Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 33, 34, 35  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
WannaYourMother


PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2017 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Držím palce! Který den závodíš? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2017 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky kluci, já Ti taky držím palce, Ozzy.
Soutěžím jako ty v sobotu, ale budu tam už s klukama od pátečního rána.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2017 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:

Přestal jsem psát, bylo to nezajímavý a odezva žádná.


Špatný přístup, nepiš kvůli ostatním, piš kvůli sobě ... Je fajn si mapovat progres, mít se k čemu vrátit, můžeš najít co ti dřív fungovalo, co naopak nešlo apod...

A přeju hodně sil a štěstí na soutěži, s tou nemocí s tebou soucítím, ale zabojuj a bude to dobré .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Píšu si svůj log do deníčku už 5 let :) píšu si tam uplně vše, i když si dám nějakej ten alkohol, abych věděl, jestli vůbec a proč jsem ten další trénink slabší v tom papírovým se přece jenom líp hledá, než tady.

Nemoc je už v pohodě, cítím se skvěle :) teď jen mírně odvodnit a doladit formu.

Dneska poslední trénink nohou, lehká dynamika, sauna.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drzim palce Dave😊. Hlavne zdravie nech sluzi a podas vyborny vykon💪
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc Noro!
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt duben 06, 2017 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera procházka cca 5 km, protahovačka s expanderama, strečink
Dnes ráno na lačno 1500m plavání za 45 minut.

Váha se motá kolem 91-92 kg, tak "lehce" odvodňuju.
Ut + st - 7l vody
Čt - 3l vody
Pá - vážení mám v 16:30, ráno stoupnu na váhu a dle váhy budu pít/jíst. Mám zkušenosti že kalibrovaná váha na závodech mi naváží vždycky zhruba o 1 kg míň, než doma, takže nemám absolutně žádné nervy.
Zítra do sebe narvu co nejvíc rizota, večer ovesnou kaši

Těším se nejen na závodění, ale i na cestu s naší bandou a atmosféru na závodech. Opět spousta motivace. Tady z ronnie.cz se setkám s Ozzym (WannaYourMother), Mravenec. Bude ještě někdo další? :)
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 11, 2017 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čakám report!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl jsem ho napsat, až budu mít všechny videa, ty bohužel nemám, doplním potom teda :)

MČSR v silovém trojboji a dřepu 7.-9.4. pod federací GPC

S mým oddílem Raw Power Jedovnice jsme vyjeli už v pátek ráno, protože naši dva kluci do 82,5 kg závodili o den dřív než my. Jak jsem psal, mírně jsem odvodňoval, ale vždycky na závodech ta jejich kalibrovaná váha naváží o 1 kg míň než ta moje doma, takže jsem byl bez stresu. Vážení mojí kategorie bylo až v 16:30, ale kontrolně jsem šel na váhu už v poledne a navážil 89,5 kg, takže pohoda. Začal jsem jíst a pít.

V mé kategorii muži do 90 kg bylo nahlášených 18 lidí, ale dostavilo/navážilo pouze 13 závodníků.

DŘEP:
V rozcvičovně byl dřep v pohodě, šel jsem up to 150 kg bez band. Tato váha mě ale trochu rozhodila, osa na dřep je trochu tlustší, má průměr 30 mm, nikdo za mnou nestál a skoro jsem přepadl dopředu. Stalo se mi to i vloni na třetím pokusu, že jsem přepadl. S lehce utáhnutýma bandama pak 170 kg byla raketa. Další rozhození bylo stěhování platform a 15minutová, takže mezi posledním rozcvičovacím pokusem a prvním závodním byla pauza cca 25-30 minut.

187,5 kg - good lift
195 kg - good lift
200 kg - good lift PR

Pro ty, kdo mě sleduje:
https://www.instagram.com/p/BSxgctDgO8aXaty0VZm9vTBE8zUIUGrBmbNiGw0/?taken-by=davidgryc

Všechny pokusy docela lehké. Nejvíc mě potěšilo, že přísnej rozhodčí, co skoro nikomu nedal bílou za hloubku, mi dal vždy a měl jsem 9 bílých. Endorfiny a nálada lvl 1000.
Po dřepu jsem zjistil, že jsem aktuálně na 4.místě z 13, což trochu předčilo moje očekávání neskončit poslední :D Dva borci vypadli kvůli hloubce na dřepu, rozhodčí byli fakt přísní, skoro mi to připadly jako IPF pravidla s tou hloubkou, což jsem VELMI OCENIL.

BENCH:
V rozcvičovně jsem šel up to 125 kg, vše lehké. Opener na benči jsem v naší skupině měl nahlášený druhý nejvyšší, takže jsem šel předposlední.

137,5 kg - good lift
145 kg - good lift ... pořád docela lehké, začal jsem si dost věřit, že prokletých 150 kg, které jsem měl už v rukách 3x a na mrtvém bodě se to zastavilo, bude překonaných
150 kg - no lift .... zase mrtvý bod

TAH:
Moje slabina. Vloni jsem dal 220 kg, na třetí pokus 225 kg jsem byl už slabý. Po MČR v mrtvole v listopadu jsem věděl, že je zhoršení. Za 215 kg bych skákal do nebe.
V rozcvičovně na tvrdé ose up to 185 kg, raketa.

205 kg - good lift - raketa
212,5 kg - no lift ... klasika u mě, po kolena neskutečná raketa, že už začaly troubit famfáry (nebo jak se to píše), ale dotažení po stehnách pomalé. 2:1 neúspěšné (boční rozhodčí mně dal bílou, ale přední červenou - zajímavé)
212,5 kg - no lift ... už jsem to ani nedotáhl.

Protivník na 5.místě dotáhl svůj třetí pokus a já jsem přišel o 4. místo. Na mrtvole za rok zhoršení o 15 kg, na totalu zhoršení o 7,5 kg.

TOTAL 550 Kg, 4.místo z 13 závodníků

4 závodníci nedokončili závod. Dva na dřepu kvůli hloubce, jeden na benči a jeden na mrtvole. Ten pokaždé dotáhl, ale byl u toho jaksi rozklepaný a pokaždé dostal 3 červené. Tím si GPC potvrdila, že jejich pravidla rozhodně nejsou málo přísné.

S umístěním jsem spokojený, ale s totalem rozhodně ne. Dřep mi udělal radost. Po závodech už musím přejít na sumo tahy, protože klasika fakt není pro dlouhonožníky carabase a Dejva

Náš oddíl Raw Power Jedovnice , kde jsme všichni čistí, skončil ve federaci GPC na 7.místě snad s 53 oddílů, což je vynikající výsledek. Kamarád, 17letý dorostenec do 100 kg, dokonce zvedl SVĚTOVÝ REKORD na mrtvý tah - 250,5 kg. A to cvičí tahy u rodičů v ložnici na plovoucí podlaze, takže to pokládá pomalu jak novorozeně Na kluky jsem extrémně hrdý.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem




_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 7:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda, škoda toho ťahu, tipoval som ťa tak na 230 a navyše som automaticky predpokladal, že pôjdeš sumo. Ale drep aj bench super a umiestnenie tiež povzbudivé
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 7:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave gratulujem k osobaku a taktiez k peknemu totalu😎😊. Dolezite je, ze si zabojoval a ziskal dalsie skusenosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 7:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky kluci.

carabas: No já jsem vloni taky tipoval 230 tah sumo jsem jel myslím 4x v životě, takže na závody to nepřipadalo v úvahu.. zatím

ripper: zkušenosti a motivace opět nasátá, což je hlavní.


Jinak to s tím tahem.... Jak jsem psal vloni v létě/na podzim, trénoval jsem 3 měsíce bez opasku rehabilitačně s návštěvama primářky a učil se zpevňovat HSS a střed těla. To jsem se perfektně naučil a už nemám problémy s bloknutím krční páteře, což je hlavní. Beru to jako takové zhoršení kvůli zdraví, abych se mohl o to víc posunout dopředu, takže mě to zas tolik netrápí. Jo a mám radost z toho, že nemám žádné zdravotní problémy jako dřív *klep klep*. Ztotožňuji se s filozifíí Adama Rawa, že čím je člověk silnější, tím se musí cítit zdravější. Takže zvedat rance špatnou technikou a mít bolesti (hlavně že to zvednu žejo), pro mě není to hlavní.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 7:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super výsledek, gratulace ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 7:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc hezké výkony
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 33, 34, 35  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: