Gamesy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 256, 257, 258 ... 264, 265, 266  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Gamesy  Úvodní stránka -> Ostatní -> Gamesy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mmks


PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2016 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Len tak na okraj, preco si predtým, ako nieco podobne kupis, trosku informácií nenastudujes, aj tu spatnu kompatibilitu ano/nie vies zistit za 15sekund na googli. Zvlastne...


tipl bych: syn/dcera, syn+dcera (a x dalších kombinací) chcou Xbox. Nezajímá, koupil jsem bez her, protože jsem zjistil, jaká je to darda a koupit hru za 1500 a zjistit, že je nebere je na nic, stejně jako vybalit pod stromeček prázdnou konzoli a nemít co spustit.

sry za OT
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2016 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No je pravda, že jsem měl poslední dobou hodně málo času něco nastudovat a věřil jsem od kamaráda, že hry z xboxu 360 jedou na tomto. Vím, moje chyba. Mrknu po bazarech a po svátcích něco nakoupím. Jinak děkuji za váš čas a přispěvky.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2016 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale ved idu:).
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2016 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zjistil jsem nové skutečnosti ohledně her. Hry na xbox 360 jdou přehrát jen některé. Existuje seznam těchto her. Kinectové hry na 360tku nejdou přehrát na xbox one. Momentálně stahuji free hry a v nejbližší době se koupí ty správné hry na xbox one.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2016 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar, na me stare herni mysi me odeslo jedno tlacitko a hledam jinou.
Uz jsem otestoval 2 ale vubec me nesedi, tak ted hledam nejakou co nejvice podobnou te, na kterou je moje ruka zvykla.
A vubec nemuzu najit (

Na boku na palci jedno velke tlaciako, a alespon 4 dalsi mensi kolem, na ukazovacek v predu dalsi extra tlacitko.

Dik za rady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TTeDy


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2016 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konkretni radu nedam, protoze uz nekolik let skoro nehraju a neznam poradne tvoje preference, ale kdybych si mel ja nejakou koupit, tak bych bral Logitech.

Z tech solidnějších znacek mi pripada, ze se da volit akorat mezi Logitechem, nekrestansky drahyma Razerema a trpasličíma SteelSeries.

"Za me" kdysi davno byvala jedna z nejlíp hodnocenych mysi Logitech MX518, jejimz ekvivalentem je dnes Logitech G400s, tak ta by me lakala. Ale jen z toho "nostalgickyho" duvodu, jinak jsem tu mys nijak nezkoumal, takze je celkem mozny, ze dnes uz stoji (v ramci sve cenove relace) za prd .

edit: tak jsem si to během prokrastinace trochu googloval a ta G400s uz se evidentne neprodava, navíc ty Logitechy obecne taky nejsou zrovna levny :D, takze me ber s rezervou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2017 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě vyhovuje tahle. protože mám velkou ruku a tahle je poměrně masivní a solidně zpracovaná:
http://mysi.heureka.cz/logitech-g502-proteus-core/
Razer je podle mě předraženej a hlavně tu co jsem od nich zkoušel byla malinká jak na nějakou vietnamskou ruku.

Pokud smrdíš korunou, tak tohle podle mě taky není špatná volba, ale na Logitech samozřejmě nemá:
http://mysi.heureka.cz/a4tech-bloody-v3/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam dotaz, nevim jak nainstalovat modifikaci na Jagged Alliance 2, Urban Chaos, nevite nekdo jak, diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Mě vyhovuje tahle. protože mám velkou ruku a tahle je poměrně masivní a solidně zpracovaná:
http://mysi.heureka.cz/logitech-g502-proteus-core/
Razer je podle mě předraženej a hlavně tu co jsem od nich zkoušel byla malinká jak na nějakou vietnamskou ruku.

Pokud smrdíš korunou, tak tohle podle mě taky není špatná volba, ale na Logitech samozřejmě nemá:
http://mysi.heureka.cz/a4tech-bloody-v3/


Tak, nech si kúpi steelserie rival 100, nie je o čom, veľmi slušné sú aj myši od benq zowie séria.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 11:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Spazik napsal:
Mě vyhovuje tahle. protože mám velkou ruku a tahle je poměrně masivní a solidně zpracovaná:
http://mysi.heureka.cz/logitech-g502-proteus-core/
Razer je podle mě předraženej a hlavně tu co jsem od nich zkoušel byla malinká jak na nějakou vietnamskou ruku.

Pokud smrdíš korunou, tak tohle podle mě taky není špatná volba, ale na Logitech samozřejmě nemá:
http://mysi.heureka.cz/a4tech-bloody-v3/


Tak, nech si kúpi steelserie rival 100, nie je o čom, veľmi slušné sú aj myši od benq zowie séria.


Zadna z nich nema zdaleka tolik tlacitek a tak poskladanych jak chci, hledam co nejpodobnejsi nahradu za
https://www.amazon.co.uk/A4Tech-X-755BK-Black-Gaming-Wheel/dp/B005KSX66C
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak se mi podarilo rozjet Urban Chaos i v 1.13 ale co se mi nelibi jsou ty nerealisticke zvuky u zbrani, ty se mi libili vic u klasicke JA2 nebo hlavne ve Wildfire. Je nejaky patch na 1.13 UC ktery se tyka novych zvuku zbrani?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2017 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam problem s rozjetim Project Brutality... moje graficka karta (Intel G41 Chipset) totiz nepodporuje OpenGL a an netu sem nemohl najit zadny ovladac ktery by sel nainstalovat s podporou OpenGL ,da se to nejak obejit?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2017 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
Mam problem s rozjetim Project Brutality... moje graficka karta (Intel G41 Chipset) totiz nepodporuje OpenGL a an netu sem nemohl najit zadny ovladac ktery by sel nainstalovat s podporou OpenGL ,da se to nejak obejit?

Co jsem googlil (intel g41 opengl), tak píšou že je to záležitost ovladače - tzn. potřebuješ driver co to podporuje pro tvoji verzi OS.
Kdyby to nepomohlo, tak si kup nějakou starou použitou externí GPU za pár stovek :) (pokud nemáš laptop).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2017 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
70mMyW!53 napsal:
Mam problem s rozjetim Project Brutality... moje graficka karta (Intel G41 Chipset) totiz nepodporuje OpenGL a an netu sem nemohl najit zadny ovladac ktery by sel nainstalovat s podporou OpenGL ,da se to nejak obejit?

Co jsem googlil (intel g41 opengl), tak píšou že je to záležitost ovladače - tzn. potřebuješ driver co to podporuje pro tvoji verzi OS.
Kdyby to nepomohlo, tak si kup nějakou starou použitou externí GPU za pár stovek :) (pokud nemáš laptop).


Ja to sice vyresil ZDoomem ktery nepodporuje OpenGL ale vypada to jako puvodni Doom, s tim OpenGL je to hezci :) Ja prave zkousel ty nejnovejsi ovladace na tu grafiku,ale zadny z nich nesel (prej me PC an to nema nebo tak neco) tak tam mam ovladac z roku 2012,ktery tam jde njako nejnovejsi nainstalovat ...pres https://www.intel.com/content/www/us/en/support/intel-driver-support-assistant.html).... Ta G41 Chipset je integrovana totiz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peto252


PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2017 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co budete drtit cez sviatky?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Gamesy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 256, 257, 258 ... 264, 265, 266  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: