovátkové bílkoviny (emulgátor: sójový lecitin), který obsahuje bílkovinné frakce laktoglobulinu, laktoferinu, laktalbuminu a imunoglobulinu, nízkotučný kakaový prášek (10-12%), taurin, čokoládové aroma, smetanové aroma, chlorid sodný, L-glutamin, L-leucin, zahušťovadlo: xantanová guma, sladidla: acesulfam-K, sukralóza, izolát mléčné syrovátky (emulgátor: sójový lecitin), výtažky bromelainu z Ananas comosus (1200 GDU/g), výtažky papainu z Carica papaya (1.5 FIP U/mg)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EOS


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zaujima ma jedna vec. (snad je to zaradene spravne)

Casto sa uvadza nejake doporucene mnozstvo sacharidov pre tu a tu aktivitu pri takej, alebo inej intenzite. Uvadza sa to ako xg/1kg hmotnosti. Ak tomu ale rozumiem spravne, spravidla sa to uvadza pre clekovu hmotnost. Napriklad ja vazim aktualne 97kg, cize strop pre mna tvori asi 200g sacharidov denne (97x2g). Lenze mam cca 20% telesneho tuku a nemyslim si, ze pre niekoho kto ma rovnaku hmotnost, no len 10% je "optimom" prave tych 200g.

Viem, ze si prakticky sam odpovedam, ale riadite sa tymto, alebo mate nejake prepocty gramov na kilogram svalovej hmoty ?

Vdaka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týče sacharidů, tak tam tabulky nebo přepočty nepoužívám, naopak z kalorií vypočítám počet gramů, řekněme třeba 300g sacharidů, a podle následujících týdnů jak se váha hýbe/nehýbe ty sacharidy ubírám. Takhle jsem se během pár týdnů dostal z původních 275g na aktuálních 170g denně a sedí mi to jak pro pálení tuku tak současně rýsování.

Cukry jsou podle mě dost individuální a nelze se řídit tabulkama.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EOS


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tym uplne suhlasim :-) Ja sa ospravedlnujem, myslel som bielkoviny a z nejakeho dovodu som napisal sacharidy :-/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EOS napsal:
S tym uplne suhlasim :-) Ja sa ospravedlnujem, myslel som bielkoviny a z nejakeho dovodu som napisal sacharidy :-/


Já si říkal no U bílkovin už nějaký čísla jsou, ale podle mě řídit se tím, že do 2g/kg Ok a pak už nad to je to nezdravý pro ledviny, je hloupost. Klinický testy se dělaly, na příjem bílkovin a stav ledvin, ale pouze u lidí, co už určitou ledvinou nedostatečnost měli, takže jako sranda docela.. Jsou kulturisti co jí přes 400g bílkovin denně, a pak je spousta lidí co ti řekne že je dobrý jíst 1g/kg že to stačí a že víc škodí zdraví...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z hlediska bílkovin se neřiď kvantitou ale kvalitou, formou bílkovin a dalšíma faktorama. Když ti někdo řekne jez 2,5g bílkovin na kg hmotnosti je to kravina. Pokud si dáš příkladem ráno vejce a tvrdý sýr, odpoledne hejka k tomu směs rýže, hrachu, amarantu, quinoi, po tréninku kvalitní syrovátkový, nebo komplexní protein a poté hovězí maso tak věř, že 1,5g na kg bude mnohem efektivnějších, než když si dáš za ten den 2,5g na kg jenom z kila kuřecího...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EOS


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 5:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dakujem.

Takze ide o tu komplexnost ? Myslim tym, ze neexistuje jediny idealny zdroj bielvin ako napriklad vajicka ? Chapem, ze nemozem jest len vajcia, zaujima ma teoria :-)

Este co sa tyka toho hrachu. Ten bol v tom priklade kvoli bielkovinam ? Pretoze ako ich zdroj som ho nikdy velmi nebral.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CFM Instant Whey 80 | Extrifit
Nejkvalitnější CFM protein s přírodními trávicími enzymy!
1369 Kč
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
Whey Taste | Dex
Proteinový suplement tvořený z 95 % proteinovým syrovátkovým koncentrátem.
764 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - PROTEINY III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: