Pajasův log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 201, 202, 203  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pajasův log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Pajasův log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
spekounP


PříspěvekZaslal: po duben 17, 2017 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

17.4.2017

Dnes jen velikonoční dřep 5x8x140kg bez pásku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

19.4.2017
1.high bar paused squat - 5x130, 5x140, 3x5x120kg - bez pásku, 140kg těžký jak sviň
2.bench - 5x3x105kg

21.4.2017
1.mrtvola klasikou - 3x190kg, 5x5x160kg - únava, nehrotil jsem to a dal radši lehčí tahy na techniku
2.shyby na stroji - 6x8
3.ramena rehab s jednoručkama - klasicky tlaky + upažování v předkonu - 7sérií po 15-20 opakováních

mám momentálně nejhorší období v práci za posledních x let, není na nic čas
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po duben 24, 2017 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

24.4.2017

1.drepy - 3x8x150kg bez pásku, síla byla, ale zlobil pravý boční kvadriceps, bohužel 4.sérii jsem vzdal, protože bolest už se stala neúnosnou
2.bench - 8x85kg, 5x6x90kg
3.t-bar rows - 5x12
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út duben 25, 2017 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
zlobil pravý boční kvadriceps


to znám, chytnul jsem to loni, když jsem zkoušel širší a pokud možno hluboký dřep... pomohlo mi, když jsme od ledna začali jezdit high-bar, zúžil jsem postoj, špičky moc nevytáčím, dalo se s tím dřepovat i se to pomalu lepšilo, stejný postoj dávám na leg-pressu i hackenech, už jsou to přes čtyři měsíce, bez zátěže to ani necítím, ale až zase pojedeme low-bar, tak si to pohlídám, ať to zase není na dlouho.

a s tou prací je to pech, ale jak je člověk starší, tak mi připadá, že je to pořád někde něco.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá duben 28, 2017 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci tu brečet, ale poslední dobou porad resim nejake drobne bolístky, ale to souvisí s momentálním režimem, který mám.
Vlku díky, za radu, high bar drep + uzsi postoj je urcite reseni, ale pro me je to problém v dlouhodobejsim horizontu zase s ohledem na kolena

27.4.2017
1.drep - na protazeni
2.mrtvola klasika - 5x70, 2x5x90, 5x110, 5x140, 5x170, 2x8x190kg (trhačky, bez pásku), 7x190kg (pásek) - nasazení pásku na třetí sérii u tohohle kardia byla chyba, nejsem schopen to v něm udýchat
3.incline tlaky s ručkama - 4x10x35kg, 8x35kg
4.shyby na stroji - 6x8
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 28, 2017 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dobře postavený full-body trénink, tři těžké osmičky na tazích a pak ještě pět těžkých desítek na jednoručkách... výživné :)

ps: co o víkendu, půjdeš někam cvičit? (klidně pm, fb, sms)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1.5.2017

1.dřep - up to 190kg bez pásku
2.bench - 3x105, 2x3x110, 2x110, 3x110kg - nic moc
3.sumo tahy - up to 3x170 (hg), 2x5x140kg (hg), 10x140 (trhačky)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Momentálně mám dost pitomý období.
Uvažoval jsem, že přestanu psát log, ale povedu si to alespoň pro vlastní potřebu.
Pro případné ostatní čtenáře to bude nuda, takže to snad ani nečtěte.
Závistivě koukám do logů Carabasovi, Vlkovi a Magumimu, kteří dávaj pardání výkony. Ripperovi už do logu radši nekoukám, protože bych chytil ještě větší depku, než mám teď.

3.5.2017
1.dřepy - do 5x160kg
2.mrtvola - 3x190kg, 4x5x170kg
3.ramena - tlaky s jednoručkama - pumpovačka - 5x16x17,5kg
4.přítahy v předklonu - 5x12x70kg

7.5.2017
1.dřepy - 5x150kg (bez pásku a SBD), 5x160kg (pásek, SBD), 4x10x120kg (bez pásku)
2.bench - 8x85kg, 8x90kg, 4x7x90kg
3.sumo - up to 5x175kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
Uvažoval jsem, že přestanu psát log, ale povedu si to alespoň pro vlastní potřebu.


jenom piš... výkonnost si držíš, brzo se to zase rozjede a pro historiky a kronikáře bude záznam, jak k tomu došlo :) mně to sice poslední dva týdny šlape, ale to zase přejde a nevím přesně, proč se to zvedlo krom toho, že musíš na každý plánový trénink a snažit se odjet vše podle plánu, i když "pocitově" bys třeba nešel nebo to zabalil - ale s tím problém nemáš, takže budu sledovat, kdy to zase pořádně nakopneš ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SpekounP: taktiez som mal minuly rok problemy s nohou/stehnom a nemohol som drepovat skoro 3,5 mesiaca a zaciatkom tohto roka zase problem s ramenom cca 9tyz. Ak sa ci uz pracovne/osobne/zdravotne problemy/tazkosti daju dopohody opat tam budes valit treningy, PR-ka a endorfiny😊. Si bojovnik a viem, ze pride ten zlom. Drzim palce a ja tvoj log pravidelne citam!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přidávám se k Vlkovi a Ripperovi; každý máme horší a lepší období, když vydržíš, dřív nebo později se to zlomí a zase bude líp; hlavně to nevzdávej, jsi v nejlepších lifterských létech a rozhodně toho můžeš ještě hodně nazvedat.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pripájam sa k petícii
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Holt nemôžu všetci dvíhať rance nonstop, daj pekne diétku, zmeň stravovacie návyky, vysekaj to, dáš telu nový impulz, a potom, keď budeš opäť ok a ozdravený, tak sa dáš aj do váh.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Holt nemôžu všetci dvíhať rance nonstop, daj pekne diétku, zmeň stravovacie návyky, vysekaj to, dáš telu nový impulz, a potom, keď budeš opäť ok a ozdravený, tak sa dáš aj do váh.




daj dietu, mozes si tak zdovodnit nizsie vahy a zamerat sa na trochu iny trening
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st květen 10, 2017 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

aby to zase nevypadalo, že Pajas nezvedá - jak jsem psal, výkonnost si držíš, jenom z posledních tréninků - bezpáskových 190 na dřepu, bezpáskových 8x 150 na dřepu v sériích, bezpáskových 8x 190 na tahu v sériích klasikou... to jsou výkony, o kterých si můžu nechat jenom zdát :) k tomu benče 110 v sériích a to dost náročnou ne-cheatovanou Pajas-technikou ;) makáš pěkně... ale taky už jsem několikrát viděl naživo, jak se do toho dokážeš opřít, takže držím palec v přípravě na další soutěž! ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pajasův log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 201, 202, 203  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: